mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 21:31:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 94124 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #285 : petek, 27.10.2006 : 12:17:10 »

Drobtinica, pa tebi tudi!  Kiss
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #286 : petek, 27.10.2006 : 12:52:41 »

Citat

P.S. Izven teme, dog_lover, ne mešaj rotweilerjev v obračun  Grin  Grin


Hehe, če pa Polona nobene čivave nima. Wink

Glede Zveze potrošnikov - imam zelo slabe izkušnje z njimi. Če nisi njihov član, te ne upoštevajo kaj dosti. Sad

Pa sej bo Mojca vse zrihtala.... boste videli.  Cool Bravo, Mojca!!! Hip hip huuuraaa!!!!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #287 : petek, 27.10.2006 : 12:56:51 »

Skratka, liza-asta, moj klic si predstavila v nekam čudnem kontekstu  Undecided

Kakor sem ti že povedala po telefonu, si super, super od tebe, da to počenš in vse kar spada zraven. Mogoče si stvari vzela preveč osebno, vendar gre tukaj za pse in ne mene niti za tebe.

Poanta vsega pa je, da se možakarju Antonu denar ne da v roke, do katerega spoznanja (si po pogovoru z Polono) očitno prišla tudi ti. Upam, da zadeva uspe in da bodo pesjaki čimprej dokončani, ker to je-kar se vsi strinjamo-najpomembnejše. Držim pesti za popoldne! Wink

LP, maja
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #288 : petek, 27.10.2006 : 13:00:23 »

LJUDJE - LJUDI ALI KAKOR ŽE PAČ HOČETE, PA MAGAR  ČLOVEKI ZARADI MENE

SAMO, DA NAM TOLE RATA (pol se dam pa " IZBRISAT" k Hundu) ha,ha,ha  Grin

Babe, ne se hecat - slovnico bomo pol obdelval, ko bo FERTIK U HORJULŠTAJNU  Smiley Smiley Smiley

Predlogi z ovinki, pa tudi z Dakar so kul   Grin

FELI - HVALA TI ZA ZBRANE JURJE  ( VELJA, KOT SVA SE ZMENILI PO TEL.) VIDIŠ KAKO SPOZNAŠ SVOJE NAJ,NAJ SODELAVCE ! ??  Huh Huh

Drobtinica, hvala tudi za tvojo podporo (mi pomeni, mi...) hvala  Smiley
Svrk, hvala tudi tebi za vso podporo (tako u kešu in za une ČLOVEKE)  Grin Wink
Škoda samo, da moram še delat, delat... pa tok mam ful dela... Cry

Sem govorila z G.ANTONOM  (bolje, da ne veste kako je bilo slišati...)
Je gor in dela... radiatorji so v kombiju gor...ker  mi je  Polona rekla, da jih ni...mimogrede...)
Sem govorila tudi z Ines...
Pa tudi s Slavico-Zmago...vsa čast njej...se trudi kot mravljica...da veste...)  Smiley Smiley

(ZDAJ SEM JIH PA SLIŠALA OD ŠEFOV...MOJIH ...RES GA BOM  NASRKALA TKOLE...GROZA...MORAM DELAT...)  Huh Cry Cry Cry

LP vsem skupaj MOJCA



Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #289 : petek, 27.10.2006 : 13:06:27 »

Evo še tole
Gargamel, čisto pravilno sem te štekala, sej tudi nisem mislila nič drugače kot ti, pa Polona in vsi ostali. Sva se z Zmago že vse dogovorili in Polono tudi. Ne se bat. ne dobi nič keša, samo seznam bi še rada, pa če takoj spoka, smo že zmenjeni za naprej ( v tem slučaju)
Žau ne morem več, me šefi...  Huh

lp vsem Mojca

(bom danes še malo "potegnila" zaradi tegale , drugače pa sem do 13,30)
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #290 : petek, 27.10.2006 : 13:24:26 »

Še majčkeno bom svoj piskerček pristavila, potem pa obljubim da utihnem do večera.  Wink Lips Sealed

Suma sumarum bi rekla, da je najbolje tako, da v kolikor tip ne bo za stvar in bo kaj kompliciral tako glede izvedbe del kot glede plačila vnaprej, da naj kar spoka, ker tako ne bi bilo nič z njim.

Glede na to, koliko se je premaknilo v soboto, ni vraga, da ne bi z skupno delovno akcijo pod nadzorom zmago teama in lize-aste (res ste špica) sami dokončali zadev in bi se denar eventuelno porabil za nakup materiala.

To bolj na glas razmišljam, ker ne poznam celotne slike in kaj vse bi bilo treba še narediti, tako da jemljite tole moje pisanje malo bolj z rezervo, ampak z dobrimi nameni.  Smiley

LP
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #291 : petek, 27.10.2006 : 13:32:25 »

Tipa bi blo treba prijavit, tožit, mu enmal zagrozit. Nesramnež. Kako se sploh upa takole igračkati? Grrr...  Angry
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #292 : petek, 27.10.2006 : 14:31:14 »

Evo tole bo moje zadnje sporočilo (ker odhajam)

sva zmenjeni s FELI, KI MI BO PREDALA SVOJ (namesto zlicitiranega ruzaka...žau ali pa tudi ne..........IN ZBRANI DENAR OD SODELAVCEV (15 JURJOV)?
HVALA FELI - VSA ČAST (greš malo po mojih stopinjah...)

Punce, z vsemi vami se strinjam. Tipa ...(bomo vidli, kaj se da še maximalno naredit...) če se ?
Ker je že dobil vsoto, ki je bila dogovorjena po pog. - naredil pa ni vsega - po pog.
Bo verjetno res ta varianta aktualna, da bo spokau.
Potem pa pride spet na vrsto AKCIJA  Smiley Smiley Smiley

Seznam materiala, nakup materiala, pa delavci - Zmagovi (mimogrede-vsa čast)
pa DELO, delo,delo.

PA SAMO ŠE TOLE V INFORMACIJO

KATARINA MI SPOROČA, DA ŽAU NI NJEJ NIHČE NIČ PRISPEVAU ?
NEKAJ NAKAZIL PA JE BILO HORJULU NA RČ. ALI PO POŠTI, KOT SEM RAZBRALA IZ VAŠIH POSTOV.
UPAM, DA SMO ZBRALI DOVOLJ ZA NAJNUJNEJŠI MATERIAL. ?

LP od že kar utrujene Mojce
(pa še u službi sem jih slišala...)

(kakorkoli že, imejte se lepo)
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #293 : petek, 27.10.2006 : 15:12:55 »

Tudi jaz srčno upam, da se je nabralo dosti... Huh
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #294 : sobota, 28.10.2006 : 08:28:19 »

Kako je kaj šlo?

LP
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #295 : sobota, 28.10.2006 : 19:36:54 »

Ja, kako ste se zmenili?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #296 : nedelja, 29.10.2006 : 12:01:40 »

Vem, da ste nestrpni, samo boste morali malo še počakati za informacije...liza-aste je kakor vem na morju, Polona nima interneta...edin če se zmagica kaj oglasi in razloži.

LP, Maja Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #297 : ponedeljek, 30.10.2006 : 20:46:38 »

sem se zdajle privlekla do računalnika in bi rada pojasnila, da jaz grozim z Zvezo potrošnikov lumpom, ki ekskivirajo. Pri njih grožnja vedno zaleže. Saj ne vejo, da nisem član.
Drugače pa tudi mene firbec matra, kako vam je uspelo.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #298 : ponedeljek, 30.10.2006 : 23:44:32 »

Ne vem, kaj naj napišem. Se bojim, da se nismo (še) nič zmenili. Horjul zaenkrat še v takšni obliki kot zadnjič.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #299 : četrtek, 02.11.2006 : 11:31:45 »

Lepo pozdravljeni vsi

Sem nazaj.
Ker vem, da vas vse zelo zanima, kako je bilo na dogovorih, pa tole. Bile smo vse, ki smo se zmenile.
Pohvalno. Tudi g.Anton je bil s svojimi delavci.
Smo se pogovaljali, morda bolje pregovaljali. (v glavnem jst, pa Zmago) ostale so bile bolj priče oz.opazovalke, ki so tudi zelo potrebne.
Polona je tudi povedala svoje (njemu), ki se nikoli do zdaj ni držal dogovorjenega.
Vendar do KONČNEGA DOGOVORA ni prišlo.
Smo hotele, da gre ena z njim v nabavo materiala, pa ni bil zato (je malo cincal...morda bi še šel z mano...vendar jst nisem imela časa v soboto...pa grde izrečene besede...pa ...nič od dogovora)
Potem pa je malo izgubil živce, spokal orodje in delavce, pa so šli....to je pa tudi vse...
(brez zamere vsem, ki ste bile prisotne-nekdo je pač moral to napisati za forumovce, ki pač to temo spremljajo in pomagajo po svojih močeh)

NASLEDNJI KORAK JE:  AKCIJA, AKCIJA, AKCIJA  Smiley Smiley Smiley

Smetka
Prosim brez panike. Vse bomo naredili, da bodo boxi čimprej nared.  Smiley Smiley Smiley
Danes sva se že slišali z Zmago. Ona bo organizirala, da se dokonča ploščice, pa vodovod, jst pa elektriko. (ne jst...moj mož)
Te pokličem, da se dogovorimo za soboto in nedeljo. NE BOMO TE PUSTILI NA CEDILU - LAHKO NAM ZAUPAŠ.

DA BODO KONČNO, KONČNO LAHKO NOVI BOXI SLUŽILI SVOJEMU NAMENU  Smiley Smiley Smiley

OSTALE PA SAMO PROSIM, DA LAHKO ŠE POMAGATE PO SVOJIH FINANČNIH MOČEH  Smiley
(ker res ne vem, če smo zbrali dovolj sredstev za najnujnejše)

V upanju, da vsa dela zaključimo
vas lepo pozdravljam
Mojca






Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines