mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 13:29:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210701 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1605 : petek, 12.08.2005 : 12:45:59 »

Citat
Skywalker: ja, sem že informirana o vsem- je prišlo malo do zastoja v pretoku informacij

No fino,nisem hotel še enkrat ponavljati,glede na to,da je tole čist druga tema. Wink


Citat
Kako pa kaj planiranje piknika napreduje? Ste obupali?

Kaj pa vem! Huh

Prostor sem ponudil,sam ni nekega velikega zanimanja. Sad

Drugače še vedno velja vse. Wink

Sam sem osebno bolj za varianto,da se dobimo,pa pol,ko bomo videli,koliko nas bo,se pobere denar in se gre nakupit.
Tako je vseeno,ali smo trije,ali nas je 20,drugače vedno pride do zapletov. Cheesy


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1606 : petek, 12.08.2005 : 13:25:05 »

Saj smo po mojem se vedno vsi za piknik in res bi bil ze cas, da dolocimo natancnejsi datum. Kako smo ze rekli? Drugi vikend septembra - 10. ali 11., sobota ali nedelja? Nam je vseeno in ze potrjujemo udelezbo. Cheesy Predlagam, da zacnemo ze dopoldne... Naj vsak glasuje za datum, vecina pa naj zmaga. Smiley

Lokacija pri Skywalkerju se mi zdi odlicna, ker bomo spoznali nov kraj, pa se stajerski flati se ga bodo lazje udelezili.  Cheesy Ce ima kdo kaksne pomisleke glede lokacije, naj zdaj pove. Bi bilo dobro, ce Skywalker cimprej rezervira termin, da nam ga kdo ne spelje. Huh

Sam sem osebno bolj za varianto,da se dobimo,pa pol,ko bomo videli,koliko nas bo,se pobere denar in se gre nakupit. Tako je vseeno,ali smo trije,ali nas je 20,drugače vedno pride do zapletov.

Se strinjam.  Wink

In ta dva črnuha res noro skupaj pašeta...

Ja ampak to je pa res! Wink Neverjetno, kako sta se tudi po znacaju ujela. Odi je srecnejsi, kot je bil prej, da Lady niti ne omenjam. Kar naprej se igrata in sta ze prav navezana drug na drugega. Najbolj ganljivo je ob vecerih, ko se oba "zguzvata" na eno blazino in se nezno crkljata. Tudi spita tesno drug ob drugem - objeta, ali kako drugace prepletena. Paleta neverjetnih spalnih poz se je mocno razsirila.  Grin Grin

Mimogrede, Lady ima ze 3 dni vneto uho. Ima antibiotike, se pa prvic srecujem s to tezavo in me skrbi, ker je bilo danes v usesu ogromno usesnega masla (za 5 robckov). Ima kdo od vas izkusnje? Je normalno, da se pri vnetju poveca kolicina usesnega masla?

No ja včasih, ko zagleda raketo, ki šiba proti njej, samo zamiži in še predno se kdo zaleti vanjo naglas zajamra.

O Sota lisica!  Grin Mene je tudi ocarala zadnjic na srecanju.  Kiss Pa frizurca se se kar drzi! Mi je zelo elegantna tako urejena.  Cool
MinE, sta potem sli na potep, ali vas je dez zadrzal? Roll Eyes

Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1607 : petek, 12.08.2005 : 13:43:50 »

Pisuka! Lady je glihkar pojedla 2 lista difenbahije! Angry  Undecided
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1608 : petek, 12.08.2005 : 13:58:56 »

 Grin Grin Grin Grin Grin
Se dobro da ima Odija da ji ni dolgcas ker bi bilo res skoda da ti razturi tak lep vrt! Wink

Za useska ti jaz zal ne morem pomagat, smo imeli s tem na sreco minimalno izkusenj.
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1609 : petek, 12.08.2005 : 14:45:30 »

Ja, se dobro, da je tu Odi!!!  Huh Grin
Vrt res dobro izgleda, zdaj ko vse cveti.  Kiss Ce ti je ze letos lep, potem bos drugo leto cisto dol padla, ko bo se ribnik, pa se ful novih rastlin.  Wink Cheesy

Se nekaj smesnega ze vseskozi pozabljam: A veste, da se Lady fuuul boji kitare?!  Grin  Grin Grin Ce kdo "zaspila" jo kar odpihne stran. In ce je kitara ze samo prislonjena kje v sobi, ne pride noter.  Grin To mi je zelo simpaticno, pa tudi uporabno. Lady namrec precej nevljudno "fehta" za hrano in pri tem ne pozna mej. Zdaj prinesem k mizi vedno kitaro, pa imamo pri kosilu mir.  Wink Cool

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1610 : petek, 12.08.2005 : 15:02:31 »

Zdaj prinesem k mizi vedno kitaro, pa imamo pri kosilu mir. Wink Cool
Grin Grin Grin Grin Tongue Bogica! Roll Eyes

Super za ribnik!! Ce bos rabila lokvanje samo reci - mislim da bom ravno drugo leto nekaj ven dala (prevec). Ce te zanima kaksnega imam ti lahko na mejl posljem slikico - je pa tak roza-bel. Bodo tudi ribice? No tudi to ti bom morda lahko dala - se mi zdrstijo vsako leto in jih "podarjam"...letos sicer nic ne vidim, je bilo tudi bolj malo toplote...Vsekakor se najavim da pridem pogledat Cheesy Ok zdaj sem malo zasla Roll Eyes Da pa se vrnem - tako "plavalski" talenti in ribnik morda niso najbolj varna kombinacija Wink Bos imela okrog ograjico? Jaz sem z Rono sicer po dolgem casu sklenila pakt da je skakanje na glavo prepovedano, ampak Spy-ja smo pa zadnjic komaj ujeli Wink Roll Eyes
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #1611 : petek, 12.08.2005 : 15:10:18 »

Marjetka glede ušes imam pa jaz kar precej izkušenj.

Naši je najbolj pomagal antibiotik otanozol, ki ga moraš dato v ušesa vsaj trikrat dnevno in dobro vmasirati. To narediš tako, da primeš ušesa tam kjer izraščajo iz glave pa malo pomencaš da zdravilo lažje steče noter.
Naša je tudi imela noro veliko ušesnega masla tako, ob vnetjih je tega še več.
Pazi, da se ji pozdravi čisto do konca, ker drugače se hitro spet ponovi.
Naši se je to vedno zgodilo ko je ušla v kakšno mrzlo vodo in tavhala s celo glavo, tako ji je prišla voda v uho in, če nismo takoj zbrisali glave in ušes smo že imeli vnetje.
Precej pomaga če zelo redno čistiš ušesa in ji mogoče malo postrižeš notranje dlakice, v ušesu ki ponavadi delajo samo nadlego.
Otanozol se dobi tudi v lekarni.

Logiran
ime
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #1612 : petek, 12.08.2005 : 16:57:24 »

Marjetka....difenbachia je STRUPENA.
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1613 : petek, 12.08.2005 : 17:15:58 »

Vem, da je strupena - odtod preplah. Dala sem ji zivalsko oglje, zdaj pa upam, da ne bo posledic.  Huh

Manetka, hvala za napotke - ocitno je Lady tudi med malo bolj obcutljivimi na usesa. Imamo antibiotik, samo sprico vsega tega usesnega masla, me je zaskrbelo, da ne gre za vnetje, ampak za kaksen zamasek, ki se zaradi zdravila topi.

Super za ribnik!! Bos imela okrog ograjico?

Hja, ribnik naj bi bil namenjem predvsem za proizvodnjo postane vode za zalivanje vrta in za pasje radosti.  Cheesy Bi se pa z veseljem priporocila za kaksen lokvanj, ki bi (upam) lahko uspeval obstal v kaksnem odrocnem vogalu.  Smiley
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1614 : petek, 12.08.2005 : 21:11:07 »

Aha...no jaz imam noter ribice Roll Eyes

Potem pa moras narest fino trpeznega ker si kar predstavljam kako bosta razturila vse skupaj Wink Kolk bo pa lustno potem ko bosta mokra uletela v stanovanje? Tongue
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1615 : ponedeljek, 15.08.2005 : 17:16:12 »

Nekaj novih Ajsinih fotk:
http://www.ronraj.com/Litter%20A/ronraj%20an%20affair%20to%20remember.html

Je ze prava lepoticka!! Kiss
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1616 : ponedeljek, 15.08.2005 : 23:00:30 »

Citat
Je ze prava lepoticka!!

Cela je zelooo lepa,sam glavco ima pa naravnost čudovito!!! Grin Grin Grin


LP Zoran
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1617 : torek, 16.08.2005 : 11:56:34 »

Cela je zelooo lepa,sam glavco ima pa naravnost čudovito!!! Grin Grin Grin


LP Zoran
Ja res je, tudi meni je glavica super. Sem si dala tisto ta lepo slikico kar na namizje racunalnika Wink Zdaj ko ima postrizene uheljcke je cisto podobna mamici Smiley
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1618 : torek, 16.08.2005 : 16:29:13 »

Ajsa je krasna in sodec po tehle fotografijah, se tega tudi dobro zaveda.  Wink Meni je pa se posebej lepa okoli oci. Mi ima zelo zapeljiv pogled. Kiss

Aha...no jaz imam noter ribice
Potem pa moras narest fino trpeznega ker si kar predstavljam kako bosta razturila vse skupaj Wink Kolk bo pa lustno potem ko bosta mokra uletela v stanovanje?

Kaksen ribnik pa je potlej to, ce ni rib, a ne?  Wink Grin To bo res bolj pasji bazencek, narejen iz tistega crnega plasticnega ribnika, ki se ga kupi ze narejenega. V stanovanje pa mokra ne smeta. Angry To se je celo Lady ze posvetilo - s pomocjo kitare seveda.  Wink Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1619 : torek, 16.08.2005 : 17:34:37 »

Aja! A se lahko prosim cimprej opredelite glede flatovskega piknika (10. ali 11. september), da potem Skywalkerja zadolzimo za rezervacijo, izdelavo zemljevidov, pa da povabi flatkote resevalce... Roll Eyes Cheesy  Grin

A cmo poskusit priredit mednarodno srecanje? Povabimo se hrvaske flatkote - mogoce bo pa kdo, ki je bolj blizu, utegnil? Roll Eyes Cool




Logiran
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines