mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 02.10.2024 : 00:06:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 106796 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #300 : petek, 26.01.2007 : 15:24:21 »

Ja nism ga mela še pri veterinarju, ker mi zmeri podturijo kr enih tablet kao vitamini pa za dlako.....za 15000 sit.
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #301 : petek, 26.01.2007 : 15:29:18 »

drugač pa je tko za 5 centov velika rana, ob robu me že lepo zaraščeno, na sredini pa rano tko da mau kri teče.
Neki sm mazala z eno kremo k vsebujo jod, pa se mi zdi da je bolš, pol pa en dan al pa dva pozabm namazat pol je pa spet isto.
Pomoje se mau praska ko je sam in mu je dolgčas.

Drugač sm tud na uno plastiko pomisnla, sam spet morm it k veterinarju, pol je pa isti drek k bom spet ob 15 000.
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #302 : petek, 26.01.2007 : 15:37:18 »

Kaj pa se mu je naredilo oz. zgodilo, da ima takšno rano? A veš od česa naj bi to, kar ima, bilo? Težko je kar sam nekaj delat, sploh če se to vleče že dva meseca. Pa 5 cm velika rana na ušesu mora tudi ogromno izgledati.
Daj poglej na TALE PODFORUM če ima oz. je imel kdo podobne težave in kako jih je rešil. Verjetno pa brez veterinarja le ne bo šlo.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #303 : petek, 26.01.2007 : 15:37:57 »

Hm, ampak 2 meseca čakati?  Huh Kaj ko bo zaradi neposkrbljenega vnetja prišlo do resnih težav? Sploh pa se ni za hecati z odprtimi ranami  Sad

V tvojem primeru ti resnično svteujem obisk vet-a. Nič druzga, ker nisem veterinar.
Lahko gre za marsikatero bolezen, vnetje ušesa je samo ena možnost...
Vsekakor jaz ne bi čakala tako dolgo, lahko ti je namreč enkrat še zelo žal. In iz take napake se ni prijetno učiti. In ja, nažalost je pesjanarstvo drag šport  Wink

S kod pa sta vidva, s kod izhaja tvoj dalmatinec?  Smiley
Logiran

oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #304 : petek, 26.01.2007 : 15:39:44 »

zdravo! pa pojdi na kakšno drugo kliniko in ne v šk.loko.in,ko ga vidiš,da se praska ga kregi.moraš ga z čim zaposlit,da posabi,da se mora praskat.drgač pa jod pomaga ali pa bivacin(pomoje,..) sam vsen najbolj,da greš k veterinarju v lj v tristo kosmatih Wink tam imam jaz najbol izkušnje.ker lahko je pa kaj drugega in ni od praskanja od dolgčasa Wink lp,špela
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #305 : petek, 26.01.2007 : 16:19:31 »

Veš kaj, tudi raznih vitaminčkov v obliki tablet, se lahko rešiš. Lepo poveš, da si jih že dobila, da jih je pes konzumiral in da ni nobenega izboljšanja oz. da ne pomagajo, če je tako seveda bilo. Lepo se zahvali in povej, da jih ne potrebuješ. Da pa naj naredijo neke preizkave, ki bodo povedale, kaj je narobe in nato naj predpišejo uztrezno zdravljenje - in to je to. Tudi kliniko lahko spremeniš, če z veterinarji, h katerimi si do zdaj hodila, nisi zadovoljna. Oxy ti je tudi to predlagala.
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #306 : nedelja, 28.01.2007 : 13:12:29 »

Ojla!
Ja, neki bom mogla nardit. Drugač pa ja...špela - oxy živjo, ti že veš kdo sem.....  Ja verjetno bom šla na drugo kliniko. Drugač pa zdej poslušam bivacin. Ranica se lepo celi. Sam se mi res upira, ko ga hočem našpricat. Počakam še en teden, če bo po bivacinu bolš, čene pa AKCIJA!

Kako so kaj vaši ljubljenčki zadovoljni na snegu?
Moj Mike res uživa.
Oxy...a gremo dons na sprehod, nede?
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #307 : nedelja, 28.01.2007 : 14:50:28 »

Super, če boš težavo rešila z Bivacinom. Mimogrede, za naslednjič si ga raje nabavi v obliki mazila, če ne mara spreja, pa nikar tako dolgo več packat z ranami.

Sicer pa pri nas nič več snega, vsaj ne tako, da bi lahko divjali po njemu. Prvo jutro, ko je zapadel, je pa skakala kot srnica, ko je vidla, da je vse belo.  Cheesy
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #308 : nedelja, 28.01.2007 : 18:16:52 »

Evo, jst sm pa lih iz sprehoda. Res je lepo se mal pokepat, in opazovat kako se naše živalce vesele igrajo in skačejo.

Ranica se lepo zarašča. Upam, da je ne bo spet načel ponoči oziroma jutri ko bo spet bogi majčkeno sam. Ja drugač ne gre. Denar je pa treba služit.

Prijeten večer in veliko snega......
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #309 : nedelja, 28.01.2007 : 23:23:43 »

zdravo!ja Nina-Mike vem kdo si,...Wink drugače pa dobrodošla na forumu.Wink ja oxy še zdej spi je ful zmatrana še od sprehoda.Wink je dons bila dvakrat na dolgem sprehodu.ja bivacin je kar vredu zadeva samo je res bolje krema kot sprej,ker ponavadi se psi bojijo sprejov(no vsaj oxy se )iz kje pa si JasmineBianca, da nimate snega?pri nas v šk.loki ga je še kar dosti tako,da vsi uživamo;) ja Nina predlagam ti,da daš Mike zavarovati.jaz bom oxy sedaj zavarovala pri Adriaticu in ti krijejo 70% ,ko gre za kakšno bolezen ali karkoli drugega.edino cepljenja ne.pol bom pa še Fliko dala,ko bo dovolj stara.ja nekaj novih slikic je v albumu skelo.moj-album.com                             
lp,špela
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #310 : ponedeljek, 29.01.2007 : 09:14:26 »

Ojla!
Ja Mike je bil tud včeru ful zmatran in je spal do dons zjutri. Sam res je lepo tko se sprehodt, ko je velik snega. Smiley
Zavarovat? To pa prvič slišm. In kolk plačaš? Kaj pa pol vse krijejo...bolezni?
A ma to samo Adriatic? Undecided
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #311 : ponedeljek, 29.01.2007 : 12:48:04 »

Oxy, jaz sem iz Krškega in tu je vse zeleno. Hehe, verjetno vpliv nuklearke  Wink
Sem si pogledala slike v albumu, ker imam čas in je mala Flika tak simpatična, koliko pa je sploh stara? Pa veš, da sem mislila, da je Bela tvoja. Oxy pa itak...  Kiss

Mike11, a ta enajstka pomeni, da je tvoj Mike že toliko star?
Sicer pa je o zavarovanju psa TUKAJ že nekaj napisano, je včasih treba samo malo pobrskat. Se marsikaj najde! Wink
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #312 : ponedeljek, 29.01.2007 : 14:12:13 »

Ojla!

Mike11 sem dala naziv, ker mu je ime Mike in se je rodil 11.11.2006. Pa še to je moja srečna številka (na nek način). Tko da mam še čisto otročjega psička.
A iz Krškega si....waw. To je pa kr daleč od nas. No ja...pa spet ne tolk, kokar bi lahko blo.
 JasmineBianca a ti maš zavarovano psičko?
Kako ji je ime?
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #313 : ponedeljek, 29.01.2007 : 15:26:01 »

Nimam zavarovane, se nisem mogla odločit kaj naj bi naredila. Pred časom sem o tem razmišljala, zdaj pa sem zaenkrat idejo o tem opustila.
Ime pa ji je uradno Multipla Jasmine Bianca, od tu tudi nick JasmineBianca, kličemo pa jo Bianca.
Krško pa res ni daleč...  Tongue  Sicer Jasminaj misli, da je daleč, ker nikakor ne najde časa, da bi se spravila na tako dolgo popotovanje, ane?  Huh No ja, enkrat...  Wink
 
Od kod pa je tvoj Mike? Moram rečt, da sem še posebej navdušena nad temi malimi pikami, zato bi bilo lepo, ko bi ga pokazala na kakšni fotki.  Roll Eyes

Lep dan,
Nataša
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #314 : ponedeljek, 29.01.2007 : 15:35:00 »

Moj Mike je iz Hrvaške, kupila pa sem ga preko Gregorja Nemaniča, ki ga je imel v leglu in nato na preizkavah, da res ni gluh, da je zdrav, itd.  Grin
Nekaj slikic sem dala gor na: http://mike11.moj-album.com/  Roll Eyes
Samo jih je res malo, ker imam samo te v službi....trenutno pa sem ravno v službi. Več jih dam gor konec tedna, ko bom imela za to več časa. Ta teden imam še fax  sram

LP, Nina


Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines