mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 21:26:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: Flat Coated Retriever  (Prebrano 210501 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1275 : sreda, 15.06.2005 : 11:09:49 »

irenchy dobre slike si naredila tudi ti!  Wink
Sem opazila, da pri skupinski vsi lepo sedijo, le Šota neki opleta z ritjo. Zgleda sem preslišala, da sedijo.  Angry  Grin

Citat
Jaz sem imela nekaj časa čisto plav nos
Awč, to je moralo boleti.  Cheesy Meni se ponavadi zaleti v ustnico. Najboljša mi je, ko ji kakšne stvari med igro nočem dati in se zvijem v klopčič. Takrat me nežno ščipa in s smrčkom suva pod rebra. Če ne gre, se spravi še s tačkami, tedaj je nevarno, da še kakšno dobiš na gobec.  Grin  Grin

Citat
ko je imela mladicke se je kot se za mamico spodobi seveda ful zresnila in umirila...sem se ze prav bala da moje "stare Rone" ne bo vec nazaj...no pa je
To sem tudi jaz pomislila, če bi slučajno kdaj imela mladičke. (že prej, sedaj ne več) Tista norost in mladost, kako bi šlo skupaj z mladički, pa zgleda, da so toliko materinske, da se vsaj za tisti trenutek umirijo.  Smiley

Lp
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1276 : sreda, 15.06.2005 : 11:26:33 »

Naj vam še tukaj sporočim, da ŠOTA danes praznuje deveti rojstni dan!  Grin  Cheesy



 Kiss  Kiss Vse najboljše!  Kiss  Kiss


Lp Wink
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #1277 : sreda, 15.06.2005 : 11:52:05 »

Oooo...ŠOTKA VSE NAJBOLJŠE!! Kiss Upam da ji boste 'častili' kak slasten zrezek!! Smiley

Citat
Tista norost in mladost, kako bi šlo skupaj z mladički, pa zgleda, da so toliko materinske, da se vsaj za tisti trenutek umirijo.
Ja tudi jaz sem se tega bala, pa je moja 'nerodna' Rona kar lepo sfolgala...me je kar presenetila kako je bila nežna z mladički...
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1278 : sreda, 15.06.2005 : 11:57:26 »

Vse najboljše Šotka!  Kiss Kiss Kiss Lepo praznujte in jo pockrljajte še za nas! Smiley

Sem opazila, da pri skupinski vsi lepo sedijo, le Šota neki opleta z ritjo.

 Grin Saj Odi tudi ne sedi lepo, ampak se na vso moč steguje proti mikavnim flatkam. Sva bolj kot ena bumbarja zraven elegantnih dam.  Tongue Grin

Najboljša mi je, ko ji kakšne stvari med igro nočem dati in se zvijem v klopčič. Takrat me nežno ščipa in s smrčkom suva pod rebra.

Odi tudi na veliko suva s smrčkom pod rebra. To počne recimo, ko sklonjena delam kaj na vrtu. Vsake toliko časa pride mimo in me narahlo sune tam kjer najbolj žgečka, da potem vzkliknem in odskočim. Pa še nekaj rad počne... Preseneti človeka od zadaj in ga z nosom "tuncne" v zadnjo plat. Tudi v tem primeru "žrtev" vzklikne in malo poskoči, Odi se pa tako nagajivo odzove, da mu moraš odpustiti.  Wink Grin
Logiran
Lucas
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #1279 : sreda, 15.06.2005 : 13:31:19 »

Zanimivo, kako si ljudje izberejo sebi podobnega psa: suhi ljudje izberejo suhega psa Grin Ti dve slikici to samo potrjujeta Grin Grin Cheesy Grin Cheesy Grin
Nakon prva dva tjedna kada je Dream došao i ja sam smršavila 6 kg.
Moram negdje izvaditi sliku nas cura iz Zagreba koje imamo flatove... Isto tak, sve ko štapići...
Imaju puno energije, jednostavno te tjeraju na kretanje... A i njihovo kretanje oraspoloži čovjeka samo dok ih gleda.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1280 : sreda, 15.06.2005 : 14:31:23 »

Vse naj naj Šoti tudi iz naše hiške Kiss Kiss Kiss
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1281 : sreda, 15.06.2005 : 15:12:56 »

Vse naj naj naj za Šotino obletnico 

Lp, Ana Cheesy
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1282 : sreda, 15.06.2005 : 15:14:14 »

Midva s Skyem sva bila včeraj cel popoldne pri dr.Matku v Topolščici in se je zgodilo nekaj zanimivega.Prišla sta namreč kar dva flata.Ker jih nisem navajen ravno velik videvat se mi je zdelo čudno in sem vprašal,če sta mogoče skupaj,pa nista bila.Z gospodom sva se malo pogovarjala in je povedal,da je njihov samček star 9 let in prihaja od Hočevarja-Tohočinski,z gospo,ki je imela psičko,pa žal nisem imel časa govorit,ker sem kar naprej skakal not in ven.

LP Zoran
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1283 : sreda, 15.06.2005 : 15:17:42 »

Anana: A je to vaš muc? Roll Eyes
Ne, muc je pa sosedov Tongue.
Saj bi imela muca, pa sem alergična Undecided Cry.

Midva s Skyem sva bila včeraj cel popoldne pri dr.Matku v Topolščici in se je zgodilo nekaj zanimivega.Prišla sta namreč kar dva flata.Ker jih nisem navajen ravno velik videvat se mi je zdelo čudno in sem vprašal,če sta mogoče skupaj,pa nista bila.Z gospodom sva se malo pogovarjala in je povedal,da je njihov samček star 9 let in prihaja od Hočevarja-Tohočinski,z gospo,ki je imela psičko,pa žal nisem imel časa govorit,ker sem kar naprej skakal not in ven.

Mogoče pa je 9-letni samček bratec od Šote Cheesy. Kaj ni rekla MinE, da jo je dobila pri Hočevarju Roll Eyes?

Lp, Ana

Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1284 : sreda, 15.06.2005 : 15:43:42 »

HVALA za vse čestitke!!!  Grin  Cheesy

Citat
Upam da ji boste 'častili' kak slasten zrezek!!
Z zrezki pa ne smem pretiravati, ker je že tako bajs.  Grin

Kaj res SKYWALKER!!! Kaj je bilo pri dr.Matku v Topolščici? Tole bo zagotovo Šoti bratec  Cheesy  Shocked  Grin!!! SKYWALKER si kaj zvedel iz kje je?  Cheesy

Lp
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1285 : sreda, 15.06.2005 : 15:51:57 »

Citat
Kaj res SKYWALKER!!! Kaj je bilo pri dr.Matku v Topolščici? Tole bo zagotovo Šoti bratec      !!! SKYWALKER si kaj zvedel iz kje je?

Na žalost nisem,ker nisem imel dovolj časa-sem imel s Skyem preveč dela. Sad

Je pa bil tak malce nižji in močnejši,bolj čokate sorte.


LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1286 : sreda, 15.06.2005 : 15:57:26 »

ooo..., škoda, da nisi kaj več izvedel.  sram 
Si mogoče pobrskal, če kam pridejo, razstava, srečanje,...  Undecided

Citat
Je pa bil tak malce nižji in močnejši,bolj čokate sorte.
Ja verjetno se je vzel po očetu.  Tongue

SKYWALKER kaj se je dogajalo v Topolščici včeraj?


Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1287 : sreda, 15.06.2005 : 16:04:11 »

Citat
Si mogoče pobrskal, če kam pridejo, razstava, srečanje,.

Ja,to pa sem Wink in je gospod rekel,da nikoli niso nikamor hodili,da je to pes "samo za njih"(verjetno jih imamo mi za sosede?).

Citat
SKYWALKER kaj se je dogajalo v Topolščici včeraj?

Ma,Sky je fasal nekakšno alergijo in ne vemo na kaj.Ful mu odpada dlaka,čoha se,grize,eno uho se mu je čisto olupilo,ima zožan sluhovod,prhljaj...

Včeraj je dobil inekcijo proti srbenju,inekcijo proti garjam,trojne antibiotike,poseben šampon,s katerim ga moram kopati vsak tretji dan,posebno hrano Royal Canine Sensitive Controle,moral je dobiti inekcijo za pomiritev,ker ni pustil odvzeti kri in potem še eno inekcijo,da se je zbudil.Sedaj pa smo kri poslali na preiskave v Španijo,da bomo videli,na kaj je sploh alergičen in da lahko začnemo ukrepat naprej.Je pa zadeva dedna.
Me je prišlo vse skup 103 tisoč,ampak mi ni nič žal,da bi le bil dobro.

Sem mu pa povedal,da letos ne bova imela morja,pa mu nekak ni kaj posebaj mar. Cheesy

Lp Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1288 : sreda, 15.06.2005 : 16:14:30 »

No le, da bo vse dobro z njim!
Citat
Sem mu pa povedal,da letos ne bova imela morja,pa mu nekak ni kaj posebaj mar.
Grin To boš pa potem videl, ko se bosta ustavila zraven kakšne vode.  Cheesy

Citat
(verjetno jih imamo mi za sosede?)
Ali si tukaj mislil, kot sosede-sosede, ali kot nam enake?  Roll Eyes
Ja tudi njegova sestrica je enaka, ˝samo naša˝.  Cheesy Vendar bova sedaj malo več tudi midve okoli hodile.  Wink

Lp
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1289 : sreda, 15.06.2005 : 16:23:49 »

Citat
No le, da bo vse dobro z njim!

To tud sam pravim.
Sem včeraj debelo pogledal,ker mi je začel veterinar razlagati.koliko kaj stane.
Sem mu rekel,da kaj potem,če je toliko,pa je rekel,da je nekaterim to preveč in se raje odločijo za usmrtitev! Shocked Shocked
Ma svašta! Angry

Citat
Ali si tukaj mislil, kot sosede-sosede, ali kot nam enake?

Mislil sem na sosede v smislu,da ljudje vedno razlagajo,da imajo psa samo zase.Kot da bi ga tisti,ki hodimo na tekme,srečanja,razstave...imeli za koga drugega.

Citat
To boš pa potem videl, ko se bosta ustavila zraven kakšne vode.

Ma veš,da ga sploh ne premami ne vem kako.Vedno misli,da če bo šel plavat mu bom jaz medtem kam ušel.

Še,če se jaz kopam,mi zleze na ramo in čuva,da kdo ne pride k meni.Vedno,ko se kdo približa,pa skoči nanj in potem nazaj na moje rame.Jaz pa ves popraskan.
Aja,pa poskusi plavat z 45 kilskim psom na rami. Cheesy

       

        Takole pa to pol zgleda! Grin


Lp Zoran
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Flat Coated Retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines