mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 23:34:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210524 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1260 : ponedeljek, 13.06.2005 : 23:13:12 »

Aja! Do mucka je hotela it.  Grin Grin Grin Pa je bilo kaj od igre? Roll Eyes

mogoce bo pa ravno flat s svojo energijo pripomogel k krcenju

To res drži.  Wink Ko sem dobila Odija, sem izgubila 5 kilogramov. Nazaj bi jih po mojem lahko dobila, samo če ga dam za kak mesec kam na počitnice.  Grin Grin Grin
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1261 : torek, 14.06.2005 : 06:28:41 »

Citat
Madonca, ko berem tole smo kar malo nesramni bi rekla..

Madonca,pa ste res... Grin Grin Grin
Hec! Cheesy


Citat
Ah Skywalker..mogoce bo pa ravno flat s svojo energijo pripomogel k krcenju

Ma veš,se ne bi ravno zanašal na to!
Sem do sedaj vedno imel visoko energijske duracel pse,pa ni nič pomagalo!  Tongue

Pravijo,da sem take linije! Roll Eyes


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1262 : torek, 14.06.2005 : 08:58:07 »

Pišuka, mene je pa danes Odi butnil z gobcem, da imam na arkadi buško.  Angry Pri teh nosonjah je treba to ful pazit, ker včasih ful nepazljivo opletajo z gobcem. Enkrat, ko sem se smejala in je sedel zraven mene, bi mi kmalu zob izbil. K sreči mi je preklal le dlesen.  Huh pa poleti nam velikrat stopi na boso nogo. Au, kako to boli.  Angry Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1263 : torek, 14.06.2005 : 12:51:37 »

Citat
mary: imam Jonove slike, celo poslala sem ti jih takrat ko smo sli skupaj na obisk

Res je, a poslala si mi samo te dve, ki jih imam na strani Roll Eyes

Citat
Pišuka, mene je pa danes Odi butnil z gobcem, da imam na arkadi buško.   Pri teh nosonjah je treba to ful pazit, ker včasih ful nepazljivo opletajo z gobcem. Enkrat, ko sem se smejala in je sedel zraven mene, bi mi kmalu zob izbil. K sreči mi je preklal le dlesen.

Tudi Zara je tak štor Lips Sealed Grin Imam kar precej bušk od nje. Enkrat sem se ravno sklonila proti njej, ona pa je v istem trenutku skočila proti meni. Pa me je z njeno trdo glavo butnila v ustnico, da sem imela potem veliko za dve normalni ustnici. Roll Eyes
Včasih me prav pojezi, ko sploh nima občutka, kaj me boli in kaj ne... pa tako brezglavo opleta z vsemi deli telesa Grin
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1264 : torek, 14.06.2005 : 13:07:59 »

Citat
Ko sem dobila Odija, sem izgubila 5 kilogramov.
U, to je pa bila doza. Si čisto pozabila jesti?  Roll Eyes

Jaz pa od Šote dobim kakšno buško le ko se igrava. Seveda je tudi moja krivda. Verjetno dobi tudi ona kakšno od mene, kadar se kaj buckava, pa se nič ne pritožuje.  Grin Meni pa tudi ni hudega, sem še vesela kadar mi kaj nagaja.  Grin  Cheesy

anana najprej sem mislila, da je hotela preskočiti ograjo, pa saj verjetno jo je, če je hotela do muce?  Smiley

Lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1265 : torek, 14.06.2005 : 14:03:41 »

Mary: aja, opsa, pardon Wink sem kar rekla ne da bi preverila...bi se se kaka nasla ja...ko sva ravno pri tvoji strani - popravi fonte v rodovniku (razlicne velikosti - ali je to namerno?) pa ce zelis ti lahko posljem se manjkajoca imena po Jonu, tam kjer imas crtice...?

Glede busk pa takole....ma jaz sem cist plava!!! Roll Eyes Sad Rona je tak stoooor! Pa jaz tudi malo Wink Ko so bili mladicki sem imela malo pod kolenom cist plave noge, ker sem se skoz butala ko sem stopala v kotilnico Wink Grin Da o Roni ne govorim...ona me pa zmerej kam udari...zdaj se uciva nek trikec s skakanjem in sploh ne morem vec oblect kratkih hlac! Angry Tudi do Raje je groba - ce se ji slucajno znajde na poti gre dobesedno cez njo...boga moja Ajka! Sad No ima pa momente ko je ko mucka...ko spancka na kavcu zvecer pa je treba se na vecerno lulanje tako lepo gleda, pa malo mezika in vsa stegnjena je...takrat recimo se lahko prav nezno crkljava Smiley Vcasih se fant zgraza da izgleda kot da me on premlati na vsake toliko Grin Grin Ampak po resnici...bom prezivela vse buske in modrice...meni so flati prav prikupni ko so tako zmedeno zmesani!!! Kiss Mislim da me je prav njihova pristnost ocarala...
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1266 : torek, 14.06.2005 : 14:28:06 »

Citat
pa ce zelis ti lahko posljem se manjkajoca imena po Jonu, tam kjer imas crtice...?

Ja, bi prosila. Saj imam kopijo njegovega rodovnika... pa je vse tako čudno (rodovnik ni Slovenski, pa se sploh ne znajdem Roll Eyes).

Citat
Ampak po resnici...bom prezivela vse buske in modrice...meni so flati prav prikupni ko so tako zmedeno zmesani!!!  Mislim da me je prav njihova pristnost ocarala...

Tukaj se pa popolnoma strinjam s tabo!
Zadnjič je bila Zara malo bolj mirna (je malo zbolela) in moram priznati, da sem prav pogrešala flatovsko norost Wink Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1267 : torek, 14.06.2005 : 14:47:50 »

Ja tudi jaz...ko je imela mladicke se je kot se za mamico spodobi seveda ful zresnila in umirila...sem se ze prav bala da moje "stare Rone" ne bo vec nazaj...no pa je Grin Wink
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #1268 : torek, 14.06.2005 : 15:59:35 »

SLIKE od sobote!...Niso se vse Wink.....na eni kartici imam se cisto od zacetka, ko je bila predstavitev pasem.......in so mi tako dobre slike uspele od Lane in Aarona pa od retrieverekk in Rone........moram jih najti!

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1269 : torek, 14.06.2005 : 16:15:14 »

Odlicne slikice....ugotavljam da je na slikah presneto veliko nasih crnuhov - tega ljubitelji flatov nismo vajeni Cheesy Pa nekaj skupinskih slikic!! Kiss
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #1270 : torek, 14.06.2005 : 17:08:03 »

Citat
Odlicne slikice....ugotavljam da je na slikah presneto veliko nasih crnuhov - tega ljubitelji flatov nismo vajeni  Pa nekaj skupinskih slikic!!

hvala, hvala Wink........jap tele vasi flati so pa taki cukri...vedno polni energije, da jih moras poslikati! Smiley Smiley

a je se kdo slikal?

lp
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1271 : torek, 14.06.2005 : 18:14:55 »

Aja! Do mucka je hotela it. Grin Grin Grin Pa je bilo kaj od igre? Roll Eyes

Ja to, ampak žal od igre ni bilo nič, ker se je je muc bal Sad Wink.

anana najprej sem mislila, da je hotela preskočiti ograjo, pa saj verjetno jo je, če je hotela do muce?  Smiley

Ne, ograje pa ni preskočila Wink, samo skakala je po njej kot zmešana Cheesy.

Irenchy, super slike si naredila Cheesy. Pa še od Nare Grin Grin.

lp ana
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1272 : torek, 14.06.2005 : 21:00:46 »

Irenchy, super fotke! Šele po fotkah vedno bolj ugotavljam, da se je Aaron res imel odlično:)
Glede bušk pa...Jaz sem imela nekaj časa čisto plav nos, ker sva z Lizo delali obroč in nisva bili preveč spretni na začetku, tako da je Liza dvakrat skočila direktno meni v nos Smiley Aaron je pa sploh en mali štor. Opleta z glavo okrog, kadar se igrava kot da je navit.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1273 : torek, 14.06.2005 : 21:55:32 »

SUPER slike od vseh.Samo Rina je res izstopala....nekako ni bila podobna vašim... Grin Grin.Samo tega pa sploh ne morem verjet.....da je Rina vse prehitela(labradorce,zlate prinašalce...) http://irenchy.moj-album.com/album/563916/?os=567472


Lp,
NIna
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1274 : torek, 14.06.2005 : 22:20:22 »

Nimaš kaj, Rina je razred zase. Največja, najhitrejša...  Wink

Irenchy super slikice.  Cheesy

Šele po fotkah vedno bolj ugotavljam, da se je Aaron res imel odlično

Res je imel veliko opravkov. Kamorkoli si pogledal, je bil tudi on zraven.  Grin

Anana: A je to vaš muc?  Roll Eyes

U, to je pa bila doza. Si čisto pozabila jesti?

Ne, pozabila sem povečati količino hrane. Skrčila me je aktivnost. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines