mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 06:30:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 229239 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #690 : sreda, 09.02.2005 : 20:26:29 »

No, super. Wink  Cheesy Smiley Je pa zlo lušna. Wink Smiley

Kdaj bo potem naslednje srečanje?  Huh Čez približno koliko časa?  Huh ker Bingo ga že nestrpno pričakuje... Wink

Tnx, ella. Sicer je že stara(od junija Lol  Grin) ampak z njo se tolažim k je Bingo ostrižen. Tongue Tongue Tongue



Lp
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #691 : sreda, 09.02.2005 : 21:09:51 »

Jessy: Jaz upam, da bo naslednje srečanje kmalu. Mislim, da bo v začetku marca že manj mrzlo in bomo lahko imeli srečanje dalj časa. Saj jaz in Lota tudi že komaj čakava Srečanje. Ja Jessy res je bil luškan, k je mel dolgo dlako, a sedaj ni nič manj luškan. Smiley Cool No Lep pozdrav! Wink Cheesy

Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #692 : sreda, 09.02.2005 : 21:13:11 »

ja, enkrat marca bi pa že bilo primerno za kakšne daljše druženje z našimi kužki. Včasih so pravi zmrzljivci.  Grin

Ella: Kako pogosto pa ti češeš Loto? Ali ima kaj vozlje? Ali ji dodajaš balzam po kopanju?


Lp,jessy
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #693 : sreda, 09.02.2005 : 21:49:12 »

 Undecided :-*Jessy:  Wink Joj, Lota ima velikoo vozljev. Ja češeva jo vsak dan( mami in jaz), čeprav priznam, da jo mami večkrat počeše. Saj bi jo večkrat pošesala, a ko se tako zellooo ne mara česati. Ko zagleda krtačo, glavnik,... takoj pobegne!!! Cheesy Ko jo češemo joka, renči,... ....Kaj pa Bingo? Se rad češe? Balzama ne uporabljam(samo 1 krat smo ga). Sicer pa imam v mislih že striženje na kratko (tako kot je Bingo). Najbrž jo bom peljala k pasjemu frizerju. Ampak ne še sedaj.Čez kak masec, najbrž. Wink Smiley
Lep pozdrav, Lota in Špela


P.s.: če jo bom peljala k frizerju jo bom res česala vsak dan!
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #694 : sreda, 09.02.2005 : 21:55:35 »

Oj!

Ja čimprej jo razčesi. Ker potem se bodo vozlji večali, in večali. A je niste že od malega navajali na krtačo? Kakšno krtačo pa uporabljaš? Bingo se še kar rad čese. Sicer ne uživa kaj preveč Grin a tako zelo tečno mu pa spet ni. Wink Je kar priden glede tega. Smiley

Saj ti sigurno še lahko razčeseš. Sem jo včeraj gledala in niti nima tako hudih vozljev. Wink Ker niso tako hudi vozlji, boš sigurno lahko. Če pa ne boš mogla ga pa pelji k frizerju razčesat al pa komu reči naj ti pomaga. Edino če bi ga rada ostrigla.

Mene je zelo izučilo. Sedaj ga česem 2× na dan. Wink Ga je pa zelo lahko česat. Grin



Lp,jessy&Bingo
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #695 : četrtek, 10.02.2005 : 15:46:07 »

 Cheesy :)Oj!

 Jessy: Ja, jo bom probala razčesati.
Saj smo jo že ob malega navajali na krtačo. Takrat, ni imela vozljev in se je rada česala, mislim ni se upirala tako kot sedaj. Undecided Ko pa je več časa nisem počesala in so nastali vozlji..... Od takrat,se ne mara česati, ker jo je cukalo, zaradi vozljev. sram  Cry Sad!

Imam krtačo, ki ima malce zavkrivljene zobce(ne vem kako se ji reče) ampak vem, da ta ni dobra. Na koncu so zobci tudi malo odebeljeni. Nekakšne majhne bunkice so na koncu. Vem, da ta ni dobra, zato grem danes pogledat za tisto krtačo, ki sta mi jo s Pio priporočili. Upam, da jo bodo imeli, ker bi jo rada kupila. Wink Smiley

Ja, se bom potrudila razčesat vozljev, vendar so nekateri tako ob koži, da mislim, da jih je nemogoče razčesat. Po mojem teh vozljev tudi pasji frizer ne bi mogel počesati.....No mogoče pa. Saj drugače mi pa tudi mami pomaga. Ne ostrigla je res ne bi rada, vendar če ne bo šlo drugače....... Huh Smiley


Ja vrjamem, da te je izučilo, saj mene je tudi. Wink


En velik pozdrav! Tongue
 
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #696 : četrtek, 10.02.2005 : 17:03:19 »

ella: Zakaj je pa rajsi ne postrizes Huh Ce je ne mislis razstavljati je itak brez veze, da ima dolgo dlako, samo matranje je-za psa in lastnika Undecided Lips Sealed

Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #697 : četrtek, 10.02.2005 : 19:16:54 »

Živjo!
Kar malo vam zavidam vaše srečanje ker meni ni uspelo priti.Služba pač ,kaj pa drugega se pa zahvaljujem za mail in naslednjič če bo le mogoče pridemo. Če imaste kakšno slikco jo pokažite,da vidimo kako ste se imeli.Tudi Lady se bo ponovno strigla sedaj v soboto.Tako je dosti lažje.Vsem skupaj LP Wink
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #698 : četrtek, 10.02.2005 : 21:51:41 »

Živjo!

Sem objavila slike tule. Sicer niso še nič kaj urejene, niti komentarjev ni. Če imate kakšen pameten predlog, kar pogumno. Wink


Lp
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #699 : četrtek, 10.02.2005 : 22:01:43 »

ella: Zakaj je pa rajsi ne postrizes Huh Ce je ne mislis razstavljati je itak brez veze, da ima dolgo dlako, samo matranje je-za psa in lastnika Undecided Lips Sealed

Lp

Nisem se še odločila, kaj bom. Saj ji dlake do tal ne bi pustila, ampak sem mislila, da bi imela srednje dolgo dlako. Če ne bi imela vozljev, bi ji pustila, da bi ji dlaka še malo zrasla.....Sedaj, ko pa ima vozlje pa....Imam v mislih pasjega frizerja konec meseca. Ampak ne morem še trditi, da jo bom peljala k frizerju . Smiley Wink


Lep pozdrav vsem! Cheesy Grin Cool
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #700 : petek, 11.02.2005 : 12:21:26 »

Ella, morda ti bo moj odgovor v pomoč: imam bišonko, bologneserko. Bili sva prijavljeni na lj.cacib in sem jo pred tem odpeljala do frizerke. Na razčesavanje. In moram priznati, da sem bila strašno zadovoljna z njenim delom. Sicer je rabila več kot uro  Shocked , da je Jenny razčesala, ampak je pa to opravila zelo temeljito! Sicer jo tudi sicer sama češem, ampak ko sem tam videla, kakšne vozlje ji je ven izčesavala, me je bilo pa kar sram, saj je izgledalo, kakor da pasja dlaka še ni videla krtače...  sram  Je pa res, da sem bila jaz prenežna in se mi je pes smilil; češ sedaj jo bom pa cukala, ko ji bom na silo ven pulila vozlje. A žal je tako! In od tedaj sem mnogo bolj temeljita in tudi manj nežna! Je pa res, da bo Jenny stara 10 mesecev in bo -predvidevam- menjavala otroško dlako v odraslo. In imam predvsem zadnje tedne zares nore probleme. Skoz in skoz se ji vozlja....  Sad  Tako da sem že skoraj obupala in ne vem, če se tudi jaz ne bom odločila za šišanje, ko bo zrak toplejši; da je ne bo zeblo....
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #701 : petek, 11.02.2005 : 14:02:24 »

 :)JennyK: H kateri frizerki pa si jo peljala? Cheesy

  Ja saj se meni  Lota tudi smili, ko jo češem.  Undecided Tako jo cuka...A vem, da na
  žalost ne gre drugače. Huh Huh
  Lp, Špela in Lota Kiss
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #702 : petek, 11.02.2005 : 15:08:34 »

JennyK:No saj pri Bingotu je bil tudi to eden od vzrokov...menjava dlake(iz 'otroške' do odrasle).
H kateremu frizerju si pa peljala?

Ker ko sem jaz peljala v MR.Pet-a so rekli d se tega ne da razčesat...  Shocked in pol smo ga postrigli.


Lp,jessy
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #703 : petek, 11.02.2005 : 15:14:13 »

Upam da ne bo izzvenelo kakor reklama, pa vseeno: peljala sem h gospodični Zvestin (tel: 528 40 91)  Stanuje oz. vsaj salon je blizu Zajčje dobrave; torej Lj.  Hja, očitno imamo vse probleme s tole nesrečno dlako... Sej sem se zavedala skrbi z dlako, ko sem se odločala za takega psa; ampak zadnje tedne pa resnično obupujem. Ko se kljub trudu VSE vozlja. Ko že za moje poje vse razčešem; pa grem z roko skozi dlako - pa - GROZA! Zopet otipam kak vozelj. Grrrrr!  Angry Sad Aja, pa pretekli vikend, ko sem jo imela napravljeno  v  oblekico/kombinezonček: ha, dlaka je bila en sam velik vozelj!!! Tako da je kljub mrazu vsekakor ne bom napravljala!
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #704 : petek, 11.02.2005 : 15:28:41 »

JennyK: Hvala za odgovor. Bom poklicala gospodično Zvestin in jo vprašala kdaj bi se z Loto lahko oglasile. Ali je imela tvoja Jenny Veliko vozljev? Wink

Kje imajo vaši maltežančki največ vozljev?   Wink Lota jih ima največ po nogah in pri vratu. Undecided


Lep pozdrav! Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines