mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 19:51:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 494363 krat)
0 članov in 37 gostov pregleduje to temo.
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #735 : torek, 16.01.2007 : 10:48:08 »

Lep pozdravcek vsem ljubiteljem rotijev in njihovim kosmatincem. Tudi jaz ze od nekdaj obozujem to pasmo in verjamem, da so ob pravilni vzgoji pravi "cukri". Da o zunanjosti ne govorim - zame je to dalec najlepsa pasma. Ko sem vceraj odkrila tale forum, sem kar "pozirala" tale "cvek", od zacetka do konca... Cudovite fotke vasih rotijev, zanimive zgodbice... skratka: super! Seveda sem se takoj registrirala in zdaj sem tu... in cakam na vase nove fotke in zgodbice Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #736 : torek, 16.01.2007 : 10:59:07 »

Ti bom Micika izrekla dobrodošlico tudi tukaj.
V sosednji temi sem prebrala, da  sprašuješ o Dakar. Lepo. Mislim da si vsi tule, brez izjeme,  želimo, da bi bila čimprej posvojena. Če pa slučajno, slučajno ne bi šlo (v kar sicer skoraj ne dvomim, ampak vedno obstajajo tudi ovire), potem imaš mešancev z oznako rottweiler veliko na voljo tudi v ostalih zavetiščih.
Ampak mi še vedno upamo, da uspe z Dakar.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #737 : torek, 16.01.2007 : 11:35:30 »

Vem ja, sem nasla tudi tisti link z rotijevimi mesanci po zavetiscih. Vseeno hvala, Drobtinica. Dakar me je pa osvojila ravno s svojo zalostno zgodbo (sem bolj "mehke" sorte in me vsako trpljenje zivali (pa ne samo psov) zelo zelo gane...), verjamem pa, da ima vsak pes v zavetiscu svojo zalostno zgodbo in me je sposoben spraviti v jok... By the way: Drobtinica a je tvoja Aisha tista, ki se je novembra oddajala?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #738 : torek, 16.01.2007 : 11:40:27 »

Ne Micika, moja Aisha se ni oddajala in upam, če bo zdravje (moje) služilo, se tudi nikoli ne bo. Sem jo pa septembra 2004 posvojila iz zavetišča Zonzani in danes je prav takšna baba kot Dakar. Kdo ve, morda sta si celo kaj v sorodu. In prepričana sem, da bi bilo življenje z njo prav tako prijetno, kot je moje z Aisho.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #739 : torek, 16.01.2007 : 11:57:22 »

Jooooj, sele prvi dan, pa sem ze eno "mim pihnila" ane? Nekje sem pac "ujela" da si jo dobila v zavetiscu, pa na linku o rotijih iz zavetisca sem zasledila eno ful ful lepo rotiko Aisho, pa sem mislila da je sedaj ta tvoja Smiley Je pa res, da sem vceraj vseh teh 50 strani (pa se par drugih) prebrala v rekordnem casu (pa se v sluzbi za povrh!) in da se mi vcasih kaj pobrklja Smiley Se opravicujem in vama zelim veliko veliko prijetnih skupnih trenutkov!
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #740 : torek, 16.01.2007 : 12:06:13 »

Nič hudega in nobeno opravičilo ni potrebno. Najdeš pa, poleg vseh ostalih lepotcev in lepotičk, slikco moje Aishe na začetku 37 strani te teme.
In tudi jaz sem na tem forumu bolj ko ne nova, no malo več kot pol leta in se zato še vedno učim. Pa mi drugi veliko pomagajo, tule v tej temi so sami ta pravi.
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #741 : torek, 16.01.2007 : 12:15:18 »

Micika dobrodošla Smiley. Več glav več ve Wink
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #742 : torek, 16.01.2007 : 12:20:18 »

Pozdravljena Micika,

lepo, da so ti naši pesjani všeč. Wink

Mene pa zanima ali si ti bolj občudovalka te pasme ali si tudi potencialna nova lastnica? Tongue
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #743 : torek, 16.01.2007 : 12:38:22 »

Ka ty a,

Shiva se je spoznala že z večino domačih živali in tistih, eksotičnih, v ZOO-ju.

Moram reči da je moja kokoš navdušena nad vsemi, edino pri levih in enih zvereh poleg levov na levi strani, jo je stisnilo strahospoštovanje. Grin

Pridno se boji tudi krav, ker jo je, ko je bila še mladiček, stresel električni pastir in ona še vedno verjame, da jo je stresla krava na drugi strani žice... Cheesy Grin Čeprav jo v hlev, poln krav, lahko spravim vedno, le da je takrat na tresočih tačkah. Roll Eyes

Na vsakodnevnih sprehodih smo spoznali tudi ovce, ki so bile zanimive od daleč, ko pa smo 1x naleteli na dir skupine cca 30 ovac proti nam, jo je najprej ucvrla Shiva, potem pa še mi, ostali dvožnožci. Grin

Konje Shiva obožuje. Očitno je res, da je pes malo podoben vodniku, namreč, obožujem jih tudi jaz. Tongue Večkrat smo šli na sprehod s kolegico, njenim psom in konjem. Moram pa reči da je tudi konj krasno sprejemal pse in težav ni bilo.

Bili smo tudi v konjušnici, se smrčkali s konji, osli itd... kokoške so tiste pernate zadeve, ki se pošteno prestrašijo, če jim pridemo za hrbet in skačejo v luft  Grin Grin Grin , mačke so nam "termofor" .... uf, še veliko bi se našlo prijetnih primerov.

Oli je tudi spoznala večino domačih živali, edino v ZOO-ju še ni bila. Bomo tudi za to poskrbeli. Wink
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #744 : torek, 16.01.2007 : 13:08:40 »

Ekola, še dve fotki kot dokaz, kako se imata moji kokoški radi: Cool



Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #745 : torek, 16.01.2007 : 13:19:01 »

Odgovor Fortuni: obcudovalka pasme sem ze od nekdaj, potencialna nova lastnica pa sele od pred kratkim, ko sem se preselila na drugo lokacijo in imam vec prostora... Upam da bom pridevnik "potencialna" lahko kmalu izpustila... Ze od nekdaj namrec sanjam o enem takem pesjanu oz. "kokoski" Smiley
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #746 : torek, 16.01.2007 : 14:15:11 »

Micika .... navijam(O) za Dakar!  Wink

Če sem si pa za katero psičko tako želela toplega doma, pa skoraj ne pomnim. Undecided

Če bi imela samo eno psico, bi bila Dakar že davno na mojem kavču, v to sem prepričana. Tongue
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #747 : torek, 16.01.2007 : 19:01:12 »

Micika dobrodošla!
Boš šla Dakar pogledat,spoznat v zavetišče?
Jaz sem jo že spoznala in je krasna psička.

Evo takole pa naš Mike gleda Tongue ( na levem učku ima zaspančka)

http://shrani.si/files/2r8md.jpg

Fortuna tvoji se imata pa res radi Kiss
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #748 : torek, 16.01.2007 : 19:19:19 »

Uffff... kako velik pa fleten je tale tvoj pesjan! Moras imeti pa res velik fotoaparat, da ga spravis noter Smiley Mi deluje takoooo zmaaatraaaaan pa zaspaaaaannnn... A ste ga ravno zbudili al kaj? Lep kuza, ni kej...
Ja, Dakar bom sla sigurno tudi sama pogledat, takoj ko se vrnem v SLO (sluzbeno odsotna).
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #749 : torek, 16.01.2007 : 19:21:47 »

Naš mike je en zaspanček.Samo,da vidi,da kdo sedi se uleže nanjga.Megy pa sploh.
Znata pa bit tudi zelo živahna.Npr.ko vidita,da se obuvamo Cheesy
Za Dakar pa vsi držimo pesti,da ti bo všeč.
Logiran
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines