mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 15:21:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210281 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
pet_ra
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #705 : sreda, 06.04.2005 : 12:17:41 »

Ojla
Prvič slišim, da obstajajo tudi take barve flati  Shocked. Res pa je da nimam veliko stika z njimi. Včasih na sprehodi srečam tisto rjavo flatico Benko. To pa je tut vse  Sad.

Ja tut jst sem že vidla kakšnega  takšnega goldna, pa ne mojga Cheesy.

Mogoče pa bodo postali čez čas nekaj povsem običajnega in zaželjeni (če že niso sedaj - ne vem).
A rjavi flati so bili priznani že od samga začetka??

Tako kot imamo sedaj čokoladne (rjave), črne in rumene ladradorce, imamo tudi rumene, rjave in črne flate.
Kdaj pa bomo imeli še črne in rjave goldne??  Roll Eyes Roll Eyes

lp
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #706 : sreda, 06.04.2005 : 12:58:33 »

 Cheesy uhjej sem pa mislila, da vem kaj o flatih, hja o rumeni barvi pa še nisem zasledila nikoli ničesar Undecided

Kako dolgo se že pojavlja ta barva? Mislim rumeno!

Pes na slikah mi je zelo všeč, ampak mislim da so črni za moj okus najlepši. Jaz sem bila pač takšne barva nabolj navajena  Wink


Po mojem mnenju naj flatkoti ostanejo flatkoti, goldni pa goldni! Wink


Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #707 : sreda, 06.04.2005 : 13:49:36 »

Po mojem mnenju naj flatkoti ostanejo flatkoti, goldni pa goldni! Wink

Se strinjam.
Meni osebno rumeni flati sploh niso všeč. Najbolj mi sede črna barva Cheesy
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #708 : sreda, 06.04.2005 : 13:55:29 »

Tudi meni so črni najbolj všeč.  Moji mami na primer pa črni psi sploh niso všeč, ker ji izgledajo "hudi"  Huh

Retrieverka, lahko vprašam kako je ime modri psički? Če jo bom še kdaj videla na kaki razstavi, da jo bom prepoznala. Mi je najbolj sedla v srce  Smiley.

lp
Logiran
pet_ra
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #709 : sreda, 06.04.2005 : 13:56:48 »

Aja pa še moj komentar glede slikce rumenega flata.
Nekak mi ne potegne rumen flat, se mi zdi kot da je golden, ki ne ustreza standardu. Če bi videla tega kužka v živo bi verjetno najprej pomislila na to. Meni osebno se mi zdi da flatu najlepš pristoji črna barva. Sej drugače je kuža na sliki lušten.



Po mojem mnenju naj flatkoti ostanejo flatkoti, goldni pa goldni! Wink


Itak Wink
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #710 : četrtek, 07.04.2005 : 22:40:08 »

Vidim,da imate vsi zelo podobno mnenje o rumenih flatih kot jat.
Tudi meni nekako ne potegnejo.
Mislim-saj so simpatični kužki,ampak kaj pa vem...
Itak so najlepši črni,rjavi so zelo interesantni,rumeni pa....Eh,ni ravno nuja,da bi jih sploh kdaj priznali.

Kot sem že napisal-ogromno nerodovniških goldijev sem že videl pri nas,ki bi jih čisto komot dali med te flate.

Pa še več mešancev bi bilo,če bi bilo več rumenih flatov.Človek,ki bi imel rumeno psico bi pač paril z goldnom,ker je blizu,pa "itak sta si čist podobna".

Tk da-kot ste napisali-flat naj ostane flat!!!

retrieverka-res kar veliko iščem po netu in če bom našel še kaj interesantnega ,te bom itak vprašal za mnenje,tako da boš zvedla za vse kar se mi zdi zanimivo Cheesy
Se pa tudi sam priporočam za karkoli zanimivega.

Saj veste-več glav več ve! Wink


LP Zoran
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #711 : petek, 08.04.2005 : 08:49:08 »

bina: rumeni flatko pade pac iz kombinacije dveh nosilcev rumene, v enem leglu jih je lahko tudi vec...pac paritev kjer vzreditelj ni bil pozoren na to..kot sem rekla-se dogaja... Ti pesjancki niso nic slabsi, da ne bo kdo mislil. Se vedno tipicen flat ipd., pac barva ni priznana. Zato pa ni on kriv in si vseeno zasluzi dobrega lastnika! Barva mislim da ne bo nikoli priznana. Prav tako - mislim da ga  lahko normalno dobi (ne vem), samo vzreja s takim psom odpade. Tule je en link na edinega (do zdaj) rumenega flata ki mi je celo všeč! Wink
http://home.planet.nl/~moree019/ReuenJoe.html

Citat
Po mojem mnenju naj flatkoti ostanejo flatkoti, goldni pa goldni!
TAKO JE!

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #712 : petek, 08.04.2005 : 08:54:08 »

nadja: modri psicki je ime RONRAJ AN AFFAIR TO REMEMBER, kratko AJŠA...in ja-psička je v solastništvu tako da jo boš gotovo še srečala. Upam da bo zrasla v lepo damico! Wink Kiss

mary: v naše tečaje hodi Zarin bratec, sem ga videla Smiley
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #713 : petek, 08.04.2005 : 11:54:49 »

No, tale "rumerni flat", ki ga je prilepila retrieverka, je vsaj dejansko flatu podoben... Tisti, ki jih je skywalker prilepil, pa res zgledajo kot goldni z malo ozjim gobckom...  Huh
Tudi jaz pa prvic slisim za to, da so lahko flati tudi rumene oz. zlate barve...  Shocked
Vsekakor pa crnuhi pri meni ostajajo na prvem mestu  Cheesy Grin Grin Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #714 : petek, 08.04.2005 : 12:20:03 »


Tudi jaz pa prvic slisim za to, da so lahko flati tudi rumene oz. zlate barve... Shocked
No Kobra, saj flati ne smejo bit rumene barve...recimo temu 'napaka' (kar je sicer grdo za živa bitja)!

Ta rumenko ki sem ga prilepila je do zdaj edini rumeni ki sem ga videla ki mi je vsec oz. mi je dejansko 'podoben flatu' kot pravis. Sicer so taki kot ga je prilepil skywalker...saj v bistvu so taki kot crni flati samo barva naredi drug vtis...
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #715 : petek, 08.04.2005 : 14:23:01 »

mary: v naše tečaje hodi Zarin bratec, sem ga videla Smiley

Res? Kater pa?
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #716 : petek, 08.04.2005 : 14:43:48 »

No Kobra, saj flati ne smejo bit rumene barve...recimo temu 'napaka' (kar je sicer grdo za živa bitja)!

Ja, nisem mislila, da so dovoljeni, sploh nisem vedela, da se taksana "napaka" lahko zgodi... ceprav je logicno, ko malo razmislis...
Mi pa je ta flat, ki si ga ti prilepila, res flat, s pac zelo pobledelo barvo... Wink Grin Grin Grin Tista dva, ki jih je pa Skywalker prilepil...pa ne samo, da mi nista posebej vsec (no, prvi mi je), niti mi nimata flatovskih potez. Sploh drugi ne... Ne vem, po mojem moras cudne kombinacije delat, da taksnega psa ven dobis... Tongue
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #717 : ponedeljek, 11.04.2005 : 13:17:00 »

Retriverka jaz sem vas spet gladala v petek Smiley  pozabila sem napisati Wink

Bil je luškan prispevek, mladički pa še bolj luškani Cheesy

OOO opazila sem novo slikco na tvoji strani od enega mladička Cheesy  Tko se mi zdi kot bi bil pravi živi vražiček Wink Cheesy Grin

Lp Manca
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #718 : ponedeljek, 11.04.2005 : 13:23:31 »

No, jaz sem spet pozabila gledat Angry Angry A je še kdaj ponovitev sram

Sem pa zato v petek v KD Bled-Lesce v mali šoli videla enega flata-samčka Hugota Smiley Cool Tongue Mi je lastnica razložila, da je od Sanje (se pravi iz Varaždina Cool). Super samec, samo trenutno ima premalo dlake Undecided

Lp Jana
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #719 : ponedeljek, 11.04.2005 : 14:44:50 »

Jasna tole je bil edini flat v Subotici slikam samo zate!


Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines