mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 16:47:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210716 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Ayša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #1770 : torek, 13.09.2005 : 11:50:39 »

Ja v nedeljo je bilo odlično. Kakor je v začetku kazalo, da nas bo malo, se nas je potem kar nekaj nabralo. Čeprav nas ne bi bilo nikoli preveč, a ne?  Grin Meni žal ni nobena slika tako dobro ratala kot flatki in anani, ker so bli črnuhci preveč živahni za mojo počasno roko. Takole bi se morali večkrat dobiti, ker je potem Ajša tako pridno utrujena.
Hvala SKYWALKERJU za organizacijo!!
Vsi kuži so bili tako pridni. Tudi, ko smo jim dajali priboljške se niso nič tepli, ampak je vsak lepo pridno počakal na vrsto (to sem bila ful presenečena, ampak taki so pač flatki pa Sky in Lok). Najbolj mi je bil pa všeč mali Lok, ki je vse ostale imel pod kontrolo.
Upam, da se kmalu sped vidimo!
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1771 : torek, 13.09.2005 : 12:49:04 »

Res,se je kar nabralo črnuhov! Grin

Mogoče je pa res povezano z datumom,glede na to,da je bilo 11. ravno 11 flatov.

Organizacija pa res ni bila težka,prostor itak stoji.

Moj tamal je pa res faca.
Kolikor sem bil na začetku užaljen in jezen,ker nisem mogel vzeti Ayše,mi pa sedaj ni prav nič žal.Mislim,da sem dobil pravega psa zase.

Pa mislim,da je tudi Maja vesela,da je nisem vzel jaz. Wink

Saj pravim,vedno se izzide tako da je prav! Cheesy


LP zoran
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1772 : torek, 13.09.2005 : 14:34:30 »

... samo dajmo se prihodnjic dobiti 30. v mesecu - da jih bo prislo 30!  Cheesy Cheesy Cheesy Grin

Ja, al pa raje 31. Grin Wink.
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1773 : torek, 13.09.2005 : 15:03:02 »

Citat
.. samo dajmo se prihodnjic dobiti 30. v mesecu - da jih bo prislo 30!
Marjetka dobra zamisel!!!  Grin Še boljše pa kot je rekla anana.  Cheesy
Če nam pa to uspe, pa res škoda, da v mesecu ni več dni.  Grin

Citat
Meni žal ni nobena slika tako dobro ratala kot flatki in anani, ker so bli črnuhci preveč živahni za mojo počasno roko.
No saj tudi pri meni niso vse slike ratale. Ko sem prišla na en konec, da bi jih slikala, so bili že drugje.  Smiley Dalo se jih je le, če so ležali ali če so bili v igri kakšni pribolški.  Grin
Logiran
Accipiter
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #1774 : torek, 13.09.2005 : 20:55:16 »

Na vašo "fešto" je v Grosupljem potekal preizkus naravnih zasnov za retrieverje !!! Wink Wink Sodelovalo je 5 flatov ! Vsi so preizkušnjo opravili  Wink Cool Cool !!! Trije so bili tudi telesno ocenjeni (dve psičke so prejele telesno oceno odlično (ful lepotički) in ena dobro (po standardu ji je manjkala višina)   Cheesy.
L.p
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1775 : torek, 13.09.2005 : 23:56:55 »

Kaj res!  Cheesy No vidiš še 5 flatkov več, ki bi se lahko udeležili naše ˝fešte˝.  Smiley
Accipiter mogoče kaj veš kateri so bili ti flati ozr. od kod so,... ?

Lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1776 : sreda, 14.09.2005 : 07:10:49 »

Na vašo "fešto" je v Grosupljem potekal preizkus naravnih zasnov za retrieverje !!! Wink Wink Sodelovalo je 5 flatov ! Vsi so preizkušnjo opravili  Wink Cool Cool !!! Trije so bili tudi telesno ocenjeni (dve psičke so prejele telesno oceno odlično (ful lepotički) in ena dobro (po standardu ji je manjkala višina)   Cheesy.
L.p
Lahko vprasam kdo je ocenjeval flate pri telesni oceni? Za flatke pa najbrz ne ves katere so bile?
Logiran
dejvi
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 28


« Odgovor #1777 : sreda, 14.09.2005 : 13:27:23 »

Da me drugič ne boste krcali, da ničesar ne napišem.....

Zadeva je izpadla res lepo in ob naslednjem srečanju - za katerega ne dvomim da bo, bodo naši črnuhi lahko spet vzganjali norčije.

Hvala za vse objavljene slike, midva namreč nisva imela fotoaparata...

Ej, Skaywalker kaj pa je tisto za en mešanec črno-bel s katerim so se flati igrali    Wink

 
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1778 : sreda, 14.09.2005 : 17:50:39 »

Citat
Ej, Skaywalker kaj pa je tisto za en mešanec črno-bel s katerim so se flati igrali   

 Angry Angry Angry

Ma to sem iz zavetišča privlekelenega,za igro,ker sem vedel,da bodo igrače vse pogubili! Cheesy

Ej,če tega mešančka ne bi blo,bi bile cele Varpolje polne flatov! Wink


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1779 : sreda, 14.09.2005 : 18:36:21 »

Samo to pa res!  Wink Sem se tudi jaz sprasevala, kako to da so bili tako pridni, ker recimo zadnjic na Krimu so bili vsaj se za kaksno potenco bolj naspidirani.  Cheesy Grin Lok je izvrstno opravil svoje.  Cool

Saj, ce bi zatajil, si imel pa se Skya pripravljenega zadaj (ce bi bilo treba kaksnega poiskati).  Grin

Accipiter, tudi mene zanima, ce se kaj ves od omenjenih 5-ih flatov.  Roll Eyes Smiley




Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1780 : sreda, 14.09.2005 : 19:27:11 »

Ja,iskal bi pa on z veseljem-za pašo ni najbolj nadarjen,tud on je ponavadi kar ovčka! Wink


LP Zoran
Logiran
Accipiter
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #1781 : sreda, 14.09.2005 : 21:00:51 »

Delo in telesno je psičke ocenjeval g. Jože Rus. Sodelovalo je 9 retrieverjev (5 flatov in 4 labradorji)  Smiley  Smiley Cool. Vsi razen ene psičke so bili lovski psi ! Cool Ena vodnica ni bla "jager" je, pa imela opravljen tečaj pri LKD Ljubljana in je študentka gozdarstva !!! Preizkušnja je potekala v Zacurku (Šmarje-Sap), po novem pravilniku (minimalne spremembe v točkovanju). Vsi psi so se kar Ok odrezali (pozna se mladost) !!!
Edini pravi retriever je delavni retriver !!! Cool Cool Cool
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1782 : četrtek, 15.09.2005 : 10:30:08 »

 Cheesy Nasa sta pa bolj "zabusantska", umetna retrieverja.  Grin Smiley

Sicer pa ni vse zlato, kar se sveti. Ravno na pikniku mi je vzrediteljica povedala, da so poleg Lady imeli se eno slabo izkusnjo - z Odijevim bratom. Vzel ga je lovec, zato so mislili, da bo prav ta pa res imel odlicno zivljenje. No, izkazalo se je, da je pes od samega veselja kar naprej uhajal, se potepal in nekega dne zalostno koncal.  Undecided
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1783 : četrtek, 15.09.2005 : 11:04:34 »

Mislim, da so vsi naši na "fešti" prisotni retrieverji "delovni" retrieverji- tisti ta mlajši, ki še niso, pa še bodo... pa ne nujno lovski... Wink
Bi se lahko sam prepričal, če bi bil prisoten ob Savinji- kar grebli so se, kateri bo več iz vode prinesel... Tongue Grin Grin Grin

Kakšnega psa pa imaš ti Accipiter in od kod prihajaš?
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1784 : četrtek, 15.09.2005 : 11:34:26 »

Nekje sem - se mi zdi - prebrala, da pri flatih tudi sicer se ni nastala tista razlika med "delovnimi" in "razstavnimi". Da so na splosno kar vsi sposobni tudi za delo. Zivi dokaz se mi zdi retrieverkina Rona.  Cool Mogoce kdo ve kaj vec o tem?  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines