mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 18:25:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 105   Dol
Natisni
Avtor Tema: novofundlandec - čvek  (Prebrano 167045 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #90 : ponedeljek, 28.04.2003 : 16:49:31 »

Flufi, hvala za odgovor! Tvoj Maj je prekrasen!!! Shocked Grin Se pa točno na tvoji fotki tudi vidi razlika med njim in landseerjem.
Tudi jaz vem, da so to delovni psi a naša Toša verjetno kljub temu ne bo opravljala teh izpitov... Oz. niti nismo razmišljali o tem. Se jipa obeta veliko, veliko, veliko dooolgiiih sprehodov, veliko plavanja v bližnjem jezeru, veliko druženja s pasjimi in človeškimi prijatelji in menim, da bo vseeno zrasla v prijazno in zadovoljno kužiko! Vsaj upam. Smiley Še enkrat hvala za odgovor in lep pozdrav ter veliko, veliko veselja z Majem!! LP
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #91 : ponedeljek, 28.04.2003 : 21:44:19 »

Tosa, tudi tebi želim predvsem zdravja za psičko, pa čim več aktivnosti z njo.

Meni zelo ljuba internetna stran je pa tale: http://www.landseerhunde.de/indexeng.html

Predvsem zato, ker lahko iz starih razglednic in slik vidiš, kako so ti naši psi živeli z ljudmi in kako so se od nekdaj razumeli z otroki...  predvsem pa PLEMENITOST pasme!

Lp
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #92 : ponedeljek, 19.05.2003 : 19:33:51 »

Pozdravljeni, me veseli, da vas je kar nekaj novih imen tuki gor. Se opravicujem moji odsotnosti, vendar smo bili prezaposleni z razstavami (skoraj vsak vikend), cez teden pa tako nimam kaj prida casa.
Logiran
Aja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #93 : torek, 20.05.2003 : 16:01:18 »

Zdravo,

ja, če bi bilo vse v redu, bi morali mi ze pestvati - pa se je naša predraga Aja odločila, da bo raje šla na piknik našega kluba, kot da bi doma čuvala svojo bando!  Cheesy Cheesy

Naredili bomo preiskave, potem bomo videli, ali jo bomo še parili ali ne. Odvisno od testov. Upajmo pa na najbolje.  Roll Eyes

Lp A
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #94 : sobota, 24.05.2003 : 14:00:06 »

Iscemo prijazne ljudi, ki bi bili pripravljeni posvojiti veliko crno kepo, novofundlandko. Psicka je stara 4 leta, zivela je v groznih razmerah, privezana na kratko verigo, nikoli sprehajana in tako zanemarjena, da jo je morala veterinarka uspavat, da so jo lahko postrigli. Roman (glavni frizer) pravi, da je imela ogromne vozlje sprijete dlake od blata in iztrebkov. Zdaj izgleda seveda se bolj grozno, ker je ostrizena, vendar bo dlaka zrastla nazaj...brez skrbi! Psicko so tudi cepili proti steklini in razglistili in zdaj lepoticka caka nekoga, ki bi jo imel rad. Kljub slabim razmeram v katerih je zivela je zelo prijazna in vsa vesela, ce jo kdo vsaj malo pocohlja.
Ker ne zelimo, da bi se nasel kdo s kaksnimi idejami o mladickih, jo oddamo pod pogojem, da se sterilizira!
Prosimo pomagajte, da bo revica cim prej spala na toplem ob polni skledi in dolgih sprehodih! lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #95 : ponedeljek, 26.05.2003 : 12:48:51 »

Kje se skrivate ljubitelji njufkotov? Sem kar malo nestrpna in komaj cakam, da se kateri oglasi. Videla sem namrec kje tale revica zivi in bi res rada videla, da gre cimprej od tam.
Zdaj ko je ostrizena izgleda prav smesno, ampak naj to nikogar ne zavede! Njena slikca bo v cetrtkovih novicah! lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #96 : torek, 27.05.2003 : 12:50:21 »

Tukaj si lahko ogledate zanemarjeno njufko Astro!
http://www.mojpes.net/cgi-bin//YaBB.pl?board=kaja&action=display&num=1025334610&start=165
Logiran

Aja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #97 : torek, 27.05.2003 : 16:21:01 »

Zdravo!

Moram priznati, da sem zgrožena in šokirana ob pogledu na to fotografijo psičke. Nimam besed.  Angry  Angry Zakaj si ljudje sploh kupijo psa.  Huh
Seveda iščem kakšnega dobrega človeka, ki si želi ponuditi dom tej njufki. Se sigurno javim, če bo kaj.

LP A
Logiran
Aja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #98 : sreda, 04.06.2003 : 15:18:40 »

Zdravo!

Sicer sem že čestitila pod temo "Svetovna razstava Dortmund", ampak vseeno se mi zdi, da je pomembno, da to napišemo tudi pod pasmo "novofundlandec".

Iskrene čestitke Otonu za takšen uspeh na Svetovni razstavi.  Cheesy

A
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #99 : ponedeljek, 09.06.2003 : 13:17:48 »

Fotografije Otonove psičke Palome in psa Vaya con Diosa, si lahko ogledate pod  alineo uspehi vaših psov na razstavah in tekmovanjih. Res sta lepa.

Še enkrat bravo Oton!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #100 : ponedeljek, 09.06.2003 : 13:52:45 »

Med Malimi oglasi sem nasla tole, ce koga zanima!

Oddam starejsega novofundlandca, z rodovnikom.Najrajsi rejcu te pasme psov.Pokliči na 040/327-813
Logiran

Aja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #101 : četrtek, 12.06.2003 : 11:28:57 »

Zdravo!

Name so se obrnila druzina iz  Kanala (Nova gorica). Doma imajo belo-crnega novofundlandca, samcka, starega 2 leti. Ker ga zaradi druzinskih razmer ne morejo imeti vec, bi ga zeleli oddati v dobre roke.

Telefonska stevilka je (05) 395 1300 - ga. Cvetka.

LP A
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #102 : torek, 17.06.2003 : 22:24:54 »

Aja, ali kaj veš, je kuža že oddan?
Logiran
Aja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #103 : sreda, 18.06.2003 : 08:40:32 »

Dobro jutro!

Ne vem. Bi mogla poklicati. Jaz sem nazadnje presnji teden govorila z njimi.

Bomo preverili.

LP A
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #104 : sreda, 18.06.2003 : 09:39:31 »

Na zalost se spet oddaja Astra, zanemarjena njufka iz Trbovelj. Novi lastniki ocitno z njo niso zadovoljni, zato ji iscemo boljsi dom. lp
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 105   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines