mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 12:16:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 103138 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #405 : petek, 20.07.2007 : 12:16:46 »

No tako, pri nas nič kaj novega razen tega, da smo bile spet po dolgem času malo naokoli pri stricu veterinarju.
Ker je moja pesjanka seveda živi norec, si je uspela na sprednji tački peti krempeljček na pol zlamati v pulpi. To je seveda pomenilo nekaj krvi, stalo veliko mojih živcev, ona pa dalje brezbrižno nori. Moram rečt, da je mene bolelo, nje pa nič, dokler se nisem spomnila it gledat, kaj se je sploh naredilo. To mi je pa zamerila, ker sem bila očitno jaz kriva, da jo boli.  Huh  Groza! Angry
Pa se včeraj spravimo k stricu vet, ker je bilo treba tisto pač stran spravit. Saj mi je pred avtom ušla  Roll Eyes , ni hotla noter skočit, ker je očitno slutila, da je nič lepega ne čaka. Pa je dobila pomirjevalo, cel krempeljček je šel stran, doma je bila potem nekaj časa čist zmešana, danes zjutraj pa je bila kot nova.  Kiss

Brez veze, niso take stvari zame, sem potem čist nervozna.  Roll Eyes

No ja, lep dan vsem!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #406 : ponedeljek, 30.07.2007 : 20:02:07 »

Kratek pozdrav in nekaj utrinkov iz tečaja RO-I
http://www.moj-album.com/slike/604712/LFAbvu4f79y8G_tC.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/604712/LFAbvu4f79y8G_tC.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/604712/hHPdN_Bfb_qKQ_OJ.jpg

P.S. JasmineBianca: Si predstavljam, kako grozno ti je bilo. Mene je zadnjič moj tako prestrašil ko ga je čebela pičila v tačko, ampak ni bilo hudega. Pokazal mi je pa tako, da se je brez tona na licu mesta ulegel, kot da bi nakazoval na sledi  Grin Na srečo sem mu lahko lepo odtranila in je normalno nadaljeval sprehod  Smiley Bianci pa le reci, da te naj ne sekira toliko  Tongue Lep večer!
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #407 : torek, 31.07.2007 : 14:38:32 »

 Cheesy Cheesy Ej, super slikce. Najboljši je razmazan majev rep! Super je priden. Pri nas sem se morala zelo potrudit, da me je gledala takole vdano..... Roll Eyes No, to zdaj (po devetih letih Huh.....) zelo dobro obvlada. Sploh, ko smo vselili mačke..... Tongue

Aha, poznam tole intuicijo dalmatincev....nikakor v avto za k veterinarju Cool. Pa smo se našemili za na sprehod! Nak, nismo je pretentali Tongue. In, seveda, zamera za bolečino je bila lahko tudi dolga. Zraven pa še en hud samo sebi se smileč frisek Grin. Mi pa smo padali zraven v nezavest od strahu, kaj se je zgodilo..... Ja, to tudi ni bilo zame. Zato enga hudga čohca pogumni psički!

Lp polonak


Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #408 : torek, 07.08.2007 : 13:46:14 »

Živjo,
 
Pri nas imamo pa (sicer že nekaj časa) novega člana. Malo dalmatinko.  Cheesy  Seveda spet rjavo opikano. Tako imamo sedaj dve dalmatinki, hudo veliko dela in seveda veliko smeha.
Še povezava do slike naše Lune:   http://www.crazyozone.com/luna.jpg

LP,
Saša
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #409 : torek, 07.08.2007 : 14:18:48 »

O čudovito Cheesy Kako vam velja Cheesy Še slikic!!!
Kar dva pikasta, saj si sploh ne predstavljam tega veselja! Želim vam krasne trenutke!  Kiss

Moj "mali" je bil pa spet brez mene na dopustu  Roll Eyes Mi ga je mami kar speljala, no ja, tako lepo me je prosila zanj, da nisem mogla rečt ne. Tako sem bila en teden brez pik in ni bilo tak fajn kot z njimi  sram Me je pa razveselil ob prihodu nazaj: Tako vesel me je bil, da se je SMEJAL Grin Prvič sem ga videla s tem za dalmatince značilnim smehom, bolje rečeno režanjem. Madonca je bil smešen, mene skoraj pobralo od smeha Grin Dejansko se mi še ni smejal, pa so mi domači govorili, da se kdaj pa kdaj smeji, ampak jaz še nisem imela te sreče. Če sma pa skozi skupaj, valjda da me ni tako vesel  Tongue No ja, pa sem ga dokrat res videla smejati Wink

Kaj pa vaši? Se kaj smejijo in kako pogosto?  Smiley
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #410 : sreda, 08.08.2007 : 09:20:23 »

Oj,
ja, moja Luna se smeji do ušes Smiley Grin. Pa je bilo isto. Ko so me vprašali, če se kaj smeji, meni ni bilo jasno, o čem govorijo  Shocked. Potem pa se je le enkrat "nasmejala". Hehe, zdaj s tem smehom straši tiste, ki ne vedo za to foro.... Wink Mislijo, da jim kaže zobe. No, hitro povem, da je to veeeeeelikoooo veselje! Če jih ima še bolj rada, jih pa še malo od veselja poščipa s taprednjimi zobki.... Roll Eyes

IIiiii, tudi tale luna je eno čedno opikano bitje! Super, pa še dve imate. To mora biti veselje. Sej, mislim, da je itak vseeno, a je ena al dve, treba je it z njimi na dooooolge sprehode, da izgubita en gram tiste energije.  Tongue Roll Eyes Cheesy Cheesy

Ampak veselje je pa veliko, to pa vem! Cheesy

Uživajte!

Lp polonak



Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #411 : petek, 10.08.2007 : 13:33:23 »

Živ,
Skogkatt pri nas se starejša non-stop smeje in tudi drugače zelo pokaže razpoloženje. Takoj veš a je vesela, zdolgočasena,... Se mi zdi da ima še PMS preden ji kri začne tečt. Kar brezvolje je, pa sitna je in veliko spi.
Ali pa jo jaz res že mal preblizu opazujem.  Grin
No, ta malo nimam še tako pogruntano in tudi ona se še uči kako komunicirat z mano. Vglavnem veliko laja, posebej če ji kaj ne pustim. Smeje se ne in se mi zdi da se ne bo.  Sad  Wink Ima pa druge pluse. Eden je ta, da se rada crklja pri meni.  Smiley
Koliko se vaši kaj pustijo crkljati?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #412 : petek, 10.08.2007 : 17:44:31 »

Koliko se vaši kaj pustijo crkljati?

Do onemoglosti in nazaj  Roll Eyes Kiss
Vse skozi bi se rad stiskal, tako med spanjem, med vajo poleg, med pisanjem na računalnik,... ko gremo na pijačo, ne bi on sedel zravn pri miru ampak se spravi v moje naročje in tako opazuje dogajanje  Roll Eyes

Ja ja, sej vem  sram razvajenec do konca Tongue
Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #413 : petek, 10.08.2007 : 19:20:04 »

Ooo, poglej jo lepotičko malo pikasto... Kak simpatična je! Kolk pa je to malo bitje sploh staro? A to jabolko obdeluje? Moram rečt, da so mi rjavoopikane vedno bolj všeč.

Moja Bianca se pa rada crklja samo pri meni  Kiss, pri drugih na hitro opravi s tem. Pravzaprav pridejo pri tem v poštev samo res najbolj znani in domači. Drugim se niti pobožat ne pusti.  Tongue Sem na nekaj človeških primerkov naletela, ki so bili kar malo užaljeni, da se jim ne pusti božat. Je očitno nekaj narobe z mojim psom.  Cool Grin
Smeje se pa meni tudi ne  Undecided, in sicer je tudi razlog v tem, da je cel čas z mano, sem jo pa videla, ko se je drugim režala in je res smešna za pogledat. So se je prvič mal ustrašli, ker so mislili, da jim zobe kaže, pa zraven z repom opleta.

No ja, je pa res samo moja razvajenka  Wink

Lep dan, Nataša
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #414 : torek, 21.08.2007 : 22:36:49 »

Slikca iz zaključka poletnega tečaja RO Wink

http://shrani.si/?ro029a166kn.jpg
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #415 : torek, 21.08.2007 : 22:38:29 »

Eh, slikca ni potegnala...

še enkrat: http://shrani.si/?ro029a166kn.jpg
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #416 : sreda, 29.08.2007 : 17:50:14 »

Sporočam, da sva uspešno prestala tudi kastracijo Wink

Lp vsem!
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #417 : četrtek, 30.08.2007 : 23:59:12 »

hay!

se že dolgo nisem oglasila sram (to pa ne pomeni da ne berem Wink)

skogkatt kot prvo še čestitke za opravljen C izpit, pa za uspešno sodelovanje pri RO..le tako naprej, pa glej da malo dalmatince spromoviras, da ne bojo več pravli kako so tumasti Cheesy Wink

luna7 kako je kaj luna? se je vredu vse zacelilo in je že čisto ok?

johny je še vedno na antibiotikih, ker se mu stanje ni izboljšalo..četudi po obnašanju je dokaj vredu in normalen.. Huh

shait uuu čestitke za še eno pikico.. mi bi imeli še veeeeč slikic:).. pa napiši malo kako se kaj razumeta, pa nasploh če sta si s shait kaj podobni..vglavnem napiši čimveč o mali luni Cheesy Smiley

glede cartanja, je johny isto kot bianca (se vidi da sta brat in sestra), veryka pa bi se nonstop cartala pa lupčkala.. prav izsiljuje te, da jo moraš požulit..tako da najbolj uživa ko pride obisk, ker ve, da bo izsilla(na zelo ljubek način), da jo cartajo Roll Eyes Grin

smejeta pa se tudi oba.. johny še posebej izrazito.. sem si že dostikrat rekla, da ga bom poslikala pa posnela, pa se ne spravim Undecided  ...

hehe, ja res sta si johny pa bianca zelo podobna, tudi glede veterinarja, do tja še gre, samo ko je treba v ambulanto pa joj.. sem ravno zadnjič šla z mamo, ko ga je peljala, aha, sma se kar pošteno namučli, da sma ga spravli noter, pa še potem se je celi čas tresel pa bil celi bogi Sad

in skogkatt kako se sedaj obnaša maj, po kastraciji? se ti zdi da je kaj spremenil obnašanje? Huh

poleg vsega tega teksta prilagam še par slikic..tri iz morja:




za konec pa še ena za pokušino  Grin Grin Grin Grin Grin  Grin
Logiran
MojcaF.
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


Issa & Klip


« Odgovor #418 : petek, 31.08.2007 : 07:57:53 »

Živijo vsem,

že dolgo nisem pisala, vas pa vse skupaj redno berem..  Wink

Sporočam, da sva uspešno prestala tudi kastracijo Wink

Skogkatt, zakaj si ga pa dala kastrirati? Iz zdravstvenih ali kakšnih drugih razlogov?.. Sem samo firbčna, ker ta postopek čaka Klipa čez dva tedna..



Lepo se imejte,

Mojca & Klip


Še nekaj slik iz albuma: http://mojca-klip.moj-album.com
Logiran

You think dogs will not be in heaven?  I tell you, they will be there long before any of us.  ~Robert Louis Stevenson
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #419 : petek, 31.08.2007 : 09:27:30 »

...pa glej da malo dalmatince spromoviras, da ne bojo več pravli kako so tumasti Cheesy Wink
To nihče več ne trdi, ko enkrat Maja spozna Wink Pa tudi drugače nihče ni kaj takega izjavil Cheesy

in skogkatt kako se sedaj obnaša maj, po kastraciji? se ti zdi da je kaj spremenil obnašanje? Huh
Seveda je še popolnoma isti in isto nor kot prej. Sicer ga imam za enkrat še na mirovanju, ampak on bi pa že divjal  Roll Eyes Kastracija se mu bo poznala šele čez 3-4 msece, če sploh  Grin Zaradi mene lahko tako ostane, kot je  Kiss

Skogkatt, zakaj si ga pa dala kastrirati? Iz zdravstvenih ali kakšnih drugih razlogov?
Hm, dolgo sem tuhtala in primerjala prednosti ter slabosti. Dejansko so bili delno zdravstveni razlogi in delno tudi moja egoističnost ter želja. Zdravstveni razlog je bilo prednostno njegovo nespuščeno modo. Prej kot slej bi moralo bit odstranjeno, in sem se pač odločila da je zdaj čas za to. Moja želja pa zato, ker enostavno ne želim morebitne sparitve ali potomcev in delno tudi da bi sobivanje bilo bolj "komot".  Mogoče malo manj markiranja in naskakovanja, če se bo sploh kaj spremenilo. Ni pa Maj tak hud primer kaj se tega tiče, tako da nič hudega če bo ostal tak kot je.
Ker sva pa res veliko v pasji družbi, mi je pomembno tudi to, da ga lahko spustim in vem da mi ga ni treba pazit kar se gonečih psic tiče Wink

Dajte še slikic, jaz se jih enostavno ne morem nagledati Kiss
Logiran

Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines