mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 01:21:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 489016 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
aika
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #615 : ponedeljek, 09.10.2006 : 08:32:09 »

Fortuna, predvidevam da si se pri Oli malo zmotila. Zellooo visoka (previsoka) psica je, če ima 65. Višja kot pol samcev
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #616 : ponedeljek, 09.10.2006 : 08:55:08 »

Aika, tudi moja ima plečno višino 64 cm (mm gor ali dol), samo da jaz pri svoji nisem čisto sigurna, če ni bil vmes pri gonitvi še kakšen drug "pacek", in so jo ravno zato pri dveh mesecih pustili na cesti. Sicer pa si lahko njeno sliko ogledaš na 37 strani tega podforuma.

Pa da ne pozabim. Iskrene čestitke za fotografije v natečaju pes in voda.
Logiran
aika
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #617 : ponedeljek, 09.10.2006 : 09:21:00 »

Že že, samo Oli je z rodovnikom. Je pa zelo odvisno od tega, kako pes stoji, ko ga meriš. cca 2 cm +-

Hvala za čestitke. Se na slikah super vidi, kako radi plavajo naši trije črnuhi.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #618 : ponedeljek, 09.10.2006 : 09:26:57 »

Hvala za čestitke. Se na slikah super vidi, kako radi plavajo naši trije črnuhi.

Pokam od zavisti  Angry  Angry  Angry , pa mislim da Živc tudi  Cheesy  Cheesy
Logiran
aika
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #619 : ponedeljek, 09.10.2006 : 09:30:23 »

Posebej za njih sva letos poleti kupila bazen in so se celo poletje namakali. Thor je za dobro jutro najprej skočil v bazen in malo zaplaval. Sva ga komaj ven dobila.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #620 : ponedeljek, 09.10.2006 : 09:37:59 »

Moja psica očitno ni samo malo previsoka, je tudi iz cukra  Grin  Grin . V takle bazen bi jo spravla edino, če bi bil poln hrane  Wink

 Sicer pa ali se da to na kakšen način popraviti? Pa ne mislim tako, da grem jaz v vodo in ji z nje kažem pečenko, ker ne bo šlo (sem že probala)
Logiran
aika
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #621 : ponedeljek, 09.10.2006 : 09:58:42 »

Očitno se ji je voda zamerila in jo boš težko notr spravila.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #622 : ponedeljek, 09.10.2006 : 10:05:27 »

Hvala za odgovor, čeprav me nisi potolažila. Je pač tako, za bivše zavetiščarje nikoli ne vemo, kaj so doživeli v tistih prvih, v mojem primeru dveh mesecih življenja pri prvem lastniku. Ker že tista deklica (je tudi članica tega foruma), ki jo je takrat našla in odpeljala v zavetišče, mi je povedala, da je psička smredla ko kuga in da je bilo kopanje že pri dveh mesecih neznansko stresno.

Se bomo pač samo špricali, deževkali in snežkali še naprej.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #623 : ponedeljek, 09.10.2006 : 11:06:08 »

Aika, saj pravim - bom danes še enkrat zmerila. Wink

Drobtinica, Shiva se prvi dve leti ni približala vodi. No ja, je namočila blazinice, to je bilo pa tudi vse. Sedaj je ne dobim ven. Tudi v zimskem času moram biti zelo previdna, da mi ne gre v vodo.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #624 : ponedeljek, 09.10.2006 : 11:08:53 »

Fortuna, in kako ti je uspelo. Kakšne metode si uporabila? Jaz bi bila namreč zelo vesela, če bi se Aisha v tisti hudi vročini vsaj malo lahko sprostila v vodi.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #625 : ponedeljek, 09.10.2006 : 13:57:01 »

Fortuna, in kako ti je uspelo. Kakšne metode si uporabila? Jaz bi bila namreč zelo vesela, če bi se Aisha v tisti hudi vročini vsaj malo lahko sprostila v vodi.

V bistvu sva s kolegico njeno psico provocirali s kamenčki, ki sva jih metali v vodo, (njena psica se je vode tudi na veliko izogibala) kar je sicer trajalo več od ene ure, nakar je psica zaplavala in potem je nisva več dobili iz vode. Tongue

Shiva je takrat samo gledala, niti na kraj pameti ji ni prišlo, da bi ona za kakšnimi kamenčki šla v vodo. Jaz sem dobesedno obupala nad mislijo, da bo moja psica kdaj plavala z mano.

Potem smo se enkrat pasjeljubci dobili na Otočcu, kjer se je večina psov šla ohladit v Krko. Ker so sedaj plavali vsi njeni "prijatelji", je šla tudi ona do trebuščka v vodo. Pri nas niso bili kamenčki tisti, ki so ji pomagali pri tem da je zaplavala, ampak palice. Metala sem ji palice pred nos in ker jih ni dosegla, je zaplavala. Bognedaj da bi njeno palico dobil kdo drug.  Grin
Čeprav jo je ta isti dan samec nemška doga dobesedno potopil, da sem mislila že skočiti v vodo, je to ni prestrašilo in sedaj veselo plavamo že več kot eno leto.

Oli je pa itak skočila v vodo prvič, ko je bilo dovolj toplo letos, tako da z njo nisem imela nobenih problemov. Smiley
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
aika
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #626 : nedelja, 15.10.2006 : 17:38:19 »

Včeraj se je na poligonu KD Poetovio v Miklavžu odvijal jesenski vzrejni pregled za pasmo rottweiler. Pregleda se je udeležilo kar 9 psov, 3 samci in 6 samic.

Aika Mumlek in Thor Mumlek sta bila ocenjena z odlično in dobila najvišjo vzrejno oceno A/1.

Slike z vzrejnega pregleda lako vidite na http://aika.moj-album.com

Prilagam sliko Aike
http://vravolu.moj-album.com/slike/1438758/tq4LM2IppJsbYSxO.v.jpg
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #627 : nedelja, 15.10.2006 : 18:52:24 »

Čestitam!
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #628 : nedelja, 15.10.2006 : 19:38:50 »

Čestitke Aika.

A je bil ta vzrejni kje objavljen?  Huh Če bi vedela da bo, bi vas prišla malo pogledat.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
aika
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #629 : nedelja, 15.10.2006 : 21:24:57 »

Mislim, da ni bil objavljen. So pa vsi vedeli za njega.
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines