mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 00:45:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 105   Dol
Natisni
Avtor Tema: novofundlandec - čvek  (Prebrano 166837 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #495 : ponedeljek, 18.07.2005 : 14:39:10 »

Nekaj za poletno popestritev njufi-teme:

privat bazena Maja in njegove hcerke Ambre.. Smiley

V sili tudi hudic muhe zre...




Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #496 : ponedeljek, 18.07.2005 : 14:48:20 »

..jabolko Ambra ne pade dalec od drevesa Maja..  Wink - ne Kast ?!  Cool


Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #497 : ponedeljek, 18.07.2005 : 14:50:07 »

Hehe Flufi.A tudi vč mu ne privoščiš Roll Eyes.Naš si je vsaj tolmunček rezerviral Tongue.Samo ta slika je pa res huda.

Katja in M|my vama pa čimveč užitkov z novima članoma.
Logiran
aleps
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 243


« Odgovor #498 : ponedeljek, 18.07.2005 : 15:39:11 »

Ojla!

Res lepe fotke, tamala je pa cisti ata he he!

No pa veliko uzitkov z zverinicami

Lp
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #499 : ponedeljek, 18.07.2005 : 22:42:02 »

Vroč pozdrav, mi in naši njufiji bomo zgoreli, tudi mi uporabljamo podobne metode kot vi flufi, tudi mi jokamo, ker nam mali medvedki odhajajo en za drugim pa kaj hočemo, morajo iti.
Nuša, mi je zelo hudo za tvojo kužiko, upam da ji bodo lahko pomagali. Bina kar se pa tiče tvojega vprašanja pa ti je že Nuša odgovorila prav tako kot sem navedla jaz. Bina pa dolgujem ti še en odgovor na tvoje vprašanje zakaj parimo striktno ameriški tip z ameriškim, ne vztrajamo na tem, da naj bi se določen tip paril z določenim, bistvo je v tem da kdor ima ameriški tip psičke, sigurno ne bo paril z evropskim tipom, ker s tem ne bi nič pridobil ne vizualno in ne zdravstveno, mislim da bi hudo veliko lahko izgubil npr. okostje, dlako, glavo, kar se pa tiče ravno obratno, pa mi kateri imamo ameriški tip samca tudi ne parimo radi evropskega tipa, ker je po pravilu za ne prav dobre mladičke kriv prav samček. Upam, da je moja internetna stran katera je navedena v avatarju delujoča in da si boste lahko ogledali naše velike in male lepotce.

lp, Marjana
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #500 : ponedeljek, 18.07.2005 : 22:53:24 »

Mi pa doma jokamo, ker jih oddajamo. Cry A ni prehudo, ker vem, da so vsi v odličnih rokah!
A ne M/my!

Seveda, se ni za bat!!  Grin Cheesy Ambra se je že unesla in tudi ponoči ne joka več.  Wink skratka uživamo.

Lep pozdrav vsem njufkotom in veliko užitkov!!! Cheesy
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #501 : ponedeljek, 18.07.2005 : 22:56:52 »

joj, pa ima res gene za kopanje po očetu  Tongue Hvala bogu so Sava in druge vodne površine blizu  Grin
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #502 : ponedeljek, 18.07.2005 : 23:49:08 »

Flufi res je, čez par tednov pa bo že lahko čofotala po Savi.
A bo uživala......
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #503 : torek, 19.07.2005 : 09:18:37 »

Hehe nama pa ni treba do Save riti.Naš Rončo ima pa potok pod hišo Smiley.

Ambra je pa res zelo očku podobna.Samo da njo ste še na manjši prostor spravili Grin.
Logiran
nuša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #504 : torek, 19.07.2005 : 10:16:48 »

Čestitke vsem novim lastnikom njufkotov, želim vam veliko sreče in veselja z njim.
Moji ljubici pa se je stanje poslabšalo (včeraj sva bili na ultrazvoku). Cry Cry Cry
Sem se pa včeraj pri dr. Domanjkovi še malo pozanimala glede ugotavljanja te bolezni.
Pravi da se ta bolezen oz. šum na srcu izredno težko sliši, zato se pri mnogih kužih nikoli ali izredno pozno odkrije, pride pa le do nenadne smrti brez kakršnih koli znakov ( tukaj moram še enkrat moram pohvalt odlično delo dr. Romana Burja, ki je šum odkril), namreč ko opazujem mojo psičko ni vedeti niti enega zunanjega znaka, bolezen pa napreduje. Dr. Domanjkova pravi, da se bolezen pojavlja pri rodovniških, nerodovniških psih in tudi mešancih, da pa je izredno redko kdaj odkrita.
lp Nuša   
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #505 : torek, 19.07.2005 : 10:42:54 »

En nasvet za vse male njufkote!
Kaj naredit, da ne bi zvečer, ponoči in zjutraj jokali? Kupite jim igračko "kongo" ali kako podobno v katero se da briketke, hrano iz konzerve,.....Večinoma jo imajo zelo radi, se z njo igrajo, grizljajo, skratka jih pomiri!
Poskusite!
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #506 : torek, 19.07.2005 : 10:46:25 »

Nuša:
O, hudo!! Ali se ne da pozdravit z operacijo?
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #507 : torek, 19.07.2005 : 11:01:01 »

Nuša kar pri srcu em stiska.Tako mlada,pa tako nesrečna.Stiskala bom pesti in upala na najboljše.To pa nebi smelo doleteti nobenega psa Cry!
Logiran
nuša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #508 : torek, 19.07.2005 : 11:20:33 »

Kast, operacija je edina rešitev pa "baje" da je zelo uspešna če bolezen že ni močno poškodovala srca ( bolj se čaka slabi je). Na operacijo jo odpeljemo drugi teden v avgustu, ko kardiolog pride iz dopusta. Upam le da bo do takrat čim več deževnih in hladnih dni.
Ja res T.M.T tega nebi smelo doleteti nikogar in kaj takega ne privoščim nikomur, namreč najhuje je ker se vsak dan bojim da se bo kužki zgodilo najhujše (namreč imam slabo izkušnjo s tem, ker mi je čez noč umrl prejšnji kuža-briard- zaradi zasuka želodca) Cry Cry
Tolažim pa se s tem da je Šiva polna energije, veselja ter nagajivosti ter da očitno bolezni ne občuti, dokazala pa je svojo moč (na ultrazvoku smo jo morali držati štirje, da je Domanjkova lahko opravila pregled)  Smiley  borbena je ni kaj... Wink
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #509 : torek, 19.07.2005 : 11:43:15 »

Zaradi zasuka želodca ti je umrl kuža!!! To mora bit pa res hudo! Tudi nas so opozorili na to nevarnost, zato hranimo Sočo 2x dnevno!
Upam, da se Šivi ne bo zgodilo kaj podobnega ter da ta "hudičeva" bolezen ne bo močno poškodovala srca.
Ker pa je tako borbena in polna energije sem prepričana, da bo do operacije o.k.! Mislim, da veliko pomeni že samo počutje psičke!
Držim pesti!

Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 105   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines