mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 01:23:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210105 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #435 : torek, 07.09.2004 : 15:43:21 »

Oj!

Mislim, da sem prejsnji teden v Celju srecala enega brata od Zare-  lastnica mi je namrec povedala, da je star 6 mesecev, kupljen je v Kranju, ime pa mu je As. Ful luskan! Wink Takoj me je po flatovsko celo poskakal in polizal.  Cheesy Grin

Lp
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #436 : torek, 07.09.2004 : 15:46:13 »

Super Grin Grin Vse se ujema, saj bodo psicki cez 1 teden stari 6 mesecev, ime (rodovnisko) imajo na crko A, pa iz Kranja so Cheesy
Mogoce lastnico poznas osebno, ali sta se samo srecali na sprehodu? Roll Eyes
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #437 : torek, 07.09.2004 : 15:52:36 »

Ne, ne poznam je osebno. Slucajno sem jo srecala, prepoznala flata in seveda nisem mogla ostati tiho ali se ne ustaviti.  Wink
Gospa je bila srednjih let in rahlo upehana- se  mi je malo potozila nad njegovo neusahljivo energijo in bila zgrozena, ker me je malo umazal. Sem jo pomirila, da sem tega navajena, glede njihove energije pa je nisem mogla potolaziti- moj je pri petih letih skoraj enako aktiven, kot je bil pri 6 mesecih  Grin Grin Grin
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #438 : torek, 14.09.2004 : 09:46:01 »

Kako ste kaj flatkoti in njihovi lastniki, bolj malo se oglašate Undecided Roll Eyes Wink Grin.

Mary kako vama gre z Zaro Tongue v mali šoli?

Lp
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #439 : torek, 14.09.2004 : 14:12:39 »

No, da se malo oglasimo Roll Eyes
Zara je bila v petek sterilizirana. Sedaj jo komaj zadržujemo da ne nori, potem pa nas gleda s tistim pogledom "kako ste nesramni" Roll Eyes Sploh ne more biti pri miru Undecided Angry Tongue potem naj mi pa še kdo reče da to niso hiperaktivni psi Shocked Grin

Glede male šole pa... smo je špricali zaradi sterilizacije Roll Eyes

Kako pa kaj ostali? Grin Cheesy
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #440 : torek, 14.09.2004 : 21:32:31 »

Potem si se res odločila za sterelizacijo. No upam, da bo vse v redu in je to ne bo preveč spremenilo. Prve gonitve še ni doživela?
Razumljivo, da sta špricali šolo, sedaj moraš res paziti, da se ne bo preveč gibala, da se vse zaceli in da bo okrevanje hitrejše.

Retriverka kaj se pa dogaja kaj pri tebi? Že kar nekaj časa se nisi oglasila v tejle temi. Kako kaj tvoji dve dami?

LP
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #441 : sreda, 15.09.2004 : 16:21:02 »

Ja, z Zaro je vse vredu in do sedaj se ni spremenila čisto nič Wink še vedno je nora in živahna, pa požrešna tudi Roll Eyes
Jo pa pazimo da ne divja okoli kolikor le moremo Tongue

manetka, kako pa kaj tvoji lepotički?
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #442 : četrtek, 16.09.2004 : 21:18:34 »

Lepo, da je Zara tako veselo razpoložena Cheesy.

Moji dve madam sta v redu, Leyla pridno hodi v šolo, Ajša pa najraje nabira gobe Grin

Zdejle morm it pa čohat Leylo ker tako lepo prosi Roll Eyes.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #443 : četrtek, 23.09.2004 : 15:41:09 »

Pozdravcke vsem po dolgem casu!

Sem imela nemalo problemov z racunalnikom in mi je uspelo priti na forum le za minutko ali dve obcasno ko sem se od kje 'presvercala' Wink

Vidim da ste vsi blazno pridni in hodite v solo, kako vam gre?

Mi smo vmes (ce ste kaj ujeli v drugih temah) osvojili se sampionat BIH!! Grin Cheesy ...bili zelo veseli in se bolj pomembno, preziveli lep vikend!

Sicer trenutno cakamo gonitev. Danes mi je kuza ki nas je zasledoval na sprehodu povedal, da bo ocitno prej kot sem pricakovala. Pa nic hudega. Bomo ze Wink Potem pa paritev in tezko pricakovani mladicki. Upam da jih ne bo prevec (glede na to da bodo pozimi), kot je to pri flatkah 'v navadi' Wink Vas bom seveda takrat redno obvescala tudi s slikicami Wink ah jaz komaj cakam nooo... Roll Eyes
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #444 : petek, 24.09.2004 : 08:03:33 »

Retriverka zelo sem vesela, da si se spet malo bolj oglasila Cheesy. Opazila sem, da si bila v Bih, sem že nekaj časa nazaj gledala slikice na forumu. Vseeno pa čeprav malo pozno čestitke obema. Cheesy

Pri nas smo res pridni, hodimo v šolo, doma treniramo in se splača včeraj sta bila pohvaljena, ker sta najbolj napredovala od cele skupine. Najboljša je vaja poleg, ki ga obvlada Leyla že s čisto spuščenim povodcem.

Mary vem, da je tudi pridna, Zara hodi v malo šolo. Saj bo povedala sama kakšno novo novičko, kako jima gre.

Retriverka vidim, da se že zelo veseliš mladičkov, nikar ne upaj, da jih ne bo preveč. Flatke so vsaj po mojih podatkih dobre mame, z zelo velikim številom mladičkov ponavadi Grin Grin Grin

LP
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #445 : sobota, 09.10.2004 : 15:25:45 »

Danes sem šla pogledat agility v Naklem. Videla sem zelo lepega in spretnega gladkodlakega prinašalca Tongue.  Napela sem ušesa in ugotovila, da je bil to Kobrin Azor Tongue.
Moram reči, da mi je bil zelo všeč Wink Cheesy Grin

Kje se skrivate vsi flatkarji? Vam vsem štekajo računalniki?

Mary tudi tebe sem videla Cool Wink, ko si ravno prišla, bi te ustavila ampak se je meni že mudilo domov in so me priganjali.
Mary kako vama gre kaj v mali šoli?

LP Smiley
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #446 : sobota, 09.10.2004 : 15:39:20 »

Ja, tudi mi smo videli Azora Grin in se pogovarjali s Kobrinim fantom Roll Eyes  Samo nisem ju videla tekmovati, ker smo prepozno prišli sram

Manetka: mala šola pa šiba Grin Včeraj je bila zelo pridna in je vse lepo delala, prejšnjič pa je inštruktorju ukradla vrečko s hrenovkami Grin
Drugače pa kar lepo dela-za briketek seveda vse Roll Eyes
Logiran
dejvi
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 28


« Odgovor #447 : nedelja, 10.10.2004 : 11:54:26 »

Če že govorite o meni...
Z Azorjem sva osvojila 5. mesto v posamezni konkurenci in 5. mesto v ekipnem tekmovanju   Cool
Tako, da je najlepša pasma dokazala, da je uporabna za vse... Tongue
Manetka, če naju vidiš, me lahko brez problema tudi nagovoriš. Nisem ravno sramežljive narave, kar bo potrdila tudi Mary   Smiley
Ker moja boljša polovica tokrat ni imela časa, da bi šla na tekmo (kar se zgodi zelo redko) vaju (vas) vabima, da nas pridete pogledat in pokazat svoje lepotce in lepotice naslednji vikend v Hrušico, na zadnjo tekmo državnega prvenstva letos.

lp
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #448 : nedelja, 10.10.2004 : 12:22:50 »

Dejvi: čestitke v našem imenu Kiss Cheesy

Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #449 : nedelja, 10.10.2004 : 12:35:41 »

Dejvi:  Bravo Wink Wink Cheesy Cheesy

Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines