mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 23:41:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210534 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1200 : petek, 10.06.2005 : 09:43:09 »

Samo še enkrat prespimo! Cheesy  Cheesy  Cheesy

Ste se že kaj zedinili okoli ure?  Roll Eyes

Marjetka kar pojdi v Umag-tam jih bos kar precej videla!

Po ta novem bom že od petka na Primorskem, tako da bi res lahko šla. Hočeš rečt, da se v Umag bolj splača kot v Portorož (kar se števila flatov tiče)? Roll Eyes Na obe namreč ne bom utegnila, ker imam še dosti drugih opravkov...

Pa še vesela zdravstvena: Izgleda, da tisti šampon pomaga, saj so rjavi deli že po prvem pranju nekoliko zbledeli. Smiley

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1201 : petek, 10.06.2005 : 10:37:58 »

Okviren program za jutri si lahko ogledate na www.klub-retrieverjev.si!

Marjetka: v bistvu ne vem..ampak v umagu je popoldne specialka retrieverjev pa bo morda kaj vec...bodo pa povsod vsaj 3je flati Wink
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1202 : petek, 10.06.2005 : 11:52:19 »

Je pa mikaven program...  Wink Ne vem, če ne bom že navsezgodaj tam.  Grin

Škoda, ker je Odi poškodovan. Če ne, bi lahko z mojim dragim in nogometno žogo nastopila v Pokaži kaj znaš... To bi bilo smeha.  Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1203 : petek, 10.06.2005 : 12:24:24 »

Je pa mikaven program... Wink Ne vem, če ne bom že navsezgodaj tam. Grin

Se strinjam s tem. Tudi pri meni je velika vrjetnost, da bom tam od začetka pa do konca Grin pa na začetku nismo imeli takega namena Roll Eyes

Torej, se vidimo jutri? Smiley
Logiran
Lucas
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #1204 : petek, 10.06.2005 : 13:42:55 »

Nadam se da će uspjeti...
http://img212.echo.cx/img212/4734/dreamstav5ja.jpg


Da, imam muškog flata, sada je star godinu i 3. mjeseca, Zove se Dream, tata je Chili a mama Demi Black Wind of Varaždin.
nadja: ce začne Lukas lepiti slikice sem bo kmalu forum dol padel Wink Smiley (predvsem kolicinsko... Tongue)
Wink Cheesy

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1205 : petek, 10.06.2005 : 15:14:04 »

Jaz pa nimam druge izbire kakor, da malo zamudim na piknik. Pridem pa 100% in ostanem do konca!  Cheesy
Zelo mi je žal, ker bom ob 11.00 zamudila prikaz dela prinašalcev v lovu. Tako, da vas prosim, da mi kaj poslikate in potem poročate, kaj vse sem zamudila!  Wink
Za skupinsko slikanje pa le toliko počakajte, da bo še Šotica prišla!!!  Undecided
Ali boste vsi cel dan???


Lucas lep fantič je  Wink. Pa tako velik smrček ima!  Grin

LP
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1206 : petek, 10.06.2005 : 21:06:01 »

Ja super  Cheesy Cheesy! Komaj čakam, da spoznam vaše flatkote  Smiley. Mi pridemo z Naro okoli začetka Wink. Pa se foto-baterije se polnijo (že 2. pok za vsak slučaj Wink).

Lucas, super kužon  Grin! Ja Nara ima na nekaterih slikah tudi ogroomen smrček Wink.

Se vidimo jutri.... Cool

lp ana
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1207 : petek, 10.06.2005 : 21:07:28 »

Aja pozabla sem napisat, da jutri nevem če bomo cel dan, ampak verjetno bomo Smiley.

Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1208 : petek, 10.06.2005 : 22:05:27 »

Živjo!

Mi mogoče pridemo malo kasneje.Če naju z Rino pa ne bo,pa uživajte še namesto naju Wink

LP,
Nina
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1209 : petek, 10.06.2005 : 22:26:18 »

Joj, kak mi je zal, da ne morem priti... sram Glejte, da vse poslikate in potem tukaj objavite!

Ker pa ste ze toliko lepih slikic prilepili, si ne morem kaj, da tudi jaz par linkov do Azorjevih najnovejsih agilitaskih "podvigov" prilepim  Tongue Grin Grin Grin Na eni se vidi, kaksna veverica je- z repom navzgor.... Wink Smiley

http://www.agility-slo.net/index.php?set_albumName=album26&id=IMG_6693&option=com_gallery&Itemid=41&include=view_photo.php

http://www.agility-slo.net/index.php?set_albumName=album27&id=PICT5688ni&option=com_gallery&Itemid=41&include=view_photo.php

http://www.agility-slo.net/index.php?set_albumName=album27&id=PICT5914ni&option=com_gallery&Itemid=41&include=view_photo.php

Lepo se imejte na pikniku in porocajte!
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1210 : petek, 10.06.2005 : 22:37:24 »

Kobra ali so to še čisto sveže slike iz Domžalskega agilitija?
Na tisti drugi sliki se mu dlaka krasno sveti. Kakor, da bi bila naoljena.  Smiley

Ja jaz bom probala čim hitreje priti na piknik in narediti potem čim več slik!  Grin
Bomo poročali kako in kaj!  Cheesy  Grin  Wink

Lp
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1211 : petek, 10.06.2005 : 22:46:31 »

Mislim,da tole ni domžalski poligon,ker v domžalah imajo rdečo-rumeno kombinacijo teh ovir

LP
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1212 : petek, 10.06.2005 : 22:48:32 »

Kobra: ful dobre slike Cheesy

Imam pa še eno vprašanje. Namreč Zara je trenutno v obdobju menjave dlake in jo ima ful malo (je kar oguljena). Je kakšna stvar, ki jo lahko naredim, da bo dlaka hitreje zrasla in bo bolj gosta ali lahko samo čakamo?
Pa še to me zanima če lahko kaj naredim, da bo dlaka bolj črna in bolj kvalitetna? Ker trenutno imam občutek da ima prav čudno, nelesketajočo dlako, ki je povrh vsega še rjavkasta. Huh Undecided Je to mogoče zaradi hrane? Katero hrano dajete svojim kosmatincem? Zara trenutno je Satisfaction (lamb and rice).

Lp
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1213 : sobota, 11.06.2005 : 16:14:54 »

Kobra: Ja una slika-Azor veverica Wink Cheesy, pa tista ko leti čez oviro Grin, super!!!

No, sedaj mi je uspelo naložiti slike iz piknika Cheesy Cheesy. Na slikah so Zara, Zara ml., Ajša, Nara, Spy, Kim, Rina, Rondo, Rona, Raja, drugi psi,... Na pikniku je bilo super, Nara se je prvič v življenju ogromno nalizala Cheesy Cheesy. No, kako pa je blo kej, ko smo mi šli Roll Eyes?
MinE, ali sta se kaj oglasili s Šoto Roll Eyes? Mi smo na žalost že prej šli Sad Wink.

SLIKICE NA PIKNIKU SKR 11.6.2005

lp ana Cheesy
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1214 : sobota, 11.06.2005 : 17:54:11 »

Evo jaz sem tudi doma!
Ja anana s Šoto sva prišli malo kasneje, nisem utegnila prej. Tako, da sem večino zamudila, računam pa še na kakšen tak piknik, da vse nadoknadim!!!  Wink

Moram še povedati, da ji je Jasna čudovito uredila pričesko, tako, da sedaj še bolj mladostno zgleda. Hvala!!!
 Za detajle pa Šota ni zdržala več.  Grin Pa mogoče tudi Jasna ne, ker so bile zanič škarje, pa še Šota je preveč zaraščena.  Cheesy  Grin Cheesy
anana naredila si dobre slike, vidim, da so se sestrice in bratci,... čisto prelupčkali.  Cheesy

Aja kdo je bil pa s čokoladko, iz kje je?

Lp, Eva
Logiran
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines