mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:29:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353933 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #225 : ponedeljek, 29.11.2004 : 08:17:48 »

Kaja,koliko pa je star vaš Don?Huh?? Vsi upamo da bo čimprej okreval Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #226 : torek, 30.11.2004 : 17:23:56 »

Bis, prebrala sem da ima Don ravnokar 5 let – vse najboljše Kiss Oj, Bis, vidim, da si sprejel novo zakonodajo. Da so schipperke zakon praviš… ja, bi rekla da res Grin

Kaja, a ti naša pesmica ni bila niš všeč Huh Glavno da se ve, kaj je Donu. Človeški Branko je bil tudi včeraj na testiranju pri dermatologu zaradi rok, so mi na hrbet »napopali« cel kup obližev in samo upamo lahko, da bodo ugotovili, kaj je… Undecided

Chris, a imate pogosto problemčke z vetrovi (ha, ha, hi, hi)? Pri nas je Bon tisti "smrdenec" in res zanimiv ob strašnem zvoku in vonju. Izgleda, da so samci bolj nevzgojeni, pri Iri tega nisem bila vajena. A je to od hrane? Kaj praviš, Chris, rabimo biti zaskrbljeni?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #227 : torek, 30.11.2004 : 19:40:06 »

Seveda nova zakonodaja:SCHIPPERKE SO ZAKON Grin!!!!
Arieb,včeraj ko si bila okoli 17-18. vzunaj na sprehodu,je mimo tebe šla psička pasme koker španjel(srečali ste se pri mini golfu,tam nekje). In pol sem se jaz z tisto gospo srečala,in mi je povedala da te je vidla(in jst te kličem in kličem-in Nadija se ne javi Grin)Drugič mobi pri sebi Grin!!!


Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #228 : torek, 30.11.2004 : 19:45:59 »

Jaaaaaa,  Roll Eyes vidiš Bis, ti si kriva  Tongue, zakaj pa nisi bila 5 minut prej pri gospej (s kokerčkom, ups - kokerčko). A je gospa takoj ugotovila, da smo v sorodu? Smo si podobni, kajne Wink.

Sem gledala na vadbišču KD Obala v KP so še vedno ovire! Le čigave so na Mali Sevi Huh Morda greva konec tedna v raziskavo, a Shocked
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #229 : torek, 30.11.2004 : 19:48:50 »

Takoj je povedala da je videla dva enaka,samo Bis se je začel igrati s tole psičko in ni hotel stran Undecided!!!

Nadija,jaz sem ta vikend doma,komot greve skupaj pogledat,pa še mrcine se bodo zdivjale Grin!!! Kaj praviš?Huh
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #230 : torek, 30.11.2004 : 22:48:30 »

Hehe, Nadija, seveda mi je bila pesmica vsec, se posebej tisti del o Bagi.
Nasa smrdula pa je prav posrecena. Tisti "strasni zvok" jo namrec prestrasi in potem odskoci in zacudeno gleda naokrog. Grin Ja, so pa vetrovi ponavadi povezani s prehrano. Konzerve so ponavadi najbolj problematicne, vsaj pri nasih psih, zato se jih izogibamo. lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #231 : sreda, 01.12.2004 : 08:41:54 »

Citat
Sem gledala na vadbišču KD Obala v KP so še vedno ovire! Le čigave so na Mali Sevi  Morda greva konec tedna v raziskavo, a

Ojla, na kd obala so ovire od reševalcev (kolikor jaz vem niso v najboljšem stanju) poleg tega je kd v fazi selitve v Šmarje (nimam pojma natančno kam), na Serminu pa naj se ne bi nič dogajalo, ker se morejo tudi preselit zaradi ceste...in iščejo novo lokacijo... Undecided
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #232 : sreda, 01.12.2004 : 17:06:46 »

Obveščam šiperkeljubce, da bom 14.12. preživela en GROZEN dan ( Undecided Cry sram uf, if, uf, že sedaj me stiska v grlu). Ob 8.00 uri sem namreč dogovorjena na kliniki za pregled oz RTG Irine nogice (injekcija, pomiritev…bla, bla, bla) in verjetno operacijo…. auuuuuu, kaaaakooo booooli…. Cry Cry Cry
A skupaj bomo zmogli, kot smo zmogli še huje, kar je bilo pred tem  Cheesy!

Petra, upam da se bova z Niko ta vikend uskladili (in da bo vreme) da šibneva pogledat, kaj je tam na Mali Sevi. Poročava, če kaj izveva Wink

Kaja, kar se tiče "bombandiranja" od zadaj (da ne rečem: prdenja  Roll Eyes) bo morebiti držalo, da je hrana; samo Ira je enako hrano, pa jih ne spušča ravno tako, Bon se mi zdi, da se pa prav važi in parvi "Glejte me, glejte me..."
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #233 : sreda, 01.12.2004 : 17:48:23 »

Arieb,držimo pesti in tačke za Iro(Nadija boš vidla,bo še vse vredu) Kiss
Za ta vikend,pa me pokliči v petek da se zmenive Grin

Kaja,tudi naš Bis,vse bolj pogosto spušča "pline" Grin,in to tako smrdeče da te kar odnese Grin!!!!
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #234 : sreda, 01.12.2004 : 22:05:24 »

Kaj praviš, Chris, rabimo biti zaskrbljeni?

Ah kje pa Arieb, sedaj bo novo leto, ne bo treba petard kupovati Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #235 : četrtek, 02.12.2004 : 00:06:06 »

Arieb, kaj pa je narobe z nogico?  Sad
Kakorkoli že, upam, da ne bo preveč bolelo  Lips Sealed .Sama vem kakšna muka je it k veterinarju, pa kakršenkoli že je vzrok. Pri nas moramo po tem takoj na en zeloooo dolg sprehod, da se pomirimo.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #236 : četrtek, 02.12.2004 : 15:42:32 »

Arieb, bomo stiskali pesti za "naso" mamico. Sem pa prepricana, da bo operacijo krasno prestala. Ce sem jaz danes prezivela zobarja....brrrrrr! Zdajle sem pa taksna:  Lips Sealed lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #237 : četrtek, 02.12.2004 : 15:44:53 »

Chris.smrdeče s koristnim!!!! Grin
(koristno je to kot praviš da ne potrebuješ kupiti petard,smrdeče pa ... Grin)
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #238 : četrtek, 02.12.2004 : 17:25:01 »

Joj, Chris, petarde (ne mislim na tiste simpatične iz ritk naših pesjanov, ampak na tiste grozeče, taprave). tema, ki bi jo najraje petardirala! Sedaj se začenja, saj jih prodajajo na vsakem vogalu. Kako vaši psi in patarde?

Ira se jih kljub 8 letom še ne boji, Bon pri svojem prvem še ne ve, kaj to je. Me je pa zelo strah, da bosta letos oba spoznala, kaj je to.
Zakaj? Ko sta skupaj sta veliko bolj pozorna do raznih zvokov in ko so pred par dnevi metali petarde tam nekje pri Marini, sta oba poslušala in lajala, jaz pa se bala, da ne bo kaj »ornk« počilo…

Ory, zagotovo sem že nazaj (ali pa morda v katefri drugi temi) pisala o hudi operaciji, ki smo jo imeli januarja letos… No, vsekakor Ira je padla z velike višine, si zlomila spodnji sklep, ki so ji ga zaradi zel ohude poškodbe odrezali, počistili vse koščice ven, ji odvzeli tkivo iz ramena in ga vsadili spodaj na manjkajoči del, ji vstavili ploščico ca 5 cm dolgo in jo fiksirali s petimi šraufi…. Rahabiliatcija je bila kar dolga in boleča za vse, sledilo je nekajkratno RTG in sedaj bo verjetno čas, da se vse vzame stran…. Uf, uf…Dobro da boste vsi stiskali tačke Kiss

Kaja, a si danes pri zobarju dajala ven al not... Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #239 : četrtek, 02.12.2004 : 18:53:40 »

Danes ko sem se z Bisom sprehajala sem tam pa tam zaslišala pok petarde,Bis se pa ni niti odzval!!!!! Upam da petarde Bisu ne bodo povzročile preveč stresa Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines