mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 28.10.2024 : 08:33:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 211175 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1890 : sreda, 19.10.2005 : 15:09:27 »

O, pa je mali Žigec res lep fantek Cheesy Kiss! Azor pa na slikcah tako hecno zraven sedi Wink, imata še veliko časa, da bosta postala doobra prijatelja Smiley.

Marjetka, res se Odi drži prav ponosno tam na sliki s trofejami Grin, Lady bo pa kmalu še na boljšem  Wink.

Lp, Ana
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1891 : sreda, 19.10.2005 : 15:59:59 »

Ja, to sem takoj pomislila. Naslednja je ona na vrsti. Wink
Kaj res?  Smiley Kam pa nameravata?
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1892 : nedelja, 23.10.2005 : 13:21:07 »

Uh, to pa se ne vem...  Huh Bos ti tudi se kdaj peljala Sotko? Lahko bi sli spet skupaj... Bi se mogoce splacalo celo kam v tujino (ne prevec dalec), ce bi se izvedelo, da bo veliko flatov.  Cheesy Pride pa Lady zagotovo na naslednjo klubsko - sem ji ze obljubila. Wink  Grin

Sicer pa je Odi danes malo bogi. Je vceraj na izletu prevec norel, zdaj pa sepa na "ta bogo" taco.  Undecided

Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1893 : ponedeljek, 24.10.2005 : 11:21:36 »

Azor je res ubogi...ni samo blefiral, ko je šepal- se je šepanje ponovilo, tudi jest ni hotel(!) in ga je Dejvi zato danes k Matkotu peljal, ki je ugotovil, da ima uničen ramenski sklep (sprednja leva taca).  Cry Zdaj mu je dal neko inekcijo, če ne bo pomagala, pa bo moral na operacijo. Ne ve, zakaj se je to zgodilo, baje pač to tako pride- se je sklep razrahljal in zato poškodoval... Pomeni pa to žal konec agilityja za vedno... pa tudi sicer ne bo smel več tako noreti...kako bomo to izvedli pa mi še ni jasno... sram
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1894 : ponedeljek, 24.10.2005 : 13:07:32 »

Ojoj, zdaj bo gotovo še bolj prizadet ko ne bo smel agilityja!  Cry Ubogi Azor, trenutno se mu je svet res postavil na glavo... Kiss Kdaj boste vedeli če bo potrebna operacija (v kolkem času boste videli če je injekcija delovala)? Držimo pesti in tačke zanj!! Poročaj!

Kako pa napreduje prijateljevanje z Žigcem? Smiley
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1895 : ponedeljek, 24.10.2005 : 13:08:13 »


Sicer pa je Odi danes malo bogi. Je vceraj na izletu prevec norel, zdaj pa sepa na "ta bogo" taco. Undecided



Kako je z Odijem?
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1896 : ponedeljek, 24.10.2005 : 14:01:58 »

Prilagam slikico nogometačice Zare Wink in eno sliko na kateri je tudi Rina, s včerajšnjega norenja po enem od Kranjskih travnikov.
Več slik v albumu: http://rina-zara.moj-album.com

Lp,vsem flatom in njihovim lastnikom Smiley

Nina

[attachment deleted by admin]
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1897 : ponedeljek, 24.10.2005 : 14:11:54 »

Ojoj, bogi Azor!  Undecided  Drzimo pesti, da bo injekcija pomagala.  Kiss Skoda za agility.  Cry

Odi danes ne sepa vec, ampak ima vseeno se hisni pripor, tako da je zivcen 100 na uro.  Undecided

Pri nas gre za poznano zadevo. To ni na operirani taci (ta je kot nova), ampak na nasprotni (od zloma pred leti). Se obcasno zgodi, da mu otece in sepa, ker ima tisti sklep za vedno bolj slaboten. Pricakujemo, da bo tudi on prej ko slej moral na operacijo. Za zdaj pa vsako leto dobi v sklep protivnetno injekcijo, pa slikajo ga.

Prilagam slikico nogometačice Zare Wink

Ze tecem gledat.  Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1898 : ponedeljek, 24.10.2005 : 14:29:44 »

joj, naj se nogice Azorja in Odija pozdravijo. Flatkoti pa res ne morejo brez tekanja.
Držimo pesti za okrevanje!!!
 Kiss  Kiss
Lp
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1899 : ponedeljek, 24.10.2005 : 14:37:14 »

Rincy, noro lepe slikice!  Cheesy Zara in Rina sta pa cisto divje!  Grin Pa obe ful lustne.  Kiss Kiss Kiss Pa Zara je ze zelo razvita. Res je lepa.  Cool

Flatkoti pa res ne morejo brez tekanja.

Ja, poleti se gre, ko lahko plavajo... zdaj je pa res mora!  Sad
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #1900 : ponedeljek, 24.10.2005 : 14:43:01 »

Rincy, noro lepe slikice! Cheesy Zara in Rina sta pa cisto divje! Grin Pa obe ful lustne. Kiss Kiss Kiss Pa Zara je ze zelo razvita. Res je lepa. Cool
Ja,res sta divji.Zato je tudi slik,ki so med igro slikane malo oz. so malo zmazane Tongue Wink .Da ne omenjam,da sta se šli v "graben"(kjer je bilo polno blata ) malo poigrat....pujska mala Cheesy.

Lp,
Nina
Logiran
dejvi
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 28


« Odgovor #1901 : torek, 25.10.2005 : 13:27:01 »

Zdravo!

Azor danes ne šepa več. Kot zgleda je inekcija prijela.

Njegova taca ni bila pravilno oziroma dovolj fiksno vpeta v ramenski sklep. Posledično se je s časom deformirala kost. Sedaj pa se je okrušil delec kosti in ga je zadeva začela močno boleti. Seveda se mi še sanjalo ni, da ima kaj narobe z rameskim sklepom prav tako pa nisva opazila, kdaj se mu je okdkrušil drobec in sem/sva bila posledično ful šokirana ob diagnozi. Ker sem bil kar iz sebe nisem vprašal vse kaj se mi je kasneje začelo motat po glavi......

Zadeva je sedaj takšna, da če mu bo ta inekcija pomagala beri: bo nehal šepat, bo dobil čez 14 dni še eno, če ne pa bo moral na operacijo. Bom sporočil še kaj več, ko bom spet govoril z veterinarjem, in mu sporočil kako Azor napreduje ob enem pa še malo povprašal po stvareh, ki me zanimajo.

 lp

Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1902 : torek, 25.10.2005 : 14:58:26 »

Super, za Azorja!  Smiley Pazite, da ga ne bo zdaj, ko se pocuti bolje, zaneslo h kaksnemu norenju.  Undecided Pa porocajta, kako bo potekalo naprej. Pocohita ga se v mojem imenu.  Kiss

Danes sem se spomnila, da bi bil pocasi ze cas, da mladicki od Benke in Chilija privekajo na svet.... A kdo kaj ve, so ze?  Roll Eyes Cheesy
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1903 : torek, 25.10.2005 : 15:01:17 »

Živjo!
dejvi, lepo, da je z Azorjem že bolje Smiley. Je res grozno, da se flatu, ki že po naravi rad nori okruši kost Undecided Kiss.

Rinchy, slike od Zare in Rine so res luštne Cheesy. Tista Zara z žogo je dobra Grin.

Še ena zanimiva stran z izdelki, ki imajo flatovski logotip Smiley: [***



Marjetka, jaz nevem. Mogoče kdo ve Roll Eyes Smiley?

Lp, Ana
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1904 : torek, 25.10.2005 : 15:44:46 »

A kdo kaj ve, so ze? Roll Eyes Cheesy

Vec ali manj smo nekoliko na vezi...
Logiran
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines