mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 02.10.2024 : 13:11:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: JURJA ZA HORJUL 2007
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: JURJA ZA HORJUL 2007  (Prebrano 23378 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #45 : sreda, 22.11.2006 : 08:33:07 »

nekaj tolarčkov bilo zdajle nakazanih, lp
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #46 : sreda, 22.11.2006 : 10:03:50 »

Rossy super. Še kako pridejo prav teli jurčki Smetki. Sploh zdaj, ko je bila in je še v teku tale gradnja, ki je poleg ostalih stvari še bolj otežila situacijo.
Jurček na jurček pa se nabere. In iz teh jurčkov se lahko marsikaj plača, kupi in naredi za dobrobit živali. Vesela sem, da se ta akcija še ni izpela in,  se še vedno najde nekdo, ki še nakaže.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #47 : sreda, 22.11.2006 : 10:08:16 »

Ja hvala Rossy, pa tebi tudi Zmagica

ŠE SE NAJDE KAKŠEN DOBER ČLOVEK NA TEM SVETU, KI MU JE MAR ZA ŽIVALI  Smiley Smiley Smiley
LP Mojca
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #48 : sreda, 22.11.2006 : 10:14:25 »

Zdajle je ponovno potrebno malo napolniti horjulštajnskega pujsa, a ne. Upajmo, da bo še kdo malo pobrskal po žepih in se mu bo nasmehnila sreča v obliki jurja za Horjul.   Cheesy  Grin
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #49 : sreda, 22.11.2006 : 10:22:43 »

Švrkica imaš prav. Zdajle je res potrebno še malo nafilati pujsa. Jaz sem doma preobrnila vse predale in sem tudi rumeni drobiž nesla zamenjati na banko. In ne boš verjela celih 4000 sem nabrala. Grem danes po že zadnji lijak za horjul. Zato pobrskajte še po predalih. Drobiž bo treba do novega leta zamenjati. Prepričana sem, da se pri vsakem še najde kakšen jurček.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #50 : sreda, 22.11.2006 : 11:06:13 »

Tudi s tem ne bo težav, bo dala pa kakšnemu pesjanu malo za prelizat, da lim odstopi, ha,ha
se bo že znajdla, ane ? Grin
LP Mojca
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #51 : sreda, 22.11.2006 : 11:29:52 »

Steva davkarji naj tole kar berejo. Če se bodo spravljali na take kot je Polona, ki gre še sama v minus na račun sebe in svoje družine, potem pa res ne vem kam bo šel tale svet.
Vem, da gredo verjetno marsikomu v nos te akcije kot so jurja za horjul, stilska preobrazba in še kakšne in, da se nekateri sprašujejo ali se te donacije prijavljajo. itd, vendar dokler država ne uredi stvari na drugi strani (ne bom naštevala kje, saj vsi prav dobro vemo) bomo mi, ki nam ni vseeno (hvala, ker si tudi ti ena od oseb, ki pomagaš) probali izvrtati denar z akcijami, ki se pač dogajajo na tem forumu. Tudi nam in Smetki bi bilo verjetno lažje, da nebi bilo treba po domače fehtati, a kaj ko se drugače ne da. Še vedno prispevke dajejo le mali ljudje. Velikih sponzorjev, ki bi lahko kaj dali pa ni in ni.
Tako razmišjam jaz. Če sem povedala preveč prosim Jano za izbris.

P.S. Jurji še vedno dobrodošli, pa čeprav v kuvertah  ali na kakršen koli drug način.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #52 : sreda, 22.11.2006 : 11:41:32 »

Jaz sem kar dva jurčka poslala.  Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #53 : sreda, 22.11.2006 : 11:44:02 »

Ja Zmagica
Točno tako. Vem, da gredo takele akcije marsikomu v nos ...(predvsem na drugih forumih)
Pa končno, kaj jih pa tolk zanima, kaj se na drugih forumih dogaja...NAJ BODO ZVESTI SVOJEMU FORUMU IN NAJ TAM GLEDAJO, DA BODO KULTURNI, PA PREDVSEM DELALI V DOBRO ŽIVALI, NE PA ZGANJALI NEKAKŠNE FOUŠIJE IN PODOBNO.
Tako je moje mnenje.
(itak je pa vse prostovoljno in dobronamerno..v dobro ŽIVALI)
Se mi zdi na isto temo nek forum tako, kot bi neki politični in strankarski člani hodili malo poslušat ali ocenjevat druge politične stranke in se udeleževali njihovih sestankov. Meni to res ne gre v glavo, ali se motim ?
Lahko si član večih forumov, ampak na druge tem, ane ?
Recimo en pesjanski forum, pa kakšen ne vem avtomobilski, jahtarski in kaj podobnega...

ZATO HURA JURJA ZA HORJUL 2007 - ŠE TRAJA  Smiley Smiley Smiley
pa LP Mojca

(Jana, če kaj ne štima-lahko pobrišeš-pa brez zamere)


Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 22.11.2006 : 11:47:24 »

Jaz bi rabila IBAN stevilko. Ker drugace iz tujine ne morem nakazat. Hvala vnaprej! Katja
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #55 : sreda, 22.11.2006 : 13:37:59 »

Ulpi
Bo Smetka to uredila. Sej ji napisala...ZS
Hvala vnaprej  Smiley
lp Mojca
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #56 : sreda, 22.11.2006 : 14:34:10 »

Ok, hvala Liza-asta. Ce ne bom pa v kuverti poslala!

papa
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #57 : sreda, 22.11.2006 : 16:03:46 »

Mene pa samo to skrbi, da tega ne berejo poštarji  Grin  Grin  Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #58 : sreda, 22.11.2006 : 16:25:41 »

Haj Zmagica
Ja, tale skrb res ni odveč, bi blo boljše da Smetka tole s kuvertami kr mal zradira... Cheesy

Veš, je mene en čas tudi skrbelo, da ni tukaj na forumu kakšnih POLICAJEV...pa te stvari... Wink

p.s. Imaš ZS
Mojca
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 23.11.2006 : 14:46:34 »

IBAN številka je SI 56 plus številka TRR-ja. Lp vsem.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: JURJA ZA HORJUL 2007
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines