mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 01.10.2024 : 09:13:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 105   Dol
Natisni
Avtor Tema: novofundlandec - čvek  (Prebrano 166382 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #1335 : ponedeljek, 05.12.2005 : 01:36:40 »

Binky, ravno sem hotela napisat, da pocakaj, dokler ima psicka apetit in voljo do zivljenja, kljub temu, da ne cuti nog. No, zdaj, ko beremo, da trpi hude bolecine, najbrz nimas druge izbire.. sram.. samo, da bo Nelly lepse.. pa ceprav bo tebi hudo.

Zal je tudi ta cas del  zivljenja z nasimi medvedi - ko jih moramo pospremiti v drugi svet cez mavrico.
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #1336 : ponedeljek, 05.12.2005 : 14:46:23 »

Binky, Nelly bo imela veliko srečo, da boš ob njej, ko jo bodo uspavali, čeprav bo zate zelooo hudo.
Logiran
Binky
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #1337 : ponedeljek, 05.12.2005 : 15:57:17 »

Še dve urce .... sam se 2 urce je cist cist moja....Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #1338 : ponedeljek, 05.12.2005 : 18:31:35 »

Binky saj bo...bodi zraven.Uspavanje ni nič grozno...pri 9 letih sme bila tudi sama zraven...sam učke bo zaprla in zaspala za vedno Cry.Ampak s teboj ji bo vse lažje...sožalje Kiss Cry Cry Cry
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #1339 : ponedeljek, 05.12.2005 : 18:42:12 »

Sožalje Binky, drži se!! Kiss
Logiran
nuša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #1340 : ponedeljek, 05.12.2005 : 23:16:23 »

Binky iskreno sožalje ob izgubi prijateljice, zavedaj pa se da si ravnala pravilno, tudi to da si odšla z njo, namreč menim da jim moramo stati ob strani do zadnjega, ker imajo le nas!
Še enkrat iskreno sožalje...    Cry

 
Logiran
Binky
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #1341 : torek, 06.12.2005 : 00:07:29 »

Hvala vsem!

Pa je tudi to za nami. S tezkim srcem si priznam kaj sem naredila, po eni strani pa cutim veliko olajšanje, da ne trpi vec. Bila sem z njo do zadnje sekunde, zaspala mi je prakticno v narocju, v svojem koticku na svoji deknici. Upam, da ji je sedaj boljse in ne trpi vec. Po svoje sem ponosna nase, ker sama vase nisem bila prepricana, ce bom zmogla. Pa mi je uspelo... upam, da v njeno dobro.

Tko da, hvala vsem za oporo in pomoc ... res hvala


Nellyika moja zlata... upam, da ne trpis vec. In oprosti mi zato....RADA TE MAM
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #1342 : petek, 09.12.2005 : 08:45:06 »

Včeraj zvečer je Soča prvič letos doživela pok petarde, ko sva bile v LJ. Ni prišla k sebi, dokler nisva prispele domov.

Kaj pa vaši njufki,se kaj bojijo?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1343 : petek, 09.12.2005 : 10:36:25 »

Binky, moje sožalje Cry Cry vsal od nas se bo slej ali prej moral soočiti s smrtjo ljubljenčka.... Cry Cry

Kaj si naredila potem-a si jo pokopala doma? Pustila pri veterinarju? Vzreditelj od moje psice je 2 bernardinca pokopal kar doma.... Tega si res ne predstavljam, ceprav bi to tudi jaz najraje storila.... joj, kakšna grozna tema Lips Sealed
Logiran
katja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #1344 : petek, 09.12.2005 : 13:22:29 »

Moja starša imata tudi kraško ovčarko na vrtu pokopano.
 
Binky, moje sožalje. Cry
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #1345 : petek, 09.12.2005 : 16:53:11 »

Poki...se tresemo kot šiba na vodi rinemo v hišo in tam tudi ostanemo.Še vsa 3 leta ej bilo tako in verjetno bu tako tudi letos.
Tako je tudi ob nevihtah,ker se res boji pokov Undecided
Logiran
n3wfka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 343


« Odgovor #1346 : petek, 09.12.2005 : 17:03:14 »

Sožalje, Binky!  Cry Cry

Šado se pokov in grmenja ne boji. Zadnje novo leto sva dočakala na gričku nad Kobaridom. Spodaj je bilo kot v fronti, petarde, rakete, bliskavice, vse zakajeno...  Lips Sealed  Lips Sealed
Šado pa...je stopicljal naokrog, malo vohal, malo lulal, malo kakal, se malo valjal po travi, brez trohice strahu. Potem se je pa še ulegel zraven mene in z zanimanjem občudoval svetlikanje po nebu.  Grin Res pred pokanjem nima nobenega strahu.

Res pa je, da poka prav v neposredni bližini še ni doživel, tako da ne vem, kako bi v tem primeru reagiral.

Lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1347 : petek, 09.12.2005 : 17:04:52 »

Vone ne gane. Je pa res, da pri nas ne pokajo mocno s petardami, v mesto je pa tudi ne vozimo. V njeni neposredni blizini tudi se ni pocilo.

Zal ni snega - vam pa posiljamo "tropske" pozdrave iz zelene trave Wink

http://freeweb.siol.net/pazverca/sprehod3.jpg
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #1348 : petek, 09.12.2005 : 18:30:35 »

Neona ne gane grmenje, petarde je slišal bolj od daleč ga tudi ni strah pa ni ga strah oddaljenih pokov lovcev ki streljajo (žal se jim ne moremo izognit, ker dobesedno živimo sred gozda).

Ampak zadnjič se en idiot od lovca ustavi na našem dovozu in na drugo stran brega poči srno. Dokler je un idiot stal z avtom dol ga nisem spravla k sebi. In ko sem šla dol pizdit, kaj se gre tako blizu hiše strelja (ne on ne srna nista bla 50m stran od hiše) se mi gre zgovarjat da ni videl psa. In tu se poraja vprašanje ali imam premajhnega psa ali kaj. Mimogrede tudi sneg je in nisem prepričana da ma moj pesjan kako kamuflažno belo dlako. Pa tudi pesjak se vidi prav jasno, samo proti hiši moraš pogledat. Ampak kaj ko ni časa ko se malo višje v bregu srna pasa grrrr uglavnem ko se je lovec speljal je bil Neon skoraj takoj miren. Tako da lih streloplah ni ampak bližnji pok lovske puške ga pa spravi v luft. In ko bi vi vidli kako paniko sem zagnala, ker sem bla v hiši Neon pa zunaj...Nisem ga slišala lajat, pa se je drl na ves glas kar sem ugotovila ko se je prikazal iz za ogla. Ma a mi kako razloži kaj razmišljajo lovci?

Lilit ful lepa slika. Ful luškan par sta pesjana Cheesy Cheesy Cheesy

Kar se pa snega tiče ga mamo mi še vedno povsem v brez veze...je namreč zmrznil in zdaj edino kar z Neonom lahko ustvarjava je sprehajanje po zaledenelem snegu in valjanje po tleh, ko se sneg udre   Roll Eyes
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #1349 : sobota, 10.12.2005 : 09:59:11 »

Ambra se pokov ne boji, tudi grmenja ne. če se poki ponavljajo jih sploh ne registrira več Grin sicer pa postane samo pozorna.

Lilit super slikca!! Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 105   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines