mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 01:26:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210109 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #420 : torek, 03.08.2004 : 09:29:19 »

ojla!

vidim, da boste vsi sli na lovsko razstavo... super, mogoce se vidimo...

retrieverka, a se bo vasa druzina res povecala se za eno mrcino - Chessie-a? ce je rec, CESTITKE!!! potem bo to najbrz prvi predstavnik te pasme v Sloveniji... Wink Cheesy Cheesy

lp, kristi
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #421 : torek, 03.08.2004 : 10:59:50 »

kristi: no me veseli da se vidimo-upam! Cheesy In ne, zaenkrat se ne bo povecanja nase druzine...to imamo v nacrtu drugo leto Grin
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #422 : sreda, 25.08.2004 : 10:58:50 »

 Wink

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #423 : četrtek, 26.08.2004 : 22:25:15 »

Luškana slikica, se mi pa zdi kot bi gledala povečano Zaro Grin Grin Grin
Smo danes ravno prišli iz morja Roll Eyes Mala je uživala 100 na uro Grin Grin Pa grozno se je spoprijatelila s psičkama od receptork Grin Tako da sem uspela celo slikati ko sta se Zara in Keli (škotska ovčarka) igrali. Bom v kratkem poskusila pripopati kakšne slikice. Roll Eyes
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #424 : sreda, 01.09.2004 : 21:23:59 »

mary: kje pa si bila?Huh Ker mi smo bili tudi v kampu kjer je bila skotinja keli!!! Pa se ena goldenca...?? Sicer pa itak da je povecana Zara Roll Eyes Tongue Skoda ker vaju ni bilo v Trbovlje!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #425 : sreda, 01.09.2004 : 21:28:01 »

mary,boš pripeljala Zaro v Maribor?Bi bilo lepo Smiley
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #426 : sreda, 01.09.2004 : 21:44:55 »

No, pa mi je končno uspelo usposobit internet. Spet mi nekaj noče delat Shocked Undecided

Retrieverka: bil je Kranjski kamp in bili sta škotka Keli in pa zlata prinašalka Aša. Grin

Liza: Smo razmišljali od Maribora, a prijavili se pa nismo Undecided Sedaj nam je pa malo žal, a bomo preživeli (rok za prijavo je že potekel, ne?) Grin Roll Eyes
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #427 : ponedeljek, 06.09.2004 : 21:23:37 »

Mary si opazila v pasji šoli je bilo kar nekaj flatkov.
So to mogoče bratci in sestrice od Zare? Starost se mi je zdela kar ustrezna.
Bili pa so bolj na vašem koncu, tako, da si nisem mogla ogledati vseh dovolj natančno.

LP
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #428 : ponedeljek, 06.09.2004 : 22:18:26 »

Najprej oprosti, ker te najprej nisem spoznala sram Tongue Roll Eyes sem bila cisto "zmesana" Grin Grin

Drugace pa so bili poleg Zare se 3 flatki. 2 sta bili sestrici en pa je polbratec (ocka isti, mama druga) Grin
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #429 : ponedeljek, 06.09.2004 : 22:32:32 »

Mary a si že prej vedela, a ste ugotovili to danes?
Katera pa je mama polbratca?

Kdaj boš imela šolo?  Leyli  :Pse zaćne že jutri.
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #430 : torek, 07.09.2004 : 07:36:48 »

Mary, ce te lahko vprasam kam pa hodis v pasjo solo? Ker v eni ki jo poznam je tudi ogromno flatov.
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #431 : torek, 07.09.2004 : 08:17:25 »

Mary, saj že vem odgovor kdo je mama tistega fantka flatka, saj je Jon imel samo dva legla. Ne vem kaj mi je bilo, da sem čisto pomešala Undecided Shocked Wink.
To mora biti flatko  :Po katerem sva se že enkrat pogovarjali. Mislim, da mu je ime Pir nekaj takega.

Ewchy tale šola je v Naklem blizu Kranja.
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #432 : torek, 07.09.2004 : 15:05:40 »

Ok potem pa to ni to. Ta ja pa v Celju. A nas mogoce potem caka boom flatov?? Upajmo da ne...
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #433 : torek, 07.09.2004 : 15:21:24 »

manetka, ja, kuzu je ime Pir  Grin

Drugace pa za eno sestrico sem vedela, pa za Pira tudi, drugo sestrico smo pa spoznali sele vceraj Roll Eyes

Drugace pa hodimo na tecaje ob petkih (ena skupina je ob 7h ena pa ob 8h, nismo se cisto prepricani kdaj bomo hodili).

ewchy: kot ti je ze manetka povedala je ta sola v Naklem blizu Kranja, tako da ne gre za isto solo. Bi te pa prosila, da ce bos hodila v tisto solo malo povprasas lastnike flatkov od kje (iz katerega legla) so. Mogoce pa bomo nasli se kaksnega sorodnika od Zare Cheesy Cheesy

Do sedaj smo srecali mamico (v nedeljo na razstavi CAC Gorenjske), ocka (se vidimo na sprehodih), 2 sestrici (v pasji soli in na sprehodu).
Eno sestrico pa smo videli samo na slikah Roll Eyes
Bi bilo pa super ce bi se kdaj vsi zbrali, da se malo poigrajo Grin

Imam pa se eno vprasanje... Zadje case je Zara vsem kuzom postala nekoliko bolj zanimiva in kar nekaj jih jo je ze hotelo naskotici. Ravno vceraj je bil en maltezan neutruden in je, bolj ko smo ga vlekli prec od Zare, bolj je skakal nanjo. Je mozno da se goni ali da se bo kmalu zacela? Huh Shocked Roll Eyes
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #434 : torek, 07.09.2004 : 15:34:12 »

Mary potem se ze kar malo poznate, zelo lepo Cheesy Wink!


Jaz sem včeraj opazila tam še starejšo flatko, ki jo je imel neki gospod, ime ji je Ola in kot se je meni zdelo mora biti to starejša sestra naše Pame.

Glede gonitve bi ti rekla tako, takoj ko se bo začela goniti boš opazila rdeče kapljice krvi, možno da te to lahko doleti kaj kmalu, saj se bliža pol leta ane. Hmmm nisem pa čisto sigurna kdaj naj bi se prvič prinašalka lahko gonila, ker npr bernka se tam nekje pri 8 mesecih. Večja je pasma kasneje se navadno goni.

Mislim, pa da tvoja psička, psom diši že zaradi spola, ker psi zaznajo oz. razločijo med psom in psico. Psička pa tudi ni več čisti mladiček, zato res možno, če je bil kakšen vztrajen pes mislim nadležen, je naskakoval čisto zaradi svojega nagona Tongue.


LP
 
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines