mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 11:20:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210649 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1680 : torek, 30.08.2005 : 19:56:25 »

Bom kar namesto Skywalkerja dala citat, ko ga ze imam ravno pri roki. Smiley

Torej tocna pot na piknik:

"Točno se nahajamo v kraju Varpolje,7 km iz Mozirja proti Logarski dolini. Ko se pripeljete v kraj Nizka samo sledite tablam za Camping Menina. Ko pridete do kampa smo mi samo kakšnih 100m naprej,se takoj vidi velik travnik in na koncu objekti."
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1681 : torek, 30.08.2005 : 20:16:11 »

Je že Marjetka napisala. Wink

Žal zemljevida ne bo,sem jaz fulll antitalent za takšne zadeve.

Predvidevam,da vas bo večina prišla po avtocesti iz smeri Šentruperta.

Torej še enkrat:avtocesta-izvoz Šentrupert,smer Mozirje,Logarska dolina...,lepo mimo Mozirja še približno 7km naravnost po cesti(nič levo,nič desno),v kraju Nizka bodite pozorni na znak za Camping Menina,so pa tudi že znaki za Kinološko društvo,peljete se mimo vhoda v camping in pridete do nasipa,kjer vas bo že čakala dvignjena rampa in razgled po našem lepem vadbišču.


V primeru,da pa bi se kakšen junak opogumil in podal na pot preko Kamnika in Černivca,pa tudi nima kaj zgrešiti.Lepo čez Černivec,Gornji grad v smeri Radmirja,na križišču v Radmirju zavijete desno v smeri Mozirja in v Kraju Šentjanž postanete pozorni na tablo za Camping(izvoz desno z glavne ceste.


Upam,da je razumljivo,za vsak primer si zapišite mojo št.,če bi se na dan srečanja kdo odločil malo zaiti. Wink


Škoda,da Lady ne bo mogla priti! Undecided
Bi pa ja lahko počakala še 14 dni. Cool

Upam,da bo tole delovalo. sram

http://www.mozirskigaj.com/default.asp?Menu=49

http://www.campingmenina.com/images/map.jpg


LP Zoran
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1682 : sreda, 31.08.2005 : 09:35:47 »

Skywalker: ne, žal ne greva v Ljubljano, sva na eno poroko povabljena...pa bi jaz rajši šla na tekmo, sploh v mojem stanju...  Tongue Grin Grin Grin

O, res škoda, da ne bo Lady!!!  Cry Pa sem se že tako veselila, da jo spet malo počoham... Smiley Ampak, če je situacija takšna kot je, je boljše da ne pride- bi imeli vsesplošen pretep za njeno naklonjenost (Azor se v takem primeru ne da odgnat niti z njegovo priljubljeno žogico  Wink)

Kot kaže pa se zna zgodit, da nam bo vreme bolj naklonjeno, kot če bi se dobili avgusta... Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1683 : sreda, 31.08.2005 : 11:33:08 »

Kot kaže pa se zna zgodit, da nam bo vreme bolj naklonjeno, kot če bi se dobili avgusta... Grin
UPAM! Wink Pa drzite pesti tudi za to soboto ko gremo "nasa flatovska familija" na specialko retrieverjev v Umag! Ce ima kdo prevec casa se lahko pridruzi in nas pride gledat ali pa klepetat Smiley
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1684 : sreda, 31.08.2005 : 11:36:29 »

Kobra, ne bodi prevec zalostna. Smo si vceraj sposodili digitalca, pa bomo ta teden Lady poslikali in naredili "tolazilni album.  Wink Grin

Retrieverka:  Cheesy Cheesy Cheesy Jaz bi sla!!! Kdaj se pa zacne? Grem ta vikend v Portoroz. Ze v petek. Najbrz samo z Odijem, da mi ne bo Lady skocila v morje.  Roll Eyes
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1685 : sreda, 31.08.2005 : 12:14:23 »

Sojenje se začne ob pol desetih, Best in show pa je napovedan za ob 15h. Seveda je vključeno na koncu tudi kopanje in divjanje - vsaj upam da nam bo vreme naklonjeno Wink
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1686 : sreda, 31.08.2005 : 12:18:34 »

retrieverka waw, waw!  Cheesy Časa je zadnje časa res dovolj, vendar pa verjetno ne bo prevoza  Undecided , no bomo videli. Še dobro, da si rekla, Umag sem pa čisto zgrešila.  Angry  Grin

Piknik se pa že kar bliža.  Cheesy Jaz pa kar nekako odštevam dneve. Res škoda, da ne bo tudi Lady, zopet ne bomo v popolnem številu.  Sad  Smiley Tudi mary in anana se nič ne oglasita, ali prideta?!?
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1687 : sreda, 31.08.2005 : 12:43:58 »

Citat
Tudi mary in anana se nič ne oglasita, ali prideta?!?

mary še čaka na potrditev staršev, da jo bodo peljali Wink Roll Eyes Drugače pa resnično upam, da prideva.
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1688 : sreda, 31.08.2005 : 13:39:27 »

Tudi mary in anana se nič ne oglasita, ali prideta?!?

Ja, če bo prevoz. Verjetno bo, nisem pa še prepričana Smiley. Pa da se nam Nara ne začne gonit.

Lp, Ana
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1689 : sreda, 31.08.2005 : 15:00:48 »

Res se pridno bliža,vreme upajmo da bo,dobra volja pa sigurno! Grin

A je pot vsem razumljiva?

Citat
Skywalker: ne, žal ne greva v Ljubljano, sva na eno poroko povabljena...pa bi jaz rajši šla na tekmo, sploh v mojem stanju... 

Škoda!
Kot kaže bom jaz le prost,tako da se bom zapeljal pogledat in počasizačel nabirati izkušnje.Mali hitro raste in bo treba kar pohitet. Wink


Lp Zoran
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1690 : petek, 02.09.2005 : 21:07:06 »

Živjo!
Jaz sem v sredo Nari malo postrigla dlako, ki ji je visela iz ušes, pa ima zdaj tako lepa, samo jaz bom rabila še malo vaje Wink.

retrieverka, kako pa kaže z Valom Roll Eyes?
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1691 : petek, 02.09.2005 : 21:44:42 »

retrieverka, kako pa kaže z Valom Roll Eyes?

Ker vas kar nekaj sprašuje to, tudi na ZS, naj povem da bomo čakali nekje do njegovega 6.meseca. Potem bo bolj jasno kako in kaj...
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1692 : sobota, 03.09.2005 : 00:08:09 »

To se pravi, da ga boš morala še do novembra nestrpno čakati.  Cheesy Se je pa zadevica res zavlekla.

retrieverka dobro se odrežite jutri!!! Nas ne bo tam, bomo pa doma držali tačke in pesti!  Kiss In upajmo na lepo vreme. Potem pa hitro poročaj, ko pridete nazaj.  Wink

Lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1693 : sobota, 03.09.2005 : 00:45:57 »

Mi bomo tudi navijali na daljavo... Srecno!  Kiss

Tule pa je tolazilni album z najnovejsimi slikicami nase ljubke dame: http://marjetka.moj-album.com/album/721872/
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1694 : sobota, 03.09.2005 : 12:35:57 »

Heh, prav srčkana sta.  Grin In Lady hlačke zelo pašejo.  Tongue Joj, res škoda, da ne bo tudi nje, bi bilo še več črnine. Pa na slikah se mi zdi nekoliko drugačna odkar sem jo nazadnje videla. Je mogoče malo shujšala  HuhSmiley
Logiran
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines