mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 23:27:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek  (Prebrano 179525 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #255 : sreda, 14.07.2004 : 14:26:34 »

LP!
Na žalost ne morem, ker niso slikane z digitalcem! In to je moj prvi poizkus dajanja slik na net, tako, da mi boste ( vsaj upam) oprostili napake. Z leti se bom že naučila. Če pa je res tako zelo slabo, da nič ne vidite, jih lahko tudi izbrišem, da ne boste rekli, da vas posiljujem s slabimi fotkami. Namen sem imela dober!
LP,Miša
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #256 : sreda, 14.07.2004 : 14:29:14 »

Ne, saj slike same so v redu, le belina okoli je ogrooomna! To sem mislila, ce se jo da zmanjsat?

Oprosceno, sem mislila, da si tako na program zmanjsevala!

Lp, Ursa
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #257 : sreda, 14.07.2004 : 15:27:58 »

MISSA!
Mali je tak cukr, da bi ti oprostila tudi če se ne bi nič videlo na slikah Grin

Super sta oba!

LP nina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #258 : sreda, 14.07.2004 : 15:31:14 »

linchaich, MISSA ni "obrezala" slik po skeniranju in sken je ostal v formatu A4. Seveda slike niso bile tako velike, zato pa je ostal bel rob.

MISSA, popravila sem slike, saj tako objavljene res ne morejo biti. Med skeniranjem imas v programu tudi opcijo, s katero oznacis podrocje skeniranja. Najprej izberi "predogled", potem oznaci podrocje slike, potem klikni na scan.
Ce to ne gre, se zagotovo pojavi v programu moznost za obrezovanje slik. Enostavno odrezi del, kjer ni nic - torej ti ostane samo slika, ki jo shranis za objavo.
Logiran

linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #259 : sreda, 14.07.2004 : 15:34:51 »

No, zdej so pa v redu - Jana hvala! Drugace pa tako ali tako ves, da jaz s slikami ne znam delat!

Lp, Ursa
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #260 : sreda, 14.07.2004 : 16:59:36 »

Sem pokukala na tisto stran od vzreditelja "mastinov", pa se nic ne odpre. Mama in ata mladickov sta pa cisto simpaticna, ampak izgledata kot ponesrecena cane corso. No, vsaj meni. Undecided

Missa, cigav pa je tale Jumbo? Je zoya dobila bratca? lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #261 : sreda, 14.07.2004 : 17:02:53 »

Se enkrat za primerjavo dodajam Lurcha:
http://www.moloss.com/motm/2004/05/

Mislim, da je razlika vec kot ocitna. Grin lp
Logiran

ninci
gost
« Odgovor #262 : sreda, 14.07.2004 : 17:33:15 »

meni se odprejo slike :  *****  to je pa tudi vse, če se komu še kaj več, naj pove kje in kako.

Kaja Lurch je pa  Kiss Kiss Kiss  bi kar temu iz bosne poslala link da si pogleda kaj je to pravi mastinček.  Wink

LP nina





Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #263 : sreda, 14.07.2004 : 18:52:21 »


Ninci,

potem greš pa navsako od njih ( se ti pokaže rokca ) pa klikneš nanjo in dobiš povečano varianto!

Kaja: Lurch pa je mastino, ja. Edino kar je, je že kar predimenzioniran, Američani pač Wink, pejt mal na njihov Forum, sej se včasih samo dajejo kateri ima več phounds- ov Grin Grin Grin
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #264 : sreda, 14.07.2004 : 19:00:20 »

Z "bosanskimi" mastini pa ni narobe nič drugega-čeprav za sedanjost ogromno, le to, da so ostali na nivoju mastinov iz 60-ih let prejšnjega stoletja.  Tudi v Italiji si takrat imel takšne! Ja, komentar: a'la cane corso je čist dober!
Leta nazaj se je še govorilo  o dveh tipih mastinov, ampak dejstvo je, da je standard samo eden in ta jasno piše: *****
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #265 : sreda, 14.07.2004 : 19:22:33 »

miiislim da si fejst prizanesljiva, mefisto, lol.
Pa ne mi cane corsa žalit Angry Angry Grin Grin
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #266 : sreda, 14.07.2004 : 20:01:43 »

LP!
Ej, dekleta, to sem tudi sama želela, pa jaz kura štajerska ne znam. Pa sem hvaležna Jani, da je popravila, tako kot je prav. Jana, hvala! Sedaj pa sem tvoj večni dolžnik!
Bova ob priložnosti nadoknadile zamujeno. In tako se dogovoriva: ko ga bom jaz spet ukakala me ti komot popravi, ker moja kurja pamet ima na žalost kratek spomin.

Kaja,  mali Jumbo je dobil tale nick name samo za  pasji boj, nekako tako, kot smo Zoyo poimenovali Bombola! Drugače ga je njegova boterca poimenovala , če se ne motim,Mio Tresoro ali na kratko Zoro.

Ogledala sem si "mastino" slikce in moram reči, da niste ravno fer do tega gospoda. Jaz verjamem, da se njemu zdijo njegovi psi najlepši in glede na to, kako lepo je naredil strani s slikcami si zasluži malo prizaneslivosti. Če pomislim na svoj prvi nakup mastina in izgled pred 15 leti me kar malo zvije.
 Res, da ni primerjave med "našimi" zato je pa tudi cena temu primerna.
Zadnjič sem peljala Zoyo v Pulo k veterinarju na striženje krempeljčkov. In je gospodična hitro našla sorodnega prijateljčka.Cane corso. Saj bi prilepila slikco, pa se bojim, da me boste spet kregali.
LP,Miša
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #267 : sreda, 14.07.2004 : 20:58:00 »

Ja, saj jaz pravim, da so psi cisto simpaticni, za moje pojme tudi lepi, samo s temi vasimi se ne morejo primerjat. Najbolj prisrcna mastinka, ki sem jo spoznala, je tocno taksna kot kuzki na teh slikah. Je celo v zadnjem kinologu, tam kjer izbirajo najstarejse pse - Sesia.  Smiley Pravo srcece! Grin

mefisto, Lurch je pa res ze too much, se strinjam. Sem pa ze dve strani nazaj sprasevala, ce ste kaj v zlahti, ker njegov oce prihaja iz iste psarne kot eden od tvojih prejsnjih.

Missa, ti kar lepi slike, mi smo vseh kuzkov veseli.

Nasla sem se dve sliki....

http://foto.volja.net/user_galleries/kaja00/mucki2/midi_d1_img26.jpg

http://foto.volja.net/user_galleries/kaja00/mucki2/midi_img05.jpg

lp

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran

mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #268 : sreda, 14.07.2004 : 21:12:19 »


Kaja nisem še uspela preverit, mogoče je Lurch  kje v kakem 6,7.... kolenu po Quartu v sorodu z Beybo.

Ej, a imaš kako slikco Sessie?  Nisem je videla že celo večnost, se pa občasno pogovarjam z Evo, a je res še živa?Huh
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #269 : sreda, 14.07.2004 : 21:27:40 »

Ne, nimam nobene slike, razen te v Kinologu. Tam pise, da je stara 8 let in 8 mesecev in na sliki ima ze cisto siv gobcek! Mene je takrat ful prevzela, ker je bila tako strpna z otrokoma, pa tako krasno je izgledalo ko smo vsi sedeli na tleh, ker je ona s svojo mastifsko prijateljico kraljevala na kavcu.  Grin lp
Logiran

Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines