mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 10:25:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 105   Dol
Natisni
Avtor Tema: novofundlandec - čvek  (Prebrano 166992 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #285 : nedelja, 10.04.2005 : 16:06:02 »

Nasa je Vona. Je imela tako ime ze v rodovniku... meni ni bilo vsec in sem jo hotela klicat drugace, samo ko sem jo vidla, je bilo jasno, da ji Vona pase... da je cisto "vonasta" in je pac ostala Vona Cheesy

Mene pa nekaj o tvojem zanima, ker si rekla, da naskakuje macko Shocked Mislim, kako mu to uspe, ker ce jaz primerjam nasega macka z Vono (ki je tudi bolj med majhnimi njufkoti), je velik ravno za eno njeno nogo. In ce si predstavljam, da bi ga naskocila, bi ga zmeckala... kaksno macko imate to vi, tigra Huh Wink
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #286 : nedelja, 10.04.2005 : 17:15:26 »

Citat
Mene pa nekaj o tvojem zanima, ker si rekla, da naskakuje macko 

Ne, fora je lih u tem d je mačka najmani Huh.Ne vem ampak je pa smešen za gledat Grin Cheesy:Ponavad mačka sedi na klopi on pa pač mal na no skače.Pa sej ni čist tako mišleno. ::)Pač to morš videt Wink.

Sicer pa je Vona čist kul ime.Naši prejšni psički (šarplaninki) je blo ime Cedra Huh Huh (no to je bilo rodovniško ime na Hrvaškem, v Sloveniji pa so ga spremenil v Ara)Pa sej se vsega navadeš Smiley.
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #287 : torek, 12.04.2005 : 19:30:38 »


Sicer pa kje ste vsi?HuhHuhHuh??Ja naš nevfi vas kar malo pogreša,ko mu ne morem razlagat kaj vi tukaj gori debatirate o njegovih............recimo soimenjakih Grin.Kar se pa tiče vrvice v žepu jo ima naš skortaj ves čas v gobcu.Ampak takrat je ne grize,takrta jo nese.In je na to prav ponosen,hihihi.No kaj pa kaj vaši kužki počnejo?Huh

imejte se,lp
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #288 : sreda, 13.04.2005 : 12:52:47 »

Nam njufiji toliko časa vzamejo, da nimamo kdaj pisati na forum.. Wink

Drugače moj njufi je Maj. Tako da ne bodo vsi Roni, hehe.

Poleg tega, da kar aktivno preživlja svoj prosti čas (ko ne smrči), pričakuje Maj v maju svoje črne in/ali belo-črne mladičke.
Če koga zanima pričakovano leglo, naj mi piše na zasebna sporočila.

Lp,  Smiley
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #289 : sreda, 13.04.2005 : 20:24:59 »

Mojemu newfiju je ima pa Šado.

Nam njufiji toliko časa vzamejo, da nimamo kdaj pisati na forum.. Wink

Flufi, kaj vi imate več novofundlandcev?

Lp
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #290 : sreda, 13.04.2005 : 20:49:54 »

Ne, ne, sem mislila na splošno, ker se ni nihče javil T.M.T. .. Smiley
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #291 : sreda, 13.04.2005 : 21:34:50 »

Ja kak ste kaj!!!!!!!!!!!!!!
Joj kok je bilo dones bol ker je bilo mal lepše vreme.Sva bila z Ronam mal več aktivna.Sicer pa bi on samo lenaril, :)hihihihi.Samo mu ne pustimo!

Se vam je kdaj zgodilo da je bil vaš navihanec preveč prijateljski in je prehitro zaupal ljudem.Meni se je.Naš lumo je skoraj ves čas odprt in nad našo vasjo stoji cerkev Sv.Miklavža,ki je zelo obiskana.In enkrat je naš kuža šel z enimi ljudmi lepo na Miklavža Shocked Shocked.Zjutraj okrog osmih je odšel pa popoldne ob štirih prišel z njimi nazaj Roll Eyes.Ja saj so rekli da je bil veš čas z njimi.
Samo je pa fino ker te ni strah da bi koga kdaj ugriznil.

Lp  Wink Wink
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #292 : torek, 26.04.2005 : 15:18:12 »

No kje ste vsi?HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh??Pri nujfkotih?
Kako kaj vaši psi?
Me zanima če bo kdo letos vzel svojega na morje.Sami ga ne bomo,ker verjetno sploh ne bomo šli na morje Sad.Kako je biti s psi na morju,še posebej z njufkoti ki bi bili ves čas v vodi Wink.

Lp Cheesy
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #293 : torek, 26.04.2005 : 15:25:50 »

Hojla!

Ja pri njufkotih smo, hehe...bolj al manj.
Mi odkar imamo Šada, še nismo bili na morju, pa tud če bi šli, ga ne bi vzeli s sabo. Imamo premajhen avto (5 ljudi in še pes se ne stlači noter niti pod razno).
No sicer pa ga zdaj ne bom videla cel teden mojega kužona  Undecided. Grem na maturantski izlet.

T.M.T, a kaj napredujejo trikci, al je še prezgodaj za vprašat?  Smiley

Lp
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #294 : torek, 26.04.2005 : 15:41:34 »

Ja trikci napredujejo!!!!!!!!50% zahvale gre tebi za tako podrobno razlago,25% jih gre Ronu za razumevanje,25% pa meni za vztrajnost,hihi Grin;D;D.

Sicer pa mi tudi nebi mogli njufkota stlačit v avto...Sem rekla da bom imela sama neki tazga,da bo pes šel v avto.Pa tako luštno bi bilo na morju s psom....

Lp
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #295 : torek, 03.05.2005 : 17:03:23 »

Cao, res me že nekaj časa ni bilo tuki gor, tko da se oprovičujem za moj izostanek, sam meni res njufiji, poudarek je na njufijih, vzamejo kar veliko časa sej jih imamo trenutno 11. Imamo namreč čudovito leglo 7. mladičev, od tega 4. psičke in 3. pse, stari so teden dni in nam vzamejo kar veliko časa.

Naši imajo rodovniška imena ful dolga tko, da bi porabla pol strani, da jih napišem, pa bom naštela samo njihove nick name in sicer Eros, Mandy, Dili, Karma, pa zna se zgodit,i da bo še kako ime kmalu dodano, ker so psičke iz tega legla res čudovite, pa še naš Eros je ponosni očka in naša Dili  ponosna mamica, tko da res razmišljamo o tem, da si  zaslužita, da ena hčerkica ostane doma, ma ja sej smo nori.

Toliko za enkrat, bomo poskusili spraviti kako slikico malih njufijev tuki gor.

lp, Marjana
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #296 : torek, 03.05.2005 : 17:10:07 »

Aha, zdej, ko sm prebrala moj prejšnji citat, sm vidla, da sm pozabila omenit, da tudi samčki ne zaostajajo za samičkami, samo da so očitno ženske malo bolj agresivne pri hranjenju, tko da moramo pazit, da samčki sploh pridejo do mlekca, očitno so že sedaj pravi gentlemani, tko kot njihov očka.

lp, Marjana
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #297 : torek, 03.05.2005 : 17:42:40 »

Newfi, zavidam ti!  Wink Tudi če je veliko dela z malimi, pa vseeno. Smiley

Čestitam tebi (oziroma vam, ker verjetno ne skrbiš sama za toliko kosmatincev  Smiley) pa mamici in tatiju.

Emmm, ali sprejemate tudi obiske firbčnežev?  Roll Eyes Wink Jaz bi namreč tako rada videla te male kepe v živo. Slike pa prilepi čimprej.


Lp
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #298 : torek, 03.05.2005 : 17:48:35 »

Ja jest ti tudi zamerim.No sej mi imamo pa mejhne mucke Grin.

Sicer bi pa tudi jaz rada videla toooooliko malih kepici.....

Ja kaj naj rečem?Veliko užitkov!;)

Lp
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #299 : torek, 03.05.2005 : 21:11:48 »

Uau, newfi, cestitke !!!  Cheesy  Pa kako lepo izenaceno po spolu !

Pazi se konkurence, ki se hitro bliza z notranjsko-primorske strani.. Wink.. tudi "nasa" psicka je precej okrogla, tako da zna biti 101 njufi, pa kak belo-crn za popestritev .. Smiley

Lp
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 105   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines