mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 19:42:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 106579 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #360 : torek, 27.03.2007 : 10:23:34 »

Slikca pa manjka....
Bom še enkrat poskusila.


* IMG_1276.jpg (35.15 KB, 300x300 - pogledano 218 krat.)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #361 : torek, 27.03.2007 : 10:25:51 »

Huh, no, pa še eno dodam. Iz iste ture. Da ne obste pozabili letošnjega snega....

Lp Polona



* Luna Grintavec-07.jpg (42.66 KB, 300x300 - pogledano 202 krat.)
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #362 : torek, 27.03.2007 : 11:00:32 »

Kak je simpatična psička, pa to mi je strašno všeč, ker po teh slikah ni videti, da bi imela dopolnjenih osem let. Sem prav vesela, ker ostajajo tako fit in mladostni.  Cheesy


Sicer pa kar tukaj čestitke Jasminij za razstavne uspehe njene Very!!!  Kiss
Sem brskala za slikami njenega brata iz legla - Tufija in sta si v bistvu dokaj podobna, krasna psa. Če ima še tak simpatičen karakter kot Very je pa itak super.

Lp, Nataša
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #363 : torek, 27.03.2007 : 11:07:02 »

Še nekaj sem pozabila.

Oxy, ti si rekla, da ima tvoja Oxy pri vas vse pse pod kontrolo, pa me zanima, kako pa je sprejela Fliko za sostanovalko oz. že prej Koro, ker ona je bila pa le že odrasla psica. Si imela kaj težav pri navajanju na sobivanje?
Se zdaj ne spomnem, če si pisala kaj o tem, pa se mi trenutno ne da brskati nazaj in iskat.  sram
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #364 : torek, 27.03.2007 : 11:32:09 »

Sem prav vesela, ker ostajajo tako fit in mladostni.  Cheesy

Ravno to sem tudi jaz pomislila ob teh fotkah Smiley

Luna in Polona, vedve tudi veliko po hribovju plezate? Mi če se le da, vsako nedeljo uidemo na kakšno daljšo turo, se je Maj že prav navadil na to in je cel nestrpen ko ve da je nedelja Wink Pa bi človek mislil da bo po več kot 20km pohodu kaj zmatran, on pa nič  Shocked čeprav nardi ene 4x toliko kot midva s fantom, ker skoz naprej in nazaj teka Grin

Drugače se imava prav fajn, v četrtek se bova prvič preizkusila v sledi, v obrambi pa prav uživa Roll Eyes
Danes mulc praznuje 2.rojstni dan, tako da ga čaka ena veeeliiika kost, ko prideva domov Wink

Uživajte vsi dalmatinerji!
Logiran

oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #365 : torek, 27.03.2007 : 13:34:40 »

Zdravo! Ja Oxy je Fliko lepo sprejela, ker je itak še mladič. Oxy ima pa mladičke full rada. Smiley Saj če ji Flika preveč nagaja ji takoj, da vedet da ima dovolj. Za enkrat jo ima še pod kontrolo. Upam, da ko bo Flika odrasla, da ne bo nobenih težav.Drugače se bosta pa že zmenili. Drugače se pa skoz ližeta, Oxy jo umiva,..prov smešne sta.Pa skupaj spita.
Ja, ko sva pa Koro dobila tudi ni bil noben problem, ker Kora samo ljudi ni marala.Do psov je bila okej.Edino enkrat, ko sta se igrali je ena preveč eno ugriznila in sta se malo stepli.Ampak ni bilo hudo, ker smo jih takoj narazen dali in pol je bilo ql.
Oxy je razred zase- saj še sama nevem ali se v resnici psov boji ali pa res hoče vsakega dominirat.nevem smešna je  Smiley Ja pa včeraj je ena psička mal v Fliko skočila jo je Oxy takoj hotela napadt. Full je zaščitniška.
Ja Polona tvoja Luna pa dobro zgleda za svoja leta. Prava lepotica je. Wink
In kako ste kaj vsi?pa pikice?ste uživali v snegu?
Lp, Špela
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #366 : sreda, 18.04.2007 : 10:08:52 »

Zdravo!! Danes ima pa moja Oxy rojstni dan!!!! Cheesy Stara je 3 leta. Praznovali pa bomo konec tedna- ji bom nardila pasjo torto.
Lp, Špela
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #367 : sreda, 18.04.2007 : 10:33:30 »

Vse najboljše Oxy Cheesy
Logiran

Pikica.
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #368 : petek, 20.04.2007 : 14:37:35 »

Slikca pa manjka....
Bom še enkrat poskusila.



Kako je lepa ....Smiley
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #369 : torek, 01.05.2007 : 22:28:18 »

z rahlo zamudo- vse najboljše oxy Cool Kiss

very je tudi med tem časom že praznovala- v začetku aprila je imela 2 leti, jojo kak čas beži Cheesy

drugače pa uživama v tem lepem vremenu, začeli sma tudi že kolesarit in zdaj vsaj na kake 3 dni grema naredit eno turo- do 15km. sicer moram bit full pazljiva, ker Very kar dostikrat kaj zatrmari pa bi sla kar nekam v svojo smer Roll Eyes ...no zaenkrat sma še obedve nepoškodovani Tongue Grin

skogkatt kako je bilo kaj na sledi? .. pa daj poslikaj malo, da vidim kako zgledajo pike na obrambi Cheesy

Oxy, ti si rekla, da ima tvoja Oxy pri vas vse pse pod kontrolo, pa me zanima, kako pa je sprejela Fliko za sostanovalko oz. že prej Koro, ker ona je bila pa le že odrasla psica. Si imela kaj težav pri navajanju na sobivanje?
spet intenzivno razmisljas o se eni psički? Cheesy Wink
pa hvala za čestitke Smiley very je s pomočjo gregorja in polone res bila pridna na razstavah Cool

lp iz mb
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #370 : torek, 01.05.2007 : 23:04:00 »

prilagam se eno slikico:
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #371 : četrtek, 03.05.2007 : 15:55:06 »

Najprej čestitke Oxy, Very pa mulcu Maju!


Sicer pa Jasmina, kdaj te bo kaj v naše kraje na izlet prineslo?
spet intenzivno razmisljas o se eni psički? Cheesy Wink
Saj imam to skoz v glavi, pa vedno nek razlog za še malo prestavit najdem ali pa mi drugi pomagajo!

Me smo te praznike prav uživale. Smo se potepale, pa fajn je, ker se je začela sezona piknikov. Spoznala se je s konjem, ga vabila k igri, pa se ni preveč zmenil zanjo. Bila je napadena s strani mačke, še jaz ne morem verjeti, ker take napadalnosti še nikoli nisem videla.  Shocked Se je kar zapodila za njo, Bianca pa vsa zmedena ni vedela ali bi lajala ali cvilila, pa še bežati je bilo treba.  Roll Eyes
Nekaj novih slik je v ALBUMU če se bo dalo komu pogledat, je na sliki tudi preoblečen hudiček!

Lep pozdrav
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #372 : četrtek, 03.05.2007 : 16:21:28 »

Uaaa kakšna strašna maca Grin res lepe slike, jaz jih tako rada gledam  Kiss Najlepša mi je slika, kjer se tako na široko smeji v pričakovanju igrače Cheesy

Pri nas je srečanje s konji ravno obratno potekalo: konji so ga vabili k igri, Maj je pa samo šnofal naokoli  Roll Eyes

To nasploh najrajši počne, sled... sled... in še enkrat sled... totalno nor! Ne morem verjeti kako fajn mu gre, mulc je tako željni in neučakan, da cvili, laja, vleče - vse samo da pride do sledi  Shocked Vidim, da bo pri njemu problem le disciplina Grin Nenormalni nos ima, vsi se mu čudijo in smejijo, ker je taka faca. Še po par dni stari sledi gre, kot da je popolnoma sveža. Neizmerno sem vesela, da sva šla naprej in vsaj probala če in kako mu gre, pa ne zaradi izpitov pač pa zato, da se imava fajn.
Poslušnost mu seveda ni pol tolk zanimiva, zato je pa pri obrambi spet srečen in skače v rokav s polnim ugrizom.

Seveda je to vse še začetniški program in v bistvu še ne zna veliko, se pa vidi, kako veselje ima in to je meni najbolj pomembno Wink

Slikic žal nimam, bo treba enkrat enega fotografa najeti  sram

Drugače se še vedno ogromno potepamo naokoli in uživamo v hribih  Cheesy Poleg bližnjih je Maj pobral štampiljko za svojo knjižico na Uršlji gori, Veliki planini, Peci,... ... še kakšna bo sledila. Nekaj izletniških slikic imam in jih ob priliki objavim.

Toliko zaenkrat, imava se za današnji trening za pripravit Wink

Uživajte vsi!


P.S. Čestitke Very!  Kiss Kiss Kiss
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #373 : četrtek, 03.05.2007 : 23:23:50 »

jasminebianca  Grin tega hudička bi pa midve mogli srečati..kje ga najdem Huh ... ker veryka je nora na muce, čim jo vidi, se zapodi kot nora Angry  tak da bi tudi jaz bila vesela, da eno tako muco najdem, da ne zbeži Roll Eyes
super slike, ti kar pridno dodajaj Cheesy
joj tak bi rada prisla na obisk, pa sem se vedno obsojena na avtobuse pa kolo.. saj do konca poletja si bom ze kupla nekaj novega za prevazat..upam Undecided

skogkatt full dobro, da tak uživata v sledi  Cool ..pa čestitke za novopečenega hribolazca Wink ne vem če ni prvi , ki pobira svoje štampiljke? Cool Smiley

Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #374 : sobota, 05.05.2007 : 20:02:17 »

končno sem uspela vsaj za silo prenoviti spletno stran: http://dalmatinci.slohosting.com
upam, da mi jo zdaj uspe redno obnavljati Roll Eyes
edino ne vem kje moram iskati napako, ker se mi v razlicnih brskalnikih različno odpre Undecided sram
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines