mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 21:28:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 495489 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #540 : petek, 02.06.2006 : 09:11:53 »

- Psi krvodajalci

- Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #541 : sreda, 07.06.2006 : 07:46:51 »


Hojla, ljubitelji rotvajlcev, kje ste?
A ste se vsi ustrašli, ko ste zagledali slikco moje Aishe ali pa se vsi mrzlično pripravljate na piknik 11.tega. Kakorkoli že, tisti, ki se ga boste udeležili (mislim tako lastnike kot kužke),  se imejte skrajno lepo.
Lep dan vsem!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #542 : četrtek, 08.06.2006 : 16:57:23 »

tukaj smo Tongue
kako kaj aisha?
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #543 : četrtek, 08.06.2006 : 17:45:04 »

Pozdrav!

da se js prispevam svoje mnenje.

mam malega cucka ki bi lahko bil rottweilerju za malo malco ampak me to prav nic ne moti. kolega ima psico z 45-50kg in moj cucek jo obozuje-predvsem zarad tega k mu pusti da jo naskakuje v nogo  Cheesy

rada bi povedla predvsem to da noben pes ni nevaren ce se od samega zacetka dela z njim in se ga pravilno vzgaja! ce se psa vzgoji tako kot je treba se samu od sebe ne bo strgalo pa te pozrl.
poleg tega da misicnjaki kot so psi tipa bull, rotiji, bandogi in ostale mrcine vsekakor niso primerne za zacetnika- oz so ce se le ta dobro pripravi na vzgojo in da skozi s svojim psom vsaj osnovno solanje.

ni ga psa ki bi se ga bala - res je da se nisem imela slabe izkusnje -ampak se tudi ne druzim z ljudmi ki imajo pse in z njimi ne znajo delat!

svojga manj kot 2 kg tezkega psa pustim da se igra s komerkoli - je pa res da lastnika prej vprasam ce je cool, ker vem da nekaterim velikim psom gre skrajno na zivce ce en mali hudic nonstop skace vanje in ponavadi se ti hudicki zaganjajo prav v gobec.

pozdravcek pa lepo pocrklajte svoje mrcine
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #544 : petek, 09.06.2006 : 09:01:54 »


Aisha O.K. Ravno sva se vrnili z malo daljšega sprehoda in zdaj z balkona opazujeva okolico. Na klopci pred sosednjim blokom sedi tudi lastnica, sicer manjšega psa, na jutranje sonce si je prinesla kavo in kadi cigaret. Sicer simpatična mešanka pa prosto teka na okoli in kaka, kjer ji pač zadiši. Vrečko za iztrebke je lastnica, tako kot ponavadi, pozabila doma, do prvega pasjega stranišča pa je tako daaaaaaaaaaaaleč (20 m).
Potem bo pa sin doma kregan, ko mu bodo smrdele teniske, kuža pa bo moral takoj v kopalnico, ker bo smrdel, sorry izrazu  po lastnem d...., v katerega se je povaljal.
Malo zašla iz teme.
Aisha pa žalostno opazuje, ker bi se rada šla s psičko igrat, pa je ne morem spustiti. Prvič ker gre za precej urbano okolje, drugič, ker bi psičko (čeprav sta skupaj rasli) najverjetneje s svojo težo pomendrala, tretjič pa enostavno iz razloga, ker je rotweiler. Še tisti ljudje, ki se takle čas skrivajo pred poštarjem, da ne bi dobili kakšnega opomina, ki bi jim pokvaril vikend, bi pokukali skozi okna in zahtevali, da takoj pripnem svojo nevarno mrcino.
Tam kjer živim, o teh psih res kroži slab sloves. Imel ga je znanec, pes je bil težak okoli 70 kg (pretežak), ki pa zanj ni imel dovolj časa. Imel ga je zelo rad, vendar časa za socializacijo ni bilo. In potem si je kuža vzel čas za sprehod kar sam. Postavil se je na sredino dokaj prometne ceste, ustavil ves promet, vsi mimoidoči so se raje obrnili kar nazaj proti domu, poštar je pa itak tisti dan krepko zamujal, saj ni bilo variante, da bi prišel mimo. Tudi nag in brez motorja ter poštarske torbe ne.
Ampak pes v vsem svojem življenju ni nikogar poškodoval, le ustrahoval s svojo močno pojavo in globokim glasom. In nazadnje je revež (sicer po 8 letih) končal na evtanaziji. Zaradi debelosti in zavaljenosti mu je voda zalila pljuča in srce.
No zdaj pa že smrči pri mojih nogah - Aisha seveda.

Pa še nekaj. Moja psica je pred sterilizacijo preživela dve gonitvi. Interesantno, da so jo oblegali in čakali pred blokom samo majhni psi (špici, jazbečarji). Soseda pa ima približno 5 kg težkega špica (njo), pa pred blokom čakajo samo nemški ovčarji, zlati prinašalci, en novofurlandec.. To misel sem dodala zato, ker je Honki napisal, kako kolegova psica uživa v tem, da jo njegov kuža naskakuje v nogo. Aishini bivši ljubimci pa so imeli najraje njena ušesa.
Lep pozdrav in prijeten vikend vsem!
Drobtinica z Bunko (to je Aishino partizansko ime)
Logiran
Stellka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #545 : petek, 09.06.2006 : 20:05:05 »

Ja sloves o teh lepih kužkih je res slab......

Jaz mam tud rotico in enga zmešanga soseda Smiley

Kadarkoli sva na lastnem vrtu, sosed svojim vnukom veselo razlaga, da je to hudičeva žival...

Cepec!!!!

Sosedovega kužka (dobermana, ki je bil svetoven) je pred 10 leti zastrupil na tako grozovit način, da kaj takega še živ dan nisem slišala. Za požret mu je dal navadno kuhinjsko gobico za pomivat namočeno v mast. Pes je po treh dneh umrl.... Obdukcija je pokazala vzrok smrti (gobico). Kazensko ga niso mogli preganjati, ker ni bilo oprijemljivih dokazov, ampak cela ulca ve, da je samo on sposoben česa takega.

Psice še na lastnem vrtu ne puščam brez spremstva. Aja, pa za našim mačkom je enkrat vile vrgu, ker je bil že preblizu njegove ograje (5 metrov). Takih in drugačnih zgodbic mam za dva dni....

Enkrat se mi bo sam zmešal, in bom negovim vnučkom povedala, da je edini hudič v okolici on Smiley

Takle mamo. Mejte se.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #546 : petek, 09.06.2006 : 20:12:54 »

vidim,da imate veliko takih sosedev...
Mi smo šli enkrat z obema nasima rottijama na eno tekmo,kjer je bilo tudi nekaj psov(vsi so bili bolj majhni) pa so samo za nas govorili kaj nam je 2 taka huda psa pa majhen otrok Roll Eyes.pa enkrat sem pred trgovino sedela,ko sem ko sem čakala mami,da je nakupila pa je mimo pritekel otrok ves vesel nas pes ga ni niti pogledal a otrokov oče mi tam začne se dret kaj mam takega psa za okol vozit...sam se ne splača sekirat zaradi takih ljudi,ki itak ne vejo da so rotiji lahko tudi čisto prijazni,če ga le vzgojiš prav Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #547 : sobota, 10.06.2006 : 01:29:42 »

http://www.moj-album.com/uredi/katyika/2724962/?os=3620629
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #548 : sobota, 10.06.2006 : 01:31:42 »

joj sem že mislila,da znam slikco prilimat pa sem eno iz albuma poslala pa ne dela...
upad da bo zdaj delovalo.



http://www.moj-album.com/katyika/2724962/?os=3620629
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #549 : sobota, 10.06.2006 : 01:34:43 »

Verjetno si mislila tole:

http://katyika.moj-album.com/album/2724962/?os=3620629

LP, T
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #550 : sobota, 10.06.2006 : 01:36:56 »

o hvala,sem samo probala,če sem prav naredila album...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #551 : sobota, 10.06.2006 : 01:40:22 »

http://katyika.moj-album.com/album/2724962/?os=3620637
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #552 : sobota, 10.06.2006 : 01:41:09 »

zdaj pa znam!! Wink Wink Winkše enkrat hvala teski Smiley
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #553 : sobota, 10.06.2006 : 01:41:36 »

Jaz sem na začetku tudi imela rahle probleme s tem  Tongue

Sedaj pa napišem post kot "hitri odgovor" in preden pošljem, dam na "predogled" in na vrhu, kjer ne moreš pisati, se izpiše tvoj post in tam lahko sprobaš link...

LP, T
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #554 : sobota, 10.06.2006 : 20:47:24 »


Hej, prijatelji rotweilerjev, čisto ste pozabili na mojo ponudbo, da enkrat do jeseni organiziramo srečanje naših kužkov (tudi tistih brez rodovnika).
Pričakujem vaša mnenja.

LP, Drobtinica in že popolnoma srčajoča Aisha
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines