mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 22:18:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Mops
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mops  (Prebrano 160884 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #45 : sreda, 05.05.2004 : 21:39:06 »

Ojla!

Ne, nimam linkov do učenja za razstave- za pse. Ampak sam od JH....


Lp

P.S. Več o Junior Handlingu si lahko prebereš tudi v temi na tem forumu. Wink
Logiran
123456
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 150


« Odgovor #46 : nedelja, 16.05.2004 : 18:18:32 »

Živjo!!!!

Tako kot se menimo lastniki čivavav za en čivava piknik, bi se lahko lastniki mopsov tudi kaj zmenili. Grin Wink
Logiran
nikka
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #47 : sreda, 11.08.2004 : 09:24:36 »

zdravo! a mogoce kdo ve ce je trnutno kaksno leglo mopsov naprodaj?
Logiran
Polonca
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #48 : četrtek, 19.08.2004 : 16:36:54 »

Pozdravljeni,

s fantom sva se odločila, da se bo prihodnjo pomlad k nama preselil nov družinski član - mali mops. Psi so moji spremljevalci že od zgodnjega otroštva in sedaj, ko ne živim več s starši, sem se odločila, da bo tako tudi v prihodnje.
Prebrala sem že veliko o tej pasmi, vendar mi ni uspelo najti veliko naslovov vzrediteljev te pasme (samo enega - v *****).
Ali mi lahko kdo pomaga s kakšnim nasvetom oz. priporoča vzreditelje teh malih velikanov?

Hvala in lep pozdrav iz Maribora,
Polonca
Logiran
kajchi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #49 : četrtek, 23.09.2004 : 11:24:00 »

pozdravljeni!
mene pa zanima, ce je kateri od vasih mopsekov ze bil pod narkozo?moj namrec mora v torek na puljenje zob pa ga bodo dali pod narkozo...veterinarja sem vprasala ce je to nevarno pac za mopse ker tezje dihajo pa je rekel da je vsaka narkoza riskantna, samo da noben se ni poginil zaradi nje...mene pa vseeno skrbi...ima kdo kaksen nasvet?
hvala ze vnaprej!
LP
kaja
Logiran
mark:)
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #50 : četrtek, 23.09.2004 : 16:55:29 »

Živjo!

Naš je bil pred kratkim kastriran, pa ni bilo nobenega problema. Tudi meni so povedali, da je narkoza tista, ki bi bila lahko nevarna. Sem moral podpisat, da se strinjam z postopkom, kar boš verjetno morala tudi ti.

Drugače te pa naj ne skrbi, če bi bilo tako nevarno bi pri veliki večini psov prišlo do zapletov Smiley. Upoštevaj pa navodila. Tisti dan nič jest Grin.

Lp
Logiran
kajchi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #51 : četrtek, 23.09.2004 : 22:10:44 »

hvala...si me malo pomiril...veterinar je rekel, da zjutraj lahko se je, ker je narocen ob 6ih...
panicna pa sem zato, ker ga je pred 2 dnevoma picila osa v ustnico in je dobil alergicno reakcijo pa sem mislila, da bo poginil...ves je bil zatecen, da gledat ni mogel, vednar na je na sreco lahko normalno dihal...po dveh injekcijah pa je bilo pocasi bolje...sele takrat sem se zavedla, koliko mi zares pomeni, pa se zdaj bolj bojim za vse... Smiley
hvala se enkrat za odg.!
kaja
Logiran
mark:)
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #52 : petek, 24.09.2004 : 01:54:19 »

Živjo!

Te povsem razumem, saj je tudi mene skrbelo Smiley. Želim vama veliko sreče pa sporoči kako se je izsteklo.

Lp
Logiran
kajchi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #53 : četrtek, 30.09.2004 : 21:48:54 »

pozdravljeni!
pisem samo, da vam povem, da se je s chicotom vse super izteklo..
najprej je dobil eno injekcijo, da je zaspal potem pa pol ure po "operaciji" se eno, da se je zbudil in se je vse super izteklo...drug dan je ze bil o.k. samo utrujen..
najbolj hecen je bil ko se je zbujal in je bil ves prestrasen pa je gledal, kot da je duha videl...bogi..potem je bil cel trd nekaj casa cez kakšni 2 uri pa je ze hodil po malem..zdaj pa spet zganja norčije... Grin
srečna sem , da se je vse dobro izteklo...edino to je problem, da sma pozna prisla na puljenje in mu stalni zobje ne bodo več zrasli...tako, da ima malo zob sedaj...nekje 5 so mu jih izpulili...sicer pa ga to ne moti...hrano tako bolj golta kot grize... Cheesy
koliko pa imajo vasi mopseki priblizno zob?
aja pa se nekaj me zanima, ce ze pisem ima slucajno kdo od vas film The adventures of milo & otis , namreč zelo dolgo ga ze iščem pa se ga ne da dobit... Angry
lep pozdrav vsem!

kaja
Logiran
missy
gost
« Odgovor #54 : sobota, 30.10.2004 : 16:19:32 »

zelo sem vesela da se je s tvojim mopskom vse ok končalo!!!! :)tudi jast sem hotla imet mopsa samo nisem našla primernih vzrediteljev!!! Sad Sad Sad
Logiran
B
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #55 : sobota, 30.10.2004 : 19:37:08 »

Kajchi,
če ti uspe najti ta film, se priporočam. Tudi jaz ga namreč še nisem uspela dobiti, preko interneta se pa kar ne morem spraviti k naročanju (vse to zatrjevanje o varnosti transakcij me še ni čisto prepričalo - sem bolj previdne sorte)

Missy,
očitno se pri iskanju nisi ravno potrudila, saj imamo v Sloveniji odlične vzreditelje mopsov, ki jih skorajda ne bi mogla zgrešiti. Prav firbec me matra kje si se pozanimala!

LP
Sabina

Logiran
kajchi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #56 : nedelja, 31.10.2004 : 21:10:49 »

lep pozdrav sabina:
film je zelo tezko najti, ker je star...dobila sem kopijo, vendar ne dela glas tako da...ko bom dobila film tak, ki bo ok ti sporocim! Wink
lepo se imej
kaja
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #57 : torek, 02.11.2004 : 21:55:12 »

Evo par slikic od mojega Packota

http://www.moj-album.com/slike/14641/TKbyqFFXfhbBOYwu.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/14641/XESnYBaovN6tqK6O.v.jpg
Pa še s svojim najboljšim prijateljem Gimlijem Smiley
http://www.moj-album.com/slike/14641/6ARjKCsA7FZOXK2s.v.jpg


LP Alenka

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #58 : četrtek, 04.11.2004 : 11:26:48 »

Ker teh psickov ni veliko v Sloveniji, bi rabla pomoc.
Kolegica bi namrec zelo rada imela mopsa, pa ga ne najde.
Ali kdo ve za kaksnega psicka (cca. 2-3 mesece)??

Full bi mi pomagala kakrsna koli informacija.

Najlepsa hvala! Grin

lp, cac


p.s. upam da nism narobe naredila, ker sm temo sem uvstila
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #59 : četrtek, 04.11.2004 : 11:41:13 »

p.s. upam da nism narobe naredila, ker sm temo sem uvstila

Hmmm...v bistvu si Wink

Tema o mopsih je odprta že TUKAJ, pa tam še enkrat postavi vprašanje. Tam imaš tudi lastnike mopsov in ti lahko povejo, kje so dobili svoje pse.

Lahko pa prideš 14.11 na Gospodarca, kjer bo pasja razstava in se spoznaš z lastniki mopsov Wink

Lp Jana
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Mops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines