mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 23:39:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210528 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
majda
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 165


« Odgovor #1305 : petek, 17.06.2005 : 10:13:08 »

Zoran upam da bo s Skayem vse v redu.Tudi Zoja se je lani ful čohala po levem ušesu,sva šle k matkotu pa je vet. rekla da ima vneto uho,je dobila kapljice,potem pa se je par dni še kar naprej čohala,tako da ji je z levega ušesa skoraj odpadla vsa dlaka,zopet nazaj k Matkotu nakar je padla diagnoza da nima prekrvavitve v usesu.Dobila je antibiotike in isti šampon kakor tvoj.V enem tednu je bila zdrava.Jaz sem šampon razredčila v lavorju in ga potem z gobo nanašala na kožo.Glavno je da pride do kože-potem sem jo pustila 15-20 min. tisti čas je hodila okoli potem sem sprala.Res pa sem to počela na vikendu ali na poligonu kjer imamo vodo.Je zelo fajn šampon po njem je imela čisto mehko dlako.Držim pesti za Skaya,da se bo pozdravil.
LP.Majda Smiley
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1306 : petek, 17.06.2005 : 12:05:14 »

Citat
Zoran upam da bo s Skayem vse v redu.Tudi Zoja se je lani ful čohala po levem ušesu,sva šle k matkotu pa je vet. rekla da ima vneto uho,je dobila kapljice,potem pa se je par dni še kar naprej čohala,tako da ji je z levega ušesa skoraj odpadla vsa dlaka,zopet nazaj k Matkotu nakar je padla diagnoza da nima prekrvavitve v usesu.Dobila je antibiotike in isti šampon kakor tvoj.V enem tednu je bila zdrava.Jaz sem šampon razredčila v lavorju in ga potem z gobo nanašala na kožo.Glavno je da pride do kože-potem sem jo pustila 15-20 min. tisti čas je hodila okoli potem sem sprala.Res pa sem to počela na vikendu ali na poligonu kjer imamo vodo.Je zelo fajn šampon po njem je imela čisto mehko dlako.Držim pesti za Skaya,da se bo pozdravil

Ma,jaz mislim,da bo! Wink

Sam da ugotovimo,na kaj je alergičen,pa da ga lahk pol pred tistim pač čuvam.Saj drugače se mu nič ne pozna.Še vedno je isti norc! Cheesy

Je pa šampon res vredu.Že po prvem kopanju je velik manj prhljaja.


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1307 : sobota, 18.06.2005 : 21:51:07 »

Za vsak primer (če kdo pričakuje od mene poročilo s specialke retrieverjev iz Umaga) naj povem, da se mi je vse skupaj zalomilo in sem še vedno v Ljubljani, na Obalo pa štartam šele v ponedeljek.  Sad Upam, da se bodo druge punce bolj izkazale.  Cheesy Mimogrede, tudi naš ljubki mali sosed Indi se gre jutri pokazat Sanji v Portorož, samo še ne bo razstavljen.  Kiss

Kako se mu godi... Če bi Azor kaj takega dobil, bi mislil, da se mu je Marija prikazala.  Še kosti redko dobi, ker po skoraj vsaki hrani drisko dobi...no, pa baje mu itak ne koristi- ga pač s "pasjimi" priboljški razvajamo Tongue še posebej všeč so mu posušena goveja ušesa- samo ko ne bi tako smrdela...!

Naš je tudi norec na ušesa, pa na te posušene stvari. Grin Ima na sploh rad vse, kar se da zgristi. Pa kako močne zobe ima.  Shocked Me je ful začudilo, ker sem prej imela pudelčka, ki je kosti le obglodal, pri Odiju pa izginejo.   Cool

Saj vem, da ni najbolj priporočljivo in pri nas doma se držimo pasje hrane.  Huh V bistvu je nekako tako nastalo, da ima naš pes več botrov, pokroviteljev in raznoraznih drugih privržencev (skratka ljudi, ki nimajo svojega psa in so se spoprijateljili z Odijem), ki ga občasno čuvajo in zalagajo z raznimi dobrotami. Jaz pa nimam srca tega preprečiti, ker naredim takšno veselje njemu in njim.  Undecided Cheesy

No, moram reči, da tudi ni kaj preveč občutljiv. Ravno kakšnega premoga od briketov mu ne dajemo, ampak drugače pa ne kompliciramo. Wink
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1308 : nedelja, 19.06.2005 : 13:41:54 »

Zivjo!

Z veseljem vam sporocam (in se malo pohvalim  Grin), da sva vceraj z Zaro naredili izpit iz poslustnosti po programu A. Slo nama je zelo dobro in sva bili med najboljsimi Smiley

Kako pa kaj vasi flatki?

Lp Wink
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #1309 : nedelja, 19.06.2005 : 14:55:48 »

Malo pozno, a vseeno: Šotka vse najboljše in še veliko let Kiss!

Pa seveda čestitke Zari za izpit iz poslušnosti! Smiley

Lp, Maša
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1310 : nedelja, 19.06.2005 : 16:23:14 »

Bravo Mary in Zara! Wink

Midva z Odijem sva se pa predpredvčerajšnjim lotila učenja malih trikov, ki nama bodo prišli prav pri dogdanceu.  Cheesy Napredujemo z astronomsko hitrostjo. (taco se je naučil dati v minuti, "mrtev" v treh ponovitvah, preval pa takoj  Cheesy) Ker sva ga do zdaj učila samo uporabnih povelj, marsikaj od osnovnih for še ni obvladal.  Undecided Po novem pa zna še slalom med nogami, vstani in stoj, pa tudi hop, vendar mu za zdaj palico držim samo 20 cm od tal. Seveda bo treba v prihodnjih dneh vse skupaj še izpiliti, da bo delal tudi brez priboljškov.  Na učenje je skoraj bolj mahnjen kot na igro.  Grin

Mary, kdaj se pa začne delat z glasbo? Mislim, da bi lahko vse te fore, ki se jih je do zdaj naučil že spravila v določen ritem, pa tudi menjajoči vrstni red povelj ga prav nič ne moti. Super se odziva in sem navdušena.  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1311 : nedelja, 19.06.2005 : 17:15:55 »

Citat
Mary, kdaj se pa začne delat z glasbo?

Jaz sem zacela ko sem trikce lahko povezala med sabo in sestavila koreografijo. potem pa dodam, ce se nauciva kaj novega. Wink


Pa hvala za cestitke Kiss
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1312 : nedelja, 19.06.2005 : 18:58:44 »

Najprej cestitke Zari!

Potem pa se Odiju za napredek!

Komaj cakam da vidim ta duo! Cheesy
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #1313 : nedelja, 19.06.2005 : 20:37:02 »

Danes na razstavi je bilo prijalvljenih 7 flatkov, žal so bili na vrsti skupaj z avstralskimi ovčarji, tako da jih nisem uspela poslikati. Slikala sem pa dva, ko sta počivala Smiley



Mary, čestitam za opravljen izpit  Smiley

lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1314 : nedelja, 19.06.2005 : 20:52:36 »

Super sta.  Kiss Cheesy

Noben drug pes se ne poda k nogam tako lepo kot takle svetleči črnuh.  Cool
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1315 : nedelja, 19.06.2005 : 21:45:35 »

nadja: imas morda katalog oz. ce lahko kdo prepise teh 7 flatkov Wink
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #1316 : nedelja, 19.06.2005 : 21:57:00 »

Seveda Smiley

Psi
Mladi
Shiny Coat Diogene (iz Italije)
Vmesni
Don (iz Hrvaške)
Prvaki
Royal Silk Gamblerman (iz Italije)

Psice
Mladi
Ciba (iz Slovenije)
Odprti
Peter Pans Black Beauty (iz Italije)
Delovni
Oly-Black Of Fundy Bay's Naiad (iz Italije)
Ebba Black Wind Of Varaždin (iz Hravške)

lp
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #1317 : nedelja, 19.06.2005 : 22:03:34 »

Jaz moram tudi pohvaliti Mary in seveda Zaro, za A izpit, na zadnji vaji pred izpitom sta delali noro lepo.
Mary pri tebi npr. sem opazila, kako te Zara res budno spremlja, ne vem če je še kateri pes imel tako močno svojo pozornost usmerjeno na vodnika. Zelo lepo sta usklajeni Wink!
Logiran
Lucas
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #1318 : ponedeljek, 20.06.2005 : 12:19:28 »

Ta dva flata su Dream (Don po rodovniku) i Ebba (Black Wind of Varaždin, spava iza).
Pobjedio je Gamblerman CAC, CACIB, BOB i BOG, za BIS ne znam jer smo otišli, stvarno prekrasan pas, a Dream je dobio CAC i R-CACIB, Ebba CAC, CACIB.
I bila je još jedna flatica, smeđa, čini mi se da je to ova Ciba, ne znam kako je prošla, ali čini mi se da baš nije dobro...
Logiran
Sanja Black Wind
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 10


« Odgovor #1319 : ponedeljek, 20.06.2005 : 13:46:02 »

Pobjedio je Gamblerman CAC, CACIB, BOB i BOG, za BIS ne znam jer smo otišli, stvarno prekrasan pas, a Dream je dobio CAC i R-CACIB, Ebba CAC, CACIB.
I bila je još jedna flatica, smeđa, čini mi se da je to ova Ciba, ne znam kako je prošla, ali čini mi se da baš nije dobro...

.
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines