mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 05:00:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 306459 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #720 : sobota, 23.10.2004 : 16:59:19 »

Citat
gremo pol še od Pankota sestrici pa bratca iskat ? Enga na Češko, drucga v Kanado, tretga pa an Dansko .

Ej horr počasi  Shocked, se ti ne zdi dovolj zahtevno, da še v Rožni enega ne najdemo  Grin

Najprej Slovenija oz. Rožna dolina (da se zverziramo) potem pa se lahko zmenimo in organiziramo akcijo še na Danskem oz. drugod po svetu  Grin Grin Grin
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #721 : sobota, 23.10.2004 : 21:19:30 »

 Grin

Petra: kok niste za nobeno dogodivščino Wink. Sj drgač jih tud jz sploh še nisem vidu od takrat ko smo našga vzeli. Mrbit jih bom kdaj na kaki specialki Smiley.

Kaj se sploh pričakuje od BO na vzrejnem?

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #722 : nedelja, 24.10.2004 : 09:55:48 »

Citat
Kaj se sploh pričakuje od BO na vzrejnem?

Jah kolikor sem jaz seznanjena (beri kolikor sem uspela komu zagnjavit, ki je bil tam) ga pač pregledajo, ocenijo kot na razstavi, zmerijo al pa ne, pogledajo zobe al pa ne, pa streloplahost preverjajo al pa ne...vse je zelo relativno in vse je odvisno od tega kolko se komu da.  Roll Eyes

No zgornje naštete zadeve naj bi veljale  Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #723 : nedelja, 24.10.2004 : 09:56:55 »

Aja pa standard, kolke slikane (to imaš s sabo) pa izpit b-bh opravljen.  Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #724 : torek, 26.10.2004 : 11:04:18 »

Hojla, sem kontaktirala Marino, za naslov in baje naj bi človek živel v Malem Trebljevu  Shocked

kje pa je to?  Shocked Huh

No sicer imam njegov mobitel tako, da ga bom verjetno poklicala in se zmenila za ogled (vabljeni tudi morebitni firbci  Wink...Bambi?  Grin)
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #725 : torek, 26.10.2004 : 15:26:24 »

Bambi itak da je firbec, count me in!  Wink Lepo vedet, da imam vsaj nekaj tipično ženskega v sebi (btw, obrambna feminizacija še poteka...).

Petra, kje je Malo Trebljevo se mi niti sanja ne, ampak ne bo težko ugotoviti. Če želiš, mi lahko 'uslugo' glede družbe vrneš, ko grem končno pogledat slovenski tervici.

Lep jesenski pozdrav vsem, Urša in Črna Smrt
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #726 : torek, 26.10.2004 : 16:22:47 »

Hoj,

no slučajno vem kje je Malo Trebeljevo... mal težko pa razložim, še naprej od Janč. (nekje 30 km iz Ljubljane) v smeri iz Zaloga... Bi blo treba Sabino vprašat, ker je iz tam doma, če ga pozna.

To za sorodnike je pa tudi mene matral, sem probala dobit njihove naslove, a žal neuspešno. Rik je pa iz "majhne" družine, so bili samo 3 samčki.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #727 : torek, 26.10.2004 : 17:12:55 »

Sem našla Malo Trebljevo (je blizu Velikega Trebljevega  Grin, kdo bi rekel  Grin Grin), no je nekje dokaj blizu Škofljice tako, da ni panike.

Bambi plac maš zagotovljen, samo za dan se zmenimo...ja ja vsekakor se bom obesla na vračanje usluge o firbcanju za belgijci  Cool Grin

Dve tervice ja super  Cheesy, kdaj gremo, takoj?   Cool
Čigave pa sta?
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #728 : sreda, 27.10.2004 : 14:25:15 »

Maja, ko se bomo odločili za obisk, te bomo še malo povprašali kako in kaj, da ne bomo preveč zalutali.

Tervici sta od tiste družine, ki je nekaj let nazaj (mislim da kakih 6 let) imela edino leglo tervov v slo. Sta mama in hči, baje zelo simpatični in luštni punci.

Še obrambno poročilo - včeraj je bil na treningu pravi 'breakthrough'. Marker si je drznil omeniti, da začenja obupovat, kar je zagnani bjondi in nevrotični Črni Smrti očitno dalo ravno pravšnjo vzpodbudo. Sambo je iz enega momenta na drugega preklopil in končno le začel izredno koprneti po tisti klobasi, tako da smo na koncu treninga sijali vsi trije, prešvicani marker, hripava jaz in Sambo, ki je dirjal čez poligon z iskricami v očeh in ubito klobaso v gobcu  Wink

Aja, za konec še tole - sem včeraj malo surfala po netu in naletela na kanadske Čehe - http://www.pagaille-mapbella.com/ourgirls.html. Mislim, da so trije, ena izmed njih je pa prav Panteonova sestra. Tako da, horr - šlik šlak, eno sem ti že nanjušila  Grin.

Lp iz mnogobarvne Grenenlandije
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #729 : sreda, 27.10.2004 : 19:02:39 »

Hojla,

jaz bi tud obiskal lušni terviski Wink Grin Grin.

Bambi: jz pa spremljam vse 3 ostale preko Z Kovarny strani...tak da šlik šlak odpade Tongue Grin. Če koga zanima, lahko objavim slike Wink.

lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #730 : sreda, 27.10.2004 : 19:09:41 »

Še obrambno poročilo - včeraj je bil na treningu pravi 'breakthrough'. Marker si je drznil omeniti, da začenja obupovat, kar je zagnani bjondi in nevrotični Črni Smrti očitno dalo ravno pravšnjo vzpodbudo. Sambo je iz enega momenta na drugega preklopil in končno le začel izredno koprneti po tisti klobasi, tako da smo na koncu treninga sijali vsi trije, prešvicani marker, hripava jaz in Sambo, ki je dirjal čez poligon z iskricami v očeh in ubito klobaso v gobcu  Wink
Bambi, kako se pa drugače Črna smrt obnese na obrambi? Binin sošolec je tudi en samec iz črne Grenenlandije in sedaj, na programu za B-BH raztura  Grin vso stvar. No, na srečo gre zaradi zaposlenosti lastnika, na izpit šele spomladi (na srečo zato, da nas ne bo postavil v slabo luč Wink Grin). Drugače pa je imel v ponedeljek prvo srečanje z markerjem in klobaso. Z obrambo pa začne šele spomladi. Ga hecam, naj psa pripelje kdaj na razstavo, pa lastnik ni za stvar Undecided Mogoče mi ga uspe v soboto poslikati  Wink

Lp jana
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #731 : sreda, 27.10.2004 : 19:23:38 »

Ej  Bina, kako pa se talentirani groenedael kliče?

Pa kolko je star me zanima  Wink

Bambi čeeeeeestitkeeeeee, vidiš pa se mu je odprlo  Cool Cheesy Cheesy, zdej pa kr korajžno  Wink
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #732 : četrtek, 28.10.2004 : 10:38:03 »

Bina, Črna Smrt se zaenkrat obnese tako, kot sem do zdaj poročala - slabo, I guess  Wink. Ampak to zame še nič ne pomeni, važno mi je, da marker ne bo obupal. Sambo rad dela in ima hudo veliko plena, ampak zaradi njegove ekstra nedominance in nesamozavesti pa mogoče še česa (baje je zelo pod mojim vplivom, beri, je nesamostojen, mogoče se tudi igram ne pravilno) se nikakor ne 'odpre' in se ne da dobit iz njega ta nagon. Razen zadnjič, kot pravim, ko je iz enega momenta na drugega preklopil in se začel zaganjat ko nor in lajat; me je čisto presenetil, tako da se mi je iztrgal iz rok (pri njegovih neverjetnih 24ih kilah  Roll Eyes in moji ne ravno malenkostni pojavi lahko sklepaš, da se je res potrudil in tudi da me je je ujel nepričakovano), stekel do markerja in se mu obesil na klobaso. In je bil 'Sambo helikopter'  Grin. Mislim, da je torej ta težava rešena (upam vsaj) in da zdaj lahko začnemo normalno delat. Kako bo v prihodnje, ne vem, ampak če si je zdaj končno vtepel v glavo, da je obramba žur s klobasami, je uspeh zagotovljen  Smiley. Mudi se mi pa nikamor ne.

O temle grenu sva se mislim da enkrat že pogovarjali, ampak sem pozabila popolnoma vse. Če ga šuntaš, naj gre na razstavo, pomeni da je rodovniški. Torej - od kod, kako, koliko star, ime...? Vse nas zanima. Za fotke ti bom pa zelo hvaležna.

Horr, the more, the merrier. Portio in ostale tudi jaz na vsake toliko gledam na Z Kovarnyjevi strani, ki mi pa zadnje par tednov noče funkcionirat. Slikic pa nikar limat, da te ne bo Jana za pirhe.

Petra, hvala hvala. Itak da bo. Korajže nam pa tako ne manjka - vsaj meni ne...  Wink

Uh, dovolj bodi za danes. Bina, nestrpno te pričakujemo z novimi info o morebitnem sorodniku.

Lp vsem
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #733 : četrtek, 28.10.2004 : 10:52:02 »

Uf, ste nestrpni Grin Grin Včeraj mi comp. ne delal, pa zato nisem mogla napisat sram Tongue

Še dobro, da nam ob opravljenem izpitu dajo tudi seznam udeležencev, zato da lahko sedaj napišem ime tega belgijca Tongue

Torej pes je samec Grin, ime ima Charro du Pre du Vie**** (tu naprej se pa izpis neha sram). Je pa pripeljan iz Belgije. Kollikor je meni jasno, ga Hunden pozna (vsaj psarno), ker se je lastnik posvetoval s Hunden, kje ga naj kupi. Je pa pes star okoli 18 mesecev (-/+ 1 mesec).

A bo dovolj  Wink Tongue

Lp Jana
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #734 : četrtek, 28.10.2004 : 13:59:17 »

Oho nova oz. skoraj nova slovenska belgijska pridobitev  Cheesy

No bomo pa na hunden počakali, če bo hotela kaj več povedat  Grin Grin in potešit naš firbec  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines