mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 14:14:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 720 721 722 723 724 [725] 726 727 728 729 730 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1793168 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Tadej CRC
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #10860 : petek, 12.04.2013 : 14:48:42 »

Pozdravljeni, Sem Tadej , kateremu je bil ustreljen pes. Zdi se mi prav , da napišem par vstic.
Z mojo partnerico sva lastnika podjetja za obnovo vozil v Ljubljani, sem industrijski oblikovalec , tekoče govorim 3 tuje jezike in znam opravljati samostojno 5 različnih poklicov. V prostem času se aktivno ukvarjam z atletiko.Smatram se za razgledano osebo in sem velik pasji ljubitelj Sem pa tudi ponosen očka 2 letne deklice. Moja družba se se sestoji iz diplomantov, magistrov in športnikov , nikakor pa ne kriminalcev! Kar se pa tiče mojih psov, si upam trdit da težko najdeš kosmatinca ki bi se mu bolje godilo kot našim. Mafko (in  Tajga) ni nikoli niti od blizu videl ketne , kaj šele da bi bil privezan kam, bil pa je 2x na dan na sprehodu  , 2x na dan je dobil jest , poleti smo ga vodili na Šmarno goro na izlete , na Savo in Gradaščico se kopat, v ogradi pa je imel 2000m2 prostora , od tega 500m2 trave, svojo kočo ,.... Moja vest je čista  in vabim vsakega ,da pride preverit na lastne oči.
Pozdrav Ted
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #10861 : petek, 12.04.2013 : 15:04:07 »

Tadej, sožalje ob tragični izgubi Cry

Ne poznam te in nisem poznala Mafkota. Ko je bila tukaj objavljena žalostna novica, sem poiskala Mafkovo staro temo in zaradi tega mi je bilo še bolj hudo, ker sem tam videla s kakim veseljem ste se javili Smetki, pa kako lepo življenje je z vami imel Mafko.

Na žalost pa tvojega poziva ne bodo verjetno nikoli prebrali tisti, ki so si držnili svoje žlehtnobo zlivati na Facebooku in dznili žalostno vest oskruniti s svojimi zakrinkanimi obrazi (nicki brez imena in priimka) in nekimi natolcevanji  in dvomi Sad
Ta vrsta ljudi ima očitno namreč samo en cilj: diskreditirati vse, kar je povezano z Zavetiščem Hojul in za to ne izbira sredstev. Zanje je tudi tragična smrt ljubljene živali "super" razlog za žalitve in podtikanja! In sami sebe imenujejo ljubitelji živali, seveda, "v imenu ljubezni do živali" se lahko dela kar se hoče ... Angry

Kot si sam opazil, so to ljudje brez obraza, njihov cilj je lastni ego prefurati tudi čez trupla. Slabiči, ki za svoj obstoj rabijo vedno novo kost za glodanje in se ne ozirajo na to, koliko s tem prizadenejo sočloveka. V imenu "dobrobiti živali" so, kot vidiš, sposobni pozabiti, da je edini krivec v vašem primeru UBIJALEC vašega Mafka, ne, oni krivdo iščejo v čuvanju, v vas lastnikih, v zavetišču, ki je za psa prvotno poskrbelo ... verjetno imate še v kopalnici napačne barve ploščic, po njihovo ... Niso vredni naše pozornosti, pa čeprav ... ja tudi sama sem morala odreagirati na FB na njihove provokacije. Takega nizkotnega podtikanja, kot si ga bil deležen tam ti, ne priželim nikomur!

Še enkrat, srčno upam, da bo storilec odkrit in kaznovan za svoj zločin.
ne morem si predstavljati, kakšno kalvarijo preživljata zaradi tega. Pošiljam vama topel objem objem

Mojca

Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #10862 : petek, 12.04.2013 : 15:10:33 »

Tadej, iskreno sožalje.
Upam, da bodo našli storilca in da bo kaznovan, čeprav to ne bo zmanjšalo bolečine ob izgubi.
objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #10863 : petek, 12.04.2013 : 15:14:05 »

Tadej, žal mi je za tvojo izgubo.  objem

Pod tekst mameF se lahko samo podpišem.  Afro Vem, da je težko, ampak poskusi te ljudi in komentarje pustiti ob strani kot drek na cesti. Več od tega žal niso vredni. Drži se!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10864 : petek, 12.04.2013 : 15:16:40 »

Pri nas smo jokali že zadnjič. Tudi danes je bilo težko videt tebe s solzami v očeh. Upam, da si danes dobro uredil na policiji. Vse ostalo ni važno in naj ti ne pride do živega; pri nas smo bili mirni, ker je bil s tabo.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #10865 : petek, 12.04.2013 : 15:26:48 »

Tadej,
podpiram da si se javil, čeprav ti je trenutno najbrž več kot težko. In da si povedal nekaj o sebi in s tem zavrnil obtožbe skritih pritlehnežev, ki jim je vse skupaj v podlo zabavo, kolateralna škoda pri tem pa niti ni pomembna. Imet družino, samostojen posel, kosmatince, premoženje ki ga ustvarjaš... in se soočati s kroglami na dvorišču, niti slučajno ni hec.
Hvala za tvojo zgodbo, upam da jo le prebere tudi kdo od tistih, ki jim je bil vsejan dvom. Za tiste druge, ki od ustvarjanja takih zgodb živijo pa tako ni besed.
Držite se vsi skupaj in še enkrat sožalje za Mafkota Sad!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #10866 : petek, 12.04.2013 : 16:01:58 »

Sožalje vsem Mafkotovim Sad, jaz še kar ne morem dojet, da ti na varno ograjenem dvorišču nekdo ustreli psa Shocked.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #10867 : petek, 12.04.2013 : 16:32:45 »

Moje sožalje, Tadej. Pazite nase in na družino, sama bi takšno likvidacijo psa razumela kot zelo resno grožnjo.
Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #10868 : petek, 12.04.2013 : 16:56:47 »

Sožalje, Tadej! Ne morem si predstavljati bolečine ob tem, da na tak način izgubiš žival.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #10869 : petek, 12.04.2013 : 17:14:50 »

Ce sem cisto iskrena, meni je bilo dovolj ze to, ko je Smetka napisala, da je pes imel dober dom, v katerega ni dvomila. Tadeja ne poznam, spremljam pa Horjul ze kar nekaj let in zaupam v odlocitve, ki jih sprejema Smetka z ekipo, pa ne zato, ker sem ovca in ne, ne funkcioniram tako kot marsikdo, po crednem nagonu, ampak sem si sama ustvarila mnenje na podlagi spremljanja zavetisca in tega, kako deluje. Sicer je pa to vsesplosno znano, ce nekdo, ki ga poznas rece, da je nekaj slabo/dobro, se mu brez predhodnega preverjanja ali dodatnih informacij, ce je temu res tako, pridruzi creda sledilcev. Hmmm...
 
Sozalje vsem, ki ste imeli radi Mafkota, jaz ga nisem poznala, ampak ob branju vsega, se mi je naredil vsaj cmok, ker res ni prav, kar se je zgodilo. Drzte se in pogumno naprej Kiss 
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #10870 : petek, 12.04.2013 : 17:21:43 »

Tadej, sožalje. Undecided
Komentarje o krivdi preskoči. Si samo eden izmed mnogih, ki so se ga tako lotili, ker je posvojil psa v Horjulu ali bil kakorkoli drugače povezan z njim. Ponavadi je preveč že samo podpora ali mnenje. Žal, bolj kot je dogodek tragičen, več energije vložijo v diskreditacije. Njihove pripombe, ki kažejo vso njihovo praznost, so nepomembne za vse nas, naj bodo tudi zate. Spominjaj se Mafije in vaših lepih skupnih trenutkov.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #10871 : petek, 12.04.2013 : 17:57:55 »

Tadej drži se!  Cry
Vemo, da je imel Mafko pri tebi lepo življenje! Vse zlobne komentarje pa pozabi! Jaz lahko samo še rečem: "Prekleto malo dostojanstva je ostalo nekaterim!"  Sad
ostržkovi
p.s. držim pesti da ujamete storilca
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #10872 : petek, 12.04.2013 : 18:21:53 »

Tadej iskreno žal mi je za tragično izgubo Mafka. Sožalje gre seveda tudi vsem ostalim, ki so ga imeli radi.
Čisto posebej žal pa mi je za vse težke besede, ki jih je Mafkova nesmiselna in nasilna smrt zanesla na splet. Mnogo nas je, ki vemo, da niso nič več kot to - besede. Mi smo jih pravzaprav vajeni in ne morem si predstavljati, koliko dodatnih ran so povzročile v vaših srcih v teh trenutkih. Kot pravi Jana, naj ostanejo nanj lepi spomini. Mafkovo zgodbo sem v letih sodelovanja in prijateljevanja z ZH slišala večkrat, nikoli se je nisem naveličala in vsakič me je spravila v dobro voljo. Mafko prav gotovo ostaja horjulska legenda  Kiss
Vem, da Mafije ne bo nič več obudilo, vseeno srčno upam, da najdejo storilca.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #10873 : petek, 12.04.2013 : 18:35:39 »

Moje sozalje Sad
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #10874 : petek, 12.04.2013 : 18:38:31 »

Ce lahko se en nasvet-nastimajte si kamero na dvoriscu.
Logiran
Strani: 1 ... 720 721 722 723 724 [725] 726 727 728 729 730 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines