mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 18:02:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 103658 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #165 : ponedeljek, 03.04.2006 : 09:32:39 »

Ko sem povprašala po klikerju je rekla, da žal v večji skupini ni izvedljivo.
Bi večjo škodo naredli kot koristi, če bi nekateri nevešč naokoli klikali.  Cheesy
Potrebna bi bila posebna skupina, žal pa tudi mislim, da je premalo povpraševanja po takšnem šolanju pri nas.

Mi je pa inštruktorica zelo všeč in se mi zdi da ma taprav filing za pse in seveda tudi za njihove skrbnike.
Če ga kaj več zanima pa najbolje da jo pokliče  Wink

Ti mi pa prosim povej, kako izgleda ta trik z zvončkom!? Sliši se prav zanimivo  Grin

Lahko mi pišeš tudi na *****  Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.345


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #166 : ponedeljek, 03.04.2006 : 10:07:05 »

Razgovorom o posameznem KD-ju, oz. o posamezni pasji soli, je namenjena rubrika Aktualni tečaji, v kateri je tudi tema Šolanje v Velenju
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #167 : ponedeljek, 03.04.2006 : 10:15:18 »

Sorry Jana, nisem mislila KD, ampak trik z zvončkom njenega dalmatinca Wink
Za KD pa mislim da ve kje najdit kontakte.

Sorry še enkrat in lep pozdrav!
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #168 : ponedeljek, 03.04.2006 : 12:18:13 »

jasminebianca jaz sem pa te razumela da bo komaj danes sterilizirana sram
super da je dobro prestala pa da se sedaj ni nobenih komplikacij Wink .. ne bom ti rekla da jo cartaj, ker tak vem, da je tega delezna se 100x bolj kot sicer Cheesy ..lahko pa ji das lupcka od vseh nas Kiss
vidis, ko bo bianca ze lahko divjala, pa morata prit v mb na obisk, da se posteno za nazaj zdivja Cheesy Smiley

mi pa zdaj uzivamo vecino casa na nasem vikendu, kjer sta lahko oba skoraj celi dan zunaj in divjata kot zmesana Cheesy ..bom kake slikice dodala v album, ko jih uspem spravit na racunalnik Smiley

skogkatt sicer malo pozno, samo nisem prej uspela nic napisat, vse najboljse Maju  Kiss Kiss Kiss ste praznovali kaj? Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #169 : ponedeljek, 03.04.2006 : 12:31:59 »

En malce smo pa res praznovali  Kiss

Mali je dobil največjo kost ever, to mu je res naj naj!
Ob njej je na vse pozabil: vse potrebe, žejo, hrano, čist je bil hipnotiziran  Cheesy
Me je že začelo skrbeti, tako da sem mu jo morala malce odstraniti, da je prišel k sebi  Roll Eyes
In ker je bilo krasno vreme, je bil skoraj cel dan zunaj s kostjo!

Ja zdaj bojo uživali zunaj, naši pikoti  Smiley
Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #170 : ponedeljek, 03.04.2006 : 12:43:06 »

Ja, mi smo se danes znebili tudi šivov in je vet reku, da od jutri dalje pa lahko vse kot ponavadi. Sem prav vesela, da je vse mimo brez težav, res je bila pridna in je šive pustila čisto pri miru, tudi zacelilo se je vse lepo. Sicer pa je bila zdaj deležna takega razvajanja, da ne vem kaj bomo  Cheesy
Se bova pa z veseljem odzvali povabilu in se pripeljali v Mb, da se malo znorijo, no pa da mal počvekamo... Roll Eyes

Čara, tisto pusti ona zna, kadar to ni zunaj, pa da je spuščena, v njenem gobčku pa po možnosti največja svinjarija, takrat pa to žal odpove! Mi je pa malo žal, da je nisem naučila izvoli.

Ja, pa dajte nove slikce v albume, da se pik spet malo nagledam...

Lp
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #171 : ponedeljek, 03.04.2006 : 19:53:28 »

Tega moj Karo (še) ne zna. Nisem še kupila zvočka. Je pa v reviji Mojpes opisan postopek. (ampak ravno tiste nimam doma, ker sem jo posodila prijateljici). Bom napisala ko dobim nazaj.

papa
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #172 : torek, 04.04.2006 : 13:09:38 »

jasminebianca da je niste zdaj prevec navadili crkljanja, pa se bo se kar naprej delala bogo, samo da jo cartate Cheesy Grin Grin
ja sporoci ko prides v mb kaki dan , dva prej, da si vzamem fraj.. mojo tel. se mas? Huh
pa upam da ne bo ostalo samo pri pisanju, ampak da se res vidimo Smiley

kaj pa drugace glede srecanja ste kaj razmisljali?? pa kdo se javi da organizira? Cheesy
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #173 : sreda, 05.04.2006 : 12:32:03 »

Jasmina, me bi prisle kako soboto mogoče, se mi zdi, da je na ta dan se največja verjetnost, da se vidimo. Ce ti bo na soboto ok, se ti javim (ja, imam tel. št.).

O srečanju še razmišljam, samo se mi tudi nekako ne da biti organizator, se kdo drugi javi?  Huh
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #174 : sreda, 05.04.2006 : 13:22:59 »

Aja, pa glede srečanja tudi ne bi smeli preveč komplicirat, samo naj nekdo predlaga kakšen dober prostor, pa se bomo potem skupaj dogovorili za datum, pa bo stekla organizacija...
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #175 : nedelja, 09.04.2006 : 12:24:26 »

ja potem pa predlagajte prostor Cheesy ..jaz nimam idej sram

evo, mi je uspelo dati nekaj slikic v album: http://jasmina.moj-album.com/album/2785124/

Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #176 : ponedeljek, 10.04.2006 : 13:51:15 »

Dalmatinec Vili, ravnokar star eno leto, z rodovnikom, črne pike, prijazen, vajen bivanja v hiši, redno cepljen, išče novega lastnika, ki bi mu nudil vse, kar tako lepemu dalmatincu gre.
 
Ker ga oddajajo že drugi lastniki, pa ni krivda pri Viliju, ampak pri ljudeh, se naj javijo samo resni, zaželjene so tudi izkušnje s psi in poznavanje pasme.
 
Informacije (selekcija potencialnih lastnikov) na 040 618 634
 
Mateja.
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #177 : sreda, 12.04.2006 : 13:04:12 »

Me z Bianco pa sva bili na obisku pri Jasmini, Johnyju in Very, ter smo preživele prav fajn dan.   Cheesy  Že dolgo ni bila moja pesjančica tako zmatrana. Slike, ki so nastale, pa so že v albumu --> http://jasminebianca.moj-album.com/album/2840778/ 
No, pa da bi se kmalu spet srečali... še v večjem številu...

Lp
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #178 : četrtek, 13.04.2006 : 20:21:02 »

Zdravo!!!!kako ste kaj? moram vam povedati, da je bila oxy v torek sterilizirana,......čez pet dni ima pa roj.dan- bo stara dve leti,....ko bo okrevala bo praznovala roj.dan,.....malo jo boli drugače pa večinoma počiva,....malo jo matra ker ne more ven,.....bo že potrpela potem bo pa spet veselo tekala,.......lp
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #179 : petek, 14.04.2006 : 14:46:00 »

Hej Oxy, se pa oglašaš po res dolgem času.
No fajn jo cartajte vašo kužiko, ker si res zasluži malo več pozornosti, če že zunaj ne more noret. Smo tudi mi dali pred časom to skozi in smo jo takrat res razvadili. Jo bo čez kakšen dan že težko miriti, ker bo pripravljena na norenje, a še naj ne bi smela.
Pa eno fajn pasjo tortico ji pripravite, ko boste praznovali... Kako pa kaj druga psička (sem pozabla kako ji je ime  sram)?
Lp
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines