mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 15:20:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210262 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #630 : sobota, 12.03.2005 : 19:33:03 »

Jaz pa nisem gledala, ko bo pa ponovitev bom pa v šoli... Cry Saj bo filmček iz oddaje tudi na netu, ane? Cheesy

retriverka, vedno gledam slikce mladičkov na tvoji strani... pravi lepotci so! Shocked

Lp, M.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #631 : sobota, 12.03.2005 : 20:07:34 »

Retrieverka: mladički so po televiziji še večji srčki kot pa na slikicah Cheesy Res so luškani, da bi kar še enega vzela Grin Tudi mami, ki je gedala prispevek je že začela, kaj če bi imeli še enega Grin Grin Ampak tako ne gre, saj je že z enim tako hiperaktivnim psom kot je Zara težko Roll Eyes Grin Ok, malo pretiravam Wink
Komaj čakam, da mladičke v živo vidim in prečoham Cheesy

LP
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #632 : sobota, 12.03.2005 : 20:08:38 »

Hmmm... masy z mojo povezavo (telefonska linija, arnes) bolj tezko Roll Eyes Angry vcasih ze s kaksnimi vecjimi slikicami tezko pridem skoz..

moram pa priznat da jih obcasno vec cas po malem snemam z digitalno kamero, pa tudi tale oddaja je posneta in 4 tacke bo tudi. Vse skupaj bo potem na enem licno zmontiranem dvdju, ki ga bodo dobili vsi novi lastniki mladickov za spomin. Pa se da zmenit da ga posodim/posljem po posti ce te zelo zanima Wink saj po mladickih ko se spravimo nazaj v formo bova spet aktivni po razstavah in podobno...pa se bomo kje nasli kajne? Wink

Ostali pa...glejte ponovitev!! Grin Smo si tako vsec da smo ze 3x gledali na kaseti Wink Roll Eyes Tongue Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #633 : sobota, 12.03.2005 : 20:10:37 »

 Grin Grin Grin mary ja!! se enega, se enega!! Grin Grin imam se enega fantka pa bos imela parcek (ker je zara sterilizirana ne bo problemov) Wink Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #634 : sobota, 12.03.2005 : 20:19:50 »

(ker je zara sterilizirana ne bo problemov) Wink Grin

Ne govori prehitro Roll Eyes Mislim da ima Zara grozno močan vonj, ker jo vsi psi moškega spola naskakujejo, kot bi se gonila, da me vsi lastniki sprašujejo, če se mogoče res goni, potem pa mi ne verjamejo, ko rečem, da je sterilizirana Grin Roll Eyes
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #635 : sobota, 12.03.2005 : 21:20:50 »

Jaz pa nisem gledala, ko bo pa ponovitev bom pa v šoli... Cry Saj bo filmček iz oddaje tudi na netu, ane? Cheesy

Je ze Wink Tukaj Cheesy

Jaz je sicer ne morem pogledat, ker imam prepocasno povezavo... Samo po mojem bi mogla delat, ne.
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #636 : sobota, 12.03.2005 : 21:46:27 »

Jaz sem vas tudi gledala Wink Cheesy
Super ste bili Wink

Retriverka a je Rona hotela odgriznt mikrofon Grin,

je bilo videti en zanimiv skok in gib:)

Rona je bila vsa navita, zdi se kot bi imela mladičke samo za zraven Tongue - je niso nič zmatrali, ima res full energije.

Lp Manca
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #637 : sobota, 12.03.2005 : 22:36:10 »

 uf...kako so cortkani! Smo vas zdele že ene 5 krat pogledali! Grin Grin Grin Grin Grin

koš Kiss za vse mladičke, da bodo še tako naprej lepo rasli in en velik koš Kiss za Rono! Pa še en za Rajo Wink

lp, irena in njen zmazek Rondo
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #638 : sobota, 12.03.2005 : 23:05:05 »

Lilit: meni pa ne dela povezava... Cry kar ven vrze...

manetka: ja, mikrofon je bil 'oblecen' v eno kosmato zadevo in zgledal zelo okusen...da je bil samo en napad nanj med samim snemanje je še ok Wink Roll Eyes

kar se tice energije je pa res...morava malo na agility se razmigat takoj ko bo mozno! njej se je energija ze vrnila, samo meni pa se ne... Undecided Wink

irenchy: hvala za poljubcke...rona vraca enega slinastega, ta mali pa bi te raje pogrizli Wink Cheesy
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #639 : sobota, 12.03.2005 : 23:32:52 »

retrieverka, imas Real Player? Mogoce je v tem problem... poskusi se tu, izberes medij Televizija in oddajo Sozitja (mi je zal, ma ne morem dat direktnega linka).
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #640 : sobota, 12.03.2005 : 23:40:01 »

Sem si ogledala filmček preko interneta pa žal ni teklo tekoče, ampak so se prikazovale samo posamezne slike. Je pa kljub temu lep filmček in še lepši mladički  Cheesy.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #641 : nedelja, 13.03.2005 : 10:42:17 »

No, pa je tudi meni uspelo videti Cool Res so super črne kepice. Komaj čakam, da jih vidim v živo.

Khm, khm...ampak Rona ima pa res veliko energije Roll Eyes Grin Grin

Lp Jana
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #642 : torek, 15.03.2005 : 17:07:06 »


Iiiiiiiii... mladički so na filmčku še lepši kot na slikah! Kakšni so šele v živo... Shocked Kiss Kiss Grin

Lp, Maša
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #643 : torek, 15.03.2005 : 17:33:25 »

Tudi jaz sem si koncno ogledala film- na TV  Cheesy
Malecki so pravi cukrcki!!!!  Kiss Smiley Cheesy Cheesy Cheesy

Rona pa... prava flatka pac... Wink  Roll Eyes  Tongue Grin Grin Grin

Kot vidim so samo se 3 za oddajo- je najbrz tudi oddaja Sozitje kaj pripomogla k vecjemu interesu?

Res upam, da bodo dobili fajne lastnike... sicer pa ne dvomim, da bo Retrieverka za to dobro poskrbela  Wink

Tudi nove slikice so super! Samo Rona se mi smili na tisti, ko jo skoraj vsi hkrati napadajo... Roll Eyes pa pridno stoicno prenasa... Smiley
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #644 : torek, 15.03.2005 : 17:45:18 »

...Kot vidim so samo se 3 za oddajo- je najbrz tudi oddaja Sozitje kaj pripomogla k vecjemu interesu?...
Hm... na strani piše, da so na voljo še 3 samičke in 1 samček...

...Tudi nove slikice so super! Samo Rona se mi smili na tisti, ko jo skoraj vsi hkrati napadajo...  pa pridno stoicno prenasa...  
Ja, slikce so super... Rona se pa tudi meni malo smili...

Lp, M.
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines