mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 10:10:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210427 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1050 : ponedeljek, 30.05.2005 : 00:05:33 »

BRAVO tudi za mary, predvsem pa Zari  Wink!!! Ali si tudi ti naredila kakšne slike- drugače ne vrjamemo  Grin  Wink?!

nadja dobre slike si naredila, a od flatov je bil le Spy?


(˝jaw˝, čisto sem ratala nora na to dogajanje in slike  Cheesy)
Lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1051 : ponedeljek, 30.05.2005 : 08:27:42 »

Mary, tudi pri nas smo radovedni. Roll Eyes Si kaj fotografirala? Je bil poleg Zare še kakšen flatko?  Cheesy
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1052 : ponedeljek, 30.05.2005 : 14:33:06 »

Najprej hvala za vse čestitke Smiley
Na razstavi sta bili od flatkov poleg Zare (razred mladih) še 2 psici in sicer retrieverkina Rona (razred prvakov) in psica Anda iz Železnikov (razred zrelih).

Slikice pa dobite takoj, ko jih naložim na internet. Cheesy
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1053 : ponedeljek, 30.05.2005 : 14:47:13 »

Mary, super! Komaj čakam, da vidim slike Smiley!

MinE: V albumu so še novejše slikce od Nare, in na uni ka zeha, se piko (na jeziku) vidi še bolje Wink!



lp ana
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1054 : ponedeljek, 30.05.2005 : 15:27:56 »

Evo, slikice z razstave najdete na http://mary.moj-album.com/album/502899/
Na začetku so drugi psi, potem pa flati oz. flatke Wink (slikala je moja mami, zato slikice niso preveč profesionalne Roll Eyes Grin).
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1055 : ponedeljek, 30.05.2005 : 15:56:06 »

iii..., čudovite slike.
Pohvali mamico  Grin! Jaz bi jih še gledala  Wink  Grin.
mary koliko je pa stara Anda, kaj veš?

retrieverka ali se Roni ni nič povesil trebuh od toliko mladičev, namreč še zmeraj je zelo vitka in postavna.  Smiley   Cheesy

Katera mesta sta pa kaj dosegli Andi in Rona?


anana, verjetno ni problema glede te pike, saj tudi ni velika. Pa kakor je že rekla retrieverka. Mogoče je podedovala od mamice  Wink.

Lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1056 : ponedeljek, 30.05.2005 : 16:46:26 »

Mary, odlične slikice! Cheesy

Vse tri damice so čudovite. Kiss Pa tudi zelo različne. Zara je še pravi navihani paglavc Tongue , Rona je itak carica  Cool , Anda mi je pa simpatična, ker je najbolj podobna Odiju.  Cheesy Una, njena lastnica mora pa bit še bolj začetnica v tem razstavnem šovu, kajne? Vsaj na fotografijah izgleda, kot da ji psička nonstop nagaja.

Čudi me, da so vse tri hkrati v ringu. Kaj ni Zara premlada?  Roll Eyes
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #1057 : ponedeljek, 30.05.2005 : 19:51:45 »

Pa dej nehi no!
Vidiš,da se hecam! Wink

Tk muhast pa res nisem. Grin


LP  Zoran

Ok, samo da je vse v redu  Grin. Drugič pa kakšnega smejočega smeška daj zraven, da se ne bom sekirala po nepotrebnem  Grin

nadja dobre slike si naredila, a od flatov je bil le Spy?
Mogoče je že kdo napisal, bom pa še enkrat. Nastopal je samo mali Spy, ki je tudi na fotkah; potem je bila še Rona pa Nara pa mislim, da tudi Odi, samo nisem ziher. Je bil pa tudi en črn kuža, zelo podoben flatu pa ne vem a je bil ali ni bil  Huh Bili so pa tam pod šotorčki (tistimi pravokotno od torte  Grin) čisto na koncu.

Mary, kdo pa je bil BOB? Sta Rona in Anda tudi kaj dobili? Pa lepe slikce so  Wink

Anana, Nara je pa vedno večja in vedno bolj nagajiva  Cheesy, luškane slikce.

lp
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1058 : torek, 31.05.2005 : 06:58:34 »

Citat
Ok, samo da je vse v redu  . Drugič pa kakšnega smejočega smeška daj zraven, da se ne bom sekirala po nepotrebnem 

 Grin Grin Grin Grin Grin

Velja! Wink


Slikce so pa res lepe! Cheesy


LP Zoran
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1059 : torek, 31.05.2005 : 11:03:26 »

No pa se nekaj slikic (malo bolj sportnih) Azorja s tekme v (peklensko vrocem) Mariboru:

http://www.agility-slo.net/index.php?set_albumName=album23&id=Agi_17&option=com_gallery&Itemid=41&include=view_photo.php

http://www.agility-slo.net/index.php?set_albumName=album22&id=Agi_45&option=com_gallery&Itemid=41&include=view_photo.php

Ni tako urejen kot tri lepe frajlice z rastave  Wink, celo neurejeno moker je- sportnik pac  Tongue Grin Grin Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1060 : torek, 31.05.2005 : 11:30:51 »

Meni je Azor totalni frajer.  Cheesy Black power! Cool  Grin

Sicer pa... Kako je prijal danes tale dež. Smiley Odi je v minulih dneh zaradi vročine tako malo jedel, da je en kilogram izgubil že sam od sebe.  Grin

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1061 : torek, 31.05.2005 : 11:49:57 »

Ma dober je,nimaš kaj! Wink


Citat
Odi je v minulih dneh zaradi vročine tako malo jedel, da je en kilogram izgubil že sam od sebe

Eh,mojga pa nič ne moti,je čist isto,pa nor je tud isto. Roll Eyes

Mogoč zato ker je blond pa "pobrit". Cheesy


Lp Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1062 : torek, 31.05.2005 : 16:08:32 »

Kobra sliki sta ujeti ravno v pravem trenutku!  Smiley
Odlično je videti flata na taki tekmi.  Grin Sem jih bolj navajena videti na razstavah.  Smiley

Citat
Ni tako urejen kot tri lepe frajlice z rastave  , celo neurejeno moker je- sportnik pac     

Naši bi tudi verjetno sedaj lažje rekli, da ima bolj športno postavo. Sedaj menja dlako in je pravi puhek. Včeraj sva šli malo plavat in ko sem jo videla mokro sploh ni debela, kakor se mi zdi s ˝preveč˝ dalake.  Grin  Cheesy
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1063 : torek, 31.05.2005 : 16:48:58 »

Kobra: ful vredu slikice Wink

Drugače pa, da še odgovorim na vaša vprašanja o razstavi. BOB je dobila Anda. Koliko je Anda stara ne vem Undecided Bo mogoče retrieverka znala povedati. Čakam, da se bo še ona oglasila in povedala kaj o razstavi, pa je kar ni Tongue Roll Eyes

Citat
Čudi me, da so vse tri hkrati v ringu. Kaj ni Zara premlada?
Zara je bila razstavljena v razredu mladih, Anda v razredu zrelih, Rona pa v razredu delovnih. Torej prihajajo iz različnih razredov in so bile razstavljene vsaka posebej. Na koncu pa gredo zmagovalci posameznih razredov skupaj v ring in ocenjuje se BOB (prvak pasme).
Upam, da sem razumljivo (in prav Tongue-če je narobe naj me kdo popravi Wink) napisala Roll Eyes Wink

Lp
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1064 : torek, 31.05.2005 : 17:16:40 »

Citat
Sicer pa... Kako je prijal danes tale dež

Ja, predvsem meni!!!  Roll Eyes Skoraj me je pobralo od vročine...
Azor pa ni imel niti malo manjšega apetita (valda, to se bo zgodilo kvečjemu na smrtni postelji Roll Eyes), je pa bil zato toliko bolj miren- se je čisto zadovoljil z enim jutranjim in enim poznovečernim sprehodom... Tongue Grin Grin Grin

Hvala za pohvale slikic- pa moram rečt, da so že bile kakšne boljše. Ga pa na tekmah bolj poredko slikajo (črn pes, pa ga je težko lepo ujet), tako da sem vesela, če je sploh kakšna slikica objavljena, sploh sedaj, ko sama ne slikam več toliko...

Meni je tale Anda tudi bolj tip flata Azor, Odi... Čeprav sta mi pa tudi Zara in Rona krasni- samo sta drugačni...hecno, kako se v bistvu razlikujejo med sabo, kljub temu, da so vsi črnuhi... Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines