mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 23:16:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dogo argentino  (Prebrano 345852 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #720 : torek, 28.04.2009 : 16:54:09 »

Aha, tako je to.Ja moj ma pa 7 tednov,je pa že pri meni.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #721 : torek, 28.04.2009 : 16:58:30 »

Kako pa to, da je že pri vas??
Logiran
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #722 : torek, 28.04.2009 : 17:12:08 »

Aja,joj,....hvala za mnenje,oziroma odgovor Wink
Logiran
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #723 : torek, 28.04.2009 : 17:14:15 »

Ja mami ni mela več mleka,pa sami že znajo papat,tko ,da ni blo panike.Pa jih je oddala mal prej,...no ene 10 dni prej.
Logiran
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #724 : torek, 28.04.2009 : 17:17:07 »

Pa pravi korenjak je,sem mislu da bo kej joku,pa nič.Zdej je že tretji dan pri meni
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #725 : torek, 28.04.2009 : 17:18:45 »

Ce mama nima mleka, mora vzreditelj mladice futrat sam. To pa nekaj stane ane? In po zakonu mladicki ne smejo od mame pred devetim tednom. Pa ce to komu pase ali ne. Roll Eyes
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #726 : torek, 28.04.2009 : 17:21:59 »

Citat
LEP POZDRAV

Vsem na forumu,veliko me zanima o pasmi,predvsem pa me zanima,če je bolj redkost,da ima mladiček zelenkaste oči.No da ne bo kdo mislu zelene.So temne ,samo bolj na zelenkast.Ponavadi so bolj modre,temno modre.Govorim pa o mojemu psičku staremu 4 tedne in 2 dni.Ime mu je Pele Condoros Manjaro-CONDOR

Citat
Aha, tako je to.Ja moj ma pa 7 tednov,je pa že pri meni.

Koliko je potem star mladic?
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #727 : torek, 28.04.2009 : 17:39:10 »

Mladiče se itak dohranjuje od 3. tedna starosti naprej, tako da to da mama nima mleka nima nobene veze.

Od kod pa prihaja mali?

Drugače pa sem v zadnjem času prejela nekaj mejlov s takimi in drugačnimi vprašanji, več ali manj pa se začnejo z "kupili smo Dogo Argentino in nas zanima to in to".. pa me zanima če se kontakte z vzrediteljem prekine takoj po nakupu, al kako to gre da se je treba na drug folk obračat. Na vprašanja na forumih rada odgovorim, v živo tudi, da se grem "Majino posvetovalnico" po mejlih potem ko je nekdo ceneje kupil drugje pa ne vidim razloga oz. se mi zdi trapasto Smiley Tole pišem sem zato, ker imam calbuco mejl objavljen na tem forumu in se mi zdi da so me preko njega tudi našli. Sem enkrat prav na tem forumu brala da se tudi drugim dogaja, pa nevem a je to neka slovenska fora al kaj.

Sicer so pa v ceno mladiča všteti tudi nasveti 24 ur na dan za naslednjih 10-12, 13 let , tako to pač je Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #728 : torek, 28.04.2009 : 17:49:58 »

Pri sedmih tednih mladiči sami jedo in ne sesajo več pri mami, po zakonu pa morajo ostati pri mami do devetega tedna, ker se v tem času še marsičesa od psice in svojih bratov in sester naučijo. Mora pa seveda vzreditelj v tem času kvalitetno hrano za mladiče kupit, jih futrat, se z njimi ukvarjat, jih učit reda. Enim se pač ne da.

Deso, ja, takšni nakupi in post festum vprašanja so slovenski šport. Meni se to tudi redno dogaja. In vedno znova odgovarjam zaradi psa. Zraven pa škrtam z zobmi.
Logiran
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #729 : sreda, 29.04.2009 : 00:33:19 »

Mladièe se itak dohranjuje od 3. tedna starosti naprej, tako da to da mama nima mleka nima nobene veze.

Od kod pa prihaja mali?

Drugaèe pa sem v zadnjem èasu prejela nekaj mejlov s takimi in drugaènimi vprašanji, veè ali manj pa se zaènejo z "kupili smo Dogo Argentino in nas zanima to in to".. pa me zanima èe se kontakte z vzrediteljem prekine takoj po nakupu, al kako to gre da se je treba na drug folk obraèat. Na vprašanja na forumih rada odgovorim, v živo tudi, da se grem "Majino posvetovalnico" po mejlih potem ko je nekdo ceneje kupil drugje pa ne vidim razloga oz. se mi zdi trapasto Smiley Tole pišem sem zato, ker imam calbuco mejl objavljen na tem forumu in se mi zdi da so me preko njega tudi našli. Sem enkrat prav na tem forumu brala da se tudi drugim dogaja, pa nevem a je to neka slovenska fora al kaj.

Sicer so pa v ceno mladièa všteti tudi nasveti 24 ur na dan za naslednjih 10-12, 13 let , tako to paè je Smiley
Logiran
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #730 : sreda, 29.04.2009 : 01:26:45 »

Mali prihaja iz okolice Maribora.Natančneje iz Ruš,nima rodovnika,star je pa 8 tednov pa 3 dni,tako da se za pomoto v prejšnih navedenih odgovorih opravičujem.  

Ja to gre tko, kokr jest hočem.Raje se večkrat prepričam in slišim mnenja drugih,prav z tem namenom sem se prijavil na to stran.Tko da če se tuki gor kej sprašuje je odgovor dobrodošel,tko da se v naprej zahvaljujm vsem,če pa misl bit kdo pametno potenten,bi pa raje videl da mi ne odgovarja.
Res je, prav imaš,rejca lahko pokličem kadar koli in ga uprašam kar koli,dokler bo moj Condor živ.
 Ja sej ,verjetno sem res butec ,ker se OBRAČAM NA DRUG FOLK.Jest sem pa mislu,da se obračam na neke poznavalce pasme,....
Še enkrat bom povedu,da nimam izkušenj z večjimi pasmami ,tko da rad slišim več mnenij,tako od rejca,kot od kr enga folka,in drugih seveda z več ali manj izkušnjami na tem forumu.
Logiran
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #731 : sreda, 29.04.2009 : 01:49:02 »

Joj sam kere ga strelate,mogoče sem pa tud sam kriv,ker sem se zmotil o starosti mojga bubija v samem štartu.
Kaja .....!,Deso bednica sorry ,da moram tako reči, pa Kalsang.A
Logiran
CONDOR
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #732 : sreda, 29.04.2009 : 02:03:44 »

Joj sam kere ga strelate,mogoče sem pa tud sam kriv,ker sem se zmotil o starosti mojga bubija v samem štartu.
Kaja .....!,Deso bednica sorry ,da moram tako reči, pa Kalsang.DOBRO BI SE BILO  NAUČITI MALO BRZDANJA.
KDO UBISTVU STE VE,KAJ STE TUKI?
A ste rejci,poznavalci psov,ali ste pametovalci novincou???
Jest pa nisem tako bogat,da bi kupoval poceni. Shocked
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.365


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #733 : sreda, 29.04.2009 : 02:38:13 »

CONDOR, ce nameravas ostati tukaj in se kaj napisati, bomo zaceli od zacetka, in sicer najprej s slovnico. Tukaj pisemo slovensko. Ce ti ne ustreza, izvoli ... internet je dovolj sirok, da se lahko mojpes.netu izognes. Enako je s pametovanjem. Ne poznas ljudi, zato ne drkaj o tem, kdo je kdo. Ko bos kaj prebral, recimo tole in se kaksno temo, bos vedel, kdo je Desobediencia, kdo Kalsang, kdo kaja in kdo jaz. Do tedaj bos brisan, v kolikor stegnes kakrsnokoli na nas racun ali na racun kogarkoli drugega. Ne sedimo skupaj v ostariji, po tvojem pisanju pa je jasno, da se ti sanja ne o psih ali cemerkoli v zvezi z njimi. Torej potrebujes (in pravis, da si prisel po) znanje. Znanja ne bo s taksnim nastopom. Naj ti ga da stepar, ki je od tebe za mesanca pobral denar.

Ja, kupil si poceni, oz. kolikor si dal za mesanca, je prevec. Imas namrec mesanca, ki naj bi bil podoben argentincu. Ti pase ali ti ne pase, tako tukaj je in vsako tvoje protestiranje bo sankcionirano.

O tem, kje si se znasel in kaksno vzrejo ter nakupe podpiramo, proti cemu pa se borimo, lahko preberes na http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1265 in na http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=937.

Ni nujno, da si pri nakupu psa bogat, zal pa gre pri takih nakupih za pomanjkanje "bogastva" v glavi in ne v denarnici.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.365


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #734 : sreda, 29.04.2009 : 02:45:28 »

Se tole, da bos ti vedel in upam, da bos povedal tudi steparju, ki ti je prodal psa:

Pravilnik o zaščiti hišnih živali
IV. POGOJI ZA POSEDOVANJE PSOV
21. člen
(mladiči)
Mladičev ni dovoljeno odvzeti od psice pred dopolnjenim devetim tednom starosti.


Predvcerajsnjim si namrec v predstavitvi napisal, da je pes star "komaj mesec in pol".
Zelita s steparjem in zasluzkarjem, da vaju kdo prijavi?
Logiran

Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines