mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 06:54:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 30   Dol
Natisni
Avtor Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje  (Prebrano 102863 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #165 : torek, 15.04.2008 : 20:45:51 »

Superca.  Cheesy
Mi smo med tem časom postavili majhnega pujsa v novo trgovino Mr. Pet v Velenju, kjer se bo zbiral (oz. se že zbira) denar za nakup hrane za naše brezdomčke. Sicer ne pričakujemo velikega odziva, ampak če bo vsaj malenkost, bomo še kako veseli. Smiley
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #166 : sreda, 16.04.2008 : 17:50:07 »

Jej, tole bo pa res super. Fino fajn super duper zadeva.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #167 : četrtek, 24.04.2008 : 14:41:26 »

Pujsek, ki ga imamo v trgovini Mr. Pet v Velenju je na dan izpljunil 17,30€, s katerimi smo že nakupili 2 mačja peska in nekaj konzervirane hrane.
Hvala za vaše prispevke!  Kiss
Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #168 : četrtek, 24.04.2008 : 15:02:46 »

Jaz imam doma pesek Multifit biofresh 20 litersko vrečo . Poleg tega imam še deset 100-gramskih Animondinih konzervic Vom Feinsten (večinoma za kastrirane mačkone), tri 100-gramske konzervice Bioplan, pa še nekaj Felix vrečkic...moj mačkon je tolk izbirčen da je še samo sveže kuhano meso in pa briketke.
Če potrebujete vam z veseljem dostavim, v soboto imam čas, pa še skozi Velenje se verjetno peljem.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #169 : petek, 25.04.2008 : 00:55:24 »

Seveda potrebujemo, hvala. Smiley Kiss
Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #170 : petek, 25.04.2008 : 11:23:46 »

O.k...dostava jutri Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #171 : petek, 25.04.2008 : 13:02:38 »

Dog loverca-spet bomo nabirali. Smiley

V City centru,oz.centru Interspar v Celju dogovorjena lokacija za zbiralnik za kovance in hrano.
Objavljen bo tudi v njihovem časopisu.
Lokacija zbiralnika pa je najboljša,kar je lahko.Takoj pred Sparovimi blagajnami na sredini hodnika.
Ne vem ali mi je bogec pomagal ali kdo drug,hvala komurkoli že.
Vsaj nekaj štajerskih mucik ne bo lačnih. Cheesy Smiley


Super. Kdaj pa se bo to zgodilo? Oziroma ali se je že? Mogoče sem šla mimo  Cheesy
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #172 : petek, 25.04.2008 : 17:32:11 »

Po praznikih Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #173 : petek, 25.04.2008 : 18:04:56 »

Hvala. Jaz bom sigurno blizu Smiley  Žal mi je da so jo odstranili iz Tuš-a. No zdaj pa prihaja k meni domov  Wink v Spar.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #174 : sreda, 07.05.2008 : 09:28:45 »

V pujsku se je nabralo še 16,99€ - s tem denarjem smo kupili konzervirano hrano (več pločevink) ter 2 vreči mačjega posipa.
Hvala, hvala in še enkrat hvala.  Kiss
Hvala tudi tistim, ki v naši 2 hiški pridno mečete hrano, opremo ter prispevate denar.  Kiss
Pa da ne pozabim na tiste, ki kaj nakažete na naš TR in nam osebno prinesete opremo, odslužene rjuhe in deke ter hrano, ki je vaši ljubljenčki ne jedo. Smiley
Res hvala vsem, z vašo pomočjo lažje dihamo.

Za tiste, ki me sprašujete kje bo stala naša tretja hiška, ki je bila prej v Celju: zaenkrat hiška še ni na novi lokaciji... se trudimo dobiti novo...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #175 : sreda, 07.05.2008 : 10:47:33 »

Predvidevam, da je društvo v Velenju še najbližje Celju. Ali pa obstaja še kaj bliže?  Malo sem prebiral tole temo. Zanima me malo kako poteka to prostovoljno delo v društvu? Predvsem s strani prostovoljcev. Zbiranje denarja. Kaj pa skrb za živali? Sprehodi in te stvari. Nisem še imela priložnosti spoznat nobenega pa me malo zanima. A so obiski zaželjeni? A lahko kdo od obiskovalcev pelje pse na sprehod?
Zanima me nekaj informacij, da bi lažje razumela, kako stvari potekajo tam Smiley  Potem pa naprej...Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #176 : sreda, 07.05.2008 : 10:57:05 »

No glede na to, da smo samo društvo in ne zavetišče, so živali nastanjene pri privat osebah, začasnih skrbnikih. Tako bo malo težje z obiski, sprehodi so pa stvar dogovora Wink Za mačke je nekoliko lažje, zato psov nimamo ravno veliko v začasni oskrbi.

Kako izgleda prostovoljno delo je predvsem odvisno od tebe same. Včasih gre za timsko delo na stojnici, izdelave objektov za prodajo, skrb za skrinjice s prispevki, kontaktiranje donatorjev, zbiranje hrane in ostalega. Včasih je potreben kakšen prevoz živali, začasna namestitev, nega bolne živali, itn ali pa samo moralna podpora Smiley

V Celju imaš drugače tudi društvo za pomoč živalim v stiski slo, katerega upravlja uporabnica helena iz tega foruma.
Vsekakor vedno dobrodošla! Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #177 : sreda, 07.05.2008 : 11:08:49 »

Aha. Super. Hvala za razlago skogkatt. Zdaj mi je že bolj jasno. Smiley 
Zelo pohvalno, kaj vse so pripravljeni nekateri storit za te živali. Upam da bo takšnih vse več Smiley 
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #178 : sreda, 07.05.2008 : 12:45:32 »

Joj, jaz sem se pa že spraševala zakaj ni več hiške v TUŠU - pa saj je bila čisto OK in predvsem je bila praktično vedno lepo založena. Kaj pa če bi naredili novo  - še lepšo hiško in jo pobarvali npr. zeleno-rumeno Roll Eyes,  a bi jih potem manj motila, ker bi se bolj skladla z "ozadjem"? Če je problem le v izgledu, morda bi pa šlo.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #179 : sreda, 07.05.2008 : 22:53:04 »

Skogkatt, hvala za odgovor.  Smiley

Žana, hiške, ki jih imamo sedaj, smo dobili v dar. Nam se zdijo lepe in praktične. Žal nimamo denarja, da bi vložili kupček evrov v neko nobel hiško, ga raje zapravimo za zdravila, zdravljenje, hranjenje, cepljenje itd... pa če tudi bi se lotili takšnega projekta, ni zagotovila, da spet komu ne bo všeč in da je ne bo kdo hotel odstraniti.  Sad Če mene vprašaš, sem mnenja, da je bil izgled hiške le izgovor... nekomu je pač šla v nos...
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 30   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines