mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 15:20:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210275 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #690 : petek, 25.03.2005 : 09:01:47 »

Ooo super Smiley Cheesy. Bodo kakšni novi lastniki prišli tudi na forum?

lp
Ne vem, vem pa da ga nekateri 'skrito' in 'tiho' spremljajo že kar nekaj časa... Smiley
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #691 : petek, 25.03.2005 : 12:51:21 »

Ravnokar mi je v roke prišla revija Lisa, kjer sem zagledala Retriverko Rono in mladičke Smiley Roll Eyes Smiley Wink

Super ste vsi skupaj, zelo lepa in prijetna stran je!!! Smiley

Pa tako lepo je napisanooooooo Smiley Smiley Smiley


Flatoljubci zdaj pa vsi hitro po Liso Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #692 : torek, 29.03.2005 : 10:46:53 »

Pomenijo,da se jezen,žalosten,razočaran,ker tale črna kepa ne more priti v moje življenje.

SKYWALKER, ne sekiraj se preveč Wink Saj bo Rona imela spet drugo leto mladičke Wink Pa starše že sedaj začni prepričevat za novega družinskega člana Tongue Pri meni so tudi najprej bili proti psu, čez pol leta je pa mami že naokrog sama razlagala, da bomo kmalu imeli novega psa Roll Eyes Grin Grin

Tako da jima daj čas in začni s prepričevanjem že danes Wink

Drugače so pa mali črnuhci resnično.....hja, majhni Grin Grin Grin Imam še vedno v spominu 8 tednov stare bernardince in flati so v primerjavi z njimi res majhni Grin Grin Grin

Jasna, hvala, da si me prenašala toliko časa sram

Lp Jana
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #693 : ponedeljek, 04.04.2005 : 18:23:21 »

retrieverka,

zakaj si SPET!!! pozabila povedat, kdaj bo tvoja banda po TV Angry Angry Angry Roll Eyes Sem vas videla v 4 tačkah, ampak samo konec Undecided Undecided Sad Pa si mi obljubila, da me bos obvestila Angry Kakšen izgovor pa imaš tokrat Wink

Lp Jana
Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #694 : ponedeljek, 04.04.2005 : 19:22:33 »

Kdaj je ponovitev?

Hvala.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #695 : torek, 05.04.2005 : 08:04:00 »

Zato ker se sama nisem vedela in nisem videla!!  Cry Cry Cry Nataša Bešter ki je prišla snemat mi je obljubila da mi bo po mejlu poslala termin kdaj bo oddaja po TV pa mi ga ocitno ni zdaj sem pa zamudila!! Je kdo gledal? Kaksni smo bili?? Je kdo morda posnel??? Cry Cry Pa vceraj me je klical nekdo da bi kupil kuzka, sem ga vprasala kje je videl oglas (da vem kje so še vedno gor), pa je rekel da po TV pa se mi je čudno zdelo...če je kdo posnel ali pa še bo plz plz plz!!!
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #696 : torek, 05.04.2005 : 08:08:15 »

Ja evo pa smo zamudili!!!
Nujno je treba pogledat,kdaj je ponovitev!
Saj bo še nekajkrat!

So pa moji starši gledali in sta rekla,da so bli čudoviti.

Aja???!!!
Sploh ne vem-kao!!!

Da bi mi pa pustila met,to pa ne!

Shit,bom rajši tiho!


LP Zoran
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #697 : torek, 05.04.2005 : 08:20:28 »

Retrieverka, so ze vsi sli v nove domove? Smiley
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #698 : torek, 05.04.2005 : 14:00:49 »

Retrieverka,če prav gledam na spored(in če to drži,ker včasih kar prestavijo Undecided) bodo Štiri tačke v petek,8.4 ob 22.30 na TV Pika.Jaz bom staršem rekla,da naj snemajo,ker mene ne bo doma(zdaj pa odvisno...če pozabijo,ne bo nič sram)


lp,
Nina
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #699 : torek, 05.04.2005 : 14:57:46 »

JOOOJ naj LEPO PROSIM nekdo posname in si potem uletim enkrat sposodit...pomojem so naredili kar lep posnetek! sram

Lilit: ja ze v nedeljo me je zapustil cisto zadnji kuza...zdaj je pa kar dolgcas...prvo jutro mi je hudo nekaj manjkalo za nahranit...pa zdaj mi nekaj manjka kar bi se mi motalo pod nogami med strizenjem drevesckov zunaj...ma...bi tudi jaz imela eno kepico doma ko gledam in poslusam navdusene nove lastnike!! Saj ne da mi Rona in Raja nista dovolj - vcasih se prevec Tongue Roll Eyes

skywalker: aja so jim bli vsec? morda pa si do naslednjic premislita...se DVD od malckov ti posodim za gledat pa se bosta itak stopila Wink Grin
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #700 : torek, 05.04.2005 : 15:09:59 »

Zato ker se sama nisem vedela in nisem videla!! Cry Cry Cry
No, potem ti je pa oproščeno Wink Smiley Grin Grin

Očitno bomo morali gledati v petek pozno zvečer Angry Roll Eyes

Retrieverka, sedaj se lahko začneš vozit po celi sloveniji in gledaš, kako rastejo tvoji črnuhci. Pa ti ne bo dolgčas Tongue

Lp Jana
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #701 : torek, 05.04.2005 : 22:38:41 »

Citat
skywalker: aja so jim bli vsec? morda pa si do naslednjic premislita...se DVD od malckov ti posodim za gledat pa se bosta itak stopila 

Ej,sam tole te bom pa držal za besedo! Wink

LP Zoran
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #702 : sreda, 06.04.2005 : 02:31:36 »

retrieverka ,daj mi nekaj povej-ker se zadnje čase res zelo veliko zanimam za flate,iščem po internetu,registriral sem se tudi na hrvaški forum ravno zato,da izvem še kaj od tam-sem naletel na rumene flate Shocked.
Kaj si ti misliš o tem?
Lahko komentirate tudi drugi.

Slikci:




Meni osebno niso nič všeč,kot drugo pa-če gledam tile slikci bi rekel,da je v Sloveniji ogromno goldnov-predvsem nerodovniških,za katere bi lahko lastniki rekli,da so flati. Roll Eyes

Prosim komentar. Smiley

Rad bi pa slišal tudi vaš komentar tegale samca(retrieverka,predvsem tvoj).



Njegov rodovnik in uspehi:
http://www.dogzonline.com.au/breeds/profile.asp?dog=1428



Lp Zoran
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #703 : sreda, 06.04.2005 : 10:08:23 »

Kaj si mislim o rumenih flatih? Ja nič...meni niso všeč (da ne omenim da barva ni dovoljena), zadnje 4 leta mi grozno ležijo črni psi (I wonder why? Grin Grin). Se pa dogaja, niti ne tako redko...to da pa nekateri slovenski goldni izgledajo tako pa se zelo strinjam! Lips Sealed

Samček spodaj pa je lep (itak rodovnik bazira 100% na Almanzah), pa mi sicer Bushman in Skyeheaven avstralski flati ne lezijo prevec...

Vidim da precej brskaris po netu za flati, če najdeš še kaj pametnega se kar javi. Sicer sem že ogromno brskala tudi sama ampak vsega pa najbrz se nisem videla Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #704 : sreda, 06.04.2005 : 10:41:17 »

Retrieverka, iz kakšne kombinacije pa lahko pride rumen flat? In če se skoti, kaj potem? A dobi rodovnik in vzrejno prepoved?

Lp Jana
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines