mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 20:23:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210055 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #210 : torek, 04.05.2004 : 21:44:59 »

Saj bo lažje, dones me je tale zgodba iz veterinarkinih ust malo presenetila.
Če se doma ne bodo odločili že prej za novo flatico, se bom enkrat najbrž opogumila sama.
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #211 : nedelja, 16.05.2004 : 20:30:52 »

Tale tema je začela že kar nekam preveč samevati Undecided.

Kam ste se izgubili vsi flatovci Huh?

Mary kako kaj tvoja gospodičnica Tongue?

Kako kaj dami Rona Tongue in Raja Tongue?

Mi imamo pa novo pasjo hiško, ki je prava hiša, mlajša prebivalka je je zelo vesela Tongue!

LP

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #212 : ponedeljek, 17.05.2004 : 09:14:59 »

Čaw!!!

Ja, Zara zelo vredu. Je fuuul pridna (če odštejemo lumparije, katerih je vsak dan več, no pa saj ni tako hudo Roll Eyes)
Tamala je "alergična" na vse, s čimer se da čistiti Grin npr. metla, cunja,... Grin Roll Eyes Tako, da jo prav fino gledat, ko se zaganja v metlo, če kdo pometa in še potem ko neha pometati, se Zara še kar nekaj časa zaganja v njo Grin Eno nam je že čisto oskubila Grin sram Angry Grin
Zna že "dat tačko", "sedi", "počakat",
in pa "sem" in "fuj" samo če ona hoče Angry Roll Eyes
To, da pa ne sme po vrtu hodit (ker drugače babi dobi živčen zlom- en paradižnik nam je že polomila Roll Eyes) pa je pod nobenim pogojem nismo morali naučiti in smo obupali ter postavili ograjico okoli vrta. sram Grin
No, bo dovolj za danes. Cool

Ja, in kako kaj vajine kosmatinke? Grin

Lp Kiss Kiss
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #213 : ponedeljek, 17.05.2004 : 11:39:08 »

Lepo, lepo, lepo Grin Grin Grin Grin Grin Grin.

Tudi naša mala vrtnarka počne po vrtu podobno Cool Shocked, tudi mi smo naredili mini ograjice. Ker se nič drugega ni obneslo Shocked

Metla je pa najbolša igrača:) izgleda pri vseh.

Leyla je zelo pridna, zato ker ima zelo rada utico:) bom poslala fotke Tongue
Ajša je pa najbolj pridna, zadnje čase se full lepo vede Kiss

Lp Manca
  Tongue Kiss pasjim frajlicam:)
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #214 : ponedeljek, 17.05.2004 : 11:53:41 »

Ja, kdo bi si mislil, da imajo kosmatinci tako radi metle Roll Eyes Grin

Ja, ti kar pošlji slikice od ute. Se pravi imate sedaj Leylo zunaj v uti? Tongue

Lep slinasti pasji pozdravček Grin Kiss
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #215 : ponedeljek, 17.05.2004 : 12:01:15 »

Ja nekako se je zdelo kot, da ji je notri vroče, ker se je ves čas hladila na ploščicah.

Tako, da ima sedaj še uto. Full je pa presenetila, ko je šla spat notri že prvo noč Shocked. Kot da spi notri že od zmerej.

Zdi se mi bolj zadovoljna, ker je utica zunaj v ograjenem delu vrta, nima pesjaka.

Tako ima na vidiku celtno dogajanje.

Ajša pa zanimivo vedno hoče spati noter, ker se ko se stemni kar sami postavi pred vrata njene spalnice. Na izbiro pa je prav tako imela uto, vendar jo uporablja samo kadar spravlja svoje ježke,kostke...
lp  Tongue
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #216 : ponedeljek, 17.05.2004 : 12:06:30 »

Na izbiro pa je prav tako imela uto, vendar jo uporablja samo kadar spravlja svoje ježke,kostke...

No, je uta vsaj za nekaj uporabna Grin Grin Grin Grin

Drugače pa lepo, da je Leyla tako vzljubila svojo uto Grin Cheesy
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #217 : ponedeljek, 17.05.2004 : 23:29:28 »

hmmm manetka-delas reklamo za pasje utke? tudi mi rabimo eno ker jo je Rona pojedla-brez heca!! Grin Vrata je razsirila v taki meri da je skoraj brez ene stranice...ocitno je zelela klimo-sredi zime Grin Grin No pa saj zdaj to zimo se je madam preselila noter in ji je precej vsec da zdaj kraljuje na svojem kavcu...vcasih se tako afna tam gor da se nasmejis do solz Grin Grin Raji pa po vseh letih crkljanja v stanovanju niti na kraj pameti ne pride kaka ideja o uti! Grin

Mary: imas kake stike s svojimi vzreditelji...kaj ves kako gre z oddajo mladickov??
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #218 : torek, 18.05.2004 : 07:45:23 »

Naša velika utka je domače izdelave, tko da delam reklamo samo v pohvalo Anžetu Grin Grin,
Res se je pomatral, koča je zelo izolirana, znotraj obložena s pluto, ima dva prostora, tudi okno Cool, streha je iz tegole. Mer pa ne vem čisto na pamet, vanjo se spravita dve bernki. V njej je toliko prostora, da lahko ležita obe čisto stegnjeni Tongue Tongue.

Retriverka prejšnji teden so menda imeli samo še eno punco, vem pa da psička, ki je odšla v prekmurje se je že drugi dan izgubila zaradi svoje nagajive narave. So jo našli Cheesy. Vendar jih je precej presenetila, ko je ušla.

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #219 : torek, 18.05.2004 : 10:10:23 »

Mary: imas kake stike s svojimi vzreditelji...kaj ves kako gre z oddajo mladickov??

No, kakšnih posebnih stikov ravno nimamo Tongue Vem pa to, kar ti je že manetka povedala Grin


Manetka: mogoče veš katero psičko imajo še doma? Mogoče Abo? In če veš, je šel kakšen mladičkek kam v okolico Kranja? Ali pa če vsaj veš kam so šli?
Joj, sem firbec sram Roll Eyes
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #220 : torek, 18.05.2004 : 12:17:41 »

Mary tako čisto na pamet ne vem ničesar, se bom pa pozanimala ob priložnosti. Ko bo slučajno gospod Rutar kje na vidiku Grin

Fino bi bilo če bi vedeli drug za drugega, da bi se mladički še kdaj srečali. Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #221 : torek, 18.05.2004 : 12:28:14 »

Fino bi bilo če bi vedeli drug za drugega, da bi se mladički še kdaj srečali. Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

No, saj, ravno zato sm mislila Grin Grin

Potem pa prosim, ko bo prilika, da ga vprašaš, prav? Roll Eyes Tongue
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #222 : torek, 18.05.2004 : 12:31:03 »

Bom se potrudila Wink!

Upam, da boš kdaj tvojo gospodičnico lahko pokazala  Cool tudi meni:) me zelo zanima Grin


Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #223 : torek, 18.05.2004 : 14:06:08 »

Ja, seveda Grin Grin Grin

Lahko se pa dobimo med kakšnim vikedndom s svojimi kosmatinci (recimo manetka, retrieverka, jaz, pa še kdo se nam lahko pridruži Roll Eyes, saj drži načelo več nas je bolj je zabavno), kaj pravita?  Grin

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #224 : torek, 18.05.2004 : 14:35:18 »

Jaz sem ZA, samo kaj ko imam tako malo casa (razstave, pasji tecaji, izpiti na faxu... Undecided)... Cry Sad Do takrat mary pa mi lahko posljes kako slikico na mejl - si nekaj obljubljala pa se vedno nisem nic dobila Grin (samo ne me zdaj zasut, da mi linija ne pregori Wink)

S srecavanjem z bratci in sestricami upam da bos imela vec srece kot jaz!...sem se ful potrudla s kontakti pa da se zberemo pa je bilo bolj malo odziva... Lips Sealed Sad Angry Jaz kot vzreditelj vem da bom poskrbela da se bomo z mladicki redno dobivali!!! - ce ne ne dobijo mladicka! Roll Eyes Grin
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines