mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 08.08.2024 : 16:28:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 124570 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #135 : četrtek, 12.01.2006 : 12:48:00 »

Pol bomo pa res veslali Roll Eyes Odlicna socializacija!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #136 : četrtek, 12.01.2006 : 13:02:59 »

Pol bomo pa res veslali Roll Eyes Odlicna socializacija!

Jap, tako kot lansko leto Roll Eyes ko si potreboval pol ure (!), da si prišel okoli dveh ringov! Saj okoli dvanajstih se je pa kar izpraznilo Wink Potem si pa lahko dihal Grin Grin
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #137 : četrtek, 12.01.2006 : 14:58:29 »

Ti se boš čez teh 188 strani prebijala celo večnost Grin Zdaj ko so Alpinčki je bolj živahno

Drugače pa Mel, pripelji kaj novega v Slovenijo, da ne bomo samo na 2 klana razdvojeni Wink Ti boš počakala par let ja Cool, te že vidim.

Ja, sploh ne veš kako počasi gre to, ko je zraven še toliko linkov in vsega  Roll Eyes Tongue

Verjetno pa izgledam kot pravi obsedenec, a ne? Huh

Samo res si ga ne bom mogla prej privoščit, kot čez par let... Undecided Me doma izselijo, mojega Orija pa kap od ljubosumja...

Vglavnem, na razstavi vas pridem pogledat, če boste pa vmes veslali, vas bom pa za rokav pocukala  Wink

LP,
Diana
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #138 : četrtek, 12.01.2006 : 16:27:43 »

Mel... Meni je končno ratalo vse prebrat!  Cheesy

Vse lepo pozdravljam, moje ime je Andreja. Z nekaterimi se že poznamo, z Mihelo pa sva samo po telefonu klepetali.  Smiley
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #139 : četrtek, 12.01.2006 : 17:54:42 »

Še ena oboževalka in bodoča lastnica?
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #140 : četrtek, 12.01.2006 : 19:32:52 »

Lahko rečem tudi tako:
Dober dan, moje ime je Andreja in tudi jaz sem Ausiholik!  Wink

Andi, držim pesti, da se bo to zgodilo  Cheesy
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #141 : četrtek, 12.01.2006 : 19:48:34 »

Angster,

se potem vidimo na razstavi?

LP,
Diana
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #142 : četrtek, 12.01.2006 : 20:00:49 »

Ja, se vidimo na razstavi. Bom pomagala Martini. Sicer ne vem še točno kaj, ker v bistvu na razstavi še nisem bila, se pa prav veselim!
Logiran
fiti
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 58


« Odgovor #143 : četrtek, 12.01.2006 : 20:20:04 »

Mel,
dve zimski sliki Sunnya... Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #144 : petek, 13.01.2006 : 00:28:30 »

Lepotec  Kiss Kiss Hvala za slikice...se grem naprej oz. nazaj prebijat skozi temo...prideta na razstavo?

LP,
Diana
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #145 : petek, 13.01.2006 : 10:41:40 »

Ok bom taprva pozdravila Jean med nami (lastnica Olivie) Wink

Pa še vprašanje zate Jean (ko se enkrat prebiješ do tega posta): Lyra je čistokrvna border collie ali je mešana za aussiejem? Ker meni so rekli, da je aussie/BC mix...


Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #146 : petek, 13.01.2006 : 10:55:19 »

Ja, meni je pa koncno kliknilo kdo je Angseter!
Pozdravljena med okuzenimi.

Sirtaki kako pa ves, da je med nami?
No, Jean, ce si res tu med nami, se tebi lep pozdrav in upam, da se bos dobro pocutila v nasi pisani druscini.

Pozdravcek
Jasna
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #147 : petek, 13.01.2006 : 10:58:05 »

Mislim, da Angseter ni ona, nisem pa prepricana Wink

Moram povedati kaj se mi je zgodilo vceraj: sem sla samo na hitro nekaj ven in za sabo zaprla vrata. Psa sta na sreco ostala v hisi. Ker pa imamo taka vrata, da je kljuka le na notranji strani, na zunanji pa je samo "bunka" mi recemo Wink pac nisem vec mogla odpreti vrat. Kljuc se je pa nekaj zataknil, mogoce je zmrznil. Potem pa sem trkala in vpila Nerotu, da je prisel dol in mu rekla naj odpre vrata. In on je res prisel in me spustil noter Smiley Res sem mu bila hvalezna, brez njega bi zunaj zmrzovala, saj ni bilo nikogar doma. Dobro da ga imam Cheesy Se en primer kako je dobro, ce se veliko ukvarjas in pogovarjas s svojim kuzkom. Saj potem razume tudi take stvari, ki ga sploh nisi ucil. Veliko stvari, ki jih Nero razume in zna ga nikoli nisem posebej ucila.

lp
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #148 : petek, 13.01.2006 : 11:06:48 »

Sandra, temu se zdej reče da je Cmera master of the house Smiley Je kooončno dosegel svojo skrito globoko željo hehehe. Če te ne bi "maral", bi te lahko mirne duše pustil zmrzovat zunaj hihi. Svašta kake beštije sem vzredila Tongue
Sori, nisem se mogla upret tej pripombi Wink

AngSeter je ONA, če pravi da je govorila z mano potem pomislim na dekle s Primorske ne?

Blumina, sem Jean namignila, da smo tukaj aussie lastniki in okuženci in se je že registrirala Smiley




Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #149 : petek, 13.01.2006 : 11:09:13 »

Hvala za dobrodoslico! Sam en majhen popravek--nisem jaz lastnica Olivie, ampak moja hcerka Monika...Sem ji ze ukradla enega psa (oz. psicko), tega ne bom storila vec! Si je res zasluzila svojo lastno druzabnico, in vse kaze, da je Olivia popolnoma navezana na/zaljubljena v njo. Kar je edino prav.

Mas prav--Lyra ima tudi nekaj aussieja v sebi (vsaj genetsko, ce ne po znacaju in zgledu). Mati je bila pol BC pol aussie, oce BC--to se pravi, Lyra je 3/4 BC, 1/4 aussie. To je moja prva izkusnja "up close and personal" s to pasmo (BC), in sem postala totalno "fan." Aussije sem poznala v Ameriki ze v mladosti (a very looooong time ago), ker sem imela konja Quarter horse, in nekaj casa zivela na kmetiji, kjer so bili prisotni avstralski ovcarji.

No, prilozim se eno sliko, ce mi bo ratalo, in za prvo predstavitev bo to dovolj za zdaj, da se ne mucim prevec s slovenscino--jezik, ki ga visoko cenim, malo manj pa obvladam, vsaj v pisni obliki.

Hmm, ocitno ne znam dodati slike z mojega racunalnik. Povabim forumce, da pogledajo moj spletni dnevnik (http://mojavas.blogspot.com).
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines