mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 00:56:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: priprava psa za razstavo  (Prebrano 64657 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #120 : ponedeljek, 23.02.2004 : 15:44:25 »

Ej, ljudje, eno vprašanje, zakaj pa ne primete za kravateljc svojih vzrediteljev?Mislim vsaj tiste, ki imate vzreditelje v Sloveniji?Mislim, da bodo veseli, če boste hoteli pokazati vaše pse in njihovo vzrejo.
Naš vzreditelj je bil presrečen,ko smo ga prosili če nas lahko vpelje v svet razstavljanja, celo z nami je šel na prvo razstavo, da nismo bili preveč izgubljeni.Ne morete si misliti, kako me je driblal, da sem se pravilno naučila razstavljati pasmo.
LP
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #121 : ponedeljek, 23.02.2004 : 22:03:53 »

Gradz ni isti vikend,kot lj. razstava,Lj. razstava je dva tedna kasneje Wink

Mogoče pridemo pofirbcat, če bom našla varstvo za Zoyo. Ker v LJ je ne bom prijavila.

MISSA,ti kar pridi brez skrbi,enkrat je vedno prvic ;)Vsi smo preziveli,zakaj ne bi se ti Grin :DPoleg tega se bos na razstavi lahko druzila tudi z drugimi lastniki,forumovci in trema bo takoj minila,pa se cel dan bos skupaj z Zoyo;)

Jaz sem mislila, da  bom lahko na razstavi komu podturila mojega komarčka, glede na to, da jo moram prenašati 24 ur na dan. Še kadar grem službeno ven, ji ne morem dopovedati, da je še premajhna, da bi hodila v službo. Pa vztraja in jaz na koncu popustim. Pa se je ne rešim.

Aja,glede dekolteja ;DPo nekaj casa bos ugotovila,da v nekaterih primerih resnicno deluje Grin Grin Grin

OK! Mi bomo prišli in  osvetlili naš dekolte v najlepši luči. Ene čevlje bom nesla k čevljarju, da mi podloži podplate, pa full ozke cunjice bom zvlekla nase. In če bom še malo pomigala....
 ni vrag, da ne bi česa odnesla. A bo tako v redu???
lp,pia

Naš ata Dore... bi moral imeti res dolgo berglo, da bi me dosegel iz Belgije. Se popolnoma prepuščam vašim rokam.

LP,Miša
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #122 : ponedeljek, 23.02.2004 : 22:22:31 »

MISSA,super bo Grin Grin Grin Grin Grin

...Samo pazi se,ce sodi zenska Grin Shocked Grin

lp
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #123 : ponedeljek, 23.02.2004 : 22:58:59 »

LP,Pia!
To bi potem rešilo vse moje težave. V ring pošljem našo močnejšo polovico, pa naj še on pokaže svoje.

Pa da vidimo, kam bodo gledale sodnice!!!
Lp,MIša
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #124 : sreda, 25.02.2004 : 21:14:22 »

Lastnika groenendla,bos recimo zelo,zelo redko videla v obleki in srajci(a ne Bambi Grin Grin) medtem ko je pri kodrih to ze takorekoc v navadi...

Pia, če že specificiraš, potem prosim zadeni še spol  Tongue Wink ...  Boš videla, za Ljubljano se bom tako zrihtala, da razen po fascinantno lepem psu ne boš vedela, da sem to jaz  Cool Grin. Eni pač običajno prisegamo na udobje  Roll Eyes.
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #125 : nedelja, 29.02.2004 : 08:40:25 »

LP,za vse!
Jaz sem že tako zmešana s to prvo razstavo, da me ponoči tlači mora. Nekje v sanjah laufava z Zoyo po ringu. Ona pa najprej onemu pred seboj zgrabi rep in ga veselo prežvekuje. Ko nam ta uide, počaka tistega za seboj in ga zgrabi za uhelj ter ga prežvekuje. In tako po vrsti, dokler ni sodnik ukazal nama ven iz ringa še pred ocenjevanjem. Zoya se ni strinjala z njegovo odločitvijo pa ga zgrabi za hlačnico in jo začne prežvekovati. Končno jo zvlečem vstran od prežvakanega sodnika in odpeketava, jaz v petkah, iz ringa. Sediva na stopnicah, ko pride najin vzreditelj iz Belgije in me sune z bergljo. Pogledam ga, on pa mi potisne v naročje še enega mastinota. Pri tej mori sem se kar zbudila iz sanj.Sedaj razmišljam, da jo bo nekdo drug peljal na razstavo. Kar je preveč je preveč za moj srček.
LP,Miša
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #126 : nedelja, 29.02.2004 : 09:50:00 »

LP,še enkrat!
Sedaj pa resno, potrebujem nujno še ta teden odgovor od nekoga, ki ima izkušnje na razstavah. Moram vedeti kaj naj pričakujem. Za tiste, ki ne veste, razstavljala bom 6 mesečno  do konca in naprej razvajeno mastinčico.Naša prva razstava v Grazu nam bo od skrbi pobrala kaj nekaj kilogramov(kar meni ne bo nič škodovalo) In vprašanje: med kakšnimi pasmami se bova znašli in malo špekulacije, koliko psov lahko pričakujem v ringu? In kje lahko izvem kdo bo sodil (da se pozanimam glede dekolteja). Zanima me predvsem od kod bo sodnik in ali se bo spoznal na pasmo, ki jo bo sodil? In moja najhujša nočna mora, če bova sami v ringu ne bom mogla plonkat in bom letala kot kura, ki beži pred petelinom.
Če mi nihče ne bo hitro odgovoril bom od nespanja po cele noči visela tuki gor, pol boste pa imeli...!!!
Pa še sami si boste krivi.
LP,Miša
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #127 : nedelja, 29.02.2004 : 10:32:05 »

In vprašanje: med kakšnimi pasmami se bova znašli in malo špekulacije, koliko psov lahko pričakujem v ringu? In kje lahko izvem kdo bo sodil (da se pozanimam glede dekolteja). Zanima me predvsem od kod bo sodnik in ali se bo spoznal na pasmo, ki jo bo sodil?

Kdo bo sodil in katere pasme naj bi pisalo na prijavnici.

In moja najhujša nočna mora, če bova sami v ringu ne bom mogla plonkat in bom letala kot kura, ki beži pred petelinom.

Brez skrbi, sodnik ti vse pokaze, kaj zeli od tebe. To pa je: tek v krogu in stran od njega in k njemu. Slednje je pomembno, ker sodnik opazuje tudi gibanje psa od spredaj in zadaj, tako da je pomembno, da res teces proti sodniku in od njega stran, ko tako zeli, ne pa nekam stran od njega. Ne se smejat, ampak videla sem ze clovecke, ki so se prav trudili, da sodnik ne bi mogel videti gibanja psa. Nato pogleda zobovje in, ce je kuza, tudi njegovo premozenje. Ko ga pa ocenjuje, mora pa kuza vsaj pri miru stati; zazeleno je seveda, da stoji v razstavni pozi. Ce pa strajka, ga pa ne sili prevec, ampak naj stoji priblizno 'naravno'. Ne skrbi, sodnik res pove, kaj in kdaj kaj zeli od vaju. Predvsem pa BREZ PANIKE. Ce bos ti zivcna, bo kuza gotovo slabse delal, kot sicer. Zelim ti veliko uspeha, veselja in mirne zivce. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #128 : nedelja, 29.02.2004 : 10:37:47 »

Missa,nič bat Wink
Tudi mi bomo v Grazu,kar verjetno že veš,kar pa se tiče ringa,saj ni tako hudo,sploh če pustiš,da gre v ring kdo drug namesto tebe Grin Grin
Če hočeš,ti lahko jaz malo pocrkljam tvojo Zoyo,medtem,ko se bo Mefisto "mučila" v ringu s Hero Tongue
Saj ni tako hudo,sploh če gledaš z zunanje strani ringa ;)Ne,dovolj heca,res ni tako hudo,enkrat sem pa tudi jaz stala v ringu poleg Here in pač samo gledaš,kdaj ti bo sodnik pokazal,da si na vrsti in kaj moraš narediti...Seveda pa moraš potem znati pravilno postaviti psa,da pride tisto najlepše do izraza-za to je mojster Mefisto...
Torej,brez treme,saj bo šlo-boš videla,kako se bo Zoya lepo obnašala,po moje točno vedo,kdaj morajo biti pridne...
Se vidimo v Grazu,upam,da bom lahko pocrkljala tvojo Zoyo!
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #129 : nedelja, 29.02.2004 : 11:22:03 »

Citat
ko se bo Mefisto "mučila" v ringu s Hero
A res mi jo boš spet "posodila", da se šminkarim z dobrim mastinom?

Citat
znati pravilno postaviti psa,da pride tisto najlepše do izraza-za to je mojster Mefisto...

 Grin ne se no hecat!! Bo še kdo verjel Wink
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #130 : nedelja, 29.02.2004 : 11:36:23 »

LP!
Čaki,čaki Mefisto,potem ti bomo pa še našo podtaknili!!!

Saj sem ti itak dolžna pol gajbice, pa je isti šmoren, če ta dam za celo, če si jo boš zaslužila!

Vsi, ki čakate v vrsti za žuljenje in žokanje našega komarčka, vas že v naprej obveščam, da ne odgovarjam za polizane, poščipane in požvakane dele vašega telesa.
In rade voje vam plačam, da jo celi dan cartate, da bom imela malo miru. Pa prevajalca iz mastinščine v človeški jezik boste potrebovali.
LP,Miša
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #131 : nedelja, 29.02.2004 : 14:20:15 »

He,he,kar se tiče "prežvečenih in polizanih",ni pri nas nič novega Cheesy
Kar počakaj,da se še Hera postavi zraven,pa bodo imeli kaj videti(beri brisati Grin)...
Kar se pa visokih petk tiče,o čemer je bil govor v enem od prejšnjih postov-veš,da včasih kar prav pridejo,sploh poleti,ko so razstave na prostem, in ti taka mrcina zagleda nekoga,ki ga hoče povohati,ti pa vlečeš kot norec nazaj-petke v zemljo,pa imaš zavore Grin
Pa tudi za mišice ti taka 75 kg pošast zelo dobro skrbi Wink
Kar pa se tiče "mastinščine",je enostavno-mastino vedno pove:"Sedaj sem tukaj jaz,najlepši in najbolj pomemben,ukvarjajte se samo z mano,prosim!" Grin Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #132 : ponedeljek, 01.03.2004 : 15:46:46 »

MISSA:nic bat,nic bat bomo zgraven in vama bomo dvigovali samozavest Grin Jaz pridme v Gradz in ce hoces ti lahko pokazem ce kaj ne bos vedela,sicer pa ni treba znati ne vem kaj(gibanje gor in dol krotg ter vcasih se trikotnik).Sodnik ti vse nakaze z roko tako,da nic panike.Aja pa pes mora biti skoz na tvoji levi strani;)

lp,pia
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #133 : ponedeljek, 01.03.2004 : 21:34:12 »

LP,vsem!
Nabava prave takmašne obleke ni bila problem, tudi čevlje s pravo petko sem našla.Za miganje sem vzela inštrukcije,Zoya pa trpi muke Isusove, ker jo učim vsega, kar ste mi svetovali. Največji problem predstavlja hoja po levi strani(do sedaj po desni) in pozicija stoj( ker sem jo zmeraj učila da sede, če se ustaviva) V želodčku me zvije, če pomislim na nedeljo in dozdeva se mi, da bom enkrat v petek močno zbolela.
Pia, vsaka pomoč bo več kot dobrodošla. Spoznala nas boš po tem, da bo moja trodelna omara (v resnici je dvo) trogala vso pohištvo in opremo  kar jo premoremo in po naši 45kg razvajeni in gobčni mastinčici. Če boš srečala kakšno kuro,  se ne čudi, to bom jaz.
LP,Miša
P.S. še zmeraj me zanima, če kdo ve, kakšne pasme  bodo z nami v ringu?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #134 : ponedeljek, 01.03.2004 : 22:26:29 »

Še zmeraj me zanima, če kdo ve, kakšne pasme  bodo z nami v ringu?

To bi najlažje ugotovila, ce bi pogledala na prijavnico, kaj vse tisti dan sodi tvoj sodnik. Drugace se pa pusti presenetiti in bos videla v Gradcu. Pa samo brez panike, tudi to vojno bomo dobili. Drzimo pesti in sapke, da bo vse v redu. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines