mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 16:02:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: priprava psa za razstavo  (Prebrano 65118 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #75 : sreda, 21.01.2004 : 11:08:03 »

Hojla,

Hehe, očitno niste lih tapravi jedci...vas bolj zanimajo konji Wink . Tudi praw... sam da znate pridt!
Lahko se zmenimo tudi pri vhodnih vratih Vile Podrožnik (men bi blo še najboljš), ker naša bajta meji na vilo, tko da bi do mene rabl lih ene 50m Cheesy:D .

Vi se zmente, tam kjer vsi poznate...verjemte mi, da bom jaz lažje našel, četudi ne poznam... Zgubit se pa praktično ne morem  Cool

Btw, tam k majo konje, je tudi gostilna (govorim o tistmu "poligonu" - krogu kjer konji laufajo Smiley .

Vsi veste, kje so konji? Oz. Vila Podrožnik?

lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #76 : sreda, 21.01.2004 : 19:20:31 »

Oj!

Vse fino in fajn,samo da mora mene nekdo pripeljat Grin Wink
Ker v petek pri nas ni doma nikogar,sem odvisna bolj ali manj od vas...Ima kdo prostor Huh

Aja,ja vem kje je vila in gostilna in vse tako,da ni blema,kdor ne ve kje to je me lahka pobere bomo potem takoj našli Grin Tongue

To se zdaj dobimo ta petek torej,samo uro še povejte Wink

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #77 : sreda, 21.01.2004 : 20:05:34 »

Uf, kolk ste dobr...  Wink
Ker se mi ne moremo udeležiti, se že veselimo poročila mini razstave oz. maksi priprav... Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #78 : sreda, 21.01.2004 : 21:00:46 »

Ojla, pia. Lahko te midva pobereva, samo povej s katerega konca Ljubljane si. Da bos vodicka! Grin Cheesy Beira ti pa nikar ne skrbi, kot ponavadi dobis porocilo! lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #79 : četrtek, 22.01.2004 : 09:42:21 »

ok, potem, če se dobimo tam ni problema. Wink

Kdaj bi se pa dobili (uro mislim), ste že kaj razmišljali?
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #80 : četrtek, 22.01.2004 : 12:19:13 »

Šit, jaz ta petek verjetno ne morem  Undecided Sad Cry. Vem pa vse kje je kaj, tako da lahko delim navodila, kaja in pia imata tudi mojo številko, pa me lahko pokličeta za napotke, ampak če mene ne bo...
No ja, saj se lahko zmenimo tudi še kdaj, a ne, da ne bom jaz edini ignorant ostala?  Roll Eyes Wink Če se dobite in me ni, se tudi jaz zelo priporočam za poročilo in posredovanje znanja (little grasshopper  Grin).
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #81 : četrtek, 22.01.2004 : 13:29:05 »

Skoda Bambi, da ne mores. Pa tako sem se veselila, da bom spet malo pocohala Sambota! Bom pa druge namesto njega. Torej, meni je popolnoma vseeno kdaj se dobimo in se bom prilagodila ostalim. Tako, da z idejami na plan! lp
Logiran

horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #82 : četrtek, 22.01.2004 : 16:15:56 »

Hojla,

Zmenimo se takle... Mislim, da bi blo nabolje, da se dobimo še nekak rpi dnevni svetlobi...torej najkasneje ob 4h ter najpreje ob 2h popoldne... Zdaj pa povejte, če kdo ne more!

lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #83 : četrtek, 22.01.2004 : 16:20:02 »

horr:ja meni je o.k.

kaja:moja lokacija je Kodeljevo;) Za natančnejše informacije ti bom,potem ko se do konca zmenimo poslala zasebno Wink

Bambi:No ti bom pa na razstavi na hiterco razložila,če te bo kaj zanimalo...No v bistvu ti lahko vsi mi saj bomo po tem treningu že vsi pravi profiji Grin Grin Wink

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #84 : četrtek, 22.01.2004 : 18:21:14 »

Jaz bom itak v Ljubljani ze okrog enih, ker gremo se k veterinarju. Horr, upam, da bos imel kje na toplem prostor za en majhen pasji box v katerem bo se manjsa cincila, ki bo cisto pridna, samo v avtu na mrazu res ne bo mogla biti! Smiley

Pia, velja! Kar vidva se odlocita kdaj tocno!

Kaj pa Nati? lp
Logiran

horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #85 : četrtek, 22.01.2004 : 19:09:26 »

Hojla,

Kaja: itq...ni blema, lahko zalaufam še sauno za malčiko... Wink .

Nati sem dans poslal mail z podatki, kje in kak se dobimo... Upam, da bo odpisala, al vsaj prebrala do jutr...

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #86 : četrtek, 22.01.2004 : 20:23:21 »

se strinjam z uro, mogoče bi blo dobro malo bolj natančno določit.. Roll Eyes Grin

Ok, potem pri Vili Podrožnik...ob 14 00,14 30, 15 00,  Huh kdaj, da ne bom stražla tam od dveh dalje  Shocked Grin

Bambi lahko si brez skrbi, bom vse dokumentirala  Wink, upam, da vseeno ti mogoče uspe pridet.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #87 : četrtek, 22.01.2004 : 22:17:07 »

Kaja, Sambo se je skoraj zjokal, ko sem mu povedala da bo zamudil tvoje čohanje in mi je že obljubil, da boš morala not prnašat v Vrtojbi  Wink (pa še za pirhe ga boš morala grabit, ampak tega pa ni on predlagal  Grin ).

Pia, saj nekaj si mi že kazala v Lj, no tu mi pa lahko na hitro konkretno na Sambotu kaj pokažeš  Smiley.

Petra, ok, računam na dokazno gradivo, prav?  Cool Wink Cheesy

Lepo se imejte, pa veliko veselja in novega znanja vam želim  Smiley
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #88 : četrtek, 22.01.2004 : 22:33:09 »

Hojla...

Očitno imate vsi cajt že ob 14h... Tak da predlagam, da se zmenimo ob 14.30 pod Rožnikom (pri konjih).

Za dodatne informacije me lahka dobite na 041 787 749 Wink.

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #89 : petek, 23.01.2004 : 09:06:28 »

Ok, I`ll be there  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines