mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 23:39:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 486196 krat)
0 članov in 76 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #945 : ponedeljek, 24.05.2004 : 16:17:22 »

Ja,kot je povedala jessy imam grozne težave z računalnikom,tako da tudi,da napišem sporočilo tule na forum traja 15 minut Grin
Biscuit:no potem te bomo pa vsi skupaj vključno z arieb prepričali,da tekmuješ Grin Wink
Če imaš kakšno željo kdaj,si lahko izpodosiš tudi Lizo,če je na razstavi,čeprav bi bilo boljše,da bi Bis tekmoval,ker zlatih prinašalcev je veliko,malih zobnih krtačk pa ne Grin Tongue
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #946 : ponedeljek, 24.05.2004 : 16:22:03 »

Upam da se vam bo ta zelja izpolnila,
saj mene je ZELO tezko prepricat Grin Cheesy!
Pol bo vrjetno Bis edini ki je pasme Schipperka in bo tekmoval (MOGOCE Grin) razen Bona ki bo vrjetno tudi tekmoval Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #947 : ponedeljek, 24.05.2004 : 16:29:19 »

Ja,če bi Bis tekmoval bi bila z Bonom edina pasme schipperke Cool :DBi bilo pa fino,da bi imeli med juniorji tudi šiperko Cheesy Wink
Ja,če te še kdo pomaga prepričevati,ker meni sami ne bo uspelo Grin

aja,pa še nekaj glede fotk:mi jih počasi uspeva pomanjševat 8)Tako da jaz upam,da se mi računalnik ne sesuje do večera,da jih bom lahko še danes poslala!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #948 : ponedeljek, 24.05.2004 : 16:35:02 »

Upam da pridej slikice se danes Grin Cheesy Wink Smiley!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #949 : ponedeljek, 24.05.2004 : 16:42:31 »

Jaaaaaaaaaaaaa  Grin, Bisko Wink, jaz tudi navijam zate.
Saj ni tak "baubau", malo je treba delat, pa je .... če imaš ta cirkus rad. Moraš ga imeti rad!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #950 : ponedeljek, 24.05.2004 : 16:51:20 »

Jaz se spomnim,da mi je bilo na začetku zelo težko,potem pa sem osvovne like razumela pa ni bilo več tako težko.Potem sem pa prišla v starejšo starostno skupino in je bilo spet treba nekaj stvari se naučit,ampak če se rada učiš,potem ni problema.Pa tudi ko enkrat pogruntaš,kaj hočejo od tebe gre potem lažje ;)Drugače pa kot je že arieb rekla,da moreš ta cirkus rad imet.Malo pa tudi pride sčasoma,ko se navadiš.Jaz sem bila na začetku po enem dnevu razstave čisto utrujena,zdaj pa po dveh sploh nisem Grin Grin
Logiran
mya
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66


« Odgovor #951 : ponedeljek, 24.05.2004 : 17:47:47 »

Hoj!!!

Da se vam še jaz pridružim... Grin Grin

Biscuit, tekmuj z nami!!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Pridi, pridi... Cool Cool Grin Roll Eyes Grin Grin

Super, da ste se imele tako fino na "treningu", pa upam, da vam je zdaj vse še bolj jasno. Wink (to ne leti nate, LIZA Wink)
Saj jaz bi morala tudi ponoviti malo pravila in like pred hrušico.  Wink Wink :oPravzaprav je to že zelo kmalu!!! Roll Eyes

Pa LIZA, vso srečo z računalnikom, da bomo videli kako ste se imeli!!! Cheesy Wink

LP
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #952 : ponedeljek, 24.05.2004 : 21:31:14 »

Čaw!

Biscuit: Te opozarjam, da jaz obvladam prepričevanje.  Tongue

veš, kako je fino pri Junior Handlingu. Če uživaš v delu s psom, je to nekaj zate.  Cheesy Tam se še bolj navezuješ na psa in on nate.

LIZA: Dej čimprej pošlji slike!!!  Tongue Tongue Grin Grin


lp  Kiss Kiss Kiss
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #953 : torek, 25.05.2004 : 10:59:21 »

Ja,ne vem kako bo z vašim prepričevajnem Grin! Mogoce se
kdaj res da prijavim,ampak...... Huh kaj pa vem!
mogoce pa pa res se zasvojite s tem Cheesy,se vas je prav za bat Tongue!
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #954 : torek, 25.05.2004 : 14:06:29 »

Jaz se predhodno prijavim zato,ker se na razstavi nimam casa...

lp

P.S:Je bil kdo v Mostarju?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #955 : torek, 25.05.2004 : 14:06:44 »

Hihihi biscuit Grin Grin ;DJessy je res dobra pri prepričevanju,te moram posvarit Roll Eyes Grin
Ja,se strinjam,da se nas je za bat,posebej, ko včasih zjutraj vstanem pa vprašam koga,katera razstava je danes Grin

Slikice napredujejo,čeprav počasi,ampak danes jih v najboljšem primeru dobite,v najslabšem pa šele čez kakšna dva dni,ker če bo treba računalnik peljat na servis se to malo zavleče...Stiskajte pesti,pa bo! Wink Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #956 : torek, 25.05.2004 : 14:33:10 »


Slikice napredujejo,čeprav počasi,ampak danes jih v najboljšem primeru dobite,v najslabšem pa šele čez kakšna dva dni,ker če bo treba računalnik peljat na servis se to malo zavleče...Stiskajte pesti,pa bo! Wink Grin

LIZA: Jst že od nedelje stiskam pesti.  Undecided Me že kar malo roke bolijo.  Grin Grin Dej potrudi se, pa pošlji.  Wink Wink
Logiran
mya
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66


« Odgovor #957 : torek, 25.05.2004 : 15:16:34 »

Biscuit:
Hehehe...mi smo nevarni!!! Cool Roll Eyes Roll Eyes Grin Grin Grin
Poglej, kot je že jessy rekla, je to nekaj zabavnega in nekaj fantastičnega, če hočeš uživat v delu s psom! Cheesy
Res!
Poglej, probaj, in če ti bo všeč (jasno da ti bo Grin Grin), lahko tekmuješ dalje...Če ne pa......ah, vseeno tekmuj Grin Grin Grin Grin Grin Grin

pia_in_co. : A na JH v Mostarju?

LIZA: Te čisto razumem kar se tiče slik, ker se moj računalnik tudi pogosto gre invalida!!!  Angry Angry Grin Grin


LP, maja
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #958 : torek, 25.05.2004 : 16:05:25 »

OK,mogoce se pa v Portorozu le prijavim Grin!

LIZA,drzim pesti za slikice in racunalnik Cheesy!

mya ce mi junior handling ne bo vsec pa ne bom tekmovala Grin! Kako pa glede placila,ce se prijavis komaj na razstavi?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #959 : torek, 25.05.2004 : 16:45:30 »

Hvala za državnje pesti,še vedno gospod računalnik slikic noče pošiljat :-\Tako da če ne drugače jih bom dala na disketo in poslala iz računalnika od moje tete,če se kaj vidimo... Roll Eyes

biscuit:glede plačila pa:lahko pošlješ denar že prej in napišeš,da je za junior handling,lahko pa plačaš na razstavi (kar nas počne večina Grin).
Drugače pa se tudi meni zdi,da bi bilo mogoče dobro,če še enkrat poskusiš,pa če ti res ne bo všeč, pa ne ;)Ker to moraš imet pa rad,drugače je pa brezveze (vsaj meni se zdi tako)
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines