mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 11:26:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210676 krat)
0 članov in 31 gostov pregleduje to temo.
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1620 : torek, 16.08.2005 : 22:34:47 »

Citat
Aja! A se lahko prosim cimprej opredelite glede flatovskega piknika (10. ali 11. september), da potem Skywalkerja zadolzimo za rezervacijo, izdelavo zemljevidov, pa da povabi flatkote resevalce...   

Pa res,prosim se dajte mal zjasnit,ker je pri nas fulll ves čas rezervirano.Tako je npr. že rezerviran prvi vikend v septembru.

Drugače bomo pa morali počakati na pomlad.


LP Zoran
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1621 : sreda, 17.08.2005 : 11:46:55 »

Meni je vseeno glede datuma.

Sporocam pa se eno novicko oz. datum da si ga vpisete na koledarje Wink Grin Datum za specialko flatov na Svedskem (kamor pride 200-300 flatov!! Shocked) je 25.5.2006! Jaz sem se vedno odlocena it! Smiley
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1622 : četrtek, 18.08.2005 : 11:06:32 »

Nama ustreza nedelja, 11.9., ker imava v soboto tekmo... Tako da kar se naju tice, ce ostalim nedelja ustreza, je zmenjeno...
Tista specialka pa bo tudi v najin koledar sla- ceprav obljubit zaenkrat se nic ne moreva...je pa fajn datum za izlet... Wink Smiley
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1623 : četrtek, 18.08.2005 : 12:39:47 »

Torej bo nedelja dan za nas!  Cheesy  Cheesy  Cheesy

Skywalker, lahko prosim kar rezerviras? Roll Eyes

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1624 : četrtek, 18.08.2005 : 22:36:19 »

Evo,bom takoj jutri poskusil.
Resnično upam,da se medtem ni že kdo uslinil. Wink

Pol se bomo pa naprej dogovarjali.


LP Zoran
Logiran
Ayša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #1625 : petek, 19.08.2005 : 12:27:05 »

Lep pozdrav!

No po parih mesecih pregledovanja tega foruma sem si tudi jaz končno našla čas, da se prijavim. Glavni razlog pa je seveda bližajoči se piknik (10. ali 11. 09.), za katerega se z velikim veseljem prijavljam s svojo gladkodlako prinašalko Ajšo. Nekaj Ajšinih slik je posredovala retrieverka ostale pa upam, da bom jaz kmalu, samo moram še naložiti program na računalnik tu v službi. Ajša je trenutno v Bovcu in upam, da bo tam nastala kakšna zanimiva fotka.

No v sredo smo bili tudi na operaciji. Smo ji morali spuliti zobke, ker se ji obe zgornji trojki nista zamenjali tko da je bla prov boga  sram. Je cel dan spala in ni bila prav nič podobna flatkotam. No ampak včeraj je bila že tista prava.

SKYWALKER jaz tudi upam, da se ni še noben uslinil.

LP
Maja



Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1626 : petek, 19.08.2005 : 12:58:41 »

O, lepo da ste se še lastniki Ajše prijavili Cheesy, sem videla na slikah koliko je že zrasla Wink. Dobro, da je sedaj z zobki že v redu Smiley.

Na piknik, verjetno pridemo, čeprav bi mogoče bolj ustrezala sobota. Zanima pa me, kje točno bo, in kdaj (ura)?

Pred parimi dnevi smo ugotovili, da Nara postaja odličen sledilni pes Wink. Zapremo jo v hodnik in ji rečemo naj čaka, medtem pa skrijemo igračo. Potem odpremo vrata in rečemo Nari: Išči išči Cheesy. Preišče vsa stara skrivališča in vesela najde Grin Smiley!

Lp, Ana
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1627 : petek, 19.08.2005 : 14:08:24 »

Lep pozdrav!

No po parih mesecih pregledovanja tega foruma sem si tudi jaz končno našla čas, da se prijavim. Glavni razlog pa je seveda bližajoči se piknik (10. ali 11. 09.), za katerega se z velikim veseljem prijavljam s svojo gladkodlako prinašalko Ajšo. Nekaj Ajšinih slik je posredovala retrieverka ostale pa upam, da bom jaz kmalu, samo moram še naložiti program na računalnik tu v službi. Ajša je trenutno v Bovcu in upam, da bo tam nastala kakšna zanimiva fotka.

No v sredo smo bili tudi na operaciji. Smo ji morali spuliti zobke, ker se ji obe zgornji trojki nista zamenjali tko da je bla prov boga  sram. Je cel dan spala in ni bila prav nič podobna flatkotam. No ampak včeraj je bila že tista prava.

SKYWALKER jaz tudi upam, da se ni še noben uslinil.

LP
Maja





O glej glej! Končno! Wink
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1628 : petek, 19.08.2005 : 14:50:53 »

Pozdravljena, Ayša!  Smiley
Se ze veselimo obljubljenih slikic male frajerke.  Cheesy Cheesy Cheesy

No v sredo smo bili tudi na operaciji. Smo ji morali spuliti zobke, ker se ji obe zgornji trojki nista zamenjali tko da je bla prov boga  sram. Je cel dan spala in ni bila prav nič podobna flatkotam.

Si kar predstavljam, kako je to izgledalo. Odi je bil po operaciji cisto nebogljen od uspavala. Kar zaletaval se je v vogale in padal po tleh - nobenega ravnotezja. Ce me ne bi tako zelo skrbelo, bi bilo prav smesno.

Anana, Azor ima v soboto tekmo, tako da ce hocemo, da tudi on pride, mora biti piknik v nedeljo. Upam, da boste vseeno nasli cas in prisli z Naro.  Cheesy O tem, kje bo piknik in o ostalih podrobnostih bomo pisali, potem ko bo Skywalker sporocil, ali mu je uspelo dobiti ta termin.  Roll Eyes

Pred parimi dnevi smo ugotovili, da Nara postaja odličen sledilni pes

Uh, bos videla cez cas, ko bo tako natrenirala nos, da ne bos vec vedela, kam naj skrijes.  Wink Grin Meni se se je ful dobro igrati skrivalnice. Ravno zaradi tega neizmernega veselja, potem ko najde.  Cheesy
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1629 : petek, 19.08.2005 : 15:29:37 »

Anana, Azor ima v soboto tekmo, tako da ce hocemo, da tudi on pride, mora biti piknik v nedeljo. Upam, da boste vseeno nasli cas in prisli z Naro. Cheesy O tem, kje bo piknik in o ostalih podrobnostih bomo pisali, potem ko bo Skywalker sporocil, ali mu je uspelo dobiti ta termin. Roll Eyes
Ja, saj bomo skoraj gotovo prišli, nočem zamuditi piknika s flati Cheesy!

Uh, bos videla cez cas, ko bo tako natrenirala nos, da ne bos vec vedela, kam naj skrijes. Wink Grin Meni se se je ful dobro igrati skrivalnice. Ravno zaradi tega neizmernega veselja, potem ko najde. Cheesy

Ja, men tud. Za zdaj ji še malo s prstom na daleč kažemo, da vidi Wink. Ampak takoj ko vstopi v sobo, gre gledat za kavč, potem pa gre še dvignit svoje ležišče in je prav smešna ko ga vali po tleh in išče igračo Grin Wink.

Ayša, na teli sliki je Nara, ki steguje jezik k Ajši Wink Grin:

http://www.geocities.com/nara_ana_nara/piknik/piknik12.jpg

Lp, Ana

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1630 : petek, 19.08.2005 : 16:07:30 »

Ta fotka mi je SVETOVNA! Za na naslovnico! Wink
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1631 : petek, 19.08.2005 : 16:43:03 »

 Wink Nara izraža flatovski značaj Wink

Še ena zanimiva ugotovitev: zvedela sem, da Nara po aboridžinsko pomeni prijatelj Smiley.

Lp, Ana
Logiran
Ayša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #1632 : petek, 19.08.2005 : 18:07:06 »

Ja ful dobra fotka!
Ajša ima pa tako faco kot takrat, ko ji hočem pogledat zobke. Ko stegujem roke proti njej, ona se mi pa umika. Tega sploh ne mara, ker sem verjetno zadnje čase mal pretiravala, ker me je skrbelo, saj se mlečna zobka sploh nista začela majat. No ampak zdaj je že v redu.
LP
Maja
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1633 : petek, 19.08.2005 : 19:05:25 »

Končno sem spet priključena na inernet... Cheesy Brez njega sem že čisto zgubljena... Grin Grin Grin

Ful dobra slikica Nare in Ajše!!! Res za naslovnico...

Pozdravljena tudi Ayša!  Joj nas je že dosti... kar tako naprej  Wink Upam, da se nas res večina sreča na pikniku in da seveda Skywalkerju uspe rezervrat prostor prej...

Azor je šel pravkar na trening... ga je sedaj malo zanemarjal, ker je bilo toliko dela s selitvijo. Se pa je že lepo navadil na novo okolje- pa saj veste, kakšni so ti flati- glavno da so z nami, ni važno kje  Wink Grin
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1634 : petek, 19.08.2005 : 23:02:21 »

V ponedeljek vam povem,kako je s prostorom,danes žal ni bilo društvenega "ekonoma",ki ima pregled nad rezervacijami.

Bi pa predlagal nedeljo. Wink


LP Zoran
Logiran
Strani: 1 ... 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines