mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 00:35:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: PRVA RAZSTAVA  (Prebrano 54823 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #90 : petek, 20.08.2004 : 12:09:05 »

Ssidney:Ja napisala si, da vsi hocejo samca, kar ni ravno res. Velika vecina ljudi hoce samicko, nekateri zaradi tega ker veljajo za bolj vdane, custvene..., nekateri pa za vzrejo.
 Vzreditelji se v leglu veliko bolj "razveselijio"samick, kot samckov, saj je po samickah vecje povprasevanje poleg vsega pa jih prodajo vzrediteljem ali jih obdrzijo doma za nadalno vzrejo Wink

Lp
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #91 : petek, 20.08.2004 : 15:07:55 »

Aha, misliš tako Roll Eyes. No, jaz sem govorila o naši družini Tongue Roll Eyes...
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #92 : petek, 20.08.2004 : 15:41:33 »

Sicer malo izven teme... ampak od tistih, ki jih jaz poznam, vsi imajo/hocejo samce Roll Eyes
(ker se "ne gonijo", namrec Wink)
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #93 : četrtek, 02.09.2004 : 08:37:31 »

Mislim da je tema PRVA RAZTAVA ne pa kaj vsi hočejo psičko ali psička...Smiley Wink
Sama se spominjam svoje prve raztave (lani v Ljubljani) - stari smo bili 6mesecev, pa smo dobili oceno zelo perspektivno, pri sodnici go.Tatjani Urek (je napisala: zelo lepo predstavljen!:)) - druga pesem pa je bila v Vrtojbi letos na začetku leta, kjer se je odločil Azzuro (pri9mescih) delati vse drugo, samo poslušati ne - no pa nismo kar dobili PRM ampak ga je dobila Neza z Daretom, kar si je takrat tudi zaslužila, saj je bil Dare res večji, lepši, ni bil suhcen (kot azzuro) pa še poslušen:) - ampak meni se je takrat zdel OGROMEN:) Smiley Smiley...Prvega PRM smo dobili v Zagrebu, kjer smo premagali 14dni starejšega polbratca - pa potem v sloveniji...mislim pa če vedno ne dobiš tisto kar si želiš, znaš potem pridobljeno še TOLIKO bolj cenit Smiley
to sem še hotela dodati, da tisti, ki imajo večje pasme veliko raje uporabljajo zatezne ovratnice - in obstajajo tudi raztavne zatezne ovratnice - zlate ali srebrne - so ožje od navadnih, in meni so zelo lepe! pa meni Azzuro veliko lepše dvigne tudi glavo pri tej ovratnici - stanejo pa srednje dolge ovratnice (samo ovratnice brez roča) okoli 7000-8000SIT, daljše pa so mogoče še kakšnega tisočaka več, za čisto male pa niti niso tako drage okrog 5000Sit...(mi imamo zlato pa se lepo poda k rdečemu psu)Lp, Nina
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #94 : petek, 03.09.2004 : 13:43:53 »

Joj, smem vprašat, kaj pomeni PRM? Se mi res ne sanja sram Tongue Roll Eyes Huh
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #95 : petek, 03.09.2004 : 13:47:56 »

Prvak Razreda Mladih - PRM Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #96 : sobota, 04.09.2004 : 12:47:02 »

Alix vidim da smo naše razstavljanje začeli prav na isti razstavi in tudi nadaljevali ... Grin
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #97 : sobota, 04.09.2004 : 19:44:45 »

Hvala, Alix!
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #98 : torek, 07.09.2004 : 16:32:14 »

mene pa zanima kdo bi lahkopovedal kaj pomenijo vse te kratice ki se tičejo razstav. se to da kje prebrati? rada bi vedela vse od a do ž. še tega ne vem kaj pomeni cac in cacib.. lahko kdo odgovori oz. da info. kje si lahko to preberem?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #99 : torek, 07.09.2004 : 17:22:49 »

Sassy, preberi temo Kinološke kratice
Logiran

Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #100 : sreda, 08.09.2004 : 10:36:58 »

Najlepša hvala. je toliko tem da se včasih ka zgubim.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #101 : sobota, 02.10.2004 : 12:16:33 »

Ojla!

Zelo rada bi se udeležila (kot gledalka) razstave v Ljubljani. S seboj bi pripeljala tudi mojo takrat že 3 in pol mesečno psičko. Takrat še NE bo cepljena proti steklini, ostala cepljenja pa je že zaključilla. Zanima me ali jo lahko pripeljem s sabo (če mi bodo dovolili noter). Sicer bi jo itak imela v torbi in ne bi bila preveč v stiku z drugimi psi...

Hvala!
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #102 : sobota, 02.10.2004 : 14:32:44 »

Čivava: sem šla gledat malo...pa sem našla določila samo glede raztavljalcev (Raztavljalci morajo imeti za pse na raztavi veljavno zdravstveno spričevalo, iz katerega je razvidno, da je bila opravljena vakcinacija proti steklini. od prvega cepljenja mora pretečti vsaj en mesec in od zadnjega ne več kot 1 leto)...zdej glede obiskovalcev ni nič natančnega napisano, mislim pa da ti bodo ob vstopu definitivno pogledali knjižico o cepljenju...lahko pa pes tačas vstopa ostane v torbi? Drugače bi bilo vsekakor bolje, da se te raztave udeležiš brez psa, ker jaz psa tudi pri 4 mescih še ne bi dala cepiti proti steklini...svojega sem prvič cepla pri 7 mesecih...
Lp
Nina
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #103 : sobota, 02.10.2004 : 14:35:33 »

civava: Priporocam ti, da psa peljes na razstavo, saj se bo tako navadil na druge pse, hrup-se posebno je to dobro, ce ga imas namen razstavljati Wink
Ker so vsi psi cepljeni (ob vhodu moras pokazati knjizico o cepljenju), ne vidim razloga zakaj ga ne bi peljala na razstavo...

Lp,Pia
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #104 : sobota, 02.10.2004 : 15:15:47 »

Pia: saj jaz bi peljala, pa ne vem če me bodo spustili noter, ker moja takrat še NE bo cepljena proti steklini.
Alix: jaz je tudi ne mislim cepit pred 6 mesecem... no morda pa bi me spustili, glede na to, da do 4. meseca ni treba cepit psa. Bom pisala še kakšen mail organizatorjem... Hvala.

Lp!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines