mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 11:25:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210671 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1650 : torek, 23.08.2005 : 11:05:43 »

Mene od danes pa do ponedeljka ni:do takrat malo razmislite,kdo bo prišel na to srečanje in katera ura bi vam ustrezala-meni se zdi,da bi bilo tam okoli 10.čisto dovolj. Wink


LP Zoran
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1651 : torek, 23.08.2005 : 11:15:34 »

Kje pravite, da bo ta piknik?
Mi pridemo če bo prevoz. Smiley
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1652 : torek, 23.08.2005 : 11:24:24 »

Flatovski piknik bo 11.9.2005 v Varpolju - 7 km iz Mozirja proti Logarski dolini.
Tudi jaz strinjam, da bi bilo ob 10. uri cisto primerno.

heh, tole so še slike iz sprehoda pred zdejšnjim izletom.

Aja!  sram Grin
Nisem pricakovala, da ste sli na pocitnice!  Smiley Zaradi tega kislega vremena kar pozabljam, da je se vedno poletje. Tongue
Videti je, da je Sota zelo uzivala na sotarjenju. Wink Grin Slikice so cudovite!!!  Cheesy Zdaj vidim, da se flati tudi na ladje zelo dobro podajo. Na tistih slikicah s trajekta je ta prava mornarka!

Me pa muci radovednost, kaksna zgodba se skriva za slikico z naslovom "Komaj prestavila v sotor", ker nasa dva sta nora na spanje v sotoru.

Tisti nenavadni odsev v morju s crnimi pikami v sredini (na slikicah "Plezanje", "gor", "in dol") pa izgleda, kot da bodo izpod gladine vsak cas pogledali vesoljcki.  Shocked Shocked Shocked Se dobro da Sota ni oslepela, ko gleda kar naravnost v tako mocno blescanje! Cheesy Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1653 : torek, 23.08.2005 : 11:26:23 »

Mary, ce z Zaro ne bosta imeli svojega prevoza, se lahko tudi skupaj z nami peljeta. Wink
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1654 : torek, 23.08.2005 : 12:02:35 »

SKYWALKER:
Citat
meni se zdi,da bi bilo tam okoli 10.čisto dovolj
Marjetka:
Citat
Tudi jaz strinjam, da bi bilo ob 10. uri cisto primerno.
  Grin
Meni je drugače za uro vseeno. Bi mi pa ustrezalo malo po deseti, tako da se lahko začne ob 10ih.  Wink

Citat
kaksna zgodba se skriva za slikico z naslovom "Komaj prestavila v sotor
To je bilo zvečer, po norenju in sprehodu. Najprej je ležala zunaj pod mizo, nato pa je komaj vstala in se prestavila v šotor. Drugače pa tudi ona rada šotari.  Grin

Citat
Tisti nenavadni odsev v morju s crnimi pikami v sredini (na slikicah "Plezanje", "gor", "in dol") pa izgleda, kot da bodo izpod gladine vsak cas pogledali vesoljcki.
Ja saj rekla sem, da so nekatere slike nekoliko slabše, sonce je ravno zahajalo in nisem mogla drugače slikati.  Sad No pa imamo vsaj še vesolčke.  Grin

Lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1655 : torek, 23.08.2005 : 12:08:35 »

No tudi jaz sem si ogledala slikice....meni so vse tako lepe... Smiley Vidim da je Šotka uživala - tako fino skuštrana je od vode Wink
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1656 : torek, 23.08.2005 : 12:50:16 »

Res lusne slikice!  Cheesy Tudi jaz sem ze pozabila, kako morje izgleda... sram

Tudi mi lahko na piknik pridemo do nekje do 10.00, tako da je ta ura za zbiranje ravno pravsnja... Wink
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1657 : torek, 23.08.2005 : 13:24:40 »

Se pravi kraj imamo,uro imamo,zdaj pa glejte,da ne bom 11. sam! Wink


LP Zoran
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1658 : četrtek, 25.08.2005 : 13:50:59 »

Ni sans, mi tega ze ne bi zamudili.  Wink

Jaz tudi vabim naokrog in ce se kdo od bralcev te teme pozna kaksnega flata, bi bilo super, ce bi mu sporocil in ga povabil, da nas bo cimvec.  Cheesy

To je bilo zvečer, po norenju in sprehodu. Najprej je ležala zunaj pod mizo, nato pa je komaj vstala in se prestavila v šotor. Drugače pa tudi ona rada šotari.  Grin

Aja, saj pise... Izgleda, da sem ponesreci 2x kliknila in preskocila slikco.  Tongue

Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1659 : sobota, 27.08.2005 : 19:50:16 »

V Žurnalu je oglas, da imajo v zavetiscu Gmajnice crnega mesanca Jakoba. Po sliki sodec gre spet za flatkota.  Undecided
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1660 : sobota, 27.08.2005 : 21:41:36 »

Ja, sem vidla. Zgleda že tak, samo čudno se mi zdi, da nebi vedeli za pasmo Undecided.
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1661 : nedelja, 28.08.2005 : 10:42:32 »

Menda ni flatko, ga grem pa se v zivo pogledat in sprehodit, da bo lazje cakal na nove lastnike.  Wink
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1662 : nedelja, 28.08.2005 : 16:42:07 »

Smo nazaj!

Na taboru videl kar nekaj flatov,vendar bedak pač pustil digitalca doma. Roll Eyes
Povabil sem kar nekaj lastnikov slovenskih flatov in kaže,da bosta dva celo prišla. Smiley

LP Zoran
Logiran
Kobra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1663 : nedelja, 28.08.2005 : 18:15:25 »

O super, potem nas bo pa najbrž res kar nekaj!  Cheesy
Mimogrede- sem si pogledala slikice Skywalkerjevega najnovejšega kolega- fuuuul je luškan! Točno takšnega borderja bi imela  Wink Upam, datudi pride na piknik... Roll Eyes

Marjetka: Kaj novega o kužeku, ki je podoben flatu?
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1664 : nedelja, 28.08.2005 : 19:07:21 »

Skywalker, dobrodosel nazaj. Tudi jaz sem ful vesela, da si jih povabil.  Cheesy

Tistemu crnuhcu v Gmajnicah so dali oskrbniki ime Jakob (vendar se nanj se ne odziva). Gre za ze kar velikega psa, ki pa se vedno lula po zensko, pa tudi drugace je se pravi otrok. Sem ga dobro uro sprehajala, vendar se ni mogel dovolj razgibati, ker mi iz varnostnih razlogov niso pustili flexija (menda je mojster v pregrizovanju vrvic). No, vsaj vem, da moram drugic vzeti s sabo rolerje, ce hocem kaksnega podobnega hiperaktivneza res fejst zmatrati.  Cheesy Grin

V resnici nima tako dolgega in skupaj z glavo zlitega gobca, kot izgleda na fotografiji, in je na videz bolj podoben novofundlandcu kot flatu. Tudi vecji bo. Je pa po znacaju skoraj flat (zelo prijazen, nezen, hkrati sposoben grobih potegov na povodcu, prinasalska zilica preverjena s tenis zogco, ljubezen do vode preizkusena v potocku, nos, jezik in rep v stalni uporabi...) Skratka cudovit kuza, ampak ne za vsakogar. Upam, da ga bodo vzeli kaksni mladi, aktivni ljudje, z vrtom. Na spletni strani od zavetisca Gmajnice je malo boljsa fotografija, kot v Zurnalu, samo direkten link nanjo ni mozen, tako da je treba malo poklikati do Jakoba: http://www.ljubljana.si/si/mescani/zavetisce_za_zivali/zivali/fotografije/38227/detail.html

P.S. Tistih belih lis na prsih in po sapah danes ni imel.  Huh Grin Je cisto crn, z zelo mehko, kvalitetno dlako, ki mu strli od telesa kot novofundlandcu, tako da daje zelo "medvedkast" vtis.  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines