mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 20:25:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: javno sprehajanje?  (Prebrano 36559 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #105 : petek, 08.09.2006 : 20:49:22 »

meni je za uro vseeno. lahko v mostec popoldne, lahko dopoldne na prireditev ''od kakcev'' (al kako bi človk temu rekel?). kot se boste zmenile, jaz sem bom prilagodila.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #106 : petek, 08.09.2006 : 20:52:21 »

nenazadnje v mostecu dogaja ves dan... pa gremo lahko malo iz tivolija še tja ogledat... če nas bodo spustili tja s pesjani... samo ne vem, če bodo mali otroci pasji lahko šli čez hrib. ali bi šli samo z veliki kužki čez hrib. parkiranje se v vsakem primeru za vegi-piknik svetuje v tivoliju, saj pričakujejo gužvo. tako da tudi z avti ne bomo mogli verjetno kužkov do mosteca zategnit, razen če bi šoferji šli pol parkirat drugam pa prišli pol spet nazaj, ko bi odhajali...

samo razmišljam, dajte ostali povedat, kaj bi bilo bolje.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #107 : petek, 08.09.2006 : 21:27:27 »

Mislim, da bi bila to kar prehuda, če bi se šli oboje naenkrat. Se mi zdi, da bi vseeno bolj pasali v Tivoli in prireditev pobiranja kakcev. Na vegi piknik bi bolj pasal kakšen udomačen scrkljan pujs. Tongue Cheesy
Konec koncev, če nas je pa dovolj, pa naredimo dve skupini, ena gre v Tivoli in ena v Mostec.
V glavnem, jaz še vedno navijam za Tivoli. A kdo ve, a bo kakšna prireditev in kdaj, da se zmenimo za uro?
Jaz bi lahko peljala pse dol, nekdo drug bi moral pa zagotovit prevoz nazaj.

Xena, kje si nabavila tisto nepogrešljivo gumijasto podlogo? Jaz iščem takšno že nekaj mesecev, pa imajo samo takšne, ki imajo precej roba in so precej nepraktične.
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #108 : sobota, 09.09.2006 : 11:52:22 »

Haaaj!!!

Mene tudi zanima, kako se boste zmenili, da se oglasiva s Kimijem...

Pa zanima me, če bo Medi tudi tokrat na sprehajanju... Če bo, bo šel kar Anže zraven na sprehajanje, da ga očara. Če ne bo zraven, se oglasimo v Horjulu.

Jaz si jo že neskončno želim.... Se mi kar meša od vseh predstavljanje, kako bo, ko bo z nami....  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #109 : sobota, 09.09.2006 : 17:12:59 »

jaz sem že povedala, da se bom časovno prilagodila za sprehajanje, torej odločitvi večine. sem pa gotovo zraven. torej se dogovorite ostačli, kako vam časovno ustreza.

pa super bi bilo, da bi tokrat imeli dovolj letakov... jaz jih bom nekaj prinesla zraven, ampak če jih lahko še kdo kaj nakopira/naprinta, bi bilo super.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #110 : sobota, 09.09.2006 : 17:46:57 »

Osebno menim, da je bolje, da gremo bolj popoldne, saj je zagotovo najbolj pomembno, da je za pesjane ok ambient - kar pa zna biti pri opoldanski raznovrstni olikani/neolikani množici malo prehuda.

lp, Katarina
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #111 : sobota, 09.09.2006 : 19:49:36 »

Ja, popoldne, jaz sem zaspanka Smiley Ura? Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #112 : sobota, 09.09.2006 : 23:03:33 »

Tkole,

Arončka sporoča, da lahko jutri prevzame prevoz psov s Horjula v Tivoli. Torej potrebujemo nekoga, ki jih bo "vrnil".

Prav tako opozarja na zadostno število letakov, ona jih ima cca 100.... kar je baje za cca 15 minut. Wink

Jaz osebno lahko sodelujem pri popoldanskem sprehajanu, saj se bom tiste dopoldanske zadeve na temo "drekcev" udeležila s svojim KD Krim.

lp, Katarina
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #113 : nedelja, 10.09.2006 : 01:05:20 »

jaz lahko peljem nazaj. casovno sem se vedno fleksibilna, a bi bilo fino, da se cim prej odlocite za uro.... da si lahko malo planiramo dan.

po nekem cudnem nakljucju (ce sploh prav razumem vse skupaj) z aroncko obe nameravava prinesti iste letake... istih 90 izvodov... ker so nekako zamenjali ''lokacijo'', ne da bi jaz vedela... tako da jaz v tem primeru nimam moznosti prinesti drugih, saj kopirnice v centru jutri ne delajo. ce bi vedela par ur prej, bi bilo drugace. tako da, ce bi lahko kdo, ki ima printer, kaj dodatno naprintal, bi bilo res super.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #114 : nedelja, 10.09.2006 : 02:44:55 »

A to so tisti, ki so pri meni? Koliko psov pa gre jutri?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #115 : nedelja, 10.09.2006 : 08:36:45 »

Arončka ima velik prtljažnik (mislim, da imajo renault scenica), samo v tem primeru seveda lahko pelje le združljive. Za nezdružljive pa je potreben še kak dodaten avto.

Predlagam zborno mesto uro tako, kot je bilo prejšnji teden - ob 17.0o, pod bazenom.

Ne vem pa, koliko bo sprehajalcev, vem za štiri : arončka, sarabenji, mateja, luncica (je to ok, luncica) in jaz.

Za delilce letakov pa ne vem.

lp, Katarina
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #116 : nedelja, 10.09.2006 : 09:07:42 »

Seveda je ok, pa se eno bom s sabo pripeljala (ena mora pac bit doma z nasima mrcinama, drugace bo jok). Torej se vidimo ob petih. lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #117 : nedelja, 10.09.2006 : 12:24:20 »

Pridejo Medi, King in Ajda (Kalina). Daša, lahko gresta Medi kar tja pogledat skupaj. 
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #118 : nedelja, 10.09.2006 : 13:05:45 »

o, otroci grejo spet na sprehod... ja, se vidimo ob 17h v tivoliju. bo kdo lahko fotkal?
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #119 : nedelja, 10.09.2006 : 14:01:38 »

Bolha fotka, sem se že javila. Grin Printer mi pa ne dela, tako da ne morem pomagati glede letakov. Se vidimo.
Lp
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: javno sprehajanje?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines