mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 16:54:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210721 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1695 : sobota, 03.09.2005 : 15:19:13 »

Ja, je shujsala in to prakticno sama od sebe. Na zacetku je malo manj jedla, ker se je privajala na brikete, glavno pa so naredili redni sprehodi. Ko smo jo dobili, je imela 28 kg, zdaj jih ima pa 25 in je ze spretnejsa in hitrejsa od Odija.  Cool

Tudi meni je zal, da je ne bo na piknik, ampak takrat bojo ravno najbolj "vroci dnevi" in se ni za hecat.  Wink Me pa veseli, da jo bo izgleda Odi zacel nadlegovat sele, ko bo zares godna. Vse skupaj poteka bolj preprosto, kot sem si pred tem predstavljala. Psicke so ZAKON! Smiley  Kiss

Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1696 : nedelja, 04.09.2005 : 13:43:51 »

No pa smo tam, kjer ni muh! Naša Šotka je začela spuščati rdeče pikice.  Angry Ne vem kje smo našli tak datum piknika, ko so se naše babe spomnile gonit.  sram

 Grin Kot bi naročil.  Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1697 : nedelja, 04.09.2005 : 15:32:42 »

MinE: kako da si spemenila vzdevek? Undecided

Hja...tudi Rona ne bo prišla. Dva dni nazaj si je cisto snela en krempelj (zdaj je le zivec) in smo na "bolniski"..morda vseeno pridem s Spyjem oz. njegovo lastnico.
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1698 : nedelja, 04.09.2005 : 16:21:44 »

 Grin eh Maja tako ni na tekočem, pišem samo jaz, pa sem rekla, da bom spremenila.  Wink
A ni v redu?  Sad

Hja...tudi Rona ne bo prišla. Dva dni nazaj si je cisto snela en krempelj (zdaj je le zivec) in smo na "bolniski"..morda vseeno pridem s Spyjem oz. njegovo lastnico.
Joj, pa ne da bo vse propadlo, pa tako sem se že veselila flatkov. Sedaj nas je pa vedno manj. Kaj pa je Rona počela? In kako je bilo včeraj v Umagu???  Cheesy
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1699 : nedelja, 04.09.2005 : 16:42:55 »

Oh ne vem kaj je delala Undecided Roll Eyes flati pac... Izgleda pa precej čudno..danes smo sli vseeno na sprehod, pa je po sprehodu kar kravelo, tako da vidim da bo morala kar malo pocivati, ceprav sicer ne šepa..

Včeraj v Umagu kar ok, če ne bi tako pihalo popoldne bi bilo se bolje - danes me namreč hudo glava boli od tiste burje Lips Sealed

Prijavljenih je bilo 8 flatov, en precej lep samec, star 4 leta - Swallowsflight Ebony Quin. Dobil je BOB! Zasluženo!! Bil je cuker in prav "showy" - tak karizmatičen pesek za v ring. Rona je dobila BOS (kar pomeni da je bila najlepša psica v pasmi, v konkurenci je imela še dve italijanski psici). Naši tamali so bili kar pridni. V BISu sta Spy in Ajša zasedla 2.&3. mesto v najmlajših in 3.mesto med vzrejnimi skupinami (med tremi Wink Grin - no ampak pokazali smo se). Tudi flat ki je dobil BOB (zgoraj omenjeni) je na koncu končal na 3. mestu (od treh - LR prvi in GR drugi), ceprav mislim da si bi zasluzil vec - no ampak saj vsak preferira svojo pasmo Roll Eyes

flatka: ne ne, saj je ok nick, samo vprasala sem kako to Smiley
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1700 : nedelja, 04.09.2005 : 17:19:10 »

O VSE čestitke za pobrana mesta in seveda za Ronin BOS,...  Kiss  Kiss  Kiss
Potem pa je bilo nekaj za videti včeraj.  Cheesy

No našla sem še eno slikco od omenjenega Swallowsflight Ebony Quin
http://retriver.cz/chovpsi/chkfcr/chk_fcr_786.htm
Na tej sliki ima mogoče nekoliko tanjše noge. (slika naredi svoje) Vendar, če pogledaš kakšno drugo, se pa tudi meni zelo dopade!
 Smiley

Citat
Oh ne vem kaj je delala   flati pac...
Se mi je kar zdelo, da bo to-to.  Grin To ima potem živo rano, hecno se mi zdi, da vseeno ne šepa.  Undecided Naj se ji hitro zaceli!
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1701 : nedelja, 04.09.2005 : 17:25:08 »

Ah ta slika je zelo slaba, pa vprasanje koliko stara...zdaj ko je pes "narejen" pa v živo je zelo lusten. Slike so tako tako...vcasih je pes lep pa v zivo ni ali pa obratno...ni se za zanasat na slike. Bom poskusila tudi jaz pripopat kaksno, na kateri dobro izgleda...
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1702 : nedelja, 04.09.2005 : 17:33:18 »

Tukajle je drugace ena njegova ne ravno najboljsa fotka:
http://retriver.cz/chovpsi/gvfcr/fotofcrp/fcr_p_786_p4.jpg
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1703 : nedelja, 04.09.2005 : 17:40:59 »

 Grin Ja saj sem rekla, da je smešen na tej sliki. No vidiš, ta ki si jo ti dala je vseeno že boljša.  Grin
Citat
Slike so tako tako...vcasih je pes lep pa v zivo ni ali pa obratno...ni se za zanasat na slike.
To sem pa ugotovila ja. Nimaš kaj, psa moraš v živo videti in ga malo počohati, drugače nikoli ne veš kakšen zgleda v resnici.
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1704 : nedelja, 04.09.2005 : 18:50:11 »

Oh, tudi Sotke in Rone ne bo na piknik...  Sad Te flatke so nam jo pa res zagodle!  Angry Upam, da bo vsaj mlajsa generacija punc lahko prisla...  Roll Eyes Cheesy

Retrieverka, cestitke za razstavne dosezke - se posebej Roni, ki naj se ji cim prej zaceli poskodba.  Kiss

Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1705 : nedelja, 04.09.2005 : 20:28:43 »

Meni je tudi tale pes, ki je dobil v Umagu BOB ful vsec  Cheesy.... Pa brskam in ne najdem nobene druge slikice...  Huh

No, sem pa naletela na slikice, ki prikazujejo, kako je v tisti psarni na Nizozemskem, od koder je doma - NORO!  Cheesy Cheesy Cheesy  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

http://www.swallowsflight.com/images/Foto's%20waar%20wonen%20wij/Onze%20binnenplaats.jpg

http://www.swallowsflight.com/images/Foto's%20waar%20wonen%20wij/Wij%20staan%20op%20wacht.jpg

http://www.swallowsflight.com/images/Foto's%20waar%20wonen%20wij/Onze%20speelwei.jpg
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #1706 : nedelja, 04.09.2005 : 20:47:15 »

se opravičujem ker se takole mešam v vašo temo Roll Eyes
tale flat tudi meni izgleda fantastično..ampak sem gledala rep in mi deluje kot da bi imel
prelomljenega Huh
ga v živo tudi tako nosi?
Retrieverka čestitke za uspeh z Rono!!
flatka, še dobro da spremljam tole temo in da so mi flati všeč, drugače nebi vedla da si nick
zamenjala Grin
lep pozdrav od pikastih Wink
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1707 : nedelja, 04.09.2005 : 21:43:33 »

Marjetka: ja tudi mene so tele slike kako leto nazaj prav lepo nasmejale...hmm...saj bi si človek zaželel kaj takega, po drugi strani pa se sprašujem kako dolgo bi zdržala ob njihovih neumnostih, ki se s tako številko precej potencirajo Roll Eyes

hipo: ne, pes dobro nosi rep (ne vem zakaj se ti tako zdi Undecided)
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1708 : nedelja, 04.09.2005 : 23:06:04 »

Ker vidim,da se počasi vse skupaj že malce podira(skoraj vedno je tako),bi vas prosil,da nekje do srede napišete,kdo in koliko bi vas SIGURNO prišlo v nedeljo.

Saj razumete,če se tukaj napiše,da bodo 4. sigurno prišli,to pomeni,da jih bo v najboljšem primeru 3.

Tudi sam sem se zelo veselil,ampak če bo kazalo,da je premajhna zainteresiranost,bo bolje,da prestavimo na pomlad.

Do srede bi rad vedel zaradi tega,ker me bodov društvu obesili,če bo prostor v nedeljo neizkoriščen. Cool

Še vedno pa upam,da bo interesentov dovolj! Wink


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1709 : nedelja, 04.09.2005 : 23:24:25 »

Odi pride 100% na piknik, Lady pa zal ne...  Undecided

Hipo: Tezko je zasaciti flata z mirujocim repom, zato tako izgleda.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines