mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 13:21:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 227921 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #420 : torek, 29.06.2004 : 19:17:03 »

Tudi Kaj ne mara pretirano vode,vendar ga vrzem notri potem pa plava na obalo... Roll Eyes

Drugace pa glede Portoroza se mi zdi,da sta bila celo 2 slovenska maltezana  Cheesy

lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #421 : sreda, 30.06.2004 : 23:04:40 »

No, upam, da bo imel Bingo rad vodo. Da bo zmano plaval.  Cheesy Grin


Drugace pa glede Portoroza se mi zdi,da sta bila celo 2 slovenska maltezana  Cheesy

lp

Waw, to je pa napredek.  Cheesy Cheesy Upam, da bo šlo še tako naprej. Wink  Smiley


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #422 : četrtek, 01.07.2004 : 14:15:32 »

jessy:Dvomim,da bo plaval za tabo,verjetno bo plaval k obali...
Drugace,pa ti ne priporocam,da plava v vodi,ker ga moras potem kopati(s samponom+balzamom)in posusiti s fenom(vsakic ko pride iz vode)...

Pa mislim,da sta bila maltezana prijavljena v razredu mladicev nisme pa 100%

lp,pia
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #423 : četrtek, 01.07.2004 : 14:15:41 »

Živjo!
Mogoče boš pa imela srečo in bo Bingo imel rad vodo moja Lady raje laja ob vodi  kod da bi plavala. ;)Dobro ve da če je dovolj vztrajna eden od kardelnikov kaj kmalu pride ven in tako doseže svoje saj ne moreš pustiti da cela plaža posluša tvojega psa.Pametna punca ni kaj! ;DLP
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #424 : četrtek, 01.07.2004 : 16:08:47 »

Poznam to. Bingo tudi laja, če mu kaj ni prav. In potem me tako izsiljuje.  Lips Sealed sram Undecided

No, tudi če se bo le vsaj malo namakal oz. le malo plaval bo v redu.  Wink Samo da se ne bo bal vode.  Roll Eyes Tongue Grin

Aja, sisi: ima tvoja Lady dlako do tal? Kako je to z morjem?




Lp

Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #425 : petek, 02.07.2004 : 11:02:01 »

Živjo!
Ne moja Lady nima dolge dlake sem obupala z česanjem ima krajšo jo je lažje česat in tudi vse ostalo je hitrej končano.Moja izkušnja od lani je da se je moji po kopanju v morju dlaka naredila bolj trda in sem jo kopala potem še v apartmaju in tudi česanje je oteženo če je ne bi umila z šamponom in dodala balzam.Postrižena je pa kaj hitro urejena. ;)WSaj vem lenoba sem Tongue.Morska sol ji je povzročala srbenje tako da se je kar lepo pustila kopat potem doma.Prepričana sem ,da bo tvoj Bingo plaval ,saj ko ga boš dala v vodo mu drugega tako ne ostane Wink.Ko se vrneta malo napiši kako sta se imela.Mi gremo na naslednji dopust šele avgusta Undecided .Sabo pa ti priporočam vzeti vsaj prvo pomoč za psa saj če greš na Hrvaško to še posebej rabiš(povoj,tablete -za slabost ,prehlad,drisko,alergijo,itd,)LP Grin
Logiran
Smokica
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #426 : petek, 02.07.2004 : 11:45:20 »

oi! Grin

Mi lahko poveste za kakšno stran o maltežanih.  Smiley

LP
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #427 : petek, 02.07.2004 : 12:48:53 »

Prepričana sem ,da bo tvoj Bingo plaval ,saj ko ga boš dala v vodo mu drugega tako ne ostane Wink.Ko se vrneta malo napiši kako sta se imela.Mi gremo na naslednji dopust šele avgusta Undecided .Sabo pa ti priporočam vzeti vsaj prvo pomoč za psa saj če greš na Hrvaško to še posebej rabiš(povoj,tablete -za slabost ,prehlad,drisko,alergijo,itd,)LP Grin


Hm, še ne vemo če sploh gremo.  Roll Eyes Če pa bomo šli kam, bom pa (seveda) poročala o dogodkih z Bingom.  Grin Tongue
ja, itak da bo za zdravje poskrbljeno.


Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #428 : petek, 02.07.2004 : 12:50:11 »

oi! Grin

Mi lahko poveste za kakšno stran o maltežanih.  Smiley

LP

V temi smo že veliko linkov dali. Poglej malo.  Tongue Wink Drugače pa v google odtipkej maltese ali pa maltežan, pa ti bo kaj najdlo.  Smiley Wink



Lp
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #429 : ponedeljek, 05.07.2004 : 13:11:37 »

Živjo!
Ja se strinjam ,da ni lepšega kot dolga dlaka pri maltežanu a kaj ko je vzdrževanje le te tako zeloooo dolgotrajno in naš tempo življenja tega časa nima tako zelo veliko na razpolago malo je pa tudi lenoba srammoram priznati.Zato pa je še kako dobro ,da jo postrižem in tisti čas ki ostane porabimo za sprehod in cartlanje in imam celo občutek da tudi Lady raje pohajkuje z nami naokoli kot pa se lepotiči . ;)Upam da se bosta dobro postrigla in da bo poseg uspel. Wink :DLP Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #430 : ponedeljek, 05.07.2004 : 16:12:54 »

Živjo!
Ja se strinjam ,da ni lepšega kot dolga dlaka pri maltežanu a kaj ko je vzdrževanje le te tako zeloooo dolgotrajno in naš tempo življenja tega časa nima tako zelo veliko na razpolago malo je pa tudi lenoba srammoram priznati.Zato pa je še kako dobro ,da jo postrižem in tisti čas ki ostane porabimo za sprehod in cartlanje in imam celo občutek da tudi Lady raje pohajkuje z nami naokoli kot pa se lepotiči . ;)Upam da se bosta dobro postrigla in da bo poseg uspel. Wink :DLP Grin

mi bomo pa oboje združku, upam. - dolgo dlako in veliko crklanja in sprehodov  Cheesy Cheesy
oči sicer hoče, da ga postrižem. Ampak nič ne bo iz tega.  Tongue Roll Eyes


lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #431 : nedelja, 11.07.2004 : 15:24:53 »

Evo, pa je moj fant postrizen Cheesy Cool Cool Ko bom imela slike jih bom objavila tukaj ker, je bil namrec slikan pred in po strizenju Cool Cool Je pa zdaj nekam sumljivo podoben Frizijskem Bischonu in sem veckrat v dvomih katere pasme je Grin Roll Eyes Tongue

jessy:Tja do dveh let se, da se shajati z dlako, potem pa vedno tezje(da zdruzis pohajkovanje po naravi in razstave) Undecided Undecided

sisi: Si bila mogoce ti na tekmi v Skofji Loki Huh

lp,Pia
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #432 : nedelja, 11.07.2004 : 15:32:41 »

Ja, objavi slike, da bomo videli! Wink  Tongue  Grin kako pa napreduje spletna stran?

Nol, jst upam, da nama bo uspelo z dlako.  Cheesy Wink Tongue Tongue Ker so mi ti psi, če imajo dolgo dlako fuuul všeč in taki so že po standardu. Wink Smiley


Lp, Jessy
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #433 : nedelja, 11.07.2004 : 15:36:35 »

jessy: Ne vem kako napreduje, ker ej se v "delu" Wink Boste pa na njej lahko videli tudi Kajeve fotke Wink

Ja meni so tudi vsec, ce imajo dlako do tal, samo taki psi ne zivijo normalno zivljenje...

lp,pia
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #434 : nedelja, 11.07.2004 : 15:42:17 »

dlako do tal, samo taki psi ne zivijo normalno zivljenje...


zakaj pa naj ne bi imeli normalnega življenja?  Huh Shocked Huh


Lp
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines