mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 00:34:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daltoni
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Daltoni  (Prebrano 80831 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Švrk
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #150 : ponedeljek, 05.03.2007 : 13:28:51 »

Yo!

Je možno, da na isti položnici nakažem znesek za Lukca in njegovo nogico in pa za "mojo" Aško? Smiley
Se mi zdi brezveze plačevati 2x poštnino, če gredo cekinčki na isti naslov. Wink

Za Lukca pa držim pesti, da bo vse OK Wink Kiss

Lp Tina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #151 : ponedeljek, 05.03.2007 : 13:37:50 »

Mogoče bi bilo dobro za Lukca počakat do 16. z nakazili. S tačko je hudo narobe in bistveno slabše, kot je bilo, ko smo se dogovarjali za operacijo. Lukec je že ves kriv...ali kako naj to opišem. Ne vem, kaj bo.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #152 : ponedeljek, 05.03.2007 : 14:16:25 »

Ne, nič ni treba čakat.  Wink (z nakazili namreč).
Tukaj se pa PRVIČ ne strinjam s tabo Smetka, sory  Undecided

Še vse bo OK  Cool Smiley

če slučajno.....BO PA ZA DRUGE PESJANE - ANE ? (imaš še dovolj "STALNIH" ki ravno tako potrebujejo mnogo "USLUG" takih "plačljivih" sem imela v mislih  Undecided

Sicer so pa vsi eni veliki crkljivci. V petek, ko sem bila na kratkem obisku, so hotli kar vsi naenkrat k mojim nogam, pa v naročje, pa itak, da bi se vsi naenkrat božali in čohali. Ne vem kako to Smetka zmore, ker sem imela kar naenkrat premalo samo dve roki, bi jih pa nujno rabila vsaj še nekaj parov.

Od Dakar, pa Paprike, pa Zvonca, pa Nočka, pa LUČKA je tudi prišla, pa še vsi drugi,  skratka čisto vsi naenkrat bi se crkljali, pa lezli vame..kar ne veš, kje bi začel, pa kje nehal ..

Nujno pa bi se že lahko našli ta pravi posvojitelji za Reli, da ne bo več "nagajala" LUKCU.

Vsem kosmatincem sto  Kiss
dvonogim pa LP
Mojca
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #153 : ponedeljek, 05.03.2007 : 16:03:28 »

Joj, resnicno upam, da ga bodo resili. Saj gotovo mora obstajati kaksna varianta za resit njegovo tacko...
Ceprav ga nisem se spoznala v zivo, se mi je Lukec zelo prikupil in mu res zelim, da ozdravi.
Seveda bomo tudi prispevali po svoji moci.

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #154 : ponedeljek, 05.03.2007 : 16:30:22 »

Ne gre več samo za tačko. Lukec je ves kriv. Če se bo izkazalo, da bo imel težave še s hrbtenico in še s čim, potem mislim, da nima nobenega smisla. Lahko rečem samo, da sem poskusila in se napačno odločila. Pa da ne bom preveč pametovala, bom počakala do 16.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #155 : ponedeljek, 05.03.2007 : 16:40:09 »

JA, sem vesela, da boš počakala.  Smiley
A ni mogoče "boleča ali skrivljena" (ni glih dober izraz), posledica zaradi  tačke, samo ugibam ?
Odločila si se pa po vesti, pa pravilno - kot vedno - veš, da te podpiramo pri tvojih odločitvah.  Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #156 : ponedeljek, 05.03.2007 : 18:48:15 »

A tako. Sem mislila, da se 'kriv' nanasa le na tacko...

Oh, ubogi Lukec:( Sad

No, upam, da 16. veterinar uspe najti kaksno resitev. Pa upam, da bo poiskal(a) tudi kaksno "drugo mnenje" - se pravi mnenje ostalih strokovnih kolegov...
Smetka, saj vemo, da bos ti takoalitako se pozanimala kot je treba in se odlocila pravilno.
Vso sreco.
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #157 : ponedeljek, 05.03.2007 : 19:25:06 »

Bogi Lukec.   Cry
Močno močno držim pesti, da se le najde kaka rešitev...  Kiss
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #158 : ponedeljek, 05.03.2007 : 19:40:28 »

Odločitev, ki jo boste sprejeli, bo prav gotovo temeljila na strokovnih ocenah veterinarjev, pa ne glede na to, ali se bodo odločili za evtanazijo ali pa za operacijo, katere izid bi bil uspešen. Kakorkoli se boste odločili, bo prav gotovo najbolje za psa.

No, mi, ki pa smo na drugi strani računalniškega ekrana pa upamo, da tale Lukec le ni zastonj dobil vzdevka Srečni.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #159 : ponedeljek, 05.03.2007 : 22:57:05 »

Se pridružujem mnenjem ostalih. Smetka, odločila si se prav, da si Lukcu dala priložnost Smiley. Veterinarji pa bodo povedali strokovno mnenje, na podlagi katerega se boš potem še enkrat pravilno odločila, za tisto kar je najbolje za Lukca.

Če pa mu že vnaprej nakažemo nekaj cekinčkov, pa naj mu cingljajo za srečo naslednji teden Kiss Kiss Kiss.
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #160 : ponedeljek, 05.03.2007 : 23:25:16 »

Oh joooj Cry
Držim pesti za Lukca in da bo res lucky sram

Odločitev bo sigurno prava... smetka drži se Kiss
Lukec ti pa priden bodi Kiss
Logiran
Gajkoš
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #161 : torek, 06.03.2007 : 09:52:05 »

UPAM, DA SE BO VSEENO SREČNO IZŠLO ZA LUKCA, KER JE TUDI MENI PRIRASTEL K SRCU IN MI JE HUDO, KER JE STANJE SLABŠE. NA SLIKAH MI ZGLEDA TAK FANT, KI GLEDA OPTIMISTIČNO NA SVET. KAKORKOLI, Z MOJO GAJO DRŽIVA TAČKE IN ROKE ZANJ... NAJ SE ZGODI, KAR MU JE NAMENJENO V TEM ŽIVLJENJU - IN SEVEDA UPAM, DA JE TO LEPO, POSKOČNO IN ZDRAVO ŽIVLJENJE! Smiley
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #162 : torek, 06.03.2007 : 13:14:44 »

Smetka, je že kaj novega?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #163 : torek, 06.03.2007 : 14:29:11 »

Hm, po moje bo treba "za kaj novega" počakati kar do 16. tega meseca...  Wink
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #164 : torek, 06.03.2007 : 15:26:44 »

Najbrž bo kaj več znanega že ta teden. Bova šla na faks preslikat hrbtenico in tačke, da vidimo, pri čem smo...
Logiran

Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daltoni
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines