mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 11:02:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356096 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #135 : sobota, 09.10.2004 : 16:45:52 »

Vabljena tudi ti, Tia! Pride tudi Lunca? Me zanima, ce bi jo Bagi prepoznala! Verjetno ne! Grin

Bis, novembra je CAC Ljubljana, januarja pa CACIB Ljubljana. Poglej pod tekoce prireditve! lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #136 : nedelja, 10.10.2004 : 11:29:46 »

kaja ali mi lahko poveš kdo sodi nam v Ljubljani januarja,ker CACIB Ljubljana še ni pod tekočimi prireditvami!!?? Grin
Hvala!!!!
(kaja v kratkem času boš dobila par novejših slikic od Bisa!!)
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #137 : nedelja, 10.10.2004 : 11:37:57 »

CACIB Ljubljana-Tromostovje 2005 je že kar nekaj časa pod tekočimi prireditvami.  Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #138 : ponedeljek, 11.10.2004 : 16:43:58 »

WWWawwww  Shocked par dni me ni bilo... pa same novice  Wink!

Tia, najbolj sem navdušena nad tvojim pisanjem in idejo, da bi priletna gospa iemla malega vrageca Wink - jaz sem tudi v letih (ne še 60), a kot si napisala: aktivna Wink ful Grin in še več Tongue - zato imama dva schippa  Grin  Grin  Grin
Če bi gospa hotela bilokakšne informacije prej, naj me pokliče (pošlji osebno sporočilo in ti posredujem številko); če pa kaj hodi okrog Portoroža, me lahko obišče, da ji pokažem zverine! V kolikor je navdušena in še bo navdušena - z veseljem pomagam z možnimi informacijami, lahko pokličemo v Belgijo, povprašamo.... Kar se tiče schipp - vedno na razpolago Cheesy!

Kaja - glede tekanja za kamionom (hi, hi, hi...) se vidi da si "nova" - ob rpiliki me spomni, da ti povem "štorijo" iz Čateža (mimogrede: ker je kamion toliko prašil sem potem alhko videla, kako bo izgledala Ira, ko bo imela 100 let) Lips Sealed

Bis, kako pa ti gledaš mojpes.net, "al te pa razganja" - Ljubljana ali Tromostovje; to ti je enako Tongue (če prijaviš Biska v novembru, ga prijavi med mlade, če pa ga prijaviš v januarju, me kontaktiraj, ker ju imamo možnost prijavit v različne razrede).

Jessy, hvl za tvojo pomoč, informacije.

Kaj vas zanima, kako je z našimi Huh Ira se še goni in jo čuvamo, vendar je ona res superca - kar lepo pove Bonu, naj jo pusti na miru, zunaj bi pa druge kužke kar pustila se igrati.... Wink ... ampak tudi Bon je "Đek", samo gleda, gleda, gleda jo in jo prav obožuje. Še kakšen dan, pa bo minilo to veselje. Kdo ve, verjetno čez 7, 8 mesecev tega ne bo več... Mimogrede, Kaja, ali veš, če gredo na Evropsko lahko sterilizirane psičke?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #139 : torek, 12.10.2004 : 14:02:31 »

Citat
Kaja - glede tekanja za kamionom (hi, hi, hi...) se vidi da si "nova" - ob rpiliki me spomni, da ti povem "štorijo" iz Čateža (mimogrede: ker je kamion toliko prašil sem potem alhko videla, kako bo izgledala Ira, ko bo imela 100 let)

In to se spomnis omeniti sele zdaj? A lani tak cas mi pa tega nisi mogla povedat? Bi posteno premislila pred nakupom! Grin Wink Wink saj se hecam. Je ne bi zamenjala za nobenega drugega (povprecno dolgocasnega) kuzka!  Cheesy

Citat
Bis, kako pa ti gledaš mojpes.net, "al te pa razganja" - Ljubljana ali Tromostovje; to ti je enako  (če prijaviš Biska v novembru, ga prijavi med mlade, če pa ga prijaviš v januarju, me kontaktiraj, ker ju imamo možnost prijavit v različne razrede).


Nic spekulirat!  Wink Kar oba prijavite med zrele, da bo Bagi sama med vmesnimi! Grin

Citat
Mimogrede, Kaja, ali veš, če gredo na Evropsko lahko sterilizirane psičke?

To pa nisi prave vprasala! Nimam pojma! A ni bila nekje na forumu ze debata o tem? Da po novem pravilniku lahko v SLO razstavljas sterilizirane psicke....mogoce velja kaj podobnega tudi za tujino. Glede na to, da nekateri veselo razstavljajo gonece psicke (nekateri na razstavah celo parijo Roll Eyes), kdo bo pa vedel za eno sterilizirano Irico! lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #140 : torek, 12.10.2004 : 20:41:28 »

Arieb,res da me razganja mene in Bisa Grin!! Ampak za to je kriva moja površnost...!!Ma jaz nevem če bom sploh prijavla,mogoče pa ga bo v ring peljal moj oče(njega najbolj uboga Grin),pa tudi če bom prijavla bom januarja!! Kdaj boš pa ti??
Pa še to imate zelllo lep avto in iro,ki je prav važna sedela na zadnjem sedežu Wink!!

Kaja a Bagi pa bi bila rada sama Shocked???
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #141 : petek, 15.10.2004 : 17:16:25 »

Ojla, Kaja
Citat
Nic spekulirat!   Kar oba prijavite med zrele
, med domačimi pa se bomo ja pametno zmenli Smiley

Citat
Pa še to imate zelllo lep avto in iro,ki je prav važna sedela na zadnjem sedežu
Ampak veš Bis, ti moram povedat, da so se z avtom že vsi peljali, in Ira in Bon, ampak jaz še nič Cry, tako da ga poznam samo iz parkirišča. No, upam da bomo nadoknadili v naslednjem letu (Avstrija, Tulln, Belgija, SCG - če bi Nely to brala, pade s stola Wink)

Bis, sprašuješ, kateri dan grem januarja na razstavo - zna bit da oba dneva. Nisem še prav pogledala v razpis, a saj veš, da sem jaz "malo odvisna" od tega cirkusa Grin

Kaja, ta tvoja "aktivna kamijonska kužica" bi morala videti Giovija (baje hodi okrog brez vrvice, mimogrede, v LJ ne pride... se sprašujem, če je šiperka), a se očitno zgleduje po mami...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #142 : petek, 15.10.2004 : 20:12:52 »

Hehe, arieb, saj se hecam. Meni je na razstavi se vedno druzenje na prvem mestu (mimogrede, v ljubljani vas bomo pogresali  Sad), tistih 5 minut slave mi ne pomeni toliko.  Wink Cheesy

Citat
Avstrija, Tulln, Belgija, SCG

Uf, Belgija, ja! Enkrat sem ze imela priloznost videti razstavo (specialko) na belgijski nacin in mi je bilo ful vsec. Sem si obljubila, da se grem.  Cheesy Pozabila pa si na Pariz! Wink Mi ze dinarcke dajemo na kupcek.

Citat
Kaja, ta tvoja "aktivna kamijonska kužica" bi morala videti Giovija (baje hodi okrog brez vrvice, mimogrede, v LJ ne pride... se sprašujem, če je šiperka), a se očitno zgleduje po mami...

Ja, Giovi je pac nekaj posebnega. Jaz recimo Bagi ne morem peljati po mestu brez vrvice, jo pa brez tezav vozim na sprehode odvezano. Sploh tam kjer ni ceste v blizini je vedno spuscena in se nikoli ne oddaljuje. Ce ni kaksnih hudih zunanjih drazljajev je pripravljena za priboljsek hoditi poleg (brez vrvice) cel sprehod! Grin Zdaj skupaj z Alesem nabirata kondicijo (hodita laufat  Grin)! Ko bi se vsaj priblizno tako obnasala na razstavah. Tam pa jo ze na zacetku psi tako znervirajo, da je vse kar lahko dosezem, tisti krog po ringu, potem pa kot, da me ni (laja, vlece, skace...).
Kaja pa je vse zivljenje hodila naokrog brez vrvice, sem jo pa zacela zdaj na starost bolj pazit, ker se mi zdi, da je postala malo muhasta. Da niti ne omenim, da se dela gluho, sploh, ce je Bagi zraven.

Pestro, kajne! Grin lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #143 : nedelja, 17.10.2004 : 18:58:15 »

Arieb,to pa ni prav vsi so se že peljali ti pa ne!!
Bi se lahko midve dobile(seveda če imaš čas,se bom jaz tebi prilagajala in se pogovoriva o tej razstavi?!)

To pa res ni nič novega,da se šiperka sprehaja brez povodca,mi celo Lucijo in Portorož obletimo brez vrvice Grin,in tako kot pravi Kaja pes sploh ne hodi daleč od nas Wink!! Arieb,poskusi še ti!!!!!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #144 : ponedeljek, 18.10.2004 : 16:19:42 »

Citat
Arieb,poskusi še ti!!!!!
Kar se tiče sprehajanja brez povodca: NE, NE in NE; saj verjetno sem jaz kriva, ker me je strah Huh
Našo prvo mešančko smo stalno imeli odvezano (no enkrat je "fasala" vespo, enkrat pa rotvailerja...), Bon se je ob groznem dogodku komaj 4-mesečni izgubil.... Ne, ne boste me prepričali, mene ne, se mi zmeša....

Ej, Kaja, kaj pa je v Parizu  Huh Že zbiram Wink

Bis, se bomo dobili in dogovorili za januar; če greš ga prijavi v vmesne, jaz pa bom v zrele (ali obratno, kot ti paše). Bagula pa tako nima veze...
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #145 : ponedeljek, 18.10.2004 : 19:15:42 »

Arieb,odlična ideja Grin!!! Ali imaš kakšno prijavnico več,ker jaz preko interneta se ne znajdem,pa tudi internet mi nagaja!!??
Daj Nadija,enkrat ti bom pokazala in te bo prepričala da ŠIPERKE NE POTREBUJEJO POVODCA  Grin!!!
Smo na vezi!!!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #146 : torek, 19.10.2004 : 16:49:33 »

Biscuit
Citat
ŠIPERKE NE POTREBUJEJO POVODCA
Veš, skoraj že verjamem vso to zadevo Shocked
Ko razmišljam, ni prvič, da sem se vprašala: "Kje falim pri vzgoji Huh
Vedno sem si želela imeti kužka, kateerga povodec bo visel ob meni jaz pa bom držala roko v žepu... Sanje Lips Sealed Jaz mislim, da sem izključno jaz kriva, ali pa tiste hudičeve "fleksi" špagice. Skoraj si ne morem mislit, da bi bila dva razbojnika tako enaka, ki vlečeta do onemoglosti  Wink
Z Iro sem šla v šolo samo azto, da bo lepo hodila - pa ni (v šoli že, potem pa ne), z Bonom je podobno.. Torej, res in zagotovo sem kriva JAZ Grin
Ampak odvezanih pa vseeno v naselju ne bom imela Wink

Kaja, kaj je v Parizu, mi smo že dali nekaj na kupček, pa sploh ne vemo zakaj Cheesy
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #147 : torek, 19.10.2004 : 17:28:40 »

No, upam da bomo nadoknadili v naslednjem letu (Avstrija, Tulln, Belgija, SCG - če bi Nely to brala, pade s stola Wink)
Arieb, kam gremo drugo leto Grin Grin Grin Grin Moram malo Nely opozorit na to temo Wink Veš, ona je zelooooo prepričljiva Angry Angry Grin

Ah, kaj ti to govorim, saj si tudi sama popustila njenim čarom in odšla v Bosno Grin Grin Grin Tongue

Aaammmmmm..:Arieb, sem ravno pogledala kam spadajo vaši črni vragci in opazila, da smo v Avstriji v istem dnevu!!!! Grin Grin A greš mogoče v Wels decembra Tongue Cheesy Cheesy

Lp jana
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #148 : torek, 19.10.2004 : 19:10:21 »

BRAVO,za Nadijo!! Boš vidle bolj te bom mrcvarla,boljše bo Grin!!! no,pol smo zmenjene ko imaš cajt me pokliči!! Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #149 : ponedeljek, 25.10.2004 : 16:26:43 »

Ej, kaj se dogaja, sploh nisem mogla odpreti… po večkratnih poskusih je uspelo… Kaj pa Vam, a lepo odpre ta tema Huh Ma saj izgubiš voljo s temi schipperkami… Tongue

Oj, BINA, čau-čau; sem vesela da te vidim tudi tu. Veš da res je ta Nely grozna… toliko »klobasa« in potem na koncu padeš kot hruška. Sem že gledala SCG in mi je bilo prav škoda, da je BG že novembra in potem sem še z veterinarko govorila, ki mi je povedala, da lahko naredim test šele 1 mesec po steklini, mi smo pa cepili nekje maja – torej bo jesen 2005 dobra za SCG; do takrat pa se bo Nely sploh izurila v prepričevanju in ne bo dileme…
Wels pa menda ne, letos. V Avstrijo se podamo drugo leto.

POROČILO
Dva dni, dva obiska, dva Irina otročiča, dvojna igra… Super je bilo! Neutruden Bisko: lahko ti zagotovim, da imaš zelo, zelo dobro, neutrudljivo, konkurenco, z imenom Bagi. Drugič naredimo tekmovanje – kdo pade prej dol! Bis ali Bagi.
(no, tudi Bonči se je kljub prehladu kar dobro držal; če že ne drugega, da je pariral dvema »tiranoma«)
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines