mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 28.10.2024 : 13:22:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 211192 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1875 : ponedeljek, 10.10.2005 : 21:11:36 »

Pardon! Strigli namreč... sram
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1876 : ponedeljek, 10.10.2005 : 23:34:43 »

Citat
Nekaj slikic iz razstave je že na moji strani (pa prosim če slik ne linkate in vstavljate na druge forume). Ostale (šotka, Odi) dobite na mejle ko bodo urejene - se pravi ko bom imela čas.
Super slikice RonRajčkev!  Cheesy
Hvala za slike! Drugače se ne mudi, samo želela sem čim prej spomniti na slike, dokler je še sveže in, da se ne pozabi.  Wink Komaj čakam  Tongue

Posebej sem bila še zadovoljna z uspehom Atre. Mislim prvo mesto, ej  Kiss  Grin
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1877 : torek, 11.10.2005 : 08:00:43 »


Aja Matka - kam pa si ušla potem? A nismo rekli da bomo sligli Indijeva uheljčka? Wink

Jah, nisem hotla težit s tem  Tongue... hvala vseen za ponujeno pomoč Smiley... se mi je zdel bolj čas, da se veselimo uspehov naših flatkov - vseh Ronrajčkov in Odija pa Šotke, že tko si bila zaposelna s svojimi...

In tok flatkov na razstavi, res da nimam izkušenj, sam sem bila prijetno presenečena... še enkrat čestitke vsem... za striženje bo pa še čas - če ne, se bom pa sama lotila pa kakšnega z izkušnjami za pomoč prosila Roll Eyes... ali pa če kdo ve za kakega frizerja, ki se spozna na ušeske flatkov Smiley

Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1878 : torek, 11.10.2005 : 14:35:39 »

Ja, na razstavi je bilo res lepo stevilo flatov. Skupno s flati-obiskovalci sem jih nastela 12!  Cheesy Klubska razstava nam je bila zelo vsec, tako da bomo tudi drugo leto prisli. Upam, da bo se vec flatov. Se mi zdi, da si tudi obiskovalci bolj ogledajo in zapomnijo flate, ce jih je veliko. Pa super je bilo, ker si lahko navijal za svoje pri skoraj vsakem izboru. Ko je Atra zmagala, sem bila cisto navdusena! Cheesy Pa tudi Sotka se je dobro odrezala. (Nama je bila prepricljivo najlepsa med veterani.  Wink )
Nama z Odijem je za boljsi nastop v BIS-u manjkalo znanja in izkusenj. Dragi pravi, da sem ga prevec na trdo vodila. Cisto mozno, ker sem imela prav tremo.  Grin Sicer pa se nam ob pogledu na nasega prvaka se vedno smeji.  Cheesy Ljubkovalno ga zdaj klicemo Cacko in Bobek.  Grin

Kako se je pa kaj Atra obnašala v ringu Roll Eyes?

Meni je izgledala odlicno. Bila je ravno prav pridna in zivahna. Tudi na stopnickah je izgledala super! Cool Upam, da bo tudi kaksna slikica s tistim ogromnim pokalom.  Roll Eyes
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1879 : torek, 11.10.2005 : 16:09:22 »

HVALA ZA ČESTITKE!  Smiley

In seveda čestitke tudi vsem uspešno razstavljenim črnim lepotcem! Tudi dodatne slikice s piknika so zelo lepe.... Cheesy

Ko bo čas dopuščal in ko se malo uskladimo, pa pošljem Marjetki par slikic Azorja z Žigcem! Moram pa poročati o napredku- danes ga je prišel Azor sam od sebe povohat!  Wink Počasi bo kot kaže dojel, da bo Žigec ostal in da ne bo več edini, ki ga bomo cartali pri hiši... Tongue  Hja, vsak začetek je težak... Roll Eyes
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1880 : četrtek, 13.10.2005 : 11:32:19 »

Kobra, super, da Azorja ze matra radovednost.  Wink Se malo, pa bo Zigca vzel za svojega. Se ze veselim nadaljnjega porocanja in slikic.  Cheesy

Matka, ob mnozici novick sem kar pozabila pohvalit slikice s piknika.  Smiley Najbolj me je nasmejala tista, ko v potocku kar mrgoli flatov, pa vsak rine v svojo smer. Eden (nisem ga uspela identificirati) ful smesno pleza iz vode na mosticek.  Grin

Vceraj je kolega poslikal Odija s trofejami:



In kaj si Lady misli o vsem skupaj?

Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1881 : nedelja, 16.10.2005 : 16:58:36 »

Sem prilimala nove flatovske slikice!  Smiley No, v bistvu so stare, ampak ob temle zatisju drugih flatovskih novick pridejo prav. Flatka, se enkrat hvala za pomoc.  Wink

http://marjetka.moj-album.com/album/513509/
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1882 : nedelja, 16.10.2005 : 17:57:30 »

Marjetka, ful lepe slikice!!!!  Cheesy

Jaz sem ti na mail poslala tudi ze nekaj slikic Zigca in Azorja. Prijatelja sicer se nista, ga pa tolerira in tu in tam celo povoha  Wink Sicer pa verjamem, da mu trenutno ni prevec zanimiv, ko samo spi, je ali joka... Grin
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1883 : nedelja, 16.10.2005 : 18:20:56 »

Marjetka res so super slikice. Izbrala si dober termin, da jih pokažeš, ko pa je tukaj tako zatišje.  Grin

Flatka, se enkrat hvala za pomoc. Wink
Ni za kaj!  Wink Ko boš izbrala nov kupček slik, se pa kar oglasi!!!  Smiley

Jaz sem ti na mail poslala tudi ze nekaj slikic Zigca in Azorja. Prijatelja sicer se nista, ga pa tolerira in tu in tam celo povoha Wink Sicer pa verjamem, da mu trenutno ni prevec zanimiv, ko samo spi, je ali joka... Grin
Cheesy  Grin
Nestrpno že čakamo slike ˝bodočih˝ prijateljev.  Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1884 : nedelja, 16.10.2005 : 19:33:06 »

Kdor caka, docaka!  Cheesy Raztopila sem se.  Smiley Kiss Kiss Kiss










Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1885 : nedelja, 16.10.2005 : 19:33:48 »



Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1886 : ponedeljek, 17.10.2005 : 20:21:34 »

˝Jžš...˝ je cukrčk!  Cheesy  Kiss  Kiss  Kiss
Se mi zdi, da je že kar velik fant. Azor pa tako prestrašeno gleda. Kot, da bi se bal, da mu ne bi kaj naredil.  Smiley

SUPER  Smiley
Logiran
Matka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1887 : sreda, 19.10.2005 : 08:13:40 »

Oj, oj, oj kakšno luškano bitjece  Kiss Kiss Kiss... in zgleda, da Azorju ni čisto jasno za kaj gre, ker ga gleda tko nezaupljivo, prestrašeno, kot je rekla že flatka... to bosta prijatelja ko Žigec malo zraste!!!  Cheesy

In Marjetka, super slikci od tvoji črnuhcev... Odi je prav ponosen, Lady pa ima tak razočaran pogled kot Indi, ko sedi pred mizo obloženo z dobrotami... a si že kej razmišljala, da bi naslednjič peljala tudi Lady?

Aja, pa še to - včeraj, ko sva se z Indijem peljala iz Vrhnike(iz šole) sva srečala tak sivo moder Opel karavan, ne vem, točno kateri - ampak je imel nalepko od  flatka zadaj!!! Mogoče je bil pa kateri izmed vas... Wink

Fejst bodte!
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1888 : sreda, 19.10.2005 : 12:00:42 »

Marjetka hvala za objavo slikic!  Smiley Pa hvala seveda vsem za pohvale malega kricaca  Roll Eyes

Azor je res prestrasen oz. zmeden. Ful se trudiva okoli njega in res paziva, da se ne bi pocutil zanemarjenega, ampak ga je ta novi clan bolj pretresel, kot sem pricakovala. Saj pocasi ga bo sprejel, upam vsaj, ampak trenutno se mi vcasih prav smili, ker tako zmedeno gleda. Res si nisem mislila, da bo ljubosumen, ker prej nikoli ni tega pokazal. Sedaj pa vcasih, kljub vsej pozornosti, ki mu jo namenjava, prav izsiljuje, da bi se se dodatno ukvarjala z njim (beri: vec kot sva se prej!). Mah, saj bo... zgleda je malo tudi njegov karakter, ker je novosti zmeraj tezje sprejemal...
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1889 : sreda, 19.10.2005 : 14:42:38 »

Marjetka hvala za objavo slikic!

Ni za kaj, pa se kdaj.  Wink Zigec na slikah izgleda tak popoln dojencek.  Kiss Sploh ne kricac. Grin Pa tudi meni se zdi velik. Koliko ima kg? Da bo res pravi frajer, bosta mogla tudi njemu kupiti T-shirt s flatom.  Wink Grin

Sicer pa drzim pesti, da se Azor cimprej pobere od soka. Res je videti zmeden. Ampak hkrati izgleda tudi zelo raznezen.  Kiss

a si že kej razmišljala, da bi naslednjič peljala tudi Lady?

Ja, to sem takoj pomislila. Naslednja je ona na vrsti.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines