mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 14:23:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210443 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1155 : petek, 03.06.2005 : 15:43:54 »

JA tema pa res "laufa"  Cheesy Cheesy Cheesy. Super je Grin!

No, Naro so pa včeri pri veterinarju cepili proti nalezljivim boleznim in steklini Smiley. Mami jo je držala, ona se je pa pritoževala Wink.

Nara je danes stara 1/3 leta  Kiss Cheesy Cheesy Cool 8!

lp ana
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1156 : petek, 03.06.2005 : 23:28:01 »

Marjetka nikar ne bodi neučakana in kljub veterinarjevih besedah raje še malo drži nazaj Odija. Bolje sedaj malo počakati, kakor da se še kaj zavleče. Sicer sem pa vesela za njegovo okrevanje.  Smiley Samo nisem vedela, da je tako hudo, da je robotek.  Shocked Ali še kaj šepa?

Citat
Skywalker, kdo bi pa peljal? Ima kdo izpit za avtobus? 
No saj zraven avtobusa bomo pa že dobili tudi šoferja!  Huh ˝Gratis˝  Grin
Sicer bomo pa videli kako se bo razpletlo. Meni sigurno ne bo zmanjkalo volje!!!  Grin  Cheesy
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1157 : sobota, 04.06.2005 : 10:59:39 »

Ja, MinE res sem neučakana, ko me pa tako milo gleda, da ne moreš "sfalit", kaj si želi.  Undecided

Frajer tudi nič več ne šepa in se na splošno odlično počuti, tako da ne razume, da mora biti še nekaj časa miren.  Angry

To, kar je imel Odi je taka športna poškodba (natrganin vezi je precej tudi pri človeških športnikih). Možno je zdraviti na več načinov: z večmesečnim mirovanjem, ali pa še z eno manj zahtevno operacijo, vendar pa je popolno okrevanje možno doseči samo po tej operaciji, ki jo je imel Odi. Mi potrebujemo normalno premikajočega psa, da nas lahko spremlja povsod, zato ni šlo brez "šraufov". Se pa ta železje na zunaj nič ne vidi, tako da nihče ne bo vedel, da je robotek.  Wink Grin

Anana: Čoh, čoh za Naro, ker tako pridno raste.  Kiss Je pa še vedno malčica. V pasjih letih ima komaj nekaj več kot dve leti. Wink A je tudi ona dobila čip v vrat ob cepljenju? Roll Eyes
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1158 : nedelja, 05.06.2005 : 00:20:38 »

Ja itak-zraven avtobusa pride še šofer. Grin

No ja ni glih gratis,sam na tistih par tolarjev pa res ne bomo gledali. Wink Cheesy

Men se zdi,da je ful bolš,če gre na kaj takšnega ena skupina skupaj.
Saj lahk greta samo dva,sam potem je iskanje pa ne veš,kam se obrnt,pa...,če pa jih je več,je pa vse lažje.

Eh,veselje tud mene ne bo minilo,samo saj veste,kako je s takimi stvarmi.Najprej se ljudje menijo,pa menijo,pa menijo,pa vsi so za to,ko se pa približuje,pa počasi vsi odpadajo. Undecided

No,upam,da se to tukaj ne bo zgodilo. Wink Grin

LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1159 : nedelja, 05.06.2005 : 10:23:03 »

Citat
Men se zdi,da je ful bolš,če gre na kaj takšnega ena skupina skupaj.
Saj lahk greta samo dva,sam potem je iskanje pa ne veš,kam se obrnt,pa...,če pa jih je več,je pa vse lažje.
Ja seveda, več glav več ve. Samo kaj se zgodi, ko vsak pokaže svojo smer? No pa saj je veliko tabel in če bi bil šofer, bi pa že moral vedeti.  Tongue  Grin  Sicer pa govoriti znamo, mahati z rokami tudi, tako da lahko koga vprašamo med potjo. Se gremo pa mimiko.  Wink
Ali si predstavljate kako bi povedali človeku z mimiko, da grem na pasjo razstavo?  Grin  Cheesy

Citat
Najprej se ljudje menijo,pa menijo,pa menijo,pa vsi so za to,ko se pa približuje,pa počasi vsi odpadajo.
No ravno zaradi tega si moram jaz toliko prej pogledati kaj se bo takrat dogajalo glede mojih obveznosti. In, če se sličajno kaj pokaže, hitro, pravočasno prestaviti  Tongue  Mislim, če si bomo dovolj hitro in seveda dobro organizirali, izlet ne bi smel odpasti.
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1160 : nedelja, 05.06.2005 : 17:50:52 »

A je tudi ona dobila čip v vrat ob cepljenju? Roll Eyes

Ja, enkrat aprila, pa še veliko nalepk s kodo  Wink.

Imajo vsi vaši psi čip  Roll Eyes?

lp ana

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1161 : ponedeljek, 06.06.2005 : 05:44:04 »

Citat
Ja, enkrat aprila, pa še veliko nalepk s kodo 

Ej,moraš čuvat,da je ne boš slučajno vodila s sabo v trgovino-ti jo bodo še enkrat zaračunali! Grin Wink


Citat
Ja seveda, več glav več ve. Samo kaj se zgodi, ko vsak pokaže svojo smer? No pa saj je veliko tabel in če bi bil šofer, bi pa že moral vedeti.      Sicer pa govoriti znamo, mahati z rokami tudi, tako da lahko koga vprašamo med potjo. Se gremo pa mimiko.   
Ali si predstavljate kako bi povedali človeku z mimiko, da grem na pasjo razstavo

Ma vse se da!

Citat
Ali si predstavljate kako bi povedali človeku z mimiko, da grem na pasjo razstavo?

To je pa ja čist preprosto-rabiš samo čedno punco,pol se pa ona sprehaja pred človekom,kot na reviji ali izboru za miss,pa mal laja zraven. Grin Grin Grin
Itak da bi vsak vedel zakaj se gre! Wink

Citat
Najprej se ljudje menijo,pa menijo,pa menijo,pa vsi so za to,ko se pa približuje,pa počasi vsi odpadajo.
No ravno zaradi tega si moram jaz toliko prej pogledati kaj se bo takrat dogajalo glede mojih obveznosti. In, če se sličajno kaj pokaže, hitro, pravočasno prestaviti    Mislim, če si bomo dovolj hitro in seveda dobro organizirali, izlet ne bi smel odpasti.

Pri meni je isto-če se bomo prav čas dogovorili,da si bom v službi vnaprej vse dogovoril,oz. priredil,potem ne bi smelo biti težav. Wink

LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1162 : ponedeljek, 06.06.2005 : 17:24:14 »

Oh, joj, jaz sem pa spet v skrbeh Sad , pa še jezna sama nase, ker sem v petek pozabila veterinarja vprašati za une Odijeve "kao opekline".  Angry Sem sicer napisala post tudi že pod bolj ustrezno temo, pa bom še sem prekopirala, če mogoce kdo kaj ve.... Undecided

"Danes sem opazila na zgornjem delu stegna mocno razredceno dlako (tako, da se vidi koza). Ta predel je velik približno 1x5 cm in koza na tem obmocju ni bela, ampak rjava, kot bi bila umazana. Sem mu umila s samponom in ugotovila, da ni umazana, ampak mora biti nekaj drugega narobe. 

Po novem imamo veterinarja dokaj dalec in ta teden ne bomo utegnili do njega, me pa zelo skrbi in bi rada vsaj priblizno vedela, s cim imam opravka. Sicer ne vem, ce je to kaj povezano, ampak mozno je, da ima pes oslabljen imunski sistem, ker okreva po operaciji tace... Ampak to se ni pojavilo na operirani taci, temvec na nasprotni."

Zdaj sem se pa še spomnila tistih opeklin... Po trebuhu je še zmeraj točno tako umazano rjav, kot tam na stegnu, kjer ima redko dlako. Samo po trebuhu ima že sam po sebi redkejšo...  Undecided sram

Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1163 : ponedeljek, 06.06.2005 : 17:48:06 »

Marjetka pa saj to smo ti že povedali. Nevem točno, kako tole točno zgleda, vendar kakor si opisala, naj bi bilo kakor umazano.
Tudi Šoti se je kasneje po trebuhu pojavilo nekaj takega. Najprej sem mislila, da je umazana. Potem, pa se je ta ˝umazanija˝ zažrla in sedaj ima kakor črne fleke. No ne vem kako naj to opišem.
Težko pa je res karkoli reči, če se stvar ne vidi. Sicer bo pa sedaj kmalu piknik in lahko stvarco pogledamo!  Wink

Lp  Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1164 : ponedeljek, 06.06.2005 : 18:35:39 »

Vem, da smo to že obravnavali, samo zdaj se je pojavilo na novi lokaciji - na zdravem stegnu, kjer je bil prej čisto kosmat. Dlaka je mogla enkrat neopazno odpasti in zdaj ima tam močno razredčeno, koža pa je rjava.  Sad Zdaj se bojim, da tudi tisto prej, na trebuhu niso bile opekline, ampak v bistvu kakšna kožna bolezen (npr.: garje?). Samo ga ne srbi.  Uh! Undecided

Zanima me, če bi šli vi takoj k veterinarju, ali lahko počaka do sobote, ko imam edino frej (bi šla namesto na piknik v Topolšico Sad )? Mogoče kdo pozna tukaj v Ljubljani kakšnega dobrega veterinarja? Roll Eyes
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1165 : ponedeljek, 06.06.2005 : 19:43:51 »

Dermatologinja pri Zaninovicu na Vicu je Sabina Stariha Pipan - pomojem je najbolje ce poklices (Prva-K, na Gorkičevi) in prosim ce lahko z njo govoris in ji po telefonu opises da ne bos zastonj hodila. Ali pa se narocis in peljes na hitro pokazat. Sicer pa ti ne vem pomagat sram
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1166 : ponedeljek, 06.06.2005 : 19:50:00 »

O, hvala, hvala... Prav nekaj takega sem potrebovala. Jo bom takoj jutri poklicala.  Smiley
Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #1167 : ponedeljek, 06.06.2005 : 19:56:51 »

Na univerzitetni kliniki je dermatologinja dr. Kotnikova. Zdaj imas vec izbire.  Wink  Kaj pa, ce poklices v Topolscico in vprasas?

Glede na to, da si ga umila in je koza se vedno rjava, bi rekla, da niso garja, saj bi le te, na tistem mestu, odstranila z umivanjem. Po moje.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1168 : ponedeljek, 06.06.2005 : 20:00:42 »

Ali pa poklici obe (Laisha: nikakor se nisem spomnila njenega imena Roll Eyes), ali pa kar vse tri in se bos lazje odlocila ce bos imela vec mnenj. Se vedno je ceneje in hitreje kot pregled Wink pa sporoci...
Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #1169 : ponedeljek, 06.06.2005 : 20:14:33 »

Jaz se pa nisem spomnila drugega imena... Smiley In ja, prosim, sporoci kaj bi lahko bilo.

Retrieverka je kaj novih fotk mladickov?
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines